Kuidas hoida SEO mahla WordPressi sisu uude domeeni viimisel

Kuidas hoida SEO mahla WordPressi sisu uude domeeni viimisel

Te nõustute, et WordPressi sisu teisaldamine uude domeeni on paljude WordPressi kasutajate jaoks hirmutav ülesanne. Mida teha? Kust alustada? Millistele teenustele võite loota? Ja kuidas säilitada oma SEO pingeread pärast sissekolimist? Need on vaid mõned küsimused, millega peate WordPressi sisu ühest domeenist teise teisaldamisel silmitsi seisma.


Uuele domeenile üleviimine on sama nagu saidi teisaldamine hostide vahel, kuid ühe erandiga; pärast seda peate looma alalised 301 ümbersuunamised. See on teostatav, ehkki peate olema teatud määral ettevaatlik. Pidage meeles, et me räägime siin teie ettevõttest, mis tähendab, et te ei tohiks midagi kiirustada. Ärge arvake, et te ei peaks oma murede jaoks ränka migreeni sattuma.

Asjade veerema ajamiseks on linnuvaade tänasele postitusele:

 • Enne midagi looge oma WordPressi saidi täielik varukoopia
 • Puhastage oma uus domeen
 • WordPressi sisu teisaldamiseks kasutage paljundusaparaadi WordPressi pistikprogrammi
 • Laadige oma WordPressi sisu üles uude domeeni
 • Seadistamine 301 ümbersuunamised
 • Teatage Google’ile ja kasutajatele
 • Tehke oma rõõmsat tantsu

Ja kuna soovite pärast kolimist säilitada SEO mahla, on teie huvides mõne SEO tutvustamine. Siin on paar postitust, mis osutavad teile õiges suunas:

 • Parimad WordPressi SEO tööriistad 2017. aastaks otsingumootorite paremusjärjestuse parandamiseks
 • WordPress SEO algajate juhend [Postiseeria]
 • WordPress SEO: paremusjärjestus otsingumootorites
 • Yoast 10 WordPress SEO 10 kõige olulisemat funktsiooni
 • WordPressi SEO parimad tavad 2015. aastaks ja pärast seda

Kuidas saaksime selle preambulaga sisse sukelduda ja sellega hakkama saada? Siin on mahl:

WordPressi sisu teisaldamine: eeltingimused

WordPressi sisu uude domeeni viimine ei ole kõigi jaoks. Peate istuma tagasi ja hindama, kas kolimine on vajalik. Kas teie ettevõte saab endiselt õitseda ilma kolimiseta? Sel juhul ei pea te uude domeeni kolima.

Kas kolite uude domeeni, kuna Google tabas teie vana domeeni mitme karistusega õhukese WordPressi sisu tõttu? Sama sisu uude domeeni teisaldamisega kaasnevad ikkagi karistused. Kui õhuke sisu vaevab teie edetabelit, peate oma maja korda saama. Te ei pea uude domeeni kolima.

Valmistage ette

On palju põhjuseid, miks soovite oma WordPressi sisu uude domeeni teisaldada. Võib-olla imeb teie vana domeen elu sinust välja. Sa vihkad domeeni ja seda, mida see esindab. Võib-olla muudate kaubamärki ümber ja uus domeen on palju mõttekam kui teie vana domeen.

Võib-olla ühendate mitu veebisaiti ja soovite, et kõik püsiksid ühe domeeni all. Võib-olla on saadaval kasutajasõbralikum domeen ja soovite seda hüpata. Kõik need ja palju muud on mõjuvad põhjused, mis võivad vajada kolimist.

Lihtsamalt öeldes peate eelnevalt ette valmistama. Kuna teie ettevõtte ja SEO paremusjärjestus ripub tasakaalus, peate tagama, et samm on parem.

NB! Pärast oma WordPressi sisu teisaldamist uude domeeni on Google’i ja kasutajate muudatusega kohanedes mõneks ajaks väiksem liiklussagedus. Ärge higistage selle pärast; saate oma paremusjärjestuse taastada paari nädala jooksul.

Ettevalmistustest rääkides peate alustama kõige olulisemast sammust, mis tutvustab meile meie järgmist osa.

Enne WordPressi sisu teisaldamist: looge oma saidi täielik varukoopia

Eksimine on inimlik. Kõik toimub minuti ja teise järel, s * see tabab fänni. See on vältimatu, mistõttu peate olema valmis. Enne kui hakkate millegagi tegelema, on oluline luua oma WordPressi saidi täielik varukoopia.

