Kuidas käivitada uudisteajakirjade saiti WordPressiga 10 lihtsa sammuna

Kuidas käivitada uudisteajakirjade saiti WordPressiga 10 lihtsa sammuna

Kas soovite häälestada uudisteportaali või ajakirjade veebisaidi WordPressi platvormi abil? Kas soovite olla oma meediamogul? Tore! Kas te ei tea, mis teed minna? Ärge vihastage. See artikkel aitab teil hõlpsalt luua WordPressi uudisteajakirjade saiti kümne lihtsa sammu abil. Näete, et teil pole vaja ilusa ja toimiva veebisaidi jaoks veebiarendajat kodeerida ega palgata. Niisiis, siin me läheme.


Kui te ei käivita uudiste saiti, siis miks inimesed tagasi tuleksid? Olge erinev ja ainulaadne, et säilitada veebiuudisteäris tugevat tuge. Kuna iga päev avaneb lugematu arv uudiste saite, pole nii lihtne teistest eristuda. Silmapaistvaks uudiste saidiks saamiseks peate hankima atraktiivse ja kasutajasõbraliku WordPressi teema. Siin tuleb kõige raskem, sest ilusaid on tuhandeid. Ärge muretsege, oleme siin selleks, et aidata teil teha teadlikke otsuseid. Hulgas palju uudisteajakirja WordPress teemad, palume teil vaadata neist ainult kümme täna. Need kümme uudisteajakirja WordPress teemat on juba aidanud mitmetel kirjastajatel oma uudiste saitidel üles tulla. Miks mitte sina?

Alustame sellest, kui oluline on valida oma ajakirjade saidile õige CMS-platvorm. Tegelikult on seal palju veebisaidiehitajaid, kelle vahel valida. Kuid võitja on… WordPress! Pole paremat viisi kui kasutamine WordPress platvorm. Miks? Miks valib üle 50% kõigi veebisaitide omanikest WordPressi veebis viibimise jaoks? Miks nad WordPressi usaldavad? Tõde on see, et kõik on nii lihtne.

WordPress võidab käed mitmel põhjusel. Pole tähtis, millist ettevõtet te juhite, saate WordPressi tasuta kasutada. Reeglina vajab iga väikeettevõte professionaalset veebisaiti, mis ei vaja selle seadistamiseks ja hõlpsaks käitamiseks suuri investeeringuid. See on teinud asju väga lihtsalt. Seetõttu on see täiesti tasuta CMS-platvorm just see, mida vajate. See annab teile suurepärase võimaluse luua imeline sait, mida on lihtne hooldada. Lühidalt öeldes on lihtsus võtmetegur, miks inimesed valivad WordPressi. On aeg seda proovida juba täna.

Niisiis, punkti juurde naasmiseks soovitame teil luua 10 lihtsa sammuga ilus uudisteajakirjade sait. Nüüd on aeg muuta oma uudisteajakirjade sait professionaalseks ja vingeks. See osa on nii lihtne ja me valmistame teid peagi tööle.

1. Kujundage tegevuspaketiga koduleht

Kuningasuudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kuna nii palju uudisteajakirjade veebisaite avaldab iga päev suures koguses sisu, on ülioluline kujundada küljendus rikkalikult, kuid samas hõlpsasti juurdepääsetaval viisil. Kui annate lugejatele hulga andmeid, mille hulgast valida, hoiab ta kauem huvi. Seega, kui külastaja on kihlatud, saate ta hõlpsalt siduda huvitavamate teemadega, mida saate oma uudisteajakirja saidil sügavamale tõsta. KingNewsi ajakirja uudisteportaal WordPressi teema on suurepärane valik mitmesuguste uudisteloendite rakendamiseks. See puhas mall aitab teil luua pilkupüüdev kujunduse, mis muudab teie uudiste ajakirjade saidi ainulaadseks. Kombineerige mitu vidinat, et hõlpsalt erinevaid paigutusi luua.

Mis veelgi parem, see teema on 100% -lise GPL-i litsentsiga, mis annab teile täieliku õiguse selle koodi muuta ja levitada paljudel vajalikel veebiprojektidel. Bootstrap 3 raamistikuga ehitatud teema kohandub sujuvalt kõigi viimase põlvkonna seadmete ja ekraanisuurustega. Teemaga on kaasas kontaktvorm, uudiskirja tellimine, SEO-optimeerimine, kommenteerimissüsteem ja palju muud. Kas soovite rohkem teada saada? Selle teema nägemiseks vajutage reaalajas esitlusnuppu.

