Kuidas kohandada oma WordPressi administraatori juhtpaneeli

Kuidas kohandada oma WordPressi administraatori juhtpaneeli

Kohandatud autod. Nad viivad teid punktist A punkti B sarnaselt kõigi teiste autodega. Need on valmistatud samadest materjalidest ja põlevad galloneid gaasi nagu kõik muud mootorsõidukid. Ometi on meil (või vähemalt meie seas autosõpradel) sügav armastus eritellimusel valmistatud auto vastu. Miks?


 • Need näevad välja palju paremad kui kolleegid otse konveieri juurest
 • Need on optimeeritud parema jõudluse tagamiseks

WordPress on üks suurimaid sõidukeid, mida saate oma veebipõhiste unistuste saavutamiseks kasutada. Kaasas on suurepärane armatuurlaud ja väljastpoolt aitab WordPress teil ja / või teie klientidel kiiresti suurepäraseid veebisaite üles ehitada.

Kuid WordPressi administraatori armatuurlaud on tunnetes ja välimuses liiga tavapärane. Ma mõtlen, et kuigi see on ilus, ei kao see täpselt isiklikku stiili. See on natuke üldine ja tõenäoliselt ei avalda see muljet kliendile, kes on seda platvormi varem kasutanud. Kuule, see ei jäta muljet kliendile, kes hindab isikupärast stiili või kaubamärgi sarnasust.

Teisest küljest on kohandatud WordPressi armatuurlauad isiklikud ja pakuvad teie klientidele täiendavat hea enesetunde tegurit, mis hoiab neid rohkem igatsemas. Saate luua oma kaubamärgi või häälestada WordPressi armatuurlaua oma kliendi vajadustele, jättes teile suurepärase toote, mis on suurepärase pakendiga – teie enda kohandatud pakend. Tänases postituses teeme järgmist:

 • Eemaldage tarbetud vidinad ja menüüd, et luua puhtam ja kergem kohandatud armatuurlaud
 • Kohandage armatuurlaua jaluse linki
 • Vabanege üldistest elementidest, näiteks WordPressi logost
 • Puudutage ekraani valikuid
 • Puudutage mõnda pistikprogrammi, mida saate armatuurlaua kohandamiseks kasutada

Selle postituse lõpuks peaksite saama luua ilusaid ja isikupäraseid WordPressi administraatori armatuurlaudu, mis kajastavad teie kliente või tugevdavad teie veebibrändi olemasolu. Nautige lõpuni ja kinnitage meile oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Oota! Enne alustamist looge lapseteema

Saate muuta oma põhilisi teemafaile või kasutada redaktorit teema juhtpaneeli jaotises Välimus, kuid see tähendaks, et WordPressi teemat ei värskendataks enam kunagi. Enne teemafailides muudatuste tegemist peaksite seda tegema loo lapse teema. Nii kui peateema värskendate, jäävad kõik muudatused taktitundeliseks. Siin on mõned kiired sammud, et saaksite just selle õpetuse seadistada, kuid meil on ka täielik lapseteemade loomise juhend või võite vaadata WordPressi koodeks rohkem abi.

 1. Looge lapse teema kaust: Logige sisse oma WordPressi installi ja leidke wp-sisu / teemad / teie nimetus kausta. Lisage sellesse kausta uus kaust ja pange sellele nimi “lapseteema” või “teie menüü-laps” (saate idee).
 2. Looge lapseteema CSS-fail: Nüüd, kui teil on uus lapseteemade kaust, saate lisada uusi faile, et muuta või muuta praeguse teema stiil ja funktsioon üle. Esmalt looge alamteema kaustas uus style.css-fail ja redigeerige uut faili, et lisada põhiline pealkirjainfo (lihtsalt nii, et teie või järgnevad arendajad teaksid, mis toimub):
  / *---------------------------------------------------
  Teema nimi: siin on teie lapse teema kausta nimi
  Kirjeldus: siin lapsevanemateema nimi
  Autor: Teie nimi siin
  Mall: vanemateema siin
  ----------------------------------------------------* /

  Pärast pealkirja saate lisada kogu oma vinge CSS-i, et muuta lapseema abil vanemateema ilmet.

