Kuidas kasutada Elementorit veebisaitide eemalt ehitamiseks

Kuidas kasutada Elementorit veebisaitide eemalt ehitamiseks

Praegusel majandusliku ebakindluse ja sotsiaalse distantseerumise ajal soovivad ettevõtted arendada oma veebipõhiseid esitlusi rohkem kui kunagi varem.


Kui soovite oma ettevõtet võrgus saada või kui olete vabakutseline, kes loob veebisaite ettevõtetele, kes soovivad saada võrku, saab Elementor aidata teil tõhusalt luua veebisaidi, mis on taskukohane ja lihtne hooldada..

Elementor on WordPressi visuaalne, lohistatav leht, mis tähendab, et saate luua suurepärase kujundusega pilte, ilma et peaksite kunagi vaatama ühte koodirida. Kui soovite lisateavet pistikprogrammi kohta üldiselt, saate sirvida WPExploreri kogu Elemenori arvustust.

Selles postituses selgitan veidi lähemalt, miks Elementor on parim vahend saitide eemalt ehitamiseks. Seejärel tutvun ma kõrgetasemeliste sammudega, kuidas kasutada Elementorit veebisaidi kujundamiseks.

Kui soovite lisateavet Elementori kasutamise kohta saitide eemalt ehitamiseks, HubSpot Academy ja Elementor partneriks pakkusime tasuta veebikursust, mis hõlmab kõike alates teie hostimise seadistamisest kuni WordPressi veebisaidi loomise ja käivitamiseni.

Miks kasutada saitide eemalt ehitamiseks Elementorit?

Elementor Pro

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elementori kasutamine veebisaitide loomiseks võib:

 • Säästa aega ja aitab teil oma veebisaitidel kiiremini kujundada ja seda korrata.
 • Vähendage oma veebisaitide keerukust, kõrvaldage vead ja looge värskenduste ja testimise jaoks lihtsam hooldusprotsess.
 • Säästke raha ja lihtsustage kulusid, et saaksite projekti hinda paremini määratleda.

Vaatame eeliseid üksikasjalikumalt.

Säästke aega ja vältige koodi kasutamist

Ükskõik, kas olete disainer, arendaja või lihtsalt WordPressi tavakasutaja, saab Elementor teie visuaalse, pukseerimisliidese abil teie töövoogu kiirendada.

Sisu vidinate lisamisega saate uusi kujundusi kiiresti kerida. Pikslitekstiilide ja stiilipiltide loomiseks saate ka palju kujundus- ja paigutusvalikuid.

Kogu kogemuse vältel ei pea te kunagi koodiga otse suhtlema… kui te just ei soovi. Kui soovite natuke rohkem kontrolli, saate vajadusel kasutada oma kohandatud CSS-i.

Lõpuks, kui soovite tõesti natuke aega kokku hoida, on Elementor saadaval sadade eelvalmis mallidega, mida saate importida. Teil on vaja ainult importida teile meelepärane mall, redigeerida sisu oma brändile vastavaks ja oletegi valmis

Need eelised võivad ka säästa teie aega, kui peate kordama. Näiteks kui klient taotleb muudatust, saate asjad kiiresti ümber lülitada, ilma et oleksite koodiga kinni seganud.

Vähendage keerukust ja kõrvaldage vead

Tüüpilise WordPressi veebisaidiga on valmistoode enamasti erinevate arendajate pistikprogrammide plaaster.

Neid eraldiseisvaid tööriistu ei saa koos hoida, välja arvatud aeg ja vaev, mille panite nende kasutamiseks sidusa veebisaidi loomiseks.

Praegu on see hästi, kuid see võib tekitada potentsiaalseid probleeme, kuna iga arendaja muudab ja uuendab oma pistikprogrammi iseseisvalt.

Näiteks võib teie libiseva pistikprogrammi arendaja teha muudatuse, mis põhjustab probleeme teie kodulehe kangelase jaotisega (mille ehitasite teise pistikprogrammiga).

Elementoriga saate ühe katuse all juurdepääsu kõigile olulistele tööriistadele.

