Kuidas lisada oma WordPressi saidile sotsiaalseid sisselogimisi

Kuidas lisada oma WordPressi saidile sotsiaalseid sisselogimisi

Parima kasutajakogemuse pakkumine on eluliselt tähtis, seda enam, kui haldate liikmelisuse või e-kaubanduse veebisaiti. Kui teie veebisaidi edu sõltub suuresti kasutajate registreerimisest, saate kasutada sotsiaalseid sisselogimisvõimalusi, et pakkuda muudes kohtades suurepärast kasutajakogemust oma registreerimis-, sisselogimis- ja väljamakselehtedel.


Sotsiaalne sisselogimine võimaldab kasutajatel registreeruda ja sisse logida teie WordPressi veebisaidil, kasutades teiste seas oma olemasolevaid sotsiaalmeedia kontosid, nagu Facebook, Twitter ja Google. Ühe klõpsuga saavad kasutajad registreeruda ja seejärel oma veebisaidile sisse logida, ilma et oleks vaja vanamoodsalt kontot luua.

Vanamoodne viis hõlmab uue kasutajanime ja parooli loomist. Mõned veebisaidid paluvad teil oma e-posti aadressi kinnitada või anda uue konto registreerimiseks lisateavet, mis peletab paljud kasutajad eemale. Lisaks on paljud tänapäevased veebisurfajad harjunud sotsiaalse sisselogimisega ja loodavad, et veebisaidid pakuvad seda funktsiooni vaikimisi.

Miks sotsiaalne sisselogimine?

Kui olete seda kaugelt lugenud, siis võib-olla mõtlete, miks on sotsiaalne sisselogimine oluline. Noh, siin on paar lõbusat fakti, et lihtsalt hoogu juurde anda.

Kas sa teadsid:

 • Kasutajad vihkavad veebisaitidel uue konto loomist. Uurimistulemused näitavad, et ilmatu 86% -l inimestest ei meeldi veebisaidil uue konto loomine. Enamikul juhtudest ja kui siin aus olla, loovad inimesed vaevalt konto, et näiteks kommentaari jätta. Sotsiaalne sisselogimine välistab vajaduse luua kontosid, pakkudes tavapäraselt kasutajatele sujuvat võimalust oma veebisaidil registreerimiseks.
 • Sotsiaalne sisselogimine säästab teie kasutajaid paroolide väsimuse eest (sisesta link) ja muudab sisselogimisprotsessi lihtsamaks. Teie kasutajad ei pea meeles pidama veel ühte kasutajanime ja parooli kombinatsiooni.
 • Kui kasutaja unustab oma sisselogimismandaadi, loobuvad nad tõenäolisemalt sisselogimisprotsessist kui proovivad oma parooli lähtestada. See tähendab, laps, teie jaoks rohkem ebaõnnestunud sisselogimisi, mis tähendab kõrgemat põrkemäära ja madalamat konversioonimäära. Sotsiaalne sisselogimine leevendab seda probleemi.
 • Paljud meist on veebisaidil uue konto loomisel süüdi vormide mittetäielikkuses või võltsteabe sisestamises. See on tohutu väljakutse nii veebisaitide omanikele kui ka turundajatele. Näiteks kuidas pakute oma kasutajatele paremaid ja isikupärasemaid kogemusi, kui nad pakuvad teile võltsandmeid? Kui teie saidi külastaja kasutab sotsiaalset sisselogimist, saate siiski kontrollitud ja kvaliteetseid andmeid, nagu vanus, sugu, huvid, sõprade loendid ja nii edasi.
 • Saate sujuvamaks muuta ja kiirendada veebipoes kassasse registreerimist sotsiaalse sisselogimisega, kuna kasutajad saavad registreeruda / sisse logida ilma ostukorvi jätmata (sisesta link), et täita registreerimis- / sisselogimisvorm.

Allikas: Sotsiaalse identiteedi uuring

Magusad eelised on kõikvõimalikud

Nagu selgelt näete, on sotsiaalsel sisselogimisel paar head eelist. Ja kõige parem on see, et saate plugina abil hõlpsalt oma WordPressi saidile sotsiaalseid sisselogimisi lisada.

Tänases esituses tõstame esile mõned WordPressi sisselogimispluginad, mis sobivad ideaalselt teie veebisaidile. Valige üks ja jagage kommentaarides oma mõtteid ning oma lemmik sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammi.

Olgu see siis ära, laskem ettevõtlusele.