 3. Looge oma lapse teema PHP-fail: Uues lapseteema kaustas looge funktsioon .php-fail. Järgmisena muutke uusi funktsioonide faili, et lisada kood, mis laadib teie algse teema stiili:

  Lisage lihtsalt oma function.php-i parandused pärast viimast avatud PHP-silti.

Muidugi saate oma lapseteemale palju rohkem lisada, et muuta päise, jaluse või muu sellise malle. Kuid selle õpetuse jaoks olete kõik valmis! Nii et siin me läheme …

Tarbetud WordPressi juhtpaneeli vidinate eemaldamine

Kui olete oma WordPressi juhtpaneelile sisse loginud, märkate mõnda jaotist (vidinad), näiteks Lühidalt, Saidi statistika, Kiire mustand, ja WordPressi uudised teiste hulgas. Enamiku neist juhtpaneeli vidinatest lisab WordPress, kuid kuvatavate vidinate arv võib sõltuvalt teie teemast ja / või pistikprogrammidest üles või alla minna. Mõned teemad ja pistikprogrammid lisavad juhtpaneelile oma vidinad.

Ehkki mõned neist vidinatest on kasulikud, peavad teie kliendid neid nägema? Kas peate neid sisselogimisel nägema kõiki neid vidinaid? Võib-olla pidid vidinad kokku panema, sest sul polnud võimalust neist lahti saada. Täna on teie õnnepäev. Mõne rea koodirea abil saate hõlpsalt eemaldada nii palju armatuurlaua vidinaid, kui soovite:

// Eemaldage armatuurlaua vidinad
funktsioon remove_dashboard_meta () {
if (! current_user_can ('manage_options')) {
remove_meta_box ('armatuurlaua_tulevad_lingid', 'armatuurlaud', 'tavaline');
remove_meta_box ('armatuurlaud_pluginad', 'armatuurlaud', 'tavaline');
remove_meta_box ('armatuurlaud_primary', 'armatuurlaud', 'tavaline');
remove_meta_box ('armatuurlaud_sekundiline', 'armatuurlaud', 'tavaline');
remove_meta_box ('armatuurlaua_kiir_press', 'armatuurlaud', 'külg');
remove_meta_box ('dashboard_recent_drafts', 'armatuurlaud', 'külg');
remove_meta_box ('armatuurlaua_suure_kommentaarid', 'armatuurlaud', 'tavaline');
remove_meta_box ('armatuurlaud_õigusega_nu', 'armatuurlaud', 'tavaline');
remove_meta_box ('armatuurlaua_aktiivsus', 'armatuurlaud', 'tavaline');
}
}
add_action ('admin_init', 'remove_dashboard_meta'); 

Ülaltoodud koodi kopeerimine lapseteemalises failis function.php (leitud aadressil wp-sisu / teemad / teie menüü / lapseteema / funktsioonid.php) ja muudatuste salvestamisega kaovad kõik juhtpaneeli vidinad, välja arvatud need, mille on lisanud teie teema või pistikprogrammid. Ülaltoodud koodi põhjal saavad kõik kasutajad vähem kui administraatori võimalused ei näe vidinaid tänu sellele koodi osale:

if (! current_user_can ('manage_options'))

… mis kontrollib, kas kasutajal on (halda_valikuid) võimalus ainult administraatoritele. Võib-olla ei taha te oma juhtpaneeli kõigist vidinatest lahti saada. Võite selle asemel kasutada järgmist koodi:

// Looge tegevuskonksus kasutatav funktsioon
funktsioon wpexplorer_remove_dashboard_widget () {
remove_meta_box ('armatuurlaua_kiir_press', 'armatuurlaud', 'külg');
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_remove_dashboard_widget');

Kopeerige ülaltoodud kood oma function.php faili ja salvestage muudatused, et sellest lahti saada Kiire mustand vidin. Muu vidina eemaldamiseks asendage see lihtsalt ‘Armatuurlaud_quick_press’, ‘armatuurlaud’, ‘külg’ koos iga vidina vastava nälkjaga. Muud tavalised vidinate nälkjad hõlmavad järgmist:

 • juhtpaneeli_tulevad_lingid
 • armatuurlaua_pluginad
 • armatuurlaud_primaar
 • armatuurlaud_sekund
 • armatuurlaua_kiire_press
 • armatuurlaua_suhete_draftid
 • armatuurlaua_suhte_kommentaarid
 • armatuurlaud_õiguse_nuu
 • armatuurlaua_tegevus

Kuid teil võib olla vanemteema lisatud täiendavaid vidinaid, muid installitud pistikprogramme või isegi teie hostimist (WP Engine lisab ühe nimega wpe_dify_news_feed). Nende lisatud vidinate näitamiseks leidke brauseriinspektor (meile meeldib see Chrome’is – see on osa nende vaikeveebiarendaja tööriistadest, nii et peate vaid paremklõpsake mõnel elemendil ja valige “kontrollima”) ja kopeerige seejärel div ID vidina jaoks, mille soovite eemaldada.

WordPressi juhtpaneeli vidinate lisamine

Nüüd, kui saate armatuurlaua vidinad soovitud viisil kaotada, proovime lisada meie enda kohandatud vidinad. Saate oma vidinaga kuvada kõike, mida soovite, nii et unistuste kohandatud juhtpaneeli loomisel ei takista teid miski. Parim külg on see, et on väga duper lihtne vidinat oma WordPressi armatuurlauale lisada. Lisage lihtsalt oma koodile järgmine kood wp-sisu / teemad / teie menüü / lapseteema / funktsioonid.php fail:

/ **
* Lisage armatuurlauale vidin.
*
* See funktsioon on haaratud allpool olevasse toimingusse „wp_dashboard_setup”.
* /
funktsioon wpexplorer_add_dashboard_widgets () {
wp_add_dashboard_widget (
'wpexplorer_dashboard_widget', // Vidina nälkjas.
'Minu kohandatud juhtpaneeli vidin', // Pealkiri.
'wpexplorer_dashboard_widget_function' // Kuvafunktsioon.
);
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_add_dashboard_widgets');

/ **
* Looge juhtpaneeli vidina sisu väljastamise funktsioon.
* /
funktsioon wpexplorer_dashboard_widget_function () {
kaja "Tere, ma olen suurepärane juhtpaneeli vidin. Redigeeri mind!";
}

Salvesta muudatused. Muidugi saate pistikprogrammi redigeerida vastavalt oma vajadustele. Pange oma HTML, PHP või mis iganes teie asukohta:

kaja "Tere, ma olen suurepärane armatuurlaua vidin. Redigeeri mind!";

Teie uus kohandatud vidin kuvatakse absoluutses alumises osas – kõigi vidinate all – mis võib olla vaateaknast väljaspool, kui teil on palju vidinaid. Vidina ülaosas (või kusagil mujal) saate aga lohistada..

Kohandatud WordPressi juhtpaneeli leht

Oletame, et olete huvitatud täiesti erineva juhtpaneeli loomisest. Üks, mis on kaasas teie enda kohandatud HTML, PHP ja isegi stiiliga. Kui soovite kaugemale ulatuda vaid armatuurlaua vidinate lisamisest / eemaldamisest, vaadake palun välja Kuidas luua WordPressi kohandatud juhtpaneeli leht, autor Remi Corson.

Ta on ehitanud suurepärase pistikprogrammi, mis aitab teil oma kohandatud armatuurlaua lehe (custom-dashboard.php) loomist kiirendada. Pistikprogrammi loomiseks oma konkreetsete vajaduste jaoks peate oma PHP arendamise oskused üle vaatama. Kokkuvõttes proovisin Magus kohandatud armatuurlaud ja see on hämmastav. Teie kohandatud armatuurlaud võib olla installimata :). Kas soovite oma tervitussõnumit kohandada, vaadake meie postitust teemal WordPressi juhtpaneeli tervitussõnumi kohandamine.

