Kuidas lisada Google AdSense WordPressi

AdSense'i tõhus kasutamine WordPressi jaoks

WordPressi saidiga raha teenimine hõlmab sageli sidusettevõtte turundust, reklaame või e-kaubandust. Mõnikord hõlmab see isegi liikmelisuse müümist, töölaudade loomist või ürituste korraldamist.


Paljud inimesed arvavad, et reklaamid on rahateenimise maailmas vanad uudised, kuid see ei saanud tõest kaugemal olla. Reklaamid on eriti kasulikud veebiajakirjade, ajaveebide ja veebisaitide rahaks tegemiseks, kui te ei müü otseselt füüsilist toodet.

Kuna sponsoreeritud postitusi peavad kasutajad sageli räigeks ja sidusettevõtte turundus võib ka punaseid lippe tõsta, sõltuvalt nende esitamise viisist, jätkame reklaamide juurde liikumist. Ja nähes, kuidas sellised tööriistad nagu AdSense muudavad selle rakendamise palju lihtsamaks kui vanasti, pole üllatus, et reklaamid ei lähe niipea kuskile.

Kõige huvitavam on see, et AdSense ei maksa teile selle rakendamiseks raha, nii et saate vähemalt proovida veekogusid ja vaadata, kas saate sellega raha teenida. Lisaks annab see teile võimaluse vaadata, kas teie kasutajad arvavad, et reklaamid on tüütud. Tagamaks, et kasutajad ei ärritu, on oluline õppida AdSense’i tõhusat kasutamist WordPressi jaoks. Kuid enne kui räägime reklaamide seadistamise kohta, õppige natuke Google Adsense’i ja vaadake, kuidas registreeruda.

Mis on Google AdSense??

Google AdSense'i koduleht

Populaarne veebisaitide monetiseerimisprogramm Google AdSense on suurepärane võimalus nii algajatele kui ka professionaalidele.

Google AdSense on Google’i programm, mis võimaldab turundajatel (programmi siseselt nimetatud väljaandjatena) kuvada sujuvalt oma veebisaitidel ja ajaveebides reklaame. Selle peamine eesmärk on rahaks tegemine ja saate seda WordPressi abil raha teenida, pannes oma veebisaidile lihtsalt spetsialiseeritud reklaame.

Kui olete turundaja, saate selle asemel valida mõned sarnased programmid. AdSense pakub aga paari ainulaadset eelist:

 • Usaldusväärsus: Ülemaailmselt tuntud ettevõttena ei saa te Google’i usaldusväärsemaks.
 • Mitmekülgsus: AdSense pakub mitmesuguseid reklaamitüübid, sealhulgas tekst, pilt, rikasmeedia, video ja heli.
 • Paindlikkus: See programm töötab koos paljude platvormide ja muude tööriistadega, sealhulgas WordPress ja Blogger.

Enne kui sisse hüppate, on AdSense’il mitmeid poliitikad soovite üle vaadata. Neid on ka vähe nõuded oma reklaamijatele. Näiteks peab teil olema väljakujunenud veebisait (vähemalt kuus kuud vana) ja te peate olema vähemalt 18-aastane.

Kui olete valmis AdSense’i kasutamisega alustama, on teil hea meel teada saada, et protsess on lihtne. Tegelikult saab selle lõpule viia vaid kolmes etapis.

1. samm: registreeruge Google AdSense’i kasutajaks

Kuna AdSense on Google’i platvormil asuv programm, on teil mitmesuguste funktsioonide kasutamise alustamiseks vaja ainult Google’i kontot. Millal Google AdSense’i kasutajaks registreerumine, teil on kaks võimalust. Saate sisse logida olemasoleva Google’i kontoga või luua uue konto.

Mõlemat neist toimingutest saab teha sisselogimislehelt. Kui teil on juba olemasolevat kontot, lisage lihtsalt oma sisselogimismandaadid ja klõpsake nuppu Logi sisse. Kui peate looma konto, klõpsake nuppu Veel valikuid, ja valige Loo konto hüpikmenüüst:

Google AdSense'i sisselogimisleht

Kui olete sisse loginud (või registreerumisprotsessi lõpetanud), viiakse teid programmi järgmisse sammu.

2. samm: täitke oma AdSense’i programmi taotlus

Nagu kõigi sidusprogrammide puhul, peate ka avalduse täitma. Õnneks on protsess lihtne ja selle saab lõpule viia mõne minutiga.

Soovitame teil alustada lugemist ja mõistmist AdSense’i eeskirjad ja tingimused. Kuigi see on samm, mis võib teil kiusata kahe silma vahele jätta, on oluline täpselt teada, mida Google oma kasutajatelt ootab. Selle põhjuseks on asjaolu, et kui olete avaldajaks kinnitatud, peate järgima kõiki eeskirju ja juhiseid.

