Kuidas jälgida WordPressi saitide sotsiaalseid mõõdikuid

Kuidas jälgida WordPressi saitide sotsiaalseid mõõdikuid

Millal uurisite viimast korda, kuidas kasutajad teie postitusi ja lehti oma sotsiaalmeedia kontodele jagavad? Esialgu võib tunduda kummaline muretseda selle pärast, kui palju inimesi teie viimast ajaveebi postitust säutsus. Kuid sellised arvud ja suundumused annavad teile ülevaate teie saidi populaarsusest ja sellest, millised lehed või postitused töötavad. Õnneks on teie WordPressi saidi sotsiaalseid mõõdikuid lihtne lisada ja jälgida.


Kuna sotsiaalmeedia on nii tugev usaldusväärsuse ja otsimootori võimekuse mõõdupuu, vaatame lähemalt, kuidas oma WordPressi saidi sotsiaalseid mõõdikuid jälgida. Sotsiaalse mõõdiku jälgimise esimene osa on koondada kõik graafikud ja statistika, mis on teie sotsiaalmeedia lehtedega ühendatud.

Ideaalis on teil juurdepääs WordPressi olulistele sotsiaalsetele mõõdikutele, näiteks:

 • Jõuda: üldmuljed, mainimised või muud nähtavuse allikad, mida teie postitused võivad saada (kaasamisega või ilma)
 • Kihlus: meeldimised, kommentaarid, retweedid ja muu suhtlus, mida teie vaatajaskond teie sisuga seob
 • Konversioonid: mitu klikki teie sotsiaalsetel postitustel viib eesmärgi saavutamiseni (poodide müük, uudiskirja tellimused jne)
 • Hääle osakaal: see uurib, kuidas võrrelda oma konkurentsi ja oma mõju

Kuid need on vaid mõned suured – sõltuvalt teie eesmärkidest ja otsitavatest andmetest on tonni muid mõõdikuid, näiteks vaatajaskonna kasvu, ROI, kanalid, reageerimise ajad, märksõnad ja muu. Õnneks on teie jaoks selle protsessi automatiseerimiseks mitmeid usaldusväärseid teenuseid.

Märge: Hinnad on toodud 4. juuni 2020 seisuga, selle postituse värskendamise aeg.

1. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social Analytics

Sprout Social reklaamib ennast kui viisi, kuidas jõuda oma vaatajaskonnani ja integreerida sisseehitatud kõikehõlmava halduse ja aruandlusega. Ja me ei saa neid süüdistada. See lisatasu teenus pakub hulgaliselt suurepäraseid funktsioone teie WordPressi saidi sotsiaalsete mõõdikute jälgimiseks teie enda vähese vaevaga. Social Sprouti abil saate ühenduse luua oma sotsiaalmeedia kontodega, et kavandada oma avaldamise ajakava, jälgida ja jälgida seotust postitustega, jälgida analüütikat ja lubada isegi kuulamisfunktsioone vaatajaskonna üksikasjaliku teabe (vanus, sugu, seade ja muu) vaatamiseks.

Sprout Social Reporting Social Metrics

Sisseehitatud sotsiaalmeedia raportid muudavad andmete kogumise ja tõlgendamise, eesmärkide jälgimise ja sotsiaalse meedia strateegia optimeerimise lihtsaks. Sprout Social pakub ka spetsialiseeritud aruandeid grupeeritud sotsiaalsete kontode, sildistatud sõnumite, konkurentide, tasulise reklaami ja meeskondade / ülesannete jaoks. Seal on isegi kohandatav aruande koostaja, 150+ mõõdikud, täpsem filtreerimine ja võrdlusvalikud, et saaksite oma sotsiaalsetest andmetest maksimumi võtta..

Ühilduvad platvormid: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn
Hind: 99 dollarit kasutaja kohta kuus kuni 5 sotsiaalse profiiliga

2. HootSuite

HootSuite

HootSuite Analytics

Järgmine meie loendis on Hootsuite’i sotsiaalmeedia haldamise platvorm. Postituste ajastamise, sisu kureerimise, toimivuse jälgimise, analüüsi ja isegi meeskonnahalduse võimalustega on see veel üks suurepärane tööriist, mida tuleks teie jaoks sotsiaalsete mõõdikutega arvestada. Hootsuite pakub isegi tasuta 30-päevast prooviversiooni, mis teeb selle eriti suurepäraseks võimaluseks, kui soovite proovida oma mõõdikute jälgimist esmakordselt..

Hootsuite aruandlus sotsiaalsete mõõdikute kohta

Mida Hootsuite sisaldab? Kui olete oma kontodega ühendatud, saate vaadata oma postituste, seotuse, toimivuse, ajakavade ja muu kohta aruandeid. Valides üle 200 mõõdiku, saate kohandada oma aruandeid vastavalt teie vajadustele, muutes oma strateegia optimeerimise veelgi lihtsamaks. Hootsuite integreerub täiendava investeeringutasuvuse analüüsi jaoks ka teiste sotsiaalsete mõõdikute tööriistadega, näiteks Brandwatch, Unmtric, Weibo jt..

