Kuidas integreerida AWeber WordPressiga, et oma uudiskirja kasvatada

Kuidas AWeberit WordPressiga integreerida (juhend algajatele)

Iga veebiettevõtte omanik otsib võimalust kasutajate kaasamiseks ja müügi suurendamiseks. Parim viis mõlema nimetatud asja tegemiseks on sageli tiheda suhte loomine oma publikuga. Seda võib aga olla keeruline teha, kui alles alustate.


E-posti turundus on suurepärane strateegia, ehkki vajate õiget abivahendit. AWeber, näiteks võib see olla just teie otsitav lahendus. See e-posti turundusplatvorm pakub mitmeid funktsioone, mis aitavad teil oma kampaaniad käima saada.

Selles postituses käsitleme e-posti turunduse eeliseid, seejärel heidame pilgu sellele, kuidas AWeber saab ülesannet lihtsamaks muuta. Seejärel tutvume sellega, kuidas integreerida AWeber oma WordPressi installimisega ja lõpetame mõne näpunäitega tulemuste optimeerimiseks. Sukeldugem sisse!

Miks on meiliturundus teie ettevõttele ülioluline

WordPressi e-posti teel turundamine hõlmab e-posti tellimuste loendi kasutamist (tavaliselt teie WordPressi installi või kolmanda osapoole toega), et luua tugevamad suhted oma lugejate või klientidega. Oma e-posti kampaaniate abil saate jagada kvaliteetset sisu, reklaamida eripakkumisi ja sündmusi või teavitada oma publikut perioodilise uudiskirjaga.

E-posti turunduse rakendamisel on palju eeliseid, näiteks:

 • Odav: Võrreldes traditsioonilise turundusega on meiliturundus suhteliselt odav.
 • Suurem bränditeadlikkus: Teie sihtrühm saab teie brändiga e-kirjade kaudu paremini tuttavaks ja saab teie sisu hõlpsalt jagada.
 • Võimalus sihtida kvaliteetseid kliente: Kui teie meililoend põhineb tellimusel, teate, et selle lugejad on juba huvitatud.

Teil võib tekkida küsimus, kuidas e-posti turunduskampaaniat rakendada, eriti kui teil on eelarve. Võite proovida meililisti käsitsi luua, kuid saate palju paremaid tulemusi, kui kasutate protsessile pühendatud tööriista.

Tutvustame AWeberit

AWeberi infolehed

AWeber on platvorm, mis võimaldab teil luua, hallata ja analüüsida e-posti turunduskampaaniaid. Seda on lihtne kasutada ja algajasõbralik, mis teeb sellest kindla valiku iga kasutaja jaoks. Teile on kasu paindlikest funktsioonidest, mida on lihtne rakendada, ja usaldusväärsetest tugiteenustest, mis aitavad teil ummikusse jääda.

Põhijooned:

 • Looge e-kirju hõlpsalt pukseerimisredaktoriga.
 • Koostage kohandatud registreerumisvormid, et koguda olulist teavet kasutaja kohta.
 • Sihtige konkreetseid e-posti tellijaid vastavalt nende eelistustele.
 • Jälgige oma turundustulemusi analüüsi abil.

Hind: AWeberi hinnakujundusvalikud jäävad vahemikku 19–149 dollarit + kuus.

Kuidas AWeberit WordPressiga integreerida

Esiteks soovitame meil registreerimiseks veidi aega võtta AWeberi täielik dokumentatsioon, platvormi toimimise tunnetamiseks. Pärast seda on siin mõned lihtsad toimingud WordPressiga töötamiseks

1. samm: avaldage oma saidil registreerimisvorm

Alustamiseks liikuge oma AWeberi kontole ja klõpsake nuppu Registreerimisvormid:

Valige AWeberi registreerumisvormid

Valige roheline Looge registreerumisvorm nuppu, et viia mallivaliku ekraanile. Siin saate mallide eelvaadet vaadata ja valida selle, mida soovite oma vormi jaoks kasutada:

AWeber Valige mall

Pärast malli valimist saate valida värvi. Kui olete oma valiku teinud, klõpsake nuppu Laadige mall. See aitab teil seadistada ja võimaldab teil malli sätteid kohandada.

Esimese asjana palutakse teil lisada põhiteave, näiteks päise tekst ja vormi nimi. Seejärel saate otsustada, kuhu teie tellijad pärast selle lõpuleviimist saadetakse. See võib olla AWeberi loodud lihtne leht või teie enda veebisait:

AWeber Valige sihtkoht pärast vormi esitamistSiin tehtav valik on teie otsustada. Kui olete oma otsusega rahul, salvestage vorm ja klõpsake nuppu Jätkake 3. toiminguga.