2. Lõputu kasutaja teekond

Olekuuudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nautige oma uudisteajakirjade saidile loomulikumat liiklust – see on täpselt see, mida veebis oleku loomisel vajate. Reeglina monetiseeritakse ajakirjade ja uudisteportaalide veebisaite reklaamide või sidusettevõtete linkide kuvamise kaudu. Edukas veebisait motiveerib lugejat sellel saidil üha sügavamale klõpsama. Staatusele reageerivate uudiste ja ajakirjade ajaveebi WordPress Theme abil saate klõpsude maksimeerimiseks ja lõputu kasutaja teekonna loomiseks käivitada kleepuva uudiste ajakirja saidi. Alustage olekuga kohe, et lugejaid iga päev tagasi tooks.

Olek on puhas ja mitmeotstarbeline mall, mis aitab teil kogu maailmast rohkem tähelepanu saada. Tänu paljudele lisafunktsioonidele näeb teema suurepäraselt välja ja toimib täpselt nii, nagu vajate. Tehke kõik vajalikud muudatused Live Customizeri abil. Väheste nuppude klõpsuga saate luua ainulaadseid paigutusi, ilma et peaksite selle nimel higistama. Lisaks on teema reageeriv, Yoast ja WPML-iga ühilduv, toetab native WordPressi sisseehitatud meediume ja hästi dokumenteeritud. Täpsemate funktsioonide saamiseks kontrollige reaalajas demo.

Veenduge, et teie lugejatel oleks teie uudiste ajakirjade saidil alati mõni teine ​​lugu või artikkel. Looge lõputu kasutajareis ja juhendage oma lugejaid võimalikult saidil läbi sirge.

3. Valige oma meediumiloog ja font hoolikalt

Globera News WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teie uudisteajakirja saidi logo ütleb palju teie sisu kvaliteedi kohta. Nii teie kodulehe logo kui font mõjutavad suuresti seda, kuidas teie lugejad meie brändi suhtuvad. Välimus on oluline. See võib teie väljavaateid psühholoogiliselt mõjutada ja anda neile teie toote või teenuse kristallselge missioon. Globera uudisteportaal ja ajakirjade WordPressi teema aitavad teil oma uudisteajakirjade saidil järjepidevust ja loetavust saavutada. Kui soovite, et teie uudisteportaal tunneks end sidusalt ja ühtlaselt, on Globera teie allee ääres. Isegi kui olete veebikujunduse uus inimene, muudab see paindlik ja funktsioonirikas mall asja teie jaoks lihtsamaks.

Teemaga on kaasas palju erinevaid võimalusi, lühikoode ja kohandamistööriistu, mis võimaldavad teie uudisteajakirja saidil kiiresti ja hõlpsalt alustada. Lisaks on see 100% GPLv.3 litsentsiga, nii et saate selle koodi installida mitme veebiprojekti jaoks. WP Live Customizeriga tehke muudatusi reaalajas režiimis. Mudelis on nii palju lisafunktsioone, et saaksite kujundada meediumilogo ja fondi, millega olete algusest peale rahul. Et muust lahus hoida, on oluline end kursis hoida oma tööstuses toimuvaga.

4. Luua oma sotsiaalmeedia kontod

Bazinga - ajakirjade ja viiruseblogi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Muutke oma uudisteajakirja sait SEO-sõbralikuks, kui soovite tõesti oma valdkonnas edu saavutada. Üle veerandi kõigist tarbijatest suhtleb kogu maailmas otse sotsiaalmeedia saitidel asuvate ettevõtetega. Seega vajate oma ajakirjade saidi õnnestumiseks aktiivseid sotsiaalmeediakontosid. Kõik sotsiaalmeediaplatvormid on olulised, kuna need töötavad käsikäes, et suunata teie publik oma uudisteajakirjade saidile.