Ma räägin staatiliste failide ja teie andmebaasi (de) varundamisest. Ma hoidun üksikasjadesse laskumisest, sest – postitused:

 • Kuidas varundada oma WordPressi saiti (pluss kasulikke pistikprogramme)
 • Parimad WordPressi veebisaitide varundusteenused ja pistikprogrammid

Kui varukoopia on olemas, on aeg maha ja räpane saada.

Puhastage oma uus domeen

Juhul, kui teie uus domeen registreeriti varem, on oluline veenduda, et sellele ei lisata eelnevaid karistusi. Ärge siiski muretsege, suvalise domeeni puhastamine on sama lihtne kui A, B ja C. Kõik, mida vajate, on uue domeeni Google Webmaster Tools kinnitamine ja navigeerimine jaotisse Otsinguliiklus -> Käsitsi toimingud..

Kui probleeme pole, olete kuldne ja võite liikuda edasi. Kui on probleeme, parandage need ja saatke uuesti läbivaatamistaotlus. Liikuge edasi ainult siis, kui taotlus on heaks kiidetud.

WordPressi sisu teisaldamine

Kuigi see võtab palju aega sõltuvalt teie saidi suurusest, on WordPressi sisu teisaldamine uude domeeni protsessi teine ​​lihtsaim osa. Saate oma saiti käsitsi teisaldada, kasutades FTP-d või paljundusaparaadi pistikprogrammi. Esimestest loobume viimase jaoks, sest kellel on aega kogu sait käsitsi alla laadida.

WordPressi sisu teisaldamine paljundusaparaadi pistikprogrammi abil

paljundusaparaat-pistikprogramm

Milline elupäästja see plugin on. Kopeeri plugin võimaldab teil teisaldada WordPressi saidi domeenide või hostide vahel, tõmmata sait arendamiseks localhostisse, varundada sait, kopeerida aktiivne sait peatuspiirkonda ja komplekteerida kogu WordPressi sait hõlpsaks levitamiseks.

Üle 800 000 aktiivse installimisega ja suurepärase reitinguga 4,9 / 5,0 ei saa paljundusaparaadiga kunagi valesti minna. Kõik, mida peate tegema, on installida ja aktiveerida pistikprogramm vanasse domeeni, mis lisab teie administraatori menüüsse menüü üksuse Paljundusaparaat..

Järgmisena klõpsake selle ekraani avamiseks menüüd Kopeerija.

liikuda WordPress sisu hoida SEO mahla

Järgmisena klõpsake uue paketi loomiseks nuppu „Loo uus”. Järgmisel ekraanil andke oma paketile nimi (see on ainult tuvastamise eesmärk) ja klõpsake “Järgmine”:

liikuda WordPressi sisu hoida SEO mahla

Paljundusaparaat skannib teie veebisaidi ja annab teile olekuaruande. Kui kõik tundub hea, jätkake ehitamist. Sel hetkel peaksite nägema:

paljundusaparaat-hoone-pakett

Olge kannatlik, kui teil on tohutu veebisait, kuna kogu protsessi kestus sõltub teie saidi suurusest. Minu testisait (umbes 100 MB) (teemad, pistikprogrammid, pildid jne) võttis umbes 2 minutit. Eduka ehituse lõpus peaksite nägema seda ekraani:

paljundusaparaadi-edu-ekraan

Laadige oma arvutisse installer.php fail ja arhiveeritud pakett ning valmistuge järgmiseks osaks.

WordPressi sisu teisaldamine uude domeeni

Kui te pole seda juba teinud, seadistage uus domeen koos hostiga. Uus domeen peaks osutama täiesti tühjale kataloogile, kus teie uus sait asub. Ühendage selle kataloogiga kas failihalduri või FTP kaudu. Laadige oma uuele saidile üles nii paketi kui ka installifailid. Käivitage installija, minnes aadressile http://newdomain.com/installer.php:

üleslaadimine-WordPress-sisu-uuele-domeenile

Ülaltoodud ekraanil peate sisestama uue saidi andmebaasi üksikasjad. Pange tähele, et paljundusaparaadi pistikprogramm töötab tühjade andmebaasidega, nii et veenduge, et see ei sisalda mingit teavet. Järgmisena märkige ruut, mille pealkiri on “Olen lugenud kõiki hoiatusi ja teatisi” ja seejärel klõpsake nuppu “Käivita juurutamine”. See viib:

installime-WordPress-sisu-uuele-domeenile

Kopeeri installija seadistab teie WordPressi sisu, teemad, pistikprogrammid ja andmebaasi ning suunab teid siis värskenduse URL-i ekraanile:

update-url-settings

Siin saate oma URL-e vastavalt värskendada. Pärast seda viib installija ekraanile lõppekraani ehk installimisjärgse ekraani, mis näitab teile, mida järgmisena teha. Esimene asi, mida peate tegema, on oma püsilinkide värskendamine. Logige oma uude WordPressi installimisse sisse vanade sisselogimisandmete abil, liikuge jaotisse Seaded -> Permalinks ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused.

