Kuidas käivitada mitut WordPress-saiti ühelt armatuurlaualt

WordPress-saitide haldamine

Mitu WordPressi saiti te haldate? Enamik algajaid alustab toote müümiseks või oma lugude esitamiseks vaid ühega, kuid mis juhtuks, kui komistaksite hiilgava uue ideega ja nõuaksite seetõttu mõnda muud WordPressi saiti?


Või mis siis, kui soovite luua äri teiste väikeste ettevõtete veebisaitide kujundamise ümber? Kõigi nende saitide ühes kohas haldamiseks vajate kindlasti usaldusväärset ja tõhusat meetodit. Hea, et see on siis täiesti võimalik, eks? Jätkake lugemist, et õppida, kuidas juhtida mitut WordPress-saiti ühest armatuurlaualt.

Milliseid tööriistu vajate?

Tänu mitmetele seal tegutsevatele ettevõtetele ei pea te ühegi armatuurlaua abil ühe saidiga halduma ega oma süsteemi mitme saidi haldamiseks looma. Mõned ettevõtted pakuvad kõik-ühes lahendusi, nii et saate oma saidid lihtsalt installida ja teisaldada ühele armatuurlauale. Täna käsitlen ma alternatiivset lahendust: CMS Commander.

CMS Commander on üks selle valdkonna juhte, kuid häid lahendusi pakuvad ka mõned teised ettevõtted. Mängige nendega, kui te ei leia CMS Commanderi abil vajalikku. Neil kõigil on sarnased omadused.

Mitme WordPress-saidi haldamine ühel armatuurlaual CMS Commanderi abil

CMS Commander töötab lihtsa liidese abil ja algajatele on seadistusprotsess üsna lihtne. Mulle meeldib CMS Commander, kuna esmane armatuurlaud, millest te välja töötate, näeb mõnevõrra välja nagu WordPressi vaikimisi armatuurlaud.

See erineb pisut teistest ülalloetletud valikutest, kuna te ei näe tegelikku WordPressi juhtpaneeli. Pigem pakub see enda ainulaadset paigutust.

1. samm: registreeruge CMS-i ülemaks

Minge CMS Commanderi veebisaidile.

CMS Commanderi sait

Klõpsake nuppu Registreeri nuppu menüüs või valige Proovige tasuta kui soovite enne makseplaanile lubamist seda proovile panna. Hinnakujundus sõltub teie hallatavate veebisaitide arvust (alates 8 dollarist ja kuni 125 dollarini 400 saidi korral). Kui 14-päevane prooviversioon lõppeb, saate endiselt juurdepääsu kuni viiele saidile, millel on põhifunktsioonid.

Juurutage allalaadimisprotsessi, sisestades oma e-posti aadressi, et saada meilisõnum koos parooli ja kasutajanimega. Valige Minge kontole nuppu, et edasi liikuda ja juhtpaneeli vaadata.

minge kontole

Selle seadistamiseks peate tõesti jääma ainult põhilehele. Pärast seda räägime artiklite postitamisest ja teie sisu juhtimisest armatuurlaual.

Armatuurlaud

2. samm. Laadige pistikprogramm alla ja aktiveerige

Leidke link, mis seda väidab CMS Commanderi kliendi pistikprogramm. Klõpsake seda linki ja laadige pistikprogramm üles (ja aktiveerige) igale saidile, mida soovite CMS Commanderi juhtpaneelil hallata..

Sisse panema

See on kõik, mida peate pistikprogrammiga tegema. Kui pistikprogramm on kõigil teie saitidel aktiveeritud, peaksite minema tagasi CMS Commanderi juurde.

CMS Commanderi klient

3. samm: asetage kõik saidid CMS Commanderi armatuurlauale

Leidke Lisage oma esimene veebisait päise ja kleepige saidiaadress, administraatori kasutajanimi, administraatori parool ja valikuline rühma nimi, et lisada iga veebisait, mille pistikprogramm on installitud. Klõpsake nuppu Lisage veebisait nuppu iga veebisaidi jaoks eraldi.

Lisage veebisait

Grupi nime väli töötab hästi inimestele, kes haldavad mitut erinevat kliendigruppi. Võib-olla loote veebisaite nii restoranidele kui ka kinnisvaramaakleritele. Eraldage need valikulise väljaga Rühma nimi.

