Kuidas kliendi arveid WordPressi kaudu välja saata

Arvete väljastamise klientide jaoks on üks halvimaid osi see, et peate oma klientidele arve väljastamiseks meeles pidama kõiki teie pakutavaid teenuseid, kui lähete üle täiesti uuele tarkvarale. Nende väljasaatmiseks peate meeles pidama iga kahe nädala või kuu tagant, ja see muutub tohutuks valu.


Kuna nii paljud meist töötavad WordPressis terve päeva, siis miks ei võiks me WordPressi juhtpaneelil olevaid arveid lihtsalt välja saata? Noh, mul on teile mõned head uudised. Sa saad! Vaatame lähemalt, kuidas kliendi arveid WordPressi kaudu välja saata.

Kliendiarvete WordPressi kaudu väljasaatmiseks kasutage WordPressi pistikprogrammi

Arvete saatmiseks WordPressi kaudu pistikprogrammi kaudu on tegelikult üsna palju valikuid, mille vahel valida. Tutvun teile kiire juhendajaga, kasutades pistikprogrammi WP-Arve, kuid valige julgelt mõni teine ​​variant, kuna valida on palju ja ma saan aru, et igal inimesel ja ettevõttel on oma integreerimisvajadused ja eelistused arve saatmisel.

WP-arve

WP-arve

Laadige alla pistikprogramm WP-Arve ja aktiveerige oma WordPressi juhtpaneelil ZIP-fail. Samuti saate seda teha, minnes juhtpaneeli lehele Pistikprogrammid ja otsides WP-arve.

Kui pistikprogramm on aktiveeritud, leiate armatuurlaua vasakust servast vahekaardi Arve. Klõpsake sellel ja liikuge alustamiseks jaotisse Seaded.

Põhihäälestus

See näitab põhilist häälestuslehte, kus saate põhimõtteliselt lihtsalt täita kõik vaikesätted, mida peate ainult üks kord muutma. Näiteks võite sisestada oma ettevõtte nime, et seda arvetel kuvada. Samuti saate oma veebisaidil valida kindla lehe, kus arved kuvatakse. Ma soovitaksin luua konkreetse arvete lehe, et tavakülastajad ei komistaks selle peale.

wp-arve-pistikprogrammi seadistamine

Valige, kuhu soovite lehele arved paigutada ja määrake, kuidas soovite makse aktsepteerida. Täpsustasin, et soovin arveldada klientidega PayPaliga, kuid võite valida ka krediitkaardivaliku või sellised asjad nagu 2Checkout või Stripe. Teil on isegi võimalus lubada kliendil vajadusel makseviisi muuta.

Kui plaanite krediitkaartidega nõustuda, peate sisestama oma lüüsi makse töötlemise teabe. Tavaliselt nõuavad töötlemise eest eraldi tasud ja parimate pakkumiste leiate selle kohta näiteks Autoriseeri.net.

wp-arve-plugin-krediitkaardid

PayPali seadistamine on palju lihtsam, selles piirkonnas tuleb sisestada oma PayPali kasutajanimi, testimisrežiim ja automaatselt genereeritud PayPali IPN-i URL teie enda domeeninimest. Nende väljade täitmisel klõpsake nuppu Salvesta kõik sätted.

wp-arve-pluginPaypal

Lisage arved

Kui olete põhiseaded täitnud, viib see teid otse lehele Lisa uus, kus saate alustada uhiuue arvega. Sellele lehele saate alati naasta, klõpsates juhtpaneeli vahekaardil Lisa uus.

lisa-uus-arve

Sisestage e-posti aadress, kuhu plaanite uue arve saatmiseks. Kui olete e-kirja sisestamise lõpetanud, klõpsake nuppu Loo uus.

wp-arve-pistikprogramm-e-posti aadress

Uus arveredaktor on üsna sarnane WordPressi redigeerijaga, mida näete postituste ja lehtede loomisel. Koostage kliendi arve pealkiri ja võite ka kirjelduse visata, kui peate kliendile arve saatma.

wp-arve-plugin-arve-toimetaja

Kerige kirjelduse all allapoole, et leida piirkond, kuhu kirjutada, mille jaoks plaanite oma kliendi jaoks arveid koostada. Sisestage teenused või tooted, mille eest maksate, ja muutke hinda ja kogust. Kui lisate veel üksusi, lisage allahindlusi või lisage täiendavaid ridu.

wp-arve-pistikprogramm-lisateenused

Selle allpool saate makseseadetes ümber minna, et täpsustada, millist valuutat aktsepteerite ja millised makseviisid on lubatud. Mulle väga meeldib, kuidas need pakuvad teile ka võimalust käsitsimaksetega nõustuda.

wp-arve-pistikprogrammi-makse-seaded

Arveldusvalikud

Parempoolsele külgribale minnes leiate huvitavaid funktsioone, mis võimaldavad kas osalist makset või korduvat arveldamist. Kui klõpsate osalise makse valikul, sisestage lihtsalt minimaalne makse, millega olete nõus. Kui valite korduva arvelduse valiku, on täitmiseks mitu välja, näiteks intervallid, arvetsüklid ja milline makse töötlemise süsteem, mille kaudu töötate.

