Kuidas koguda kasutajate tagasisidet oma WordPressi saidil

Koguge kasutajate tagasisidet oma WordPressi saidile

Mis tahes veebisaidi kõige väärtuslikum ressurss on selle külastajad. Võite pöörduda nende poole tagasiside saamiseks oma veebisaidi kohta üldiselt või selle mis tahes aspekti kohta. Saadud tagasiside aitab teil teha olulisi otsuseid oma veebisaidi õiges suunas juhtimiseks. Tagasiside aitab ka veebisaiti paremaks muuta ja paremini sihtrühma vajadustele kohandada. Pikemas perspektiivis lisab see veebisaidile lisaväärtust, muudab selle laiemaks vaatajaskonnaks ja on kasulik nii veebisaidile kui ka selle lugejatele.


Analytics on üks viis andmete kogumiseks, kuid see annab teile lihtsalt teavet, suundumusi ja mustreid, nagu nad juhtuvad. Nende suundumuste ja mustrite või nende taga peituva “miks” tõlgendamiseks peate lugejate tagasiside koguma ja selle mõistmiseks kokku panema..

Te võite palju õppida, kui hoiate kõrva maapinnal ja hoiate nišše, kus te töötate. Vajutage ka WordPressi. Nagu enamiku muude funktsioonide puhul, on ka WordPressil pluginad kasutajate tagasiside kogumiseks. Pistikprogrammid saavad tööd teha kiiresti, tõhusalt ja lugejat liiga palju häirimata. Kogutud teabe kõrvutamisel võib veebisaitidel olla üsna selge pilt sellest, mida lugejad peavad ütlema.

Teil on alati võimalus lisada tavaline kontaktvorm oma WordPressi eraldi lehele ja vältides pistikprogrammi kasutamist. Kuid spetsiaalne pistikprogramm saab seda tööd tõhusamalt teha. Nad saavad lugejaid meelitada reageerima ja annavad teile tagasisidet lühidalt, muutes selle kasutamise teie jaoks lihtsaks.

Tagasiside võib tulla mitmel viisil – ettepanekud, hinnangud, kommentaarid või isegi kommentaaride hääletus. Või saavad külastajad vead esitada või uuringuid teha. Kui alles alustate oma veebisaidiga, siis võib-olla võite isegi oma esimestele klientidele isikupärastatud kirju kirjutada ja tagasisidet otsida. Nad tunnevad end piisavalt privilegeerituna, et anda teile väärtuslikke ettepanekuid.

Lubage mul tutvuda mõne pluginaga, mida saab kasutada teie WordPressi kasutajate tagasiside kogumiseks.

WordPressi vormi koostaja

WordPress Form Builder on terviklik pistikprogramm, mis võimaldab külastajatelt kohandatud tagasisidet koguda, seda andmebaasi salvestada ja armatuurlauale juurde pääseda.

Vormid võivad olla arukalt üles ehitatud ja tingimuslikku loogikat saab kasutada, et hoida andmete kogumine minimaalsena. Vormide sätteid, paigutust ja elemente saab kohandada ilma koodita. Kasutage neid vorme viktoriinide, küsitluste, andmete kogumise ja kasutajate tagasiside saamiseks.

WP vormi koostaja

Suurema interaktsiooni saavutamiseks saavad kasutajad jälgida oma edastusi portaalis, seda redigeerida või koos sellega faile üles laadida. Kasutajatele saab määrata ka hindeid ja auastmeid. Erinevaid teateid saavad kasutajatele kuvada erinevad read. Pistikprogramm on integreeritud kvaliteetsete e-posti teenuse pakkujatega ja punktide või muude kriteeriumide alusel saab erineva hindepunktiga kasutajatele saata erinevaid e-kirju.

Kõik need funktsioonid võimaldavad teil tagasisidet saada, eraldada oma külastajad hinnete põhjal ja seejärel saata igale külastajaliigile sobivad e-kirjad. Seda populaarset pistikprogrammi saab CodeCanyonis osta 35 dollariga.

Usernoise Pro Modali tagasiside ja kontaktvorm

Usernoise Pro moodi tagasiside ja kontaktvorm lisab teie WordPressile modaalse vormi ja kohandatava tagasiside nupu. Iga avalikus liideses kuvatavat üksust saab kohandada. See võimaldab teil kujundada ja raamida küsimusi vastavalt teie vajadustele. Samuti on lisatud lühike kood vormi manustamiseks otse postitusse või lehele.

