Kuidas lisada kohandatud RSS-voogu WordPressi juhtpaneelile

Lisage WordPressi juhtpaneelile kohandatud RSS-voog

Internet on täis palju ressursse ja raske on kõike vaadata. Muidugi on Twitteril kalduvustel silma peal hoida või RSS-i lugeja tarkvara, kuid te olete nagu mina väga hõivatud. Mõnikord on tüütu, kui korraga avatakse 20 tarkvara. Sellepärast otsustasin kasutada oma WordPressi juhtpaneeli globaalse platvormina, et neile voogudele kiirelt juurde pääseda. Näide, mida tahan täna jagada, on see, kuidas WordPressi juhtpaneelil luua kohandatud RSS-metakast.


Siin on lõpptulemus sellest, mida me loome:

add-a-custom-rss-armatuurlaud-metaboks

1. samm: pistikprogramm

Selle metaboksi lisamiseks peame looma pistikprogrammi. Looge lihtsalt uus kaust nimega “my-armatuurlaud-metaboksid” wp-content / plugins / ja looge uue kausta sees fail nimega my-armatuurlaud-metaboxes.php. See fail on peamine pistikprogrammi fail. Avage see oma peatoimetajasse. Allpool on kood, mis genereerib pistikprogrammi. Siin pole midagi väga keerulist:

2. samm: metaboksi registreerimine

Nüüd, kui meil on tühi pistikprogramm (pean silmas pistikprogrammi, mis ei tee midagi), peame registreerima vähemalt metaboksi, et seda WordPressi juhtpaneelil kuvada. Selleks peame looma uue funktsiooni, mis ühendab “wp_dashboard_setupKonks. Kutsume seda funktsiooni “rc_mdm_register_widgets ()”. Selle funktsiooni sees peame WordPressile ütlema, et soovime lisada uue metaboksi, ja see on eesmärgiwp_add_dashboard_widget ()”Funktsiooni. See funktsioon võtab vastu 4 parameetrit:

1 - $ vidin_id (täisarv) (nõutav) teie vidina tuvastav nälk. Seda kasutatakse CSS-klassina ja võtmena vidinate massiivis.
Vaikimisi: puudub

2 - vidina_nimi $ (string) (kohustuslik) see on nimi, mida vidin selle päises kuvatakse.
Vaikimisi: puudub

3 - $ tagasihelistamine (string) (nõutav) Teie loodud funktsiooni nimi, mis kuvab teie vidina tegeliku sisu.
Vaikimisi: puudub

4 - $ tagasihelistamine (string) (valikuline) Teie loodud funktsiooni nimi, mis tegeleb vidinavalikute (konfiguratsiooni) vormide esitamisega ja kuvab ka vormi elemente.

Oluline on siin kolmas parameeter, see määratleb funktsioonid, mis laaditakse metaboksi. Selles näites nimetatakse seda “rc_mdm_create_my_rss_box ()”.

/ **
* Registreeri kõik armatuurlaua metaboksid
*
* @ juurdepääs avalik
* @ väärtus 1.0
* @ tagasivõtmine tühine
* /

funktsioon rc_mdm_register_widgets () {
globaalsed $ wp_meta_boxid;

wp_add_dashboard_widget ('widget_freelanceswitch', __ ('Minu RSS-kanalid', 'rc_mdm'), 'rc_mdm_create_my_rss_box');
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'rc_mdm_register_widgets');

3. samm: metaboksi sisu

Kui aktiveerite pistikprogrammi ja lähete oma WordPressi juhtpaneelile, peaksite nägema uut tühja metaboksi. Nüüd peame selle sisu täitma. Selle funktsiooni jaoks on oluline lisada WordPressi sisseehitatud fail “feed.php”, et lubada kasutada funktsiooni “fetch_feed ()”. Pange tähele, et kasutame „fetch_feed ()”, kuna „fetch_rss ()”, „get_rss ()” ja „wp_rss ()” on aegunud. Korraks lisasin kõik kommentaarid koodi otse, kuid sooviksin juhtida teie tähelepanu toredatele funktsioonidele, mida kasutan metaboksi sees.

Esiteks on seal „fetch_feed ()”Funktsiooni. Seda kasutatakse kanalite sisu hankimiseks ja parsimiseks. See funktsioon kasutab Klass SimplePie, nii et saate kasutada peaaegu kõiki selles sisalduvaid funktsioone.