Sellel paindlikul mallil on palju võimalusi, nagu sisseehitatud paigutused, vormid teema kohandaja ja palju muud. Mobiilisõbralik paigutus näeb kõigis viimase põlvkonna seadmetes täiuslik välja ja meelitab külastajaid esimestest sekunditest alates. Kasutage seda tänapäevast malli, et pikas perspektiivis oma uudisteajakirjade saiti tugevdada. Naudi seda.

5. Kasutajasõbralik ja paindlik paigutus

Kustrixi moeuudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Vastuvõtlik ja kasutajasõbralik disain on tänapäeval kohustuslik funktsioon. On tõsi, et inimesed sirvivad kogu päeva nutitelefonides ja poes käivad. Seega, kui soovite olla kindel, et teenite võimalikult suurt liiklust, muutke oma uudisteajakirjade sait reageerima. Looge kasutajasõbraliku ja paindliku paigutusega atraktiivne ja tipptasemel uudisteportaal, mis võimaldaks pakkuda hämmastavat kasutajakogemust. Kustrixi elustiiliblogi WordPressi teema võib anda edu saavutamiseks vajaliku jala üles.

See stiilne, puhas ja täielikult reageeriv mall aitab teil kiiresti luua stiilse ja moodsa uudisteajakirjade saidi. Isegi kui olete veebidisaini alustaja, aitab Kustrix teie saidil konkurentidega silma paista. Malli on lihtne kasutada, redigeerida ja hallata, ilma et peaksite mingisse kodeeringusse tungima. Proovige täna kujundada oma uudisteajakirjade sait, mis näeks välja professionaalne. Lisaks on teema SEO-sõbralik, mitmekeelne, brauseriteülese ühilduvusega, Ecwidiga valmis ja hästi dokumenteeritud. Vajutage reaalajas demonstreerimisnuppu ja armastage seda.

6. Kategooriad ja sektsioonid

Linnauudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Niisiis, teil on oma logo, kujundus, sotsiaalmeedia kontod, mobiilisõbralik paigutus ja nüüd olete valmis oma uudisteajakirjade saidi sisu täitma. Kui kategooriate ja siltide õige kasutamine võib aidata teil oma ainulaadset sisu teie lugejatele atraktiivsemaks muuta. Mõistlik on kasutada põhiteemade kategooriaid, laste alamateemasid ja sagedasemate teemade silte. BitNewsi uudisteportaali ajakiri WordPressi teema aitab teil saada mõlemast maailmast parimat. Kategooriate ja siltide kasutamine viisil, mis juhendab lugejaid teie saidil aina sügavamale, oleks teie enda huvides.

Kaardipõhine sisu positsioneerimine tagab sõbraliku viisi, mis köidab teie külastajaid. Kehtiva semantilise koodiga ehitatud mall muudab teie elu algusest peale lihtsamaks. Lisaks aitab suurepärane ööpäevaringne klienditugi teie jõupingutusi suunata. Isegi kui puuduvad oskused, saate teema kohandada vastavalt oma konkreetsetele vajadustele ja lugejate maitsele. Sulle meeldib see.

7. Hoidke see puhas

Powered tasuta Blogging WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kindlasti soovite, et teie uudisteajakirjade sait oleks visuaalselt veetlev ja paneks külastajad ringi veetma. Kuid pidage meeles, et mõnikord võib veebisaidil vähem olla. Segadus on segane. Võimalikud loobuvad teie saidist mõne sekundi jooksul, kui seal on liiga palju vidinaid, hüpikaknaid või tegevusele kutsumise nuppe, mis neid tähelepanu kõrvale juhivad ja häirivat. Powered on tasuta WordPressi teema, mis aitab teil muuta oma ajakirjade saidi kodulehe lihtsaks ja puhtaks. Looge hõlpsasti loetav sait, mis muudab navigeerimise imelihtne.

Me kõik armastame puhtaid, lihtsaid ja kauneid liideseid. Powered on just see, mida peate uudiste ja teabe jagamiseks kogu maailmale. Karda mitte kasutada tühja ruumi. Sel moel tähtsustate sisu ja purustate selle sisu, et suunata lugejaid oma uudisteajakirjade saidile aina sügavamale.