Nüüd on aeg lisada oma vorm oma WordPressi saidile. Enda avaldamiseks valige Paigaldan oma vormi:

AWeberi installige vorm iseTeile antakse Javascripti fragment – kopeerige see kohe. Seejärel liikuge lehele Lehed oma WordPressi juhtpaneelil ja avage leht, kuhu soovite oma vormi paigutada. Kleepige tekstiredaktorisse Javascripti väljavõte kuhu soovite, et vorm teie lehel ilmuks:

Sisestage lehele AWeberi javascript

Lõpuks salvestage või värskendage lehte. Kui vaatate seda eelvaates, peaksite nüüd oma vormi nägema!

2. samm: seadistage AWeberi ajaveebiülekande funktsioon

Nüüd, kui teie vorm on valmis ja töötatud, minge tagasi oma AWeberi kontole. All Sõnumid, vali Blogiülekanded ja kliki Looge blogiülekanne:

Looge ajaveebilevi AWeberigaLisage oma väljale WordPressi ajaveebi RSS-voo URL ja valige siis sõnumiala paremas servas olevast ripploendist voo mall:

Valige oma AWeberi eetrimallPärast seda saate määratleda oma saadete põhiseaded. Saate seada ajakava nende saatmiseks ja valida päästiku. Näiteks saate saateid välja saata pärast teatud arvu uute postituste avaldamist või kindlatel kuu päevadel:

Kui tihti tuleks saadet saata?

Kui soovite saata saateid automaatselt vastavalt teie valitud päästikule, kontrollige Saada automaatselt. Seejärel salvestage oma seaded ja oletegi kõik valmis! Ärge unustage testida oma saadet, et veenduda, kas kõik töötab ootuspäraselt.

Näpunäited oma e-posti turunduse tulemuste optimeerimiseks

OptinMonsteri plii genereerimise pistikprogramm

AWeberi integreerimine OptinMonsteriga võimaldab teil mõlema tööriista funktsioonidest kasu saada.

Nüüd, kui teate, kuidas AWeberit WordPressiga integreerida, räägime järgmistest asjadest, mida saate tulemuste optimeerimiseks teha. Esiteks on paar põhistrateegiat, mida võiksite järgida:

 • Suhtuge oma tulemuste jälgimisse aktiivselt. AWeberi analüüsifunktsioonid pakuvad palju kasulikku teavet, näiteks avamiste arv, klõpsamissagedused ja tellimusest loobumised. Nende andmete abil saate kindlaks teha, milline sisu on kõige tõhusam.
 • Segmenteerige oma loendid. Kasutades oma analüüsitulemuste teavet, saate luua segmenteeritud loendeid, et sihtida eri tüüpi tellijaid sisuga, mis neid kõige rohkem huvitab.
 • Ühendage AWeber oma sihtlehe pakkujaga. Kui kasutate praegu sihtlehe pakkujat, saate selle AWeberiga sujuvalt ühendada.
 • Vaadake AWeberi rakenduste integreerimist. Sa saad ühendage AWeber paljude programmidega mida te juba kasutate, näiteks MailOptin või sotsiaalmeediarakendused.

Lõpuks võiksite kaaluda ka ühe või mitme tööriista valimist, mis täiustab teie AWeberi installimist:

 • OptinMonster on funktsioonirikas WordPressi pistikprogramm, mille abil saate oma saidile luua väga konverteerivaid opt-in-vorme. Plii genereerimise suurendamiseks saate hõlpsalt integreerida AWeberi abonentide loendi OptinMonsteri vormidega.
 • Heyo on tööriist, mis võimaldab teil luua sotsiaalmeedia ja mobiilseadmete jaoks optimeeritud kampaanialehti. Selle ühendamine AWeberiga võib suurendada teie müügivihjeid ja edendada paremat seotust.
 • Digioh võimaldab teil saata turvalisi failide allalaadimisi oma meililistides olevatele inimestele. Nii et kui teil on loteriid või kingitused ja peate näiteks võitjatele faile saatma, pakub Digioh privaatset viisi just seda teha.

Kõik need strateegiad ja tööriistad võivad olla teie uue AWeberi integreerimise õnnistuseks, seetõttu soovitame neid kontrollida!


Üks e-posti turunduse kõige tasustavamaid aspekte on viis, kuidas see võimaldab teil säilitada suhte oma publikuga pärast seda, kui nad on teie veebisaidilt lahkunud. Teie tellijad registreerusid teie meililistiga, mis näitab, et nad soovivad teie pakutavat teavet.

Nüüd peate lihtsalt sihtrühma tooma väärtusliku sisuga. Kasutage meie näpunäiteid oma e-posti loendi suurendamiseks, seejärel pumbake välja kasulik sisu ja postitused, mida oma vaatajaskonnale saata.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas AWeberi abil oma e-posti turundusstrateegiat optimeerida? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map