Ühilduvad platvormid: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest, LinkedIn
Hind: 29 dollarit kuus ühe kasutaja kohta, kellel on kuni 10 sotsiaalkontot

3. SEMRush

SEMRush

SEMRush sotsiaalse meedia tööriistakomplekt

SEMrush sisaldab teie veebisaidi optimeerimiseks SEO jaoks palju funktsioone, sealhulgas auditeerimine, positsioonide jälgimine, konkurentsiuuringud, lingid, analüüs ja isegi sotsiaalmeedia tööriistakomplekt. Ehkki SEO-pool on väga kasulik, muudavad lisatud sotsiaalsed mõõdikud SEMrushi veelgi atraktiivsemaks, kui otsite ühte teenust, mis käsitleks mõlemat aspekti.

SEMrushi aruandluse sotsiaalsed mõõdikud

Sotsiaalmeedia tööriistakomplekti SEMrush abil saate oma konto linkida oma Facebooki, Instagrami ja Linkediniga, et oma postitusi ajastada, reklaame luua, postitusi suurendada ja konkurente jälgida. Lisaks näete intuitiivseid aruandeid, mis annavad ülevaate sellest, millised postitused leitakse, millal, kui nad meelitavad teie vaatajaskonda, loovad konversioone ja palju muud. Lisaks, nagu mainitud, pakub SEMrush tervet veokikoormust SEO optimeerimise funktsioone, mida saate kasutada koos sotsiaalsete mõõdikutega oma veebiturundusstrateegiate täiendamiseks.

Ühilduvad platvormid: Insights on saadaval ainult Facebooki, Instagrami ja LinkedIn’i jaoks (muud funktsioonid ühilduvad ka Twitteri, YouTube’i, Pinterestiga)
Hind: 99,95 dollarit kuus Pro-kava jaoks, mis võimaldab jälgida kuni 50 sotsiaalset profiili

Tutvuge oma aruannetega

Nüüd on aeg vaadata, kuidas teil läheb. Kasutage oma sotsiaalseid mõõdikuid, et otsida, millised postitused on kõige populaarsemad. Pange tähele, millised sotsiaalmeedia platvormid (Facebook, Twitter, Pinterest jne) moodustavad suurema osa selle postituse aktsiatest. See aitab teil dešifreerida sisu on kõige populaarsem. Seejärel saate sõnastada tulevased postitused selle põhjal, mida teie vaatajaskond kõige tõenäolisemalt naudib ja jagab, ning teate, milline sotsiaalne platvorm on teie veebisaidi jaoks kõige kasulikum.

Aga DIY?

Muidugi saate seda kõike ise teha. Teie postitusi, kommentaare, sotsiaalmeedia postitusi, nt jagamist, jälgijaid ja muud saab käsitsi jälgida. Tegelikult, Sotsiaalmeedia eksamineerija on suurepärane 10-sammuline juhend selle kohta, kuidas saate luua oma arvutustabelit kõigi oluliste mõõdikute jälgimiseks. Kuid see on töömahukas ja aeganõudev. Seetõttu soovitame kasutada ühte ülalnimetatud tööriistadest, kui kavatsete oma sotsiaalsete mõõdikute vahekaarte hoida.


Sotsiaalmeedia mõõdikud pole peaaegu nii keerukad kui saidi üldise statistika haldamine sarnaselt Google Analyticsiga. Kuid kuna sotsiaalmeedial on usaldusväärsuse ja otsimootorite paremusjärjestuses nii suur roll, on mõistlik hoida oma arsenalis sotsiaalmeedia mõõdikute tööriista.

Kõik nimetatud teenused pakuvad sotsiaalseid mõõdikuid, mida saate kasutada oma sotsiaalse meedia strateegia parendamiseks, kuid sõltuvalt teie vajadustest (või eelarvest) võite valida ühe teise. Sprout Social pakub kõige rohkem analüütikat ja aruandlust (eriti kui uuendate nende professionaalse plaani 150 dollarit kuus). Kuid kui teie eelarve on Hootsuite piiratud, tuleks eelistada taskukohast hinda ja funktsioonide rikkalikkust. Või selle asemel, kui soovite oma teenusega SEO ja sotsiaalset suhtlemist jälgida, võiks SEMrush paremini sobida.

Kui teil on küsimusi oma WordPressi saidi sotsiaalmeedia mõõdikute jälgimise kohta, tilgutage allpool kommentaaride jaotisesse rida. Kas olete kasutanud mõnda muud sotsiaalmeedia analüüsi tööriistu, et jälgida, kui hästi teil näiteks Facebookis ja Twitteris toimib? Mulle meeldiks neist kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map