Kuidas kasutada BuddyPressit WordPressiga sotsiaalse võrgustiku loomiseks

Kuidas kasutada BuddyPressit WordPressiga sotsiaalse võrgustiku loomiseks

Kui mõelda sotsiaalvõrgustikele, hüppavad kolm suurt välja teie, Facebook, Twitter ja Google+.


Suhtlusvõrgustikud pakuvad midagi, mida traditsioonilised saidid ei saa samal tasemel pakkuda: kogukond. Kõigil neil veebisaitidel on pidev suhtlusvoog oma liikmete ja avalikkuse vahel ning see on asi, mida võiksite kasutada.

Võite siiski kõhklemata kasutada ühte kolmest suuremast oma eesmärkidel. Nad võivad muuta teenuse funktsionaalsust nii, et see ei tee enam täpselt seda, mida soovite. Võib-olla räägite lihtsalt konfidentsiaalsest teabest, mida te ei tunne, et tunnete end mugavalt kolmanda osapoole serveris kuskil, hoolimata sellest, milliseid tagatisi teile antakse.

Kui see kõlab tuttavalt, võib vastus teie probleemidele olla BuddyPress. See on WordPressi plugin, mis selle loojate, Automattici sõnul on „Suhtlusvõrgustikud kastis”. Selles postituses selgitan, mis on BuddyPress, miks teil seda vaja võib olla, ja näitan teile, kuidas seda installida ja laiendada..

Miks peaksite BuddyPressi kasutama?

15+ parimat BuddyPressi pistikprogrammi, mis teil olema peavad

Ehkki praegused suhtlusvõrgustikud on suure kogukonna ülesehitamisel äärmiselt kasulikud, ei pruugi need olla ideaalsed, kui soovite luua vaid väikese ettevõtte sotsiaalse võrgustiku, nišihuvi, spordimeeskonna või millegi muu jaoks.

Võimalik, et teil on mõni ettevõte, kus te ei tunne end mugavalt välisel veebisaidil grupi või ala loomisel, või need saidid pole lihtsalt täpselt sellised, mida te otsite. Soovite, et teie töötajad oleksid omavahel võrgus sotsiaalselt suhelnud, kuid soovite omada täielikku kontrolli nende kasutatava veebisaidi üle.

BuddyPress annab teile need valikud ning on teie enda serveris äärmiselt hõlpsalt ja kiiresti seadistatav. BuddyPressi kasutamine annab teile privaatsema ja intiimsema sotsiaalse võrgustiku. See võib olla sotsiaalne võrgustik, kus kontrollite kõiki aspekte ja kasutate ainult neid funktsioone, mida peate vajalikuks.

Vaatame, kuidas installite BuddyPressi.

Kuidas installida BuddyPress

Kuidas installida BuddyPress

Kui otsustate proovida BuddyPressi, on installimine lihtne. Kõik, mida peate tegema, on seda otsida WordPressi pluginate kataloog (mis on siis, kui olete WordPressisse sisse loginud, jaotises Pistikprogrammid> Lisa uus) ja klõpsake nuppu „Installi kohe“ ja seejärel nuppu „Aktiveeri“.

BuddyPressi seaded

Kui installimine on lõpule viidud, näete vahekaardil Seaded uut valikut BuddyPress. Siin saate 3 peamise jaotise kaudu valida oma BuddyPressi funktsioone, lehti ja muud.

BuddyPressi komponendid

Esimene osa on mõeldud Komponendid. Ma soovitaksin jätta laiendatud profiilide ja konto sätete komponendid aktiivseteks ning seejärel valida mõned muud, mida arvate kasutavat. Näiteks võiksite lubada oma kasutajate jaoks märguanded või privaatsõnumid, et julgustada kasutajaid üksteisega tuttavaks saama..

BuddyPressi valikud

Järgmine on peamine Valikud jaotis, kus saate lubada või keelata mitmesuguseid liikmefunktsioone. Siit saate valida ka pärand- või nouveau-BuddyPress-kujunduse vahel.

BuddyPress lehed

Siis kui klõpsate nuppu Lehed jaotises leiate valikuid BuddyPressi peamiste lehtede määramiseks (arvasite seda). Sõltuvalt lubatud komponentidest on teil erinevad lehed „kataloogid”.

Samuti, kui olete oma WordPressi peamisel lehel lubanud valiku „Liikmelisus: igaüks saab registreeruda”, saate ka valida uute liikmete registreerimiseks ja aktiivseteks lehtedeks registreerumiseks oma sotsiaalsele saidile..

Märge: Kui te pole oma komponentide jaoks lehte loonud ega määranud, näete ülaltoodud ekraanipildil sellist teadet. Lihtsalt klõpsake lingil „parandamine”, et luua oma komponendile automaatselt probleemile kiireks lahendamiseks leht ja määrata see.

