Kuidas lisada kontaktvormi WordPressi

Kuidas lisada kontaktvormi WordPressi koos kontaktvormiga 7 ja kokku

Üks veebisaidi eeliseid on see, et saate olla alati kättesaadav publikule, kellega proovite ühendust luua. Ja miski ei tee seda trikki nagu kontaktvormi või kontaktlehe lisamine oma veebisaidile. Kontaktivorm on veebisaidil üks tõhusamaid üleskutse valikuid ja suurepärane võimalus meelitada külastajaid teiega ühendust võtma. Lihtsalt öeldes on see ideaalne suhtlusvahend, mis lisab teie veebisaidile tõhusust.


Sageli ilmub kontaktvorm paljudel veebisaidi kontaktide lehel üldises vormingus. Kuid seda saab kohandada ka oma veebisaidiga stiilseks pidamiseks. Samuti saate selle paigutada ajaveebipostituse alla või spetsiaalsete sihtlehtede alla, et veenda külastajaid konkreetset toimingut tegema.

Kontaktvormid on võrgus alati olnud tohutud. Saame teada, miks:

 • Kontaktvormid pakuvad juurdepääsu 24×7: Kontaktvorm pakub kiiret, mugavat ja ööpäevaringset juurdepääsu kõigile külastajatele.
 • Kontaktvormid pakuvad paremat kasutajakogemust: Üldist kliendikogemust parandab kontaktvorm. Saate lubada kliendil jõuda teiega veebisaidi ükskõik millisest kohast. Lisaks saab kontaktivormi sünkroonida külastaja brauseriga. Automaatse täitmise võimalused võivad vormi täitmise tüdimuse ära võtta. Kui siiski kasutate kontaktvormi asemel e-posti linki, liigub kliendi tähelepanu vaikeaadressi seadistamiseks lihtsalt teise aknasse.
 • Kontaktvormid peavad kõigi kannete arvestust ja hõlbustavad andmete käsitlemist: Kontaktvorm on väärtuslik andmete allikas. Kui määrate kontaktivormi väljadele konkreetse teabe, mida soovite, saate koguda vajalikku täpset teavet. Kogu teabe saate te täpselt samal viisil. See muudab vastuste mõistliku korraldamise lihtsaks.
 • Kontaktvormid aitavad teil abonentide nimekirja laiendada: Kontaktvormi andmeid saab turunduse parandamiseks ja müügivihjete genereerimiseks koguda, võrrelda ja analüüsida. Vorme saab kujundada andmete automaatseks kogumiseks ja nendega integreerida Google Analytics sellest aru saada. Lihtne märkeruut, mis kutsub lugejat üles tellima meie uudiskirja, saab teie e-posti nimekirja täiendada, ilma et oleksite pealetükkiv..
 • Kontaktvormid saavad saata automaatvastuseid ja parandada töövoogu: Seadke vormid nii, et automatiseeritud vastused saadetakse meeskonna liikmetele või klientidele. Kujundage arvutustabelid ja eksportige kogutud andmed nendele lehtedele edasiseks kasutamiseks. Näete oma WordPressi taustal üldise töövoo paranemist. Lisaks saate vormi integreerida selliste teenustega nagu Trello, Müügijõud töövoo parandamiseks.
 • Kontaktide vorme saab kasutada, et ergutada kasutajaid reageerima: Saate külastajatele pakkuda kontaktivormi kasutamiseks stiimuleid. See on üks viis, kuidas suurendada kasutajate seotust ja parandada andmete kogumist.
 • Kontaktvormid võivad aidata teie veebisaidi kaubamärgi kujundamisel: Kontaktvormid ei pea alati ilmuma üldised ja igavad. Samuti on võimalik vormid stiilida vastavalt teie kaubamärgile või veebisaidi stiilile. Seda saab kasutada teie kaubamärgi tuntuse suurendamiseks ja veebisaidi nähtavuse suurendamiseks veebis.
 • Kontaktvormid on üldiselt turvalisemad: Kontaktvormid on turvalisem ja usaldusväärsem viis oma klientide kohta teabe kogumiseks.
 • Kontaktvormid kaitsevad teie e-posti ülekoormuse ja rämpsposti eest: Veebisaidi kontaktvorm vähendab automaatselt teie postkasti jõudvate kirjade arvu. Samal ajal saate vormidel kasutada rämpsfiltreid, et vormides rämpsposti vastuseid vähendada. Lisaks sellele käsitletakse kontaktvorme serveri otsas, kus teie e-posti aadress pole hõlpsasti kättesaadav.
 • Kontaktvormid aitavad filtreerida soovimatuid kontakte: Taotledes kontaktvormis oleva isiku kohta mingit teavet (telefoninumbrit või aadressi), saate soovimatutest kontaktidest hoolt kanda ja tagada, et ainult tõeliselt huvitatud lugejad saavad teiega ühendust võtta. Kuid see võib ka ehtsaid kasutajaid eemale hoida, nii et kasutage seda võimalust kaalutletult.
 • Kontaktvormid on kasulikud ka muudel eesmärkidel: Saate kontaktvormi topeltkohustuste täitmiseks, näiteks annetuste vastuvõtmiseks, broneeringute tegemiseks ja muuks. Võite kasutada ka kontaktvorme, et koguda külastajatelt tagasisidet või julgustada neid küsima üksikasju või küsima teie toodete kohta.