Oleme teinud palju selleks, et koostada muljetavaldav nimekiri nii tasuta kui ka esmaklassilistest WordPressi sotsiaalsetest pistikprogrammidest just teile. Kas leiate ideaalsed sotsiaalsed sisselogimislahendused? Noh, see sõltub täielikult teie vajadustest ja eelistustest.

Ilma täiendava abonendita pakub WordPress just seda, mida sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammid pakuvad.

1. Üldsotsialiseerija

Sotsiaalne jagamine WordPressis, sotsiaalse sisselogimise ja sotsiaalsete kommentaaride plugin - üldsotsialiseerija

Esimesena on loendis Super Socializer, vahva WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil hõlpsalt oma veebisaidile sotsiaalse sisselogimise, suhtlusvõrgustiku jagamise ja sotsiaalseid kommentaare lisada..

See võimas metsaline võimaldab teil tänu vidinatele ja lühikoodidele lisada sotsiaalse sisselogimise nuppe WordPressi sisselogimislehele, registreerimislehele, kommentaaridele, WooCommerce kassasse ja muudele veebisaidi aladele.

Super Socializer toetab sotsiaalset sisselogimist kümnest suhtlusvõrgustikust ja võimaldab teil sünkroonida kasutaja peamised sotsiaalse profiili andmed vastava WordPressi profiiliga.

Peale selle saavad kasutajad linkida oma sotsiaalsed kontod oma WordPressi kontodega WordPressi administraatori juhtpaneelil. Lisaks ühildub see WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm teiste hulgas bbPressi, BuddyPressi, AMP, myCRED, WordPressi mitme saidi ja Gutenbergi toimetajaga.

Lisaks on see GDPR-i kaebus, sest noh, privaatsusseadused pole enam need, mis vanasti olid. Alglaadimiseks on Super Socializerit uskumatult lihtne kohandada ja sellega on kaasas ka muid sotsiaalseid funktsioone.

2. Nextend social Logi sisse ja registreeru

Nextend Social Logi sisse ja registreeru

Nextendi sotsiaalne sisselogimine on praeguseks üle 200 000 aktiivse installimisega tõenäoliselt WordPress.org-i kõige populaarsem tasuta sisselogimise pistikprogramm..

Mõne minutiga saate lubada kasutajate registreerimise ja sisselogimise Facebooki, Twitteri ja Google’i kaudu. See on õige, pistikprogramm Nextend Social Login keskendub kolmele kõige populaarsemale sotsiaalsele võrgustikule.

Nüüd ei pea te sundima kasutajaid täitma vaike- või pika registreerimisvormi; see WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm integreerub sujuvalt teie olemasolevate WordPressi sisselogimis- ja registreerimisvormidega.

WordPressi profiililehel saavad kasutajad hõlpsalt sotsiaalseid kontosid linkida või lahti ühendada, ilma et peaksite higi purustama. Lisaks saavad kasutajad pääseda juurde oma WordPressi kasutajakontodele kas sotsiaalse kontoga või ilma.

Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad võimalust kasutada sotsiaalse võrgustiku profiilipilte WordPressi avataridena, kohandatud ümbersuunamisi pärast sotsiaalset sisselogimist, vidinaid, lühikoode, hõlpsasti kohandatavaid kujundusi, kiiret tuge ja lisandmoodulit, mis sisaldab veelgi rohkem funktsioone.

3. BS-sisend

bs sisend WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm

Kui soovite kasutada tasulist marsruuti varakult, siis meeldib teile BeSquares’i BS-sisendi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm. BS-sisendi pistikprogramm lisab kogu sellesse sotsiaalse sisselogimise ettevõttesse ilu, värve ja funktsionaalsust.

Pistikprogramm on pehmelt öeldes klanitud ja pakub teile rohkem funktsioone kui enamik WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramme. Ja kuna selle seadistamine ja kasutamine on ülimalt lihtne, ei vaja te selle pistikprogrammiga sotsiaalse sisselogimise eeliste nautimiseks mingeid teadmisi kodeerimise kohta.

Huvitavate funktsioonide hulka kuulub Facebooki, Twitteri, Google’i ja Linkedini tugi, lühikood, et saaksite kohandatud lehtedele või vidinaaladele lisada sotsiaalse sisselogimise, stiilse saidi kapi, sisukapi, piiramatu hulga värve, kauni tausta, vahemällu valmistamise ja 2 stiili sotsiaalseteks sisselogimisnupud.