WordPressi juhtpaneeli menüüde eemaldamine

Saame lisada või kaotada WordPressi juhtpaneeli vidinad ja isegi muuta juhtpaneeli täielikku väljanägemist (tänu Remile). Liikugem nüüd järgmisse ossa: kõrvaldades soovimatud menüüelemendid.

Miks? Soovite mõned menüüd eemaldada, et pakkuda klientidele kergemat armatuurlauda ja takistada neil juurdepääsu “piiratud” aladele. Kui klient ei tea WordPressi ümber käimist, võib see külastada saiti ja muuta suvandeid sellistel lehtedel nagu Seaded või Pluginad, siis võib see saidi rikkuda. Lisage järgmine kood oma function.php faili:

funktsioon wpexplorer_remove_menus () {
remove_menu_page ('themes.php'); // Välimus
remove_menu_page ('plugins.php'); // Pluginad
remove_menu_page ('kasutajad.php'); // Kasutajad
eemalda menüüleht ('tools.php'); // Tööriistad
remove_menu_page ('options-general.php'); // Seaded
}
add_action ('admin_menu', 'wpexplorer_remove_menus');

Ülaltoodud kood eemaldab kõigi kasutajate menüülingid seadete, pistikprogrammide, välimuse, kasutajate ja tööriistade jaoks. Saate eemaldada ka alammenüüd. Siin on näidiskood, mis eemaldab vidinate alammenüü Välimus:

funktsioon wpexplorer_adjust_the_wp_menu () {
$ page = remove_submenu_page ('teemad.php', 'vidinad.php');
}
add_action ('admin_menu', 'wpexplorer_adjust_the_wp_menu', 999);

Ülaltoodud näites pääsevad kasutajad kõigile välimuse alammenüüdele, välja arvatud vidinad. Saate eemaldada nii palju menüüsid või alammenüüsid, kui soovite. Pidage ainult meeles, et see ei takista kasutajatel otse nendele lehtedele pääseda. Ma mõtlen, et kui kasutaja siseneb näiteks teie domeen.com/wp-admin/options-general.php, pääseb ta teie seadete lehele. Hea, et enamik kasutajaid ei häiri, kui üksust pole menüüs.

Kui te ei saa oma funktsioone.php-faili redigeerida või ei taha, saate selle alati installida Administraatori menüü redaktori plugin, mis annab teile täieliku kontrolli oma menüüde üle. See tarnitakse koos paari laheda funktsiooniga, sealhulgas rollipõhised menüüpiirangud, võime menüüsid peita ja luua muude lahedate funktsioonide seas kohandatud menüüelemente.

WordPressi armatuurlaua jaluse kohandamine

Selle hetkeni oleme teie WordPressi administraatori juhtpaneeli märkimisväärselt kohandanud. On ainult õige võtta tunnustust kogu hiilgava töö eest, mida teete. Jaluse kohandamine (“Täname, et loote rakendusega WordPress.”) Aitab veelgi tugevdada teie (või kliendi) kaubamärki. Muudame jaluse pealkirjaks „Ehitatud armastusega teie nime järgi”. Lisage lihtsalt järgmine fragment oma function.php-faili ja salvestage muudatused:

// Kohandatud administraatori jalus
funktsioon wpexplorer_remove_footer_admin () {
kaja 'Ehitatud armastusega WPExplorerilt';
}
add_filter ('admin_footer_text', 'wpexplorer_remove_footer_admin');

Asendage “Teie nimi” oma nime, veebisaidi, e-posti aadressi jne ja oma domeen.com oma tegeliku domeeninimega. Liigume edasi …

Sisselogimisvormi kohandamine

Siiani on teil WordPressi administraatori armatuurlaua kohandamiseks kõik vajalik. Läheme edasi ja kohandame sisselogimislehte, nii et teie kasutajad saaksid liikvel olles tõeliselt isikupärastatud kogemusi. Lõppude lõpuks, miks vaevata oma WordPressi juhtpaneeli kohandama ainult sisselogimislehe abil?