Kuidas lisada oma veebisaidile kontaktvormi

Mitmel põhjusel ei ole teemadel tavaliselt sisseehitatud kontaktvorme. Tavaliselt komplekteerivad need funktsioonid pistikprogrammi. Selles postituses jätkame kontaktvormi 7 installimisega WordPressi veebisaidile, kasutades teemat Kokku.

Total soovitab kontaktivormi lisamiseks kahte pistikprogrammi.  Kontaktvorm 7, mis on tasuta ja gravitatsioonivormid, kui eelistate premium-pistikprogrammi. Saate valida ükskõik millise kahest suvandist ja lisada vorme oma saidile ükskõik kuhu.

Kontaktilehe lisamine, kasutades kontaktivormi 7 ja kogu teemat

Teema Total installimisel soovitatakse installida ka kontaktvorm 7. Kui te ei installi ja aktiveeri kontaktvormi 7 demo näidise importimisel, peate selle oma veebisaidil kasutamiseks kindlasti aktiveerima..

Kui olete kontaktivormi 7 pistikprogrammi aktiveerinud, näete uut menüüelementi „Võtke ühendust”Armatuurlaual. Alustamiseks peaks olemas olema kontaktvormi näidis. Klõpsake kontaktivormi avamiseks ja vormi sisu redigeerimiseks vastavalt oma vajadustele. Kui olete redigeerimise lõpetanud, salvestage vorm ja kopeerige lühikood hiljem kasutamiseks.

Vaadake valikut Lisasätted redaktoris? Seda suvandit kasutades saate lisada igale kontaktvormile täiendavad sätted. Peate lisama konkreetses vormingus koodilõigud kontaktivormi redigeerimisekraani vastavatele väljadele.

Järgmisena avage juhtpaneelilt a Uus leht. Pealkirjastage leht nii, nagu soovite, olen oma lehe nimetanud „Kontaktleheks”. Salvestage leht mustandina ja klõpsake siis visuaalse helilooja valikul, mis teile meeldib. Me kasutame Frontend toimetaja kuid võite soovi korral kasutada samu samme ka taustaprogrammis.

Looge uus leht

See avab reaalajas esiotsa lohistamise redigeerija Kokku põhineb. Kontaktivormi sisestamiseks klõpsake lihtsalt sinist nuppu + Lisage element.

Teema kokku: Lisa element

Järgmisena valige Vormi lühikood moodul.

Teema kokku: Vormi lühikoodimoodul

Seejärel kleepige esimesse kasti vormi kopeeritud kujul. Salvesta, et vorm oma lehele sisestada.

