Kuidas kohandada oma WordPressi administraatori kasutajaliidest

  1. 1. Kohandage oma WordPressi administraatori ala White Label Branding abil
  2. 2. Praegu loeb: Kuidas kohandada oma WordPressi administraatori kasutajaliidest

WordPressi uusima väljaandega nägime dramaatilisi muutusi administraatori armatuurlaua stiilis ja kujunduses. Kogu armatuurlaua kasutajaliides on värskendatud, et vaadata moodsamat ja puhtamat ning annab meile võimaluse muuta värvilahendusi kasutaja kohta eraldi.


Kuid isegi nende kujundusnõuannete korral on teie kasutatavad kohandamisvalikud siiski piiratud. Selle kohta, mida saate piirata ühe kasutaja või rolli alusel, pole märkimisväärset paranemist tehtud.

WordPressi armatuurlaua arendamine, nagu ka kogu muu tarkvara, on alati käimas, kuid kui soovite nüüd hakata oma administraatoripiirkonnas suuri muudatusi tegema, saate seda teha.

Kõik, mida vajate, on üks pistikprogramm.

WP administraatori kasutajaliides kohandab pistikprogrammi

sisse panema

WP Admini kasutajaliidese kohandamise pistikprogrammi saab kasutada oluliste muudatuste tegemiseks teie saidi administraatori juhtpaneelil olevate üksuste saadavuses..

Näiteks lubate oma saidi administraatoril alati täieliku juurdepääsu kõigele, mis asub administraatori juhtpaneelil. Kui teie saidil on aga mitu autorit, saate siiski kasutada mõnda muud kasutajarolli, näiteks kaasautorid, et veenduda, et neil on piiratud juurdepääs teie juhtpaneelile ja kas nad saavad näha ja pääseda juurde ainult sellele, mida soovite.

See pistikprogramm töötab kõige paremini, kui teie veebisaidil on kaks selget rolli, kuid seda saab kasutada ka muude samade sätetega rollide muutmiseks.

Hankige WP administraatori kasutajaliidese kohandamine

Vaatame pistikprogrammi ja selle võimalusi lähemalt.

Plugina seadistamine

Kui olete pistikprogrammi oma veebisaidil installinud ja aktiveerinud, antakse teile uus külgriba menüüelement erinevate seadistustega, mida saate konfigureerida.

Pistikprogrammi esimene seadete leht määrab, millisele kasutajarollile soovite kõiki oma seadeid rakendada. Saadaval on premium-plugin, mis võimaldab teil iga kasutaja rolli jaoks konkreetseid sätteid rakendada. Kui teil on aga ainult saidi administraator ja kaasautorid, saate tasuta versiooni siiski minema.

Seadete leht

Järgmine üksus menüüs on Saidi seaded. See võimaldab teil dikteerida mitmesuguseid asju, näiteks seda, kas rolli jaoks kuvatakse administraatori riba või kas kasutaja kuvab mitmesuguseid metavälju, mida WordPress kasutab. Enamasti võib selle jätta vaikeolekusse. Sellel seadete lehel on muudatuste tegemisest väga vähe kasu.

Kolmas menüüelement on Ekraani üldised sätted. Siit hakatakse tegema otsuseid kasutaja rolli kohta. Sellel sätete lehel saate otsustada, kas kohandatavat rolli teavitatakse rakendatavate värskenduste olemasolul, kas nad saavad muuta ekraanivalikuid või vaadata mõnel administraatori lehel spikri vahekaarti, lisada jalusesse teavet või laadida täiendavaid CSS-faile.

Ekraani üldised sätted

Armatuurlaua menüüelement võimaldab peita armatuurlaual mitmesuguseid üksusi, nii et sellel kasutajarollil pole aimugi, et need olemas on. Neid vidinaid saate peita kausta all Ekraani valikud vahekaarti kasutaja kohta, mis ei takista neid kasutajaid uuesti oma juhtpaneelile lisamast.

Armatuurlaua redigeerimine

Üksuste peitmine selle pistikprogrammiga eemaldab selle valiku täielikult. Need üksused hõlmavad kõiki teie installitud juhtpaneeli vidinaid, sõltumata sellest hiljutised kommentaarid juhtpaneeli vidin või WordPressi statistika juhtpaneeli vidin. See on eriti kasulik siis, kui soovite kaasautoritele juurdepääsu ainult neile konkreetsetele asjadele, mida nad vajavad oma veebisaidi sisu kirjutamiseks.