Selle lehe abil peame kohandama kahte elementi: WordPressi vaikelogo ja sellega kaasneva lingi wordpress.org. Kuid enne, kui ma teile koodi show näitan, saate oma sisselogimislehte hõlpsalt kohandada, kasutades mõnda neist 15 parimat kohandatud sisselogimislehe pistikprogrammi WordPressi jaoks. Kopeerige nüüd koodiga mängides tekkiva sooja uduse tunde jaoks oma funktsioonid.php:

funktsioon wpexplorer_login_logo () {?>

Asendage logo.png kohandatud logo failinimega, kuhu peaksite kõigepealt üles laadima wp-sisu / teemad / teem / pildid. Hoidke oma kohandatud logo alla 80 x 80 piksli, isegi kui saate seda muuta mõne kohandatud CSS-iga. Kui kohandatud sisselogimislogo on paigas, on aeg muuta WordPressi algse logoga kaasas olevat linki. Lingime oma uue logo teie veebisaidiga. Kopeerige see kood oma function.php faili ja salvestage muudatused:

funktsioon wpexplorer_login_logo_url () {
return esc_url (kodu_url ('/'));
}
add_filter ('login_headerurl', 'wpexplorer_login_logo_url');

funktsioon wpexplorer_login_logo_url_title () {
tagastage 'Teie saidi nimi ja teave';
}
add_filter ('login_headertitle', 'wpexplorer_login_logo_url_title');

Pidage meeles, et saate alati Sisestage oma sisselogimisleht CSS-i abil. Või võite lihtsalt alustada vinge teemaga, näiteks teemaga Mitmeotstarbeline ja tundlik WordPress, mis sisaldab sisseehitatud valikuid kohandatud sisselogimislehe ja saidi brändingu jaoks.

WordPressi juhtpaneeli kohandamine: ekraanivalikud

Kui te ei soovi koodi sukelduda ega pistikprogramme installida, saate kohandatud WordPressi juhtpaneeli loomiseks kasutada ekraani suvandeid. Logige lihtsalt sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja paremal asuvas ekraani ülaservas kuvatakse rippmenüü Ekraani valikud. Vidinate laiendamiseks klõpsake seda ja märkige ruut või tühjendage see vidinate aktiveerimiseks / desaktiveerimiseks. Seejärel saate oma vidinaid lohistada, et neid vastavalt oma soovile korraldada.

Ainus puudus on see, et see meetod salvestab teie seaded ühe kasutaja kohta, mis tähendab, et mitme autoriga ajaveebi korral ei tee see teile palju head. Samuti ei saa te takistada kasutajatel vidinaid uuesti aktiveerimast.

Boonus: kasutage pistikprogrammi

Oleme suurema osa ajast veetnud koodivalikute katmiseks. Kuid kui teile on aega näpuga näidatud, võib pistikprogrammist abi olla.

1. võimalus: ülim Tweakeri pistikprogramm WordPressi jaoks

Ultimate Tweaker WordPressi jaoks

Esiteks, midagi pisut teistsugust: Ultimate Tweaker WordPressi jaoks, saadaval CodeCanyonist. Tõeliselt ülim pluginavalik oma WordPressi administraatori redigeerimiseks (reklaamige veel mõnda muud WordPressi funktsiooni).

Enamik pistikprogramme toetab funktsionaalsust ühel konkreetsel eesmärgil, kuid mitte Ultimate Tweaker; see pistikprogramm on mitmekülgne kõikehõlmav, sarnast, mida ma pole kunagi varem näinud. Sisuliselt toetab Ultimate Tweaker vähemalt 240 erinevat WordPressi häkki, nippi ja tööriista, et teie elu lihtsamaks muuta. See teeb selle kasulikuks mitmel viisil: tõhususe parandamine, WordPressi häirivaid osade eemaldamine ja WordPressi põhifunktsioonide laiendamine kaugemale, kui arvasite, et see on võimalik.