Tagasisidet saab 4 redigeeritavas kategoorias. See töötab Akismetiga rämpsposti tõkestamiseks. Pistikprogramm ühildub mitme saidiga ja on lokaliseerimine valmis. See ühildub ka kõigi saidimallidega. Seda pistikprogrammi saab CodeCanyonis osta 12 dollari eest.

Feedweb

Feedweb on lihtne pistikprogramm, mille abil saab vidina lisada mis tahes teie valitud postitusele. See võimaldab teil küsida külastajatelt mis tahes küsimusi. Küsimused on piiratud vormingus Jah / Ei. Kui küsimused hoolikalt sõnastada, saate postituse kohta täpset tagasisidet. Kord esitatud küsimused salvestatakse ja neid saab hiljem uuesti kasutada.

Feedweb

Kui pistikprogramm on installitud, on võimalik olla lugejatega interaktiivsem. Nad saavad hääletada, reitingute kaudu tagasisidet esitada, küsimustele vastata, hõlpsalt uut sisu leida ja ajaveebi ajakulu pikendada. Reitinguvidin on animeeritud ja HTML5-kodeeritud, tagades turvalisuse ja privaatsuse. Vidin tuleb igasse postitusse käsitsi lisada. Seda saab külgribale lisada lühikese koodi sisestamisega. Pistikprogrammi on kolmes versioonis – tasuta, pluss ja Pro.

WebEngage

Tooteuuringud, kliendirahulolu uuringud, klientide rahulolu-uuringud või klientide ootuste uuringud on kõik tavalised viisid, kuidas tööstus kogub avalikkuse tagasisidet. WebEngage võib aidata teil neid uuringuid oma veebisaidil läbi viia ja seda analüüsida, kasutades aruandlus- ja analüütilisi mooduleid. Saidi administraatorid saavad jälgida kogu tagasisidet ja kogutud andmeid või saadud e-kirju mugaval konsoolil ja vastata ettepanekutele või muule tagasisidele otse konsoolilt.

Tagasisidele reageerimine ei pea olema standardne. Push-teatised allahindlustega või ilma nendeta on võimalik ja iga teatist jälgitakse analüütiliselt, nii et klikkimise määrad või külastaja profiil tehakse kättesaadavaks.

E-posti tellimise linke saab lisada MailChimpi loendisse. Saadaval on tasuta ja tasulised paketid. Tasuliste plaanide prooviversioon on 14-päevane.

JotForm

Kui see on hüpikakende vormis tagasiside vorm, mis peaks teie arvates teie veebisaiti arutama, siis kassas JotForm. Hüpikaken ilmub nupul klõpsamisel, mis kuvatakse pistikprogrammi aktiveerimisel kõigil lehtedel. Vormi saab luua intuitiivse pukseerimisfunktsiooni abil. Vormi ja nuppu saab kohandada.

JotFormi tagasiside nupp

Suurepärane hüpikvastu tagasiside vormi puhul on see, et kasutajad saavad tagasisidet täita, jätmata tegelikult lehte, kus nad olid. Pärast vormi täitmist saab külastaja jätkata sealt, kus ta pooleli jäi. Samuti saab kasutajatelt meilisõnumeid saada.

Saate seda pistikprogrammi kasutada tasuta kuni 100 esitust kuus, pärast mida peate uuendama preemiapaketi.

Tagasiside kass

Tõeliselt kasutajasõbralik pistikprogramm tagasiside kogumiseks on Tagasiside kass. See on tasuta, integreerub suurepäraselt WordPressiga ja installimiseks pole vaja vaeva näha. Lihtsalt laadige alla ja aktiveerige. See ei manusta teie saidile ühtegi oma kaubamärki.

Tagasiside kass

Pistikprogrammi kasutamine on samuti lihtne. Lihtsalt looge küsitlusvorm ja avaldage see. Koguge kogu saadud tagasiside. Lisaks on tagasisidekass 100% tasuta ja avatud allhankega. Nii et saate koodi muuta, et seda soovi korral kohandada.

Veel tagasiside pluginaid

Kui arvate, et ülaltoodud pistikprogrammid pole teie jaoks või kui soovite pluginat, mis kogub peamiselt minimaalset tagasisidet, näiteks jah / ei küsimust või tärnide hindamise süsteemi, uurige järgmisi pistikprogramme,