Järgmisena saate täita kolmeosalise avalduse. Esmalt peate sisestama põhiteabe, näiteks oma veebisaidi URL. Seejärel palutakse teil sisestada oma makseaadressi üksikasjad (et AdSense saaks teile makseid ja olulist kontoteavet saata). Lõpuks peate oma telefoninumbri kinnitama.

Kui need kolm rakenduse lehte on valmis, on veel üks samm enne, kui Google teie saidi üle vaatab. Teil palutakse lisada oma veebisaidile HTML-kood, mis antakse järgmises vormingus:

AdSense'i veebisaidiga ühendamise juhised

Kui kood on teie saidile lisatud, märkige ruut, mis kinnitab toimingu lõpetamist, ja klõpsake nuppu Valmis. Nüüd on kõik, mida saate teha, kannatlikult oodata. Teie taotluse läbivaatamine võib kesta 48 tundi kuni kaks nädalat ja kui otsus on tehtud, saate meilisõnumi.

3. samm: looge Google AdSense’i reklaamid

Pärast avalduse täitmist saate palli veerema hakkamiseks AdSense’i sisse logida. AdSense’i juhtpaneelil on vasakul küljel mitu vahekaarti, kuid praegu peate muretsema ainult Minu reklaamid sakk. Jätkamiseks klõpsake sellel.

Kui te pole kunagi reklaami loonud, kui näete tühja lehte. Klõpsake nuppu Uus reklaamiüksus nuppu reklaami genereerimiseks ja redigeerimiseks, et see sobiks teie veebisaidiga.

Esimene samm on panna oma reklaamile nimi. Seda ei kuvata teie saidil, seetõttu nimetate seda peamiselt oma viidete jaoks. Pärast seda kuvavad nad teie reklaamidele soovitatud suurused. Valige julgelt kõige sobivam.

Peate ka täpsustama, kas soovite tekst- ja displeireklaami või ainult ühte või teist. Tekstreklaamidel pole ühtegi pilti, nii et vali hoolikalt.

Järgmisena küsitakse teilt, kuidas soovite kujundus välja näha. Üldiselt valin vaikimisi stiili, kuna see teisendab teadaolevalt üsna hästi. Mõni muu värv ja kujundus võib teie veebisaidil siiski parem välja näha. Tore on see, et neil on eelvaate nupp, et näha, kuidas see välja näeb.

Google AdSense pakub mitmeid eelloetud stiile, kuid saate siiski kohandada reklaami kõiki kujunduselemente, nagu on näha alloleval ekraanipildil. Näiteks võimaldab see muuta pealkirja värvi, URL-i värvi, äärist ja fondiperekonda.

Kui soovite grupeerida mitu reklaamiüksust (jälgimise eesmärgil), siis avage selleks kohandatud kanalite ala. Samuti on teil võimalus varundusreklaame teha. Põhimõtteliselt viitab see asjaolule, et AdSense näitab tühja reklaami, kui see ei suuda midagi olulist välja tuua. Kui soovite pigem näha vaikereklaami, on see koht selle loomiseks.

Pärast seda protsessi klõpsake nuppu Salvesta ja Hankige kood nuppu.

Pro näpunäide: Google AdSense’il on nüüd võimalus valida täielikult reageeriv reklaamimoodul, mis muudab teie reklaamide reageerimise mobiilseadmetele ja erineva suurusega ekraanidele palju lihtsamaks. Isiklikult käiksin sellega iga kord. Siiski on teada, et ka mõõtmed 336 × 280 ja 300 × 260 toimivad hästi teie saidi sisustamiseks ja teisendamiseks.

4. samm: rakendage AdSense oma saidile

Ehkki võib olla ka teisi vähem tõhusaid viise, on Google Adsense’i reklaamide lisamiseks oma WordPressi saidile põhimõtteliselt kolm viisi:

 1. Reklaamide sisestamine kopeerimine ja kleepimine oma reklaamiüksuse koodi vidinatesse, lehtedesse ja postitustesse.
 2. WordPressi ostmine teema mis toetab Google AdSense’i.
 3. Allalaadimine ja aktiveerimine a sisse panema mis integreerib Google AdSense’i.

Ideaalis on kaks teist kõige lihtsamad, kuna paljud teemad ja pistikprogrammid ei nõua, et te jätkaksite vidinatesse koodi kopeerimist ja kleepimist. Mitte ainult, kuid mõnel teemal on eelseadistatud moodulid, mis muudavad reklaamid ilusaks ja klõpsavad tõenäolisemalt. Kuid vaatame neid kõiki.

1. meetod: kopeerige ja kleepige oma Google Adsense’i kood vidinasse

Esimene meetod on vana hea kopeerimine ja kleepimine. Eelmises jaotises paljastatud koodi kasutatakse teie veebisaidile kopeerimiseks, skopeerides selle koodi AdSense’ist.

Järgmisena avage oma WordPressi juhtpaneel. Minema Välimus> Vidinad.