BuddyPress menüü üksused

Kui olete BuddyPressi põhiseadistuse lõpetanud, võite oma WordPressi juhtpaneelil näha mõnda uut vahekaarti. Need võivad hõlmata tegevust, rühmi ja e-kirju.

Tegevus on jooksuvoog kõigest, mis teie BuddyPressi saidil juhtub. See on saadaval ainult administraatori jaoks ja see võimaldab teil filtreerida tegevusi tüübi järgi, näiteks „Loodud grupp” või „Uus liige registreeritud”.

Grupid vahekaart võimaldab teil saidil kasutajarühmi luua ja hallata. Neid rühmi on kolme tüüpi:

 • Avalik: need rühmad on avatud kõigile saidi liikmetele. Kogu suhtlust nendes rühmades saab näha ja läbi vaadata.
 • Privaatne: need grupid on avatud kõigile saidi liikmetele. Kogu suhtlust nendes rühmades saab näha ja läbi vaadata.
 • Varjatud: need rühmad on kõigi eest täielikult peidetud ja neile pääseb juurde ainult rühma administraatori kutsel. Neid ei kuvata kunagi rühmakataloogis ega saidil tehtud otsingute kaudu. Sisu saavad ainult rühma liikmed kunagi näha.

E-kirjad vahekaart sisaldab kõiki BuddyPressi kasutatavaid vaikimisi e-kirju. See hõlmab värskelt registreeritud kasutajate e-posti aadressi kinnitamist, konto aktiveerimist, teatise e-posti aadressi, kui mõni liige vastab mõne teise liikme postitusele, rühmakutseid ja palju muud. Sõltuvalt aktiivsetest komponentidest näete enam-vähem e-posti malle. E-kirjade teksti ja kujundust saate kohandada sisseehitatud suvandite abil – siin on suurepärane juhend selle kohta, kuidas saate kohandage BuddyPressi e-posti malle.

BuddyPressi vidinad

BuddyPressi vidinad

Samuti antakse teile valik uusi külgriba vidinaid, mida kasutada. Nemad on:

 • (BuddyPress) Grupid
 • (BuddyPress) liikmed
 • (BuddyPress) Hiljuti aktiivsed liikmed
 • (BuddyPress) Kes on veebis

Nagu ka need vidinad, luuakse teie külgribal sisselogimisvidin, mida liikmed saavad kasutada sisselogimiseks või konto registreerimiseks, kui see on midagi, mida lubate.

BuddyPressi põhijooned

Me mainisime mõnda neist ülalpool lühidalt, kuid uurime lähemalt sotsiaalse pistikprogrammi BuddyPress mahlaseid põhijooni.

Tegevusvoog

BuddyPressi aktiivsusvood

BuddyPressi põhijooneks on tegevusvoog. Iga liige saab oma tegevusvoo värskendusi postitada oma profiilist.

Iga voogu saab jälgida iga liige, kasutades RSS-i või e-posti teel saadud teatist. Ja sümboli @ kasutamine, millele järgneb liikme kasutajanimi, võimaldab teil seda kasutajat oma voos mainida, väga sarnasel viisil, mida praegu kasutab twitter.

Diskussiooni edendamiseks saavad liikmed vooge kommenteerida ja lemmikute hulka märkida. Igal rühmal on ka oma tegevusvoog, mida kontrollib grupi nähtavus.

Kasutajagrupid

BuddyPressi kasutajarühmad

Oleme juba puudutanud BuddyPressi ühte põhifunktsiooni: kasutajarühmad. Mitme grupi loomine võimaldab segmenteerida oma saidi liikmete vahel toimuvat suhtlust ja võimaldada neil igas rühmas keskenduda aruteludele.

Need võimaldavad teil hoida vestlused privaatsena valitud inimeste hulgal, kui see on midagi, mida peate tegema. Ideaalne grupikasutuse näide oleks ettevõte, kes soovib oma arutelud lahutada osakonna või asukoha järgi.

Liikmed ja sõbrad

BuddyPress laieneb WordPressi põhisüsteemile. Kasutajad on nüüd “liikmed” ja saavad teha mitmeid asju, mis vastavad paremini teie sotsiaalmeedia kasutajate ootustele. Liikmed võivad olla sõpradega teiste liikmetega, võimaldades paremini keskendunud sotsiaalset ühendust. Nad saavad jälgida teiste liikmete aktiivsuse vooge, osaleda erinevatel rühmaarutelutel ja suhelda otse teiste liikmetega.

Laiendatud kasutajaprofiilid

BuddyPressi laiendatud kasutajaprofiilid

WordPressi põhikasutaja profiil ei paku palju kohandamist. BuddyPress muudab seda, lisades uusi võimalusi ja funktsioone. Kui kasutajad oma profiili sisse logivad, näevad nad oma tegevuse, märguannete, sõnumite, sõprade ja rühmade uusi valikuid (jällegi sõltuvalt teie lubatud komponentidest).