Seejärel on meil funktsioon “human_time_diff ()”, mida kasutatakse aja kuvamiseks kui “inimese_aja_diff ()„Näiteks kuvada näiteks“ 2 tundi tagasi ”,“ 4 päeva tagasi ”jne ... see on WordPressi funktsioon.

Ja lõpuks on meil “wp_html_excerpt ()”Iga voo sisu lühendamiseks.

Kõik muud funktsioonid on WordPressi funktsioonidest hästi teada või kuuluvad klassi Simple Pie.

Siin on kood:

/ **
* Loob RSS-metakasti
*
* @ juurdepääs avalik
* @ väärtus 1.0
* @ tagasivõtmine tühine
* /

funktsioon rc_mdm_create_my_rss_box () {

// Hankige RSS-voog (id)
lisada_kontsert (ABSPATH. WPINC. '/feed.php');

// Minu kanalite loend (lisage oma RSS-kanalite URL-id)
$ my_feeds = array (
'http://feeds.feedburner.com/FSAllJobs',
'http://www.wphired.com/feed/?post_type=job_listing'
);

// Vooge läbi
foreach ($ my_feeds on $ feed):

// Hankige määratud vooallikast SimplePie vooobjekt.
$ rss = fetch_feed ($ feed);
if (! is_wp_error ($ rss)): // Kontrollib, kas objekt on õigesti loodud
// Mõelge välja, kui palju tooteid on kokku, ja valige limiit
$ maxitems = $ rss-> get_item_quantity (3);

// Koostage kõigi üksuste massiiv, alustades elemendist 0 (esimene element).
$ rss_items = $ rss-> get_items (0, $ maxitems);

// Hankige RSS pealkiri
$ rss_title = 'get_permalink (). '"target =" _ blank ">'. strtoupper ($ rss-> get_title ()). '';
endif;

// Kuva konteiner
kaja '
'; kaja ''. $ rss_title.''; kaja '
'; // Alustab üksuste loendit sees
  silt kaja '
   '; // Kontrollige üksusi if ($ maxitems == 0) { kaja '
  • '.__ (' Üksust pole ',' rc_mdm ').'.
  • '; } veel { // Vaadake läbi iga vooüksus ja kuvage iga üksus hüperlingina. foreach ($ rss_items kui $ üksus): // Kommentaari rida allpool, et kuvada kuupäev, mis pole inimene // $ item_date = $ item-> get_date (get_option ('date_format'). '@' .get_option ('time_format')); // Hankige inimlik kuupäev (kommenteerige, kui soovite kasutada mitteinimlikku kuupäeva) $ item_date = human_time_diff ($ item-> get_date ('U'), current_time ('timestamp')). ' '.__ (' tagasi ',' rc_mdm '); // Alusta üksuse sisu kuvamist a-s
  • silt kaja '
  • '; // loo üksuse link kaja 'get_permalink ()). '"title ="'. $ item_date. '">'; // Hankige üksuse pealkiri echo esc_html ($ item-> get_title ()); kaja ''; // Kuva kuupäev kaja ' '. $ item_date.'
   '; // Hankige üksuse sisu $ content = $ item-> get_content (); // Lühendage sisu $ content = wp_html_excerpt ($ content, 120). '[...]'; // Kuva sisu kaja $ sisu; // Lõpp
  • silt kaja '
  • '; eelmüük; } // Lõpp
    silt kaja '
'; eelmüük; // Lõpeta jutlustaja sööt }

Liinil 15 on massiiv, kuhu saate panna nii palju vooge, kui soovite. Samuti saate määratleda iga real 27 kuvatava voo üksuse arvu. Lõpuks võite ridadel 50 ja 54 kuvada inimese kuupäeva või tavalise kuupäeva. See on sinu teha.

Järeldus

Ok, nii et me lõime lihtsa metaboksi, kuid teil on nüüd põhitõed, kuidas luua oma enda sisuga metabokse. Samuti saate eemaldada WordPressi vaikimisi metaboksid ja sellest täielikult aru saada armatuurlaua vidinate API, julgustan teid, nagu alati, pilgu heitma koodeksi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map