Tõenäoliselt sisestate reklaami külgribale või päise kohale. Selle näite jaoks soovin panna reklaami külgribale. Seetõttu võite lohistada teksti vidina sellele külgriba alale ja kleepida koodi, mille varem kopeerisite.

Välja Pealkiri täitmiseks pole põhjust, kuna see on reklaam.

Pärast seda saate oma veebisaiti värskendada, et näha teie saidil kuvatavaid asjakohaseid uusi AdSense’i reklaame.

2. meetod: kasutage teemat AdSense’i aladega

Kasutage teemat AdSense'i aladega

Ehkki ma ei soovita konkreetseid teemasid, võite alustada otsimisega „AdSense WordPressi teemad”Teegis ThemeForest.

Samuti on teil õnne järgmistes kohtades:

 • MHT teemad
 • MyThemeShop
 • StudioPress
 • Teemamets

Kuigi muidugi võiksite lihtsalt meie enda teema Total. See on SEO jaoks optimeeritud ja pakub hulgaliselt suurepäraseid lehtede loomise funktsioone, mida saate kasutada Google’i reklaamide lisamiseks oma postitustele ja lehtedele. Ja oleme isegi välja töötanud kasuliku katkendi, et sisestada ja reklaamibänner ajaveebipostituste kohale või alla (kokku dokumente).

3. meetod: installige Google Adsense’i pistikprogramm

Vidina kasutamine AdSense’i jaoks on kõigist meetoditest kõige põhilisem ja teema ei anna teile reklaamide paigutamisel palju paindlikkust. Pistikprogramm võib siiski olla parem lahendus, kui soovite oma reklaamidele lisafunktsioone. Näiteks eemaldab osa pistikprogrammidest vajaduse koodi kopeerida ja kleepida, samas kui teised genereerivad aruandeid ja neil on sätted näiteks ajavahemiku valimiseks.

Paljud Google AdSense’i pistikprogrammid on minevikku tulnud ja läinud, kuid vaatame täna paljutõotavamaid.

Ads Pro

Reklaamiprogramm WordPres

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite oma reklaamide loomiseks, haldamiseks ja jälgimiseks kõige rohkem tööriistu, on teie parim panus Ads Pro pistikprogramm. See esmaklassiline pistikprogramm pakub hulgaliselt funktsioone reklaamistiilide, hüpikakende, sotsiaalse integratsiooni, ajastamise, geo sihtimisega reklaamikampaaniate, veebistatistika ja muu jaoks. Nii saate mitte ainult oma veebisaidi Adsense’i abil raha teenida, vaid saate ka parima hinnaga konversioonide reklaamikohti konkreetsetele klientidele müüa..

Täpsemad reklaamid (tasuta)

Laiendatud reklaamide pistikprogramm toimib kenasti reklaamide liugrühmadesse rühmitamiseks, teie veebisaidil reklaamide müümiseks ja uute reklaamide avaldamise kuupäevade määramiseks. AdSense integreerub sujuvalt pistikprogrammiga.

WP Pro nõustamissüsteem

ADNING (WP Pro reklaamisüsteem) WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Siin on pistikprogramm, mis toetab igasuguseid reklaamitööriistu. Sellel on reklaamide paigutamiseks palju kohti ja lisaks hüpikreklaame, mis integreeruvad AdSense’iga.

WP lihtne AdSense’i sisestamine (tasuta)

WP lihtne Adsense sisestamise tasuta WordPressi pistikprogramm

See pistikprogramm vastab kindlasti oma nimele, kuna see muudab WordPress AdSense’i sisestamise reklaamid lihtsaks ja valutuks. See pistikprogramm salvestab ühe kuni kolm Google AdSense’i koodi ja salvestab need kogu oma saidil, lubades teil keskenduda ainult mõnele reklaamile. Selle põhifunktsioon on lühikeste koodide funktsionaalsus, mis võimaldab teil sisestada reklaame, kopeerides ja kleepides pistikprogrammide loodud lühikoode peaaegu kõikjale oma saidil.

AdSense by WP QUADS (tasuta)

AdSense'i tasuta WordPressi pistikprogramm, mille autor on WP QUADS

Pistikprogramm, millel on veel mõned täiustatud funktsioonid, see on suurepärane valik kõigile, kes soovivad oma reklaamipaigutusi täielikult kohandada. Märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad täielikku reageerimist ja nähtavustingimuste seadmise võimalust.

See, kas otsustate kasutada pistikprogrammi või mitte, põhineb teie eelistustel. Sellegipoolest ei ole valus proovida ühte ülaltoodud pistikprogrammidest!


AdSense’i tõhus kasutamine WordPressi jaoks ei võta omandamiseks palju aega. Tegelikult on AdSense’i liides äärmiselt kasutajasõbralik ning pistikprogramme, teemasid ja vidinaid on kõik hõlpsasti hallatavad.

Kas teil on küsimusi AdSense’i oma WordPressi saidile kasutamise või sisestamise kohta? Anname endast parima, et aidata allpool toodud kommentaare.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map