Samuti on link oma saitide hulgiliseks lisamiseks, mis teeb lihtsamaks, kui te ei soovi kümnete saitide mandaate mulgustada.

Hulgi-saidid

Kui olete kõigi oma saitide jaoks selle protsessi lõpetanud, saate alla kerida ja vaadata kogu oma saitide loendit. See piirkond on üsna võimas, kuna saate sirvida nuppe, et näha näiteks statistikat, lingid, lehe kiirus, kommentaarid ja palju muud.

Mulle väga meeldib piirkond, kus saate kõiki oma saite korraga värskendada. Mängige selle mooduli nuppudega ringi, et saada aimu, kuidas see töötab. Samuti soovitaksin kasutada Hulgipuhastus nuppu, et tühjendada soovimatu ruum kõigil oma WordPressi saitidel. Kuna see on rohkem olekuala, ei saa te siin sisu avaldada.

Siin tuleb mängu saidi vasakus servas olev tööriistariba.

Saidiloend

4. samm: tehke postitus ühele oma veebisaitidest

Oletame, et teil on tulemas mõni sündmus teie ettevõtte jaoks ja peate looma oma ajaveebi postituse, et sellest saaksite kõik oma lugejad teada. Klõpsake nuppu Postituse toimetaja vahekaarti, et liikuda selle lehe poole, kus saate oma postitusi luua ja avaldada.

Postituse toimetaja

See leht näeb välja üsna sarnane standardiga Postita WordPressi lehel, nii et saate luua pealkirja ja artikli blogipostitusele, mida soovite jagada. Kõik on endiselt pärit Link nupud Tekst Toimetaja.

Postituse toimetaja

Kui kerite redigeerija all allapoole, leiate piirkonna nimega WordPressi seaded. See moodul võimaldab teil muuta näiteks Kategooriad, Kasutajanimed, Postitustüübid, ja veel.

WordPressi seaded

Võite isegi oma postitusse paigutada esiletõstetud pildi, et saata see edasi lingitud veebisaidile. Pidage meeles, et Postituse tüüp Kaasa on rippmenüü, et saaksite täpsustada, kas loote postituse või lehe või mitte. Sõltuvalt teie veebisaidist võib teil olla ka muid võimalusi, näiteks Tooted, Kupongid, või a Kohandatud postituse tüüp.

Kui olete postituse lõpetanud, laadige üles kõik oma pildid ja jätkake oma korrektuuriprotsessi. Liikuge CMS Commanderi akna paremasse ülanurka. See sisaldab kõigi CMS Commanderiga ühendatud saitide loendit. Teil on võimalus avaldada see postitus varem määratletud rühmas või ainult ühel veebisaidil.

Avalda

Kontrollige veebisaiti, kus soovite postituse avaldada, ja klõpsake nuppu Postita artikkel valitud saitidele nuppu. See suunab artikli nendele saitidele, kus saate hiljem liikuda ja vaadata, kuidas see välja näeb.

Mida saab CMS Commanderi abil hallata??

Kuna tööriist on nii ulatuslik, on funktsioone ühe blogipostituse katmiseks liiga palju. Siiski koostasin mõned tavalisemad ülesanded, mida saate CMS Commanderi armatuurlaual täita.

 • Laadige oma arvutisse üles hulgi sisu, näiteks SEO sätted või artiklitega täidetud fail
 • Vaadake kõiki varasemaid postitusi ja kommentaare, et saaksite neid muuta ja kasutajatele vastata
 • Vaadake ja looge kasutajaid
 • Installige pistikprogrammid kõigile või mõnele oma CMS Commanderi juhtpaneeli saidile
 • Installige teemad kõigile või mõnele teie aktiveeritud saidile
 • Tehke käsitsi ja automatiseeritud varundamine
 • Kloonige üks oma veebisaitidest
 • Tavalise WordPressi installiprotsessi läbimise asemel looge täiesti uus sait

WordPressi saitide käitamine mitmelt armatuurlaualt on aeganõudev ja pettumust valmistav. Peate mitte ainult kõiki neid paroole žongleerima, vaid mõte hüpata brauseris ühelt sakilt teisele, paneb mind ropendama; eriti kui teil on ettevõte. Kui palju aega raiskate käikude vahetamisega?

Andke meile kommentaaride jaotises teada, kui juhite oma WordPressi saite ühest armatuurlaualt või kui teil õnnestub see töötada mitme armatuurlauaga. Meile meeldiks teie panus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map