Kui olete oma uuele saidile sisse loginud, näete WordPressi juhtpaneelil teatist, mis soovitab teil reserveeritud paljundusaparaadi faile kustutada:

armatuurlaud-paljundusaparaat-teade

Failide kõrvaldamiseks järgige juhiseid.

Seejärel kontrollige oma uut saiti katkiste linkide, puuduvate piltide osas ja veenduge, et kõik toimib nagu peaks (meile meeldib Katkise lingi kontrollija WordPressi jaoks, aga ka Terviklikkus Maci jaoks). Praegu on teie WordPressi sisu uues domeenis olemas, kuid sellest ei piisa. Peame rakendama alalisi 301 ümbersuunamisi, et säilitada kogu SEO mahl, mille nimel olete kõvasti vaeva näinud.

Püsiva 301 ümbersuunamiste seadistamine

301 ümbersuunamine on kasulik, kuna need saadavad teie vana domeeni otsimootorid ja kasutajad teie uude domeeni. Kõik kasutajad, kes maanduvad teie vanade postituste juurde, suunatakse teie uuele saidile – see on täpselt see, mille poole me jõuame. Just sel põhjusel on oluline säilitada vana domeeni omandiõigus nii kaua kui võimalik.

Kuidas aga liiklust oma uude domeeni suunata? See on lihtne. Kui hostite endiselt oma vana domeeni, saate failihalduri või SFTP / FTP kaudu ühenduse luua oma vana veebisaidi URL-iga. Lisage .htaccess-faili järgmine kood:

#Valikud + FollowSymLinks
RewriteEngine sisse lülitatud
RewriteRule ^ (. *) $ Http://www.newdomain.com/$1 [R = 301, L]

Asendage lihtsalt newdomain.com oma uue domeeni URL-iga. Külastage oma vana domeeni ja kontrollige, kas ümbersuunamine töötab. Ja see ongi kõik! Lihtsalt kolisite WordPressi sisu uude domeeni, hoides samal ajal SEO mahla. See on parim lahendus, kuna see suunab teie vanad lehed uue domeeni samale lehele, mis on SEO jaoks parem.

Teine võimalus oleks logida sisse oma domeeni registripidajasse (näiteks GoDaddy) domeeni edastamise seadistamiseks, kuid see suunab kõik vanad lehed vastavale sisule, mitte teie uuele kodulehele.

Varem mainisime, et kasutajad kaotavad liikluse ajutise kaotuse, kui kasutajad kohanevad ja kui Google teie uut domeeni indekseerib. Kui teil on mõni minut aega, siis teavitage oma kasutajaid blogipostituste kaudu. On oluline, et edastaksite käigu, sest just seda teevad inimesed ägedad. Teatage Google’ile ka aadressi muutumisest. Logige lihtsalt sisse oma Google Webmasteri kontole ja minge jaotisse Konfiguratsioon -> Aadressi muutmine.

Lõpuks peate oma saidi katsetama nagu täiesti uus sait. Silitage kõik vead, mis võivad liikumise ajal kärpida, ja saate kasutajatelt tagasisidet. Vaadake, miks peate looma kolimisest teatavaid blogipostitusi?

Lõppsõnad

WordPressi sisu uude domeeni viimine ja SEO paremusjärjestuse säilitamine on lihtne, kui järgite kõiki neid samme hoolikalt. Asjade juurde tormamine jätab teile ainult vigu, mida on raske ületada ja mis maksavad teile aega ja raha. Kui te pole milleski kindel, siis ärge arvake.

Loodame, et see juhend aitas teil WordPressi sisu edukalt uude domeeni viia. Kui teil on mõni probleem või teil on mõni küsimus või ettepanek, siis ärge kartke, jättes meile allpool toodud kommentaarides rea. Ootame teie tagasisidet alati.

Kuidas oleks selle õnneliku tantsuga? Rõõmsalt ja rõõmsalt liikudes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map