Kuidas hallata WordPressi sisu administraatoriveergude abil Pro

Kui soovite luua selge ja organiseeritud redigeerimiskeskkonna, kus töötada, siis Administraatori veerud Pro on sinu jaoks. WordPressi saidi käitamine tähendab, et tegelete pidevalt suure hulga sisuga, olgu selleks siis ajaveebi postitused, lehed või muud tüüpi postitused. Seda võib olla keeruline hallata ja hõlpsalt redigeerida.


Administraatori veerud Pro kuvavad võimsad veerud, mis võimaldavad teil sisu kiiresti sortida, filtreerida ja redigeerida. See aitab säästa teie aega, hoida sisu hästi korraldatud ja võimaldab teil vaevata juurde pääseda olulisele teabele.

Selles Admin Columns Pro ülevaates räägime funktsioonidest ja funktsioonidest, mida see WordPressi pistikprogramm pakub. Seejärel vaatame, kuidas pistikprogramm tööle panna ja käivitada ning kuidas kasutada mõnda selle kõige olulisemat tööriista.

Administraatori veergude funktsioonid

Lisage veerge

Administraatori veerud Pro on funktsioonirikas pistikprogramm, mille seadistamine on kiire ja lihtne ning mis lõpuks parandab teie WordPressi administraatori kogemust. Täiusliku ülevaate koostamiseks võite valida enam kui 160 veeru hulgast, mis vastavad kõikidele sisutüüpidele. Pukseerimisloendur võimaldab teil ka teie vajadustele vastavaid veeru paigutusi korraldada ilma, et peaksite koodirida puudutama.

Kui sisu on loodud, saab seda teie valitud kriteeriumide järgi sorteerida ja filtreerida. Tekstiredaktor võimaldab redigeerida andmeid otse ülevaatelehelt, ilma et peaksite üksikuid sisutükke avama. See teeb sellest ideaalse lahenduse neile, kes soovivad sisu muutmise protsessi sujuvamaks muuta.

Nüüd teame natuke Admin Column Pro pakutavast, vaatame lähemalt selle WordPressi pistikprogrammi funktsioone …

Lisage oma vajadustele vastavad veerud

Veerud

Administraatori veerud võimaldavad hõlpsalt ja kiiresti veerge ülevaatelehtedele lisada. See tähendab, et saate vaadata teadet postituses või lehel. Ja seda kõike ilma, et peaksin neid tegelikult avama. Üle 160 veerutüübi pakutakse, mis administraatoriveergude Pro abil hõlmab kõiki sisutüüpe. Lisage esiletõstetud pildi veerg, näidake veerus kõiki postituste silte või autori nime veergu.

Ehitaja lohistamine

Tõmba ja lase lahti

Selle pistikprogrammi kasutusmugavus on kindlasti üks selle paremaid funktsioone. Administraatori veerud Pro sisaldab lohistamisliidest, mis muudab veergude korraldamise lihtsaks. Saate luua veergude paigutusi, mis on teie jaoks organisatsiooniliselt mõistlikud, klõpsates ja vedades veerge lihtsalt ümber. Ilma vajaliku kodeerimiseta pääseb isegi alandlik algaja selle tarkvaraga mõne minutiga hakkama.

Sobiva sisu leidmiseks sortige ja filtreerige kiiresti

Sorteeri

Administraatori veerud Pro muudab andmete kiire sorteerimise, aidates teil sisu hõlpsalt teie vajadustele vastaval viisil korraldada. Sorteeri postituse pikkuse, meedia, kommentaaride või kasutajate järgi paljude muude võimaluste järgi. Kui olete veerud sortinud, salvestatakse need tulemused automaatselt teie eelistustena, kuni te uuesti sorteerite.

Filtreeri

Veeru andmete filtreerimine on sama lihtne kui sortimine. Rippmenüü abil saate oma sisu otsida ja filtreerida. See võib olla eriti kasulik, kui soovite vaadata tootegruppi, konkreetse kuu postitusi või konkreetse autori kirjutatud artikleid.

Lihtne otse lehel redigeerida

Redigeeri

Veergude andmete redigeerimise lihtsus on Admin Columns Pro elemendi sisenemisel. Nagu varem mainitud, võimaldab pistikprogrammi sisemine redigeerimise funktsioon redigeerida postitusi isegi neid avamata. Kontrollige oma veerge, et otsida sisust lahknevusi, ja seejärel muutke ülevaates mõnda välja. See mitte ainult ei säästa teie aega, vaid aitab tagada kvaliteetset ja ühtlast sisu kogu teie WordPressi saidil.

Integreerimine teiste WordPressi pistikprogrammidega

Administraatori veerud Plugini integratsioonid

Administraatori veerud Pro integreerub teiste hulgas teiste populaarsete pistikprogrammidega, sealhulgas WooCommerce, bbPress ja Yoast SEO. See tähendab, et saate nende toetatud pistikprogrammide andmeid korraldada ja hallata.

Näiteks kui teil on WooCommerce