 • WordPressi päringu ja tagasiside pistikprogramm: see on avatud lähtekoodiga pistikprogramm ja selle eest tuleb korraga tasuda 17 dollarit. Selle saab paigutada ükskõik kuhu või saate seda isegi peita. Saate luua tagasisidekategooriaid ja kasutajad saavad tagasisidet kommenteerida või hääletada. Enim hääli saanud kommentaar võetakse üles.
 • Queryz WordPressi uuring: Igale veebilehele lihtsa hüpikvormi lisamiseks proovige Queryz WordPress Survey. Küsitlusi saab kujundada mitme märkeruuduna, skaalana või lihtsa tekstina. Pistikprogramm on tasuta, kuid peate oma WordPressi jaoks registreerima ja kasutajakonto looma.
 • Lihtne tagasiside vidin: Kas soovite küsida külastajatelt vaid ühe küsimuse? Lihtne tagasiside vidin aitab teil seda teha. Pärast pistikprogrammi aktiveerimist muutke vaikeküsimus selliseks, millele soovite vastata, ja oodake, kuni vastused teie postkasti üle ujutavad. Kui kasutaja leiab, et küsimus on tüütu, klõpsab ta küsimuse vastas lihtsalt punast X-i ja see on 7 päeva peidetud..
 • Feelback reaktsioonid: Piltlikud esitused saavad alati parema vastuse ja Feelback Reactions pakub lugejale 5 emotsiooni. Kasutaja ühe klõpsuga saab saidile tagasisidet anda. Saate teada, millised emotsioonid hoiavad külastajaid teie saidil ja millised emotsioonid julgustavad neid sotsiaalmeedias jagama. Nende vastuste põhjal soovitatakse sisu.
 • Reaktsiooninupud: See pistikprogramm lisab mugavaid nuppe postituse allosas või mujal. Kasutajad saavad klõpsata nupul, mis on nende arvates kõige sobivam. Nuppe saab konfigureerida sisaldama mis tahes teksti, näiteks “Meeldib” “Huvitav” või midagi muud. Nupud jälgivad klõpsamiste arvu ja seda saab kasutada huvitava tagasiside kogumiseks.
 • Tärnireiting: Klassikalise viie tärni hinnangu lisamiseks, mida näete paljudes ajaveebides, installige ja aktiveerige Universal Star Rating. Saate lisada andmetele, postitustele, toodetele ja teenustele reitinguvaliku ja lasta vaatajatel seda hinnata.
 • Hinnetav vidin: Hindamisvidin lisab teie WordPressile ka viietärnilise hinnangu ülevaatussüsteemi. Seda saab lisada nii lehtedele, postitustele, WooCommerce toodetele, BuddyPressi kasutajatele, bbPressi foorumile kui ka autoritele.
 • WP-PostRatings: Palju allalaaditud pistikprogramm, WP-PostRatings võib teie postitusele või lehele lisada AJAX reitingusüsteemi. Võite selle lisada kõigile või valitud postitustele ja lehtedele.
 • Mitme hinnangu andmine: Mitme mõõdupuu ja erinevate küsimuste üksikute postituste hindamiseks peaksite proovima mitmekordse hinnangu andmist. Seda saab lubada kohandatud postitustüüpide ja lehtede jaoks. Üldhinnangu tulemuste kohandamiseks saab igale reitinguelemendile määrata kaalu.
 • WP klientide arvustused: See on populaarne pistikprogramm, mille abil saate oma blogis eraldi lehe üles seada nii lugejatele kui klientidele arvustuse või kommentaari jätmiseks. See on mitme saidi ja mitme kasutajaga ühilduv ning seda on mitu korda alla laaditud.
 • Polldaddy küsitlused ja hinnangud: Proovige seda pistikprogrammi, et hallata küsitlusi ja hinnanguid oma WordPressi juhtpaneelilt. Saate luua mitu küsitlust, valida küsitluste lõppkuupäevad ja valida, kas hoida tulemused privaatsetena või avalikustada.
 • MyEffecto-vahetu visuaalne tagasiside: See on lihtne vidin, mille saab paigutada postituse alla ja lugejad saavad emotsioonide põhjal tagasisidet pakkuda.
 • Webay: Webay aitab teil koguda oma eBay kontolt tagasisidet ja asetada see oma WordPressi karusselli.
 • Kas see oli kasulik: Nagu võite arvata, esitab see pistikprogramm lihtsa küsimuse, kas artiklist oli abi. Vaja on lihtsalt jah / ei vastust.

Ja lõpuks

Teie tehtud töö kohta on alati hea tagasisidet saada. Parimad inimesed, kellelt saate oma saidi parandamiseks ettepanekuid, on inimesed, kes seda külastavad. Valige pistikprogrammid vastavalt oma saidi sisule, sinna maanduvate külastajate üldisele profiilile ja vajaliku tagasiside ulatusele. Ärge unustage külastajaid liiga paljudest võimalustest üle koormata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map