BuddyPress Muuda kasutaja profiili

Kui kasutajad klõpsavad valikul Profiil> Muuda, saavad nad redigeerida isiklikku teavet, näiteks kasutajanime, profiilipilti, kaanepilti ja muid teie lisatud kohandatud välju.

BuddyPressi kohandatud profiili väljad

Ja rääkides kohandatud väljadest – BuddyPress sisaldab võimalust, mille abil saate kasutaja registreerimisel lisada täiesti uusi välju. Saate muuta need väljad registreerimiseks kohustuslikuks või lihtsalt vahendiks, mille abil liikmed saavad oma profiili kohta rohkem teavet enda kohta jagada.

BuddyPressi installimise laiendamine

Nagu WordPressi puhul, saab ka BuddyPressi laiendada, kui kasutatakse paljusid spetsiaalselt selle jaoks loodud pistikprogramme. Siin on mõned pluginad, mida tuleks kaaluda.

BuddyBoss

BuddyBoss

Veebikogukonna loomisel võiksite küsida enamat, kui BuddyPress pakub. Võib-olla soovite lisada kohandatavaid liikmeprofiile, võimalust luua sotsiaalseid rühmi, liikmealbumeid, toetada üritust (ürituste kalendri Pro kaudu), pakkuda kursusi (ala LearnDash või isegi müüa liikmelisusi. Siit tuleb BuddyBoss. See võimas pistikprogramm) lisab need kogukonna funktsioonid ja palju muud, nii et saate luua oma parima BuddyPressi saidi.

Lisateave BuddyBossi kohta

BuddyPress Groupblog

BuddyPress Groupblog

Ehkki teie saidiga on seotud üks ajaveeb, võimaldab see pistikprogramm laiendada rühmade valikuid, et lisada iga loodud gruppi üks ajaveeb. Sealt alates saavad gruppide administraatorid määrata ajaveebi kasutajarolle.

Lisateave grupiblogi kohta

BuddyPress Activity Plus

BuddyPress Activity Plus tasuta WordPressi pistikprogramm

Selle käepärase pistikprogrammi abil on kasutajatel lihtne üksteise postitusi reklaamida tuttavate Facebooki-laadsete jagamisnuppude abil. Pistikprogramm võimaldab ka liikmetel manustada pilte, videoid või linke teie tegevusvoogu, mis muudab meediumite jagamise teie saidil lihtsaks.

Lisateave teenuse Activity Plus kohta

Youzeri täpsemad kasutajaprofiilid

Youzeri täpsemad kasutajaprofiilid

Youzer on esmaklassiline pistikprogramm (erinevalt teistest meie mainitud tasuta lisandmoodulitest), kuid see on kindlasti vajalik, kui kavatsete BuddyPressiga oma sotsiaalset võrgustikku luua. See pistikprogramm lisab valikud märkide, emotikonide, sotsiaalse sisselogimise, kommentaaride, mainimiste ja palju muu jaoks (vaadake meie täielikku Youzeri arvustust, et näha, mida veel see pistikprogramm teha saab).

Lisateave Youzeri kohta

BuddyPress Docs

BuddyPress Docs

See pistikprogramm lisab teie BuddyPressi kogukonda koostöödokumendid. Nii saavad liikmed ja rühmad ühiselt töötada projektide, ürituste, kohtumiste ja muu jaoks.

Lisateave dokumentide kohta

rtMediagalerii BuddyPressile ja bbPressile

rtMediagalerii BuddyPressile ja bbPressile

rtMedia lisab uue meediumikaardi BuddyPressi kasutajaprofiilidele ja gruppidele. Nii saavad liikmed ühendada ja jagada pilte, videoid ja isegi slaidiseansse iseenda või grupisündmuste kohta.

Lisateave rtMedia kohta

Selles väikeses pistikprogrammide valikus on palju muud (siin on meie parimate BuddyPressi pistikprogrammide kogumik) ja täieliku loendi leiate BuddyPress.org veebisait.

Parim privaatne sotsiaalne võrgustik?

BuddyPress on lihtne ja väga kohandatav lahendus väikeste sotsiaalsete võrgustike loomiseks. See võib olla just see, mida otsite, kui peate kasutama sotsiaalset kogukonda, säilitades samal ajal oma veebisaidi privaatsuse ja kontrolli. Parim viis selle leidmiseks on alla laadida koopia, installida see serverisse ja proovida.

Kas olete BuddyPressi kasutaja? Mida arvate sellest WordPressi sotsiaalsest võrgustikust ja milliseid soovitusi teil selle funktsionaalsuse laiendamiseks on? Kas olete BuddyPressi proovinud ja otsustanud, et see pole teie jaoks?

Andke meile oma vastustest neile küsimustele kommentaaride jaotises teada. Kui teil on BuddyPressi kohta veel küsimusi või kommentaare, tahaksime neid ka kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map