Need 240 häkki on tõesti mitmekesised ja neid saab jagada 35 erinevasse kategooriasse. Selleks, et anda teile idee, mida Ultimate Tweaker teha saab, on siin vaid mõned selle häkid:

 • Lisage külgriba menüü kohale logo
 • Tehke kaubamärgi WordPress armatuurlaud ja sisselogimisleht ümber
 • Keelake oma veebisaidil paremklõpsake või nuppu Prindi ekraan
 • Turvalisuse suurendamiseks lisage reCaptcha 2 oma sisselogimiskuvale
 • Kujutiste faili suuruse vähendamiseks määrake JPEG-kvaliteet
 • Luba lühikesed koodid teksti vidinates
 • Looge postituste jaoks minimaalne sõnade arv
 • Keelake sisselogimisekraanil vale parooli „raputamine“
 • Lisage oma veebisaidile Google Analyticsi kood
 • 19 uut klaviatuuri otseteed WordPressi jaoks
 • Looge kohandatud leht 404
 • Keela WordPressi automaatsed värskendused

Paljud neist WordPressi häkkimisvõimalustest on asjad, mille poole oleme ühel või teisel hetkel Google'i poole pöördunud. Enamik neist on iseenesest suhteliselt tühised, kuid täieliku mitmesaja nimekirjaga võib pistikprogramm pakkuda palju väärtust. WordPressi kogukond on tavaliselt väga häälekas selle suhtes, mida nad tahaksid WordPressi tuumast näha, nii et ma tõesti loodan, et arendajad kuulavad kogukonda ja rakendavad mõnda oma soovitust selle pistikprogrammi tulevastes värskendustes.

2. võimalus: mets - revolutsioon WordPressi administraatori teema

Metsa WordPressi administraatori teema

Kas soovite lihtsalt oma veebisaidi taustapildi kaubamärki muuta? Kuigi tavaliselt soovitame kasutada natuke koodi, võite kasutada ka pistikprogrammi. Kui teil on vaikimisi armatuurlaua välimusest tüdinud, laseb Forest WordPressi administraatori teema teil sellele natuke näoilme anda. Ja kõigest 9 dollari eest. Forest ei muuda seda, kuidas te WordPressis tuttavaid toiminguid teete (nt postituste / lehtede lisamine), see teeb lihtsalt WordPressi vaata parem, kui sa neid teed! Pistikprogramm võimaldab teil ka WordPressi vaikimisi sisselogimislehte muuta.

Metsaadministraatori teema ekraanipilt

Forest võimaldab teil WordPressi armatuurlauale lisada oma taustpildi - või võite kasutada ühte kuuest tasuta pakutavast pildist, sealhulgas ülaltoodud ekraanipildil olevat. Armatuurlauda saate kohandada, kasutades selleks oma loovust (kasutades piiramatuid värve) või mõnda WordPressi vaikesätetest. Juhtpaneeli saate veelgi kohandada, valides enam kui 600 Google'i fondi hulgast oma tüpograafia. Pistikprogramm toetab heledat ja tumedat nahka ning saate konfigureerida iga elemendi läbipaistmatuse taset. Kui juhtpaneelil on mõni nupp, mida te ei kasuta, saate neid isegi peita - see sobib suurepäraselt klientide veebisaitidele, kus liiga palju valikuid võivad neid üle koormata..

Märkus. Mets ei muuda teie veebisaidi välimust mingil moel, see on mõeldud üksnes tausta jaoks.

Ressursid WordPressi juhtpaneeli kohandamiseks

Kas soovite lisateavet WordPressi juhtpaneeli kohandamise kohta? Siin on mõned täiendavad ressursid oma professionaalse tööriistakomplekti jaoks:

Sinu kord…

Kohandatud WordPressi administraatori armatuurlaua loomine on üks parimaid viise kaubamärgi imago tugevdamiseks ja isikupärastatud kogemuste pakkumiseks oma klientidele. See on lihtne ja ei võta palju aega. Mida sa siis ootad? Saate kohandada.

Peale selle, mida te siin täna õppisite? Kas olete kunagi loonud kohandatud WordPressi administraatori juhtpaneeli? Jagage meie innuka kogukonnaga allolevates kommentaarides. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map