Näiteks saate Elementori ja Elementor Pro abil tööriistu, mis aitavad teil luua:

 • Liugurid
 • Kontaktvormid
 • Plii genereerimise vormid
 • Galeriid
 • Hüpikaknad
 • Portfelliloendid / ruudustik
 • Hinnakujundustabelid
 • … Palju muud

Elementor Pro vidinad

Kõik need tööriistad pärinevad samalt pluginalt samalt arendajalt, nii et võite olla kindel, et plii genereerimise vormide muudatus ei põhjusta kunagi vormi kuvamise hüpikaknas.

Veelgi enam, see muudab teie elu palju lihtsamaks, kui on aeg oma saite värskendada. Selle asemel, et peaksite kasutama lavastamissaiti, et testida hunnikut erinevaid pistikprogramme erinevatel aegadel, peate te kontrollima ja värskendama ühte tööriista.

Põhimõtteliselt võite kasutada elementi Elementor oma saidi alustalana, et kõike lihtsustada ja seejärel hargneda konkreetsete ärieesmärkide saavutamiseks, näiteks tasuta pistikprogramm HubSpot WordPress müügivihjete genereerimiseks vormi, reaalajas vestluskasti ja hüpikakende kaudu, mis kõik suunatakse tasuta HubSpot CRM-i.

Säästa raha ja lihtsusta kulusid

Lõpuks aitab Elementor säästa raha ja hõlpsamini projektide hinda.

Sarnaselt sellega, et juurdepääs ühe pistikprogrammi kaudu olulistele tööriistadele vähendab teie saidi keerukust, vähendab see ka teie makstavat hinda.

Elementoril on põhiehitajale tasuta versioon. Seejärel peate lisafunktsioonide (nt vormid, liugurid, hüpikaknad ja muu) kasutamiseks maksma ainult ühe kindla hinna.

Erinevate funktsioonide eest ei pea maksma ega vajadust osta erinevaid pistikprogramme, mis hoiab teie kulud madalal.

See hoiab ka teie kulud selge ja lihtsustab kliendiprojektide hinnastamist. Selle asemel, et peaksite hindama oma projektis hunniku erinevaid tööriistu, saate asju palju lihtsamaks muuta ja keskenduda sellele, mida te oma aja ja asjatundlikkuse eest võtate, mitte tööriistadele.

Kuidas kasutada Elementorit veebisaitide loomiseks

Nüüd, kui olete teada mõned põhjused, miks Elementor loob suurepärase tööriista saitide eemalt ehitamiseks, uurime, kuidas kasutada Elementorit vinge veebisaidi loomiseks.

1. Valige oma teema

Elementor on pistikprogramm, nii et peate ikkagi valima teema, mida Elementoriga siduda.

WordPress-teema kokku lohistamine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kuna kasutate kogu elemendi / enamiku oma saidi kujunduse juhtimiseks rakendust Elementor, peate keskenduma teema leidmisele, mis pakub vajalikke funktsioone ning ka täielikku tuge Elementori lehe loomise funktsioonidele. Näiteks kui soovite lisada personali, iseloomustusi ja portfooliot, peaksite valima teema, mille tüüp on need postitüübid – näiteks teema WordPress kokku.

Tere, Elemendi teema

Kõige kergem vundament on Tere, Elementori teema. Sisuliselt on Hello Elementor teie Elementori kujunduse jaoks 100% tühi lõuend.

Kuna Hello Elementori teema ei lisa ühtegi oma stiili ega funktsiooni, hoiab see teie valmis saidi kerge ja laadimise kiirena.

Kui soovite mõnda teemat, millel on oma stiilid, näiteks oma saidi päise või WooCommerce’i poe kasutuse kontrollimiseks, saate vaadata seda parimate Elementori WordPressi teemade kollektsiooni.

2. Valige oma maitse Elementor

Elementor tuleb mõlemasse sisse tasuta versioon saidil WordPress.org, samuti esmaklassiline versioon, mis lisab palju rohkem funktsioone, nn Elementor Pro.