wp-arve-osaline maksmine ja korduv

Kui kerite parempoolses veerus pisut veel allapoole, võite täita kasutajateabe üksikasjad. See on kliendi isiklik teave, kellele kavatsete arve saata. Seega veenduge, et kõik oleks korrektne, ja valige õige e-posti aadress, et see ei läheks valele inimesele. Valikute hulka kuuluvad eesnimi, perekonnanimi, ettevõte, telefoninumber ja palju muud.

wp-arve-kasutaja-teave

Protsessi lõpuleviimiseks klõpsake nuppu Salvesta. Kuid see, et vajutasite nuppu Salvesta, ei tähenda veel välja saadetud arvet. Arve saatmiseks on mitu võimalust. Valige kas Online View, Sisesta makse või Saada teatis.

wp-arve-vaade-sisesta-sisesta või saada

Kui vaatate oma veebisaidil arvet, saate selle lingi lihtsalt haarata ja saata selle kliendile e-postiga, kui teie arveldusprotsess nii töötab. Seejärel saavad nad arve võrgus üle vaadata ja klõpsata nupul Töötle makse, mis suunab nad PayPali või krediitkaardi töötlemise lehele.

wp-arve-plugin-online-arve

Kui klõpsate suvandil Saada teade, võimaldab see teil WordPressi kaudu kiire e-kirja tulistada, teatades oma kliendile, et arve on saadaval. Mulle meeldib see valik kõige paremini, kuna te ei pea teatise saatmiseks oma e-posti klienti avama. Sisestage lihtsalt e-posti aadress, kuhu soovite selle saata, ja muutke sõnumit, kui soovite. Klõpsake nupul Saada teatis ja nad saavad kiire lingi teie arvele.

wp-arve-pistikprogrammi-teatised

Kui keegi on makse teinud, sildistatakse see WordPressi arveldussüsteemi kaudu automaatselt tasuliseks. Pärast seda ei pea te midagi tegema. Kui keegi maksab teile tšekiga või valib mõne muu makseviisi, võite makse käsitsi salvestamiseks klõpsata ka nuppu Sisesta makse.

Valige, kas olete makse kätte saanud. See rippmenüü annab teile ka tagasimaksete ja korrigeerimise võimalused. Sisestage, kui palju klient teile maksis, lisage kuupäev ja vajadusel märkus. Protsessi lõpetamiseks klõpsake nuppu Töötle / tasu maksmine.

wp-arve-plugin-sisestage-makse

Aruanded

Pärast mõne arve kogumise alustamist klõpsake WordPressi juhtpaneelil vahekaardil Aruanded. See ala lihtsalt jaotab teie arvele teie raha, teie kõige väärtuslikumate klientide ja isegi kõige kõrgemate arveldusartiklite kohta, kui müüte tooteid.

wp-arve-plugin-aruanded

Viilutatud arved

Viilutatud arvete pistikprogramm

Viilutatud arved on paindlik, hästi toetatud ja hõlpsasti kasutatav pistikprogramm, mis võimaldab teil oma WordPressi saiti kasutada, et saata professionaalse ilmega hinnapakkumisi ja arveid ning saada võrgus väljamakseid.

Viilutatud arvete äriteave

Viilutatud arvetel on palju funktsioone kohe karbist väljas, sealhulgas kohandatavad arvetemallid koos teie ettevõtte andmete ja logoga, ühe klõpsuga arvete saatmine e-posti teel, kohandatavad e-posti mallid, paindlikud maksuseaded, eelnevalt määratletud reaartiklid, arvete aruandlus, CSV-import & eksportida. Kui vajate rohkem, on saadaval mitu tasuta ja tasulist laiendit.

Tasuta pistikprogramm Sliced ​​Invoices pakub kõiki funktsioone, mida vajate hinnapakkumiste ja arvete saatmiseks ning makse kogumiseks PayPali või offline makseviiside kaudu (pank, tšekk, maksekorraldus või midagi muud). Määrake maksetähtpäev ja viilutatud arved saadavad automaatselt makse meeldetuletused teie seatud ajakavas, kuni teile makstakse!

Viilutatud arved - arve valikud

Laiendused pakuvad lisafunktsioone, näiteks PDF-arveid, turvalist kliendipiirkonda, korduvaid arveid, turvalisi arveid, täiendavaid makseväravaid nagu Braintree ja Stripe ning palju muud. Samuti on saadaval integratsioonid selliste populaarsete WordPressi pistikprogrammide jaoks nagu WooCommerce, Contact Form 7 ja Gravity Forms.

Viilutatud arveid toetab suur tugi, mis aitavad teil teid teel. Tehke arve „WordPress Way” abil ja tehke arvete koostamisele ja raamatupidamisele imelihtne!

Mähkimine üles

Millised muud WordPressi arvelduse pistikprogrammid on saadaval? Neid on üsna vähe – tehke lihtsalt kiire otsing ja leiategi IduarvedWooCommerce PDF-i arved ja pakendilehed, teiste hulgas.

Ühte neist süsteemidest on üsna lihtne seadistada, et hakata jälgima kliente või tooteid ja saatma klientidele arveid. Mulle isiklikult meeldib WP-Arve plugin kõige rohkem, kuid paljud neist pistikprogrammidest ja tööriistadest on kenad kõigi teie finantsmoodulite hoidmiseks ühes kohas. Mõelge sellele, kuidas te ei peaks kunagi arve avamiseks iga kord brauseris uhiuut vahekaarti avama.

Andke meile allolevates kommentaarides teada, kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas WordPressi kaudu kliendiarveid välja saata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map