Lisaks toetab BS-sisend WooCommerce kassat, BuddyPressi, WPML-i ja mis tahes WordPressi teemat. Alglaadimiseks tarnitakse pistikprogramm hüpikmenüü jaoks 6 animatsiooni ja kohandatava meilimalliga. Lõppsõna; see on lihtne, kuid võimas WordPressi sotsiaalne sisselogimine, mis töötab.

4. RegistreerimisMagic

registreerimine magic WordPress plugin

RegistrationMagic on tõenäoliselt parim WordPressi kasutajate registreerimise pistikprogramm planeedil. See on käsitsi valmistatud täiuslikkuse saavutamiseks ja see halb poiss on ainus lahendus, mida vajate kasutaja registreerimiste haldamiseks ja oma WordPressi veebisaidile sotsiaalsete sisselogimiste lisamiseks.

Pistikprogramm sisaldab selliseid funktsioone nagu kiire vormilooja, sisseehitatud sisselogimissüsteem, lühikoodid, et saaksite vorme loobuda ükskõik kuhu oma saidil, vormi analüütika, HTML-i manustamiskood, kohandatud väljad, kohandatud CSS-i stiilid, edastuste haldur, manused, sotsiaalsed sisselogimised, kasutaja haldur ja oleme siin terve päeva, kui peaksime läbi vaatama funktsioonide täieliku loendi. Vajame registreerumiseMagici jaoks eraldi ülevaadet.

Asi on selles, et RegistrationMagic muudab sotsiaalse vormi sisselogimise vormile lisamise naeruväärselt lihtsaks. Kirjutamise ajal toetab pistikprogramm Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Microsoft Live ja Instagram.

Minu arvates on RegistrationMagic sh * t (vabandage oma prantsuse keelt; ma olen lihtsalt väga põnevil, kui puutun kokku sellise suurepärase pistikprogrammiga). Teile meeldib see ja ma garanteerin seda. Neil on tasuta versioon, kuid kui ma oleksin sina, tahaksin kasutada premium-versiooni ja ei vaataks kunagi tagasi. Tõesti, ma lihtsalt soovin, et rohkem inimesi leiaks selle pistikprogrammi ja loodan, et see pole minu arvates müüdav.

Olen seda proovinud ja neetud, kas need tüübid on head või mis? Ja ma ei ole üksi.

Suurepärane kasutajate registreerimise ja haldamise pistikprogramm, paljude funktsioonide ja suurepärase kiire tugiteenusega mis tahes küsimuse lahendamiseks. Meeldib tõesti see, kui saaksime suunata erinevad kasutajad oma kasutajarühma konkreetsele lehele. Soovitage tungivalt seda pistikprogrammi ja tugitiimi. – Bosch_B

5. MiniOrange WordPressi sotsiaalne sisselogimine

MiniOrange WordPressi sotsiaalne sisselogimine

WordPressi pistikprogrammi repo on kingitus, mida jätkatakse andmisel, ja WordPressi sisselogimine miniOrange abil on selleks piisav tõestus. See sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm ületab ootused, kuid ulatusliku funktsioonide loeteluga, mis teie parukat puhub.

Pistikprogramm aitab teil lisada sotsiaalse jagamise ja sotsiaalse sisselogimise selliste võrkude abil nagu Facebook, Twitter, Google, Instagram, Vkontakte, LinkedIn, Amazon, Salesforce ja Microsoft Live.

Lisaks saate kasutajatel paluda oma profiilid täita, kui sotsiaalne sisselogimine ei anna kasutajanime ja e-posti aadressi. Lisaks võimaldab WordPressi sotsiaalne sisselogimine teil määrata rollid sotsiaalse sisselogimise rakendusega sisse logivatele kasutajatele. Lisaks saate sotsiaalse profiilipildi WordPressiga hõlpsalt sünkroonida.

Lisaks saate vidina või lühikoodi abil lisada sisselogimisnuppe sisselogimislehele, registreerimislehele, kommentaaride vormile ja mujale oma saidil..

Saate isegi lubada / keelata kasutajate registreerimise ja aktiveerida administraatoritele e-posti teateid, kui kasutajad registreeruvad sotsiaalse sisselogimise kaudu. Lisaks saate sisselogimisikoone ja sisselogimise / väljalogimise ümbersuunamise URL-e hõlpsalt kohandada.

6. BestWebSofti sotsiaalne sisselogimine

BestWebSofti sotsiaalne sisselogimine

Võib-olla ei soovi te paljusid täiustatud funktsioone, mis on kaasas enamiku WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammidega. Võib-olla soovite lihtsalt oma veebisaidile sotsiaalseid sisselogimisi lisada ja sellega hakkama saada, investeerimata kallisse ja liiga keerulisse pistikprogrammi. Te vajate lihtsat lahendust, mis töötab väljastpoolt.