Teema kokku: Lisa vorm

Nüüd saate kasutada animatsiooni, stiili, laiuse ja fondi suuruse kohandamiseks sisseehitatud vormi valikuid, mille Total on lisanud. Kui olete valmis, vormistage vormimoodul ja klõpsake siis ekraani paremas ülanurgas sinist nuppu Avalda teie leht.

Teema kokku: Vormi valikud

Teema reaalajas kohandajas on ka lisavalikuid, millele pääsete juurde oma WordPressi juhtpaneeli kaudu. Liikuge lehele Välimus> Kohanda> Üldised teemavalikud> Lingid ja nupud et muuta oma nupu kujundust, mida kasutatakse teie kontaktvormil.

Teema kokku: Vormi nupu värv

Teiste teemadega, mis ei sisalda vormimoodulit, saate lühikese koodi lihtsalt kleepida WordPressi tekstiredaktorisse või tekstikasti moodulisse,

Kontaktvormi lisamine külgriba vidinatele

Terve kontaktlehe (või võib-olla lisaks sellele) asemel saate kõigi või mõne lehe või postituse külgribale lisada ka kontaktvormi vidina. Saate selle lisada ka jalusesse või mõnele veebisaidi alale, mis võib vidinat kanda. See aitab kasutajatel jõuda teiega kõikjal, kus nad veebisaidil asuvad.

Total kasutab natiivseid WordPressi funktsioone. Nii et kohandaja väljanägemise ja toimimise tundmine annab teile eelise. Kohandajahaldur on vaikimisi lubatud. See lisab uue administraatori lehe aadressil Teemapaneel> Kohandajahaldur, kus saate sektsioone WordPress Customizeris lubada / keelata. Selle funktsiooni kohta saate lisateavet siit.

Kuid kontaktülesande lisamise ülesande täitmiseks peate navigeerima Välimus> Kohanda.

Ilmub valikukomplekt, klõpsake nuppu Vidinad> Peamine külgriba.

Teema vidinaalad on vaikimisi lubatud. See annab teile võimaluse luua oma saidil kohandatud vidinapiirkondi. Kui kavatsete kasutada ainult sisseehitatud külgribasid / vidina alasid, saate selle funktsiooni keelata. Lisateavet kohandatud vidinustatud piirkondade lisamise kohta saate siit.

Kohandajas avaneb veel üks paneel, mis sisaldab kõiki vidina suvandeid. Valige Tekstvidin, ja see lisatakse automaatselt olemasolevatele külgriba vidinatele. Vidinate ümberkorraldamiseks ja nende asukoha muutmiseks külgribal klõpsake lihtsalt nuppu ja siis lohistage.

Avage vidin Tekst, lisage vidinale pealkiri ja kleepige seejärel lühike kood, mille kopeerisite oma kontaktlehe loomisel..

Nüüd saate klõpsata Valmis> Salvesta ja avalda.

Ja teil on nüüd külgribal põhiline ja funktsionaalne kontaktvorm (Totalil on ka moodi vidinate äriteabe vidin, mille saate oma aadressi, kontaktnumbrite ja e-posti aadressi jaoks lisada). Nii ilmub minu külgribal olev kontaktvorm mu lugejatele mu ees.

Teie kontaktvormi stiili / vormingu muutmine

Kokku toetab kõiki Kontaktvormi 7 väljad, sealhulgas märkeruudud, raadionupud, rippmenüüd, reCaptcha, peidetud väljad, kohahoidja tekst ja palju muud. See tähendab, et teil on võimalik oma vormide sätteid kohandada, automatiseeritud vastuseid välja saata, teema pealkirja lisada ja palju muud. Heitke pilk Võtke ühendust vormi 7 dokumentidega pistikprogrammi ja sellega kaasnevate vingete funktsioonide kohta lisateabe saamiseks.

Kokkuvõtteks

Oma veebisaidile kontaktvormi lisamine on lihtne, see ei maksa palju ning parandab tõhusust ja töövoogu. Pole tõesti põhjust, miks te ei peaks seda lihtsat meetodit kasutajakogemuse parandamiseks kasutama, samal ajal olulisi müügivihjeid omandades.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map