Elementori tasuta versiooni abil saate veebisaite üles ehitada ükshaaval. Näiteks võite luua ühe kujunduse oma kodulehele, teise oma „Teave lehele” ja seejärel saate luua iga portfelliüksuse jaoks eraldi lehed.

Lihtsa brošüürisaidi jaoks, kus on sisuliselt seadistatud ja unustatav sisu, võib see olla kõik, mida vajate.

Sellest kaugemale jõudmiseks võiksite kaaluda siiski Elementor Pro kasutamist.

Elementor Pro mitte ainult ei paku teile rohkem kujundusriistu, näiteks liugureid ja vorme, vaid annab teile ka täiesti uue võimaluse veebisaidide loomiseks koos teemaehitajaga.

Programmi Elementor Theme Builder abil saate malle luua ja neid kogu oma saidile või mõnele muule rakendada. Näiteks saate kujundada oma veebisaidi:

 • Päis
 • Arhiivilehed (nt. leht, kus loetletakse kõik teie ajaveebi postitused)
 • Üksikud lehed (nt. individuaalne ajaveebi postitus)
 • Jalus
 • WooCommerce tooted

Saate oma disainilahendustesse lisada ka dünaamilise sisu, näiteks sisu, mille olete lisanud kohandatud väljadega.

Kuna saate luua ühe malli, mis kehtib kogu või osa teie sisu kohta, teeb Elementor Pro eriti hea võimaluse dünaamiliste saitide jaoks.

See on kasulik ka uut tüüpi saitidele tänu uutele sisuvõrgudele, näiteks:

 • Vormid
 • Liugurid
 • Galeriid
 • Portfooliod
 • Hinnakujundustabelid
 • … Palju muud

Jällegi lihtsustab see nii teie saiti kui ka hinnakujundust (kuna Elementor Pro sisaldab kõiki funktsioone sama hinnaga).

3. Alustage Elementoriga ehitamist

Kui olete oma projekti jaoks õige teema ja Elementori versiooni valinud, olete valmis alustama ehitamist.

Sisu kujundamiseks võite alustada tühjalt lehelt või importida üks Elementoriga kaasasolevatest eelvalmis mallidest.

Terve sidusa veebisaidi kiireks ülesehitamiseks võite kasutada isegi mõnda Elementori komplekti, mis on mallide komplekt saidi igale lehele, isegi kuni 404-ni..

Olenemata sellest, kas alustate tühja kiltkivi või eelnevalt ehitatud malliga, jõuate lõpuks Elementori visuaalsesse, lohistamisliidesesse.

Paremal näete oma kujunduse reaalajas eelvaadet – näete täpselt seda, mida teie veebisaidi külastajad näevad.

Seejärel saate vasakul asuvat külgriba kasutada sisu ja paigutuse elementide lisamiseks ja konfigureerimiseks.

Elemendi liides

Näiteks kui soovite lisada kujundusele nupu, lohistage see vaid külgribalt üle. Seejärel saate selle sätteid kohandada, kasutades seda sama külgriba.

Elementori liidese toimimisest sügavamalt saate vaadata allolevat videot:

Koostage Elementoriga veebisaite juba täna

Nüüd soovivad ettevõtted rohkem kui kunagi varem arendada veebipõhist kohalolekut.

Ükskõik, kas soovite tutvustada oma veebipõhist kohalolekut või aitate klientidel võrku saada, aitab Elementori veebisaitide loomiseks õppimine mitte ainult luua ilusaid, tõhusaid veebisaite, vaid ka:

 • Säästke teie aega ja eemaldage vajadus koodiga otse töötada.
 • Kõrvaldage ühilduvusprobleemid ja lihtsustage hooldust, andes teile kõik kohad kõige olulisemad tööriistad.
 • Säästke raha ja lihtsustage kulusid, välistades vajaduse osta põhifunktsioonide jaoks palju eraldi pistikprogramme.

Et näha, kas Elementor sobib teile, saate installida WordPress.org-i tasuta versioon ja alustage oma esimese veebisaidi ehitamist eemalt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map