BestWebSofti sotsiaalne sisselogimine on üks selline pistikprogramm. See on vea jaoks lihtsustatud, kuid saab töö tehtud. See hõlpsasti kasutatav pistikprogramm võimaldab teie kasutajatel sisse logida ja oma olemasolevate kontodega Facebookis, Twitteris, Google’is ja Linkedinis kommenteerida.

Sotsiaalse sisselogimise nuppe saate hõlpsalt lisada oma sisselogimislehele, registreerimislehele ja kommentaaride vormile. Lisaks saate seada uute sotsiaalsete kasutajate vaikerolli, lubada kasutaja registreerimist ainult sotsiaalsete nuppude kaudu ja linkida sotsiaalseid kontosid vastavate WordPressi kontodega.

Pistikprogrammi on lihtne üles seada ja see sisaldab üksikasjalikku dokumentatsiooni, mis aitab teil maapinnal käia.

7. WooCommendi sotsiaalne sisselogimine

veebikaubanduse sotsiaalne pistikprogramm

Sotsiaalse sisselogimise lisatasu võimalused ei valmista pettumust tänu lisafunktsioonidele ja pühendunud toele. Ärge saage minust valesti aru, ma ei ürita tasuta pistikprogramme diskrediteerida. Nagu öeldud, ei saa te eksida sellise kohutava pistikprogrammiga nagu WooCommerce Social Login.

Algselt spetsiaalselt WooCommerce kaupluste jaoks ehitatud pistikprogramm ühildub nüüd BuddyPressi, bbPressi ja Peepsoga. Eliit autori WPWebi poolt teile toodud WooCommerce Social Login on ainulaadne sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm, millel on ainulaadne funktsioonide komplekt.

Alustuseks saate hõlpsalt sotsiaalseid sisselogimisvõimalusi lisada WooCommendi sisselogimis-, registreerimis- ja väljamaksevormidele, pakkudes oma kasutajatele paremat kasutuskogemust, mis avab uksed hõõrdetu ostmiseks.

Teiseks toetab see WordPressi sotsiaalne pistikprogramm praegu 11 sotsiaalset võrgustikku, sealhulgas Foursquare, Yahoo ja isegi PayPal. See tarnitakse ilusa lohistamise ja administreerimise liidese abil, mis muudab iga sotsiaalse võrgustiku haldamise lihtsaks.

Lisaks saate suurepärase statistika ja visuaalse ülevaate sotsiaalsete sisselogimiste toimimisest. Lisaks saab pistikprogramm kasutajatele e-posti teel uusi kontodetleteid saata. Kui armas?

Kui sellest ei piisa, saadetakse WooCommerce Social Login lühinumbri ja vidinaga, mis tähendab, et saate sotsiaalsed sisselogimised oma saidile paigutada ükskõik kuhu. Kui kasutaja logib rakenduse kaudu sisse, saate ta suunata kohandatud URL-ile, jah, ka seal on see olemas.

8. WP ülim sotsiaalne

wp ülim sotsiaalne

WP Ultimate Social premium plugin põhineb ühel ideoloogial; te ei vaja kõigi oma sotsiaalmeedia vajaduste jaoks mitut pistikprogrammi. Sel põhjusel võite mõelda WP Ultimate Socialist kui „kimpust”, mis pakub teile sotsiaalseid ikoone, suhtlusjagamist, suhtlusloendureid, Twitteri vooge, Pinterest, automaatpostitust ja sotsiaalset sisselogimist.

AccessKeys, WP Ultimate Social’i eliit autor, väidab, et see on ainus sotsiaalmeediumikomplekt, mida te kunagi vajanudite, ning selle põhjal, mida ma nägin ja pika funktsioonide loendi põhjal, olen pigem nõus. Poiss oh poiss, see plugina metsaline on laaditud. Vaatan funktsioonid kiiresti üle.

Võite oodata selliseid funktsioone nagu 12 kaunist PNG-i ikoonikomplekti, Font Awesome-ikoone, võimsad kohandamisvõimalused, 10 võrkkestaks valmis SVG-i ikoonikomplekti, sotsiaalne külgriba, reageeriv kujundus, 10 fantastilist sotsiaalse jagamise teemat, ujuvad sotsiaalse jagamise nupud, tugi 14 suuremat võrku, jaga e-posti teel ja prindi, WooCommendi tugi, BuddyPress ühilduvus, ühiskondlik jagamise hüpikaknad, kaunid sotsiaalsed loendurid 20 muljetavaldava teemaga, 5 animatsiooni ja nimekiri näib jätkuvat igavesti.

WP Ultimate Social pakub muljetavaldavaid sotsiaalse sisselogimise funktsioone, mis toetavad kuni 9 populaarset suhtlusvõrgustikku. Sotsiaalseid sisselogimisi saate hõlpsalt kuvada oma registreerimis-, sisselogimis- ja kommentaaride vormidel. Lisaks saate sisselogimisnuppe valida 15 kaunilt kujundatud teema seast.

Lisaks saate automaatselt postitada Facebooki, Twitterisse, LinkedIni ja Tumblri ning teha nii mõndagi muud. Selle asja omaduste suur arv paneb teid hämmastusega tahapoole kerima.

9. OneAlli sotsiaalne sisselogimine

OneAll sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm

Kõigist selles loendis olevatest WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammidest toetab OneAlli sotsiaalne sisselogimine kõige rohkem sotsiaalseid võrgustikke. Nüüd saavad teie kasutajad registreeruda ja sisse logida enam kui 40 sotsiaalvõrgustikus, sealhulgas näiteks Battle.net, StackExchange, Github, SoundCloud, Vimeo, WordPress.com, YouTube, Twitch.tv, Disqus, Blogger ja loend jätkub ja peal.

Sotsiaalne sisselogimine integreerub sujuvalt teie WordPressi sisselogimis- / registreerimissüsteemiga. Lisaks saavad olemasolevad kasutajad hõlpsalt linkida oma sotsiaalseid kontosid WordPressi profiilides ja hiljem sisselogimisel lingitud sotsiaalsete võrgustikega.

Pistikprogramm on GDPR-iga ühilduv ja ühildub kõigi pluginate ja teemadega, mis järgivad WordPressi kodeerimisstandardeid. Lisaks on see täielikult kohandatav vastavalt teie konkreetsetele vajadustele. Tänu lühinumbrile saate vidina kaudu või mujale mujale hõlpsalt oma sisselogimislehele, registreerimislehele, kommentaaride sektsiooni, külgribale sotsiaalse sisselogimise lisada..

Kuid isegi kõigi nende funktsioonide korral on OneAlli sotsiaalset sisselogimist hõlpsasti rakendatav ja kasutatav, peaksite olema lõbus kohe. Oh, et ma ei unustaks, on pistikprogrammil a lisatasu versioon mis pakub teile veelgi rohkem võimalusi sotsiaalse sisselogimise rakendamiseks nagu ülemus.

10. WooSocial

woosocial wordpressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm

Tagumine osa on WooSocial, turul suhteliselt uus pistikprogramm. See on OriginalWebi loodud, hooldatud ja toetatud lihtne sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm. Kuna see on kirjutamise ajal uus plugin, on sellel omaduste ja turuosa osas kasvupotentsiaal.

Põhifunktsioonide hulka kuulub 25 sotsiaalse võrgustiku tugi, 15 sotsiaalse sisselogimise nupu stiili toetamine, lühikood, mitme keele tugi ja suurepärane dokumentatsioon, mis aitab teil õigele teele seada.

Lisaks mängib WooSocial hästi WooCommerce’iga, võimaldades teil sujuvamaks muuta veebipoes ostuprotsessi. Lisaks ühildub see teiste populaarsete pistikprogrammide ja raamistikega, näiteks WPBakery Page Builder, Cornerstone ja Bootstrap 4.X.


Sotsiaalne sisselogimine aitab teil pakkuda paremat kasutajakogemust ja edendada oma WordPressi saidil konversioone, ilma et peaksite higi lööma. See on ideaalne lahendus WordPressi kogukonna saitidele, liikmeksoleku saitidele, kursustele, foorumitele ja muudele kasutaja registreerimisest sõltuvatele veebisaitidele.

Parim osa on see, et WordPress pakub teile palju võimalusi oma veebisaidile sotsiaalsete sisselogimiste lisamiseks. Ükskõik, kas valite tasuta või esmaklassilise WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammi, leidke alati lahendus, mis vastab kõigile teie vajadustele. Loodame, et leiate meie nimekirjast ideaalse sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammi.

Milline on teie lemmik WordPressi sotsiaalse sisselogimise pistikprogramm? Kas teil on küsimusi või ettepanekuid? Jagage kommentaarides oma mõtteid ja parimaid sotsiaalse sisselogimise tööriistu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map