Menüüriba menüü sätete leht võimaldab teil selle kasutajarühma jaoks ekraani ülaosas administraatori riba täielikult muuta. Saate administraatori ribale lisada täiendavaid menüü üksusi, et suurendada selle kasulikkust, teisaldada kõike vastavalt oma isiklikele eelistustele või eemaldada kõik kõrvalised üksused, kui arvate, et need pole selle kasutajarolli jaoks vajalikud.

Administraatori riba redigeerimine

Külgmenüü seaded võimaldab teil WordPressi juhtpaneelil külgriba täielikult muuta. See on kahtlemata pistikprogrammi kõige kasulikum funktsioon. Need seaded võimaldavad selle kasutajarolli jaoks vasakpoolses menüüs menüü üksusi peita.

Külgmenüü

Nende sätete abil saate eemaldada kõik üksused, mida kasutajaroll ei peaks nägema, või lihtsalt need, mis teie arvates juhivad nad tähelepanu nende konkreetsest rollist. Selle näiteks võiks olla see, et saidit näeb ainult saidi administraator Välimus, seaded, tööriistad, pistikprogrammid ja potentsiaalselt Lehed menüü üksused külgribal. Kaasautoritel ei tohiks olla kohustust teada, et need asjad on olemas ja tegelikult ei vaja nad tegelikult midagi muud peale Postitused menüü üksus.

Halda metaboksi seadete ekraan võimaldab kohandada postituse loomise erinevaid aspekte. See hõlmab mitmesuguste asjade, näiteks kategooria peitmist, Esiletõstetud pilt, vorming ja mitmed muud võimalused. Võite ka need alad ümber nimetada, kui soovite.

Meta haldamine

On mõned seaded, mis võimaldavad inimestel uute artiklite kohta kommentaare postitada ja postituse püsilinke muuta, kui nende vaikeseadeks on seatud WordPress. Tõenäoliselt ei pea neid sätteid kunagi vaikeolekust muutma.

Eelviimane seadete menüü võimaldab teil muuta, kas kasutajaroll näeb mõnda neist Navigeerimismenüü sätted. Seda kasutatakse juhul, kui soovite sundida rolli kasutama juba loodud menüüsid ja tagama, et nad ei saaks teie veebisaidi navigeerimismenüüde muutmiseks muudatusi teha..

Lõplik seadete menüü on seotud sisselogimislehega. Need seaded võimaldavad teil WordPressi sisselogimislehel teha väikseid muudatusi, sealhulgas muudatused, mis hõlmavad logo pealkirja ja pilditee asendamist WordPressi vaikelogo ülekirjutamiseks. See võimaldab teil ka lehele laadida täiendavat CSS-i ja lisada lehele jaluse sõnumi.

Sisselogimisekraan

Järeldus

See pistikprogramm võimaldab teil oma WordPressi veebisaidi administraatori juhtpaneeli täielikult muuta. Kuna see pole puhas kogemus, varjates palju ebavajalikke menüüsid ja vidinaid, pole kunagi olnud lihtsam.

Selle pistikprogrammiga saate muuta mitut rolli, kuid kõik rollid, mida te kõik muudate, peavad kasutama samu sätteid. Täiesti erineva administraatori armatuurlaua konfiguratsiooni jaoks rollide kaupa peab teil olema ostetud WP administraatori kasutajaliides Kohanda mitut lisandmoodulit. Enamik inimesi saab pistikprogrammi tasuta versiooniga hakkama, kuna väga harva on igal ajal rohkem kui kaks erinevat kasutajarolli. Ainus kord, kui see probleemiks on, on ajakirjade stiilis veebisaidid, millel on mitu kaasautorit ja toimetajat.

Hankige WP administraatori kasutajaliidese kohandamine

See on kasulik plugin võimalike probleemide piiramiseks, mida kaasautorid võivad põhjustada. Tasub uurida, kui teil on mitu autorit, eriti nende saitide jaoks, kus sageli kasutatakse külalisautoreid. Ideaalis on sellised funktsioonid aja jooksul saadaval WordPressi põhitarkvara osana. Need on äärmiselt kasulikud mitme kasutajaga veebisaitide haldamisel ja näib mõistlik samm, mille põhitehnoloogia arendusmeeskond astub administraatori armatuurlauahaldusega.

Kas olete kasutanud pistikprogrammi WP Admin UI kohandamine või kasutate midagi muud oma administraatori juhtpaneelile juurdepääsu piiramiseks? Hea meel oleks kommentaarides kuulda teie mõtteid selle kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map