8. Sisu on kuningas

Nädalaajakirja uudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Inimesed kasutavad Internetti värske ja asjakohase sisu otsimiseks, mis tõmbab ligi ja köidab. Nii teevad ka teie lugejad. Värske ja huvitav sisu on võtmetähtsusega osa külastajatega suhete loomisel. Regulaarsed värskendused on parim viis, kuidas oma uudisteajakirjade sait väsinud ja seisma ei jää. Nädalaleht Uudisteajakiri WordPress võib olla suurepärane valik teie veebiprojekti jaoks. Looge lugejatele soov, et nad külastaksid teie uudiste ajakirjade saiti. Kasutage seda kaaluka juhtumi tegemiseks oma eeliseks.

Kaasas on kontaktvorm, kommenteerimissüsteem ja kalender teie postituste või eelseisvate sündmuste haldamiseks. Veelgi enam, sellel on tundlik ja võrkkesta jaoks valmis paigutus, rippmenüü, video integreerimine ja sotsiaalmeedia valikud. Inimesed tulevad teie saidile teavet otsima. Andke neile siis köitev sisu, mis nende tähelepanu köidab ja müügivihjeid tekitab. Pakkuge hämmastavat kasutajakogemust. Kas soovite rohkem teada saada? Ärge vihastage. Vajutage nuppu ja armastage seda nüüd.

9. Kaasaegsete tehnoloogiate ja trendide võimendamine

Digezine News WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Dinosaurused rändavad endiselt Maad. Ole erinev. Kaasaegsed tehnoloogiad ja suundumused arenevad päevast päeva. Miski pole püsiv, vaid muutub. Kas hoiate ajaga kaasas? Ja mis on aeg? Aeg on raha. Seetõttu veenduge, et oma uudisteajakirjade sait oleks uusim tehnoloogiamaailmas. Meeldib see meile või mitte, kuid on oluline hoolikalt valida tööriistad ja teenused, mis aitavad teie ettevõttel töötada nagu hästi õlitatud masin. Teisest küljest ei tohiks te oma saiti üle koormata liigse animatsiooni, graafika ega piltidega. Olge uudisteajakirja saidi eeliseks tehnoloogia kasutamisel ettevaatlik.

Digezine’i uudisteajakirja WordPress teema on suurepärane võimalus luua puhas, selge ja tõhus uudisteajakirjade sait, mis paistab silma selles pidevalt arenevas tööstuses. Varustatud kohandatud vidinate komplektiga, saab mall rikastada teie saidi funktsioone, et luua tugevam veebi olemasolu. Digezine’i abil saate oma uudisteajakirja saidil süüdata tule. Klõpsake reaalajas demos ja nautige seda.

10. Koostage kliendi võidukujundus

Viirusuudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Noh, kui kõige raskem töö on tehtud, peaksite mõtlema viisidele, kuidas liiklust oma uudisteajakirjade saidile suunata. Saate seadistada e-posti infolehte, sotsiaalmeediat või registreeruda e-posti värskenduste saamiseks, mis aitab teie ettevõttel jõuda võimalikult suure liikluseni. Ilusaim uudisteajakirjade sait pole midagi väärt, kui olete ainus, kes lehti klõpsab. Viirusuudised – ajakirja WordPress Theme aitab teil suusõnaliselt oma uudisteajakirja saiti suurendada. Andke sellele pilt.

Selle teemaga on kaasas kontaktvorm, sisselogimisvorm, uudiskirja tellimine, kasutaja registreerimine, otsinguvorm ja sotsiaalsed võimalused, et luua saidi jaoks kliendi võitnud kujundus. Igatahes on selle teema hulgas palju muid lisafunktsioone, mis suurendavad teie brändi ja lugejate vahelist heasoovlikkust..

Järeldus

Kui arvate, et uudisteajakirjade saidi käivitamiseks peate olema superkangelane, siis eksite. Kindlasti, valesti. Kui olete oma uue projekti vastu tõeliselt kirglik, on lihtne olla loomingulisem ja impulsiivsem. Kõik sõltub sellest, mida vajate. Pidage meeles, et WordPress muudab teie edu tohutult oluliseks. Kiiresti laaditav sait toob kindlasti õnnelikumad külastajad. Ükskõik, mis on teie eesmärk, leidke midagi, mis sütitab teie leegi ja viib teid edu poole.

Kas meil jäi millestki puudu? Oma mõtteid saate alati jagada allpool toodud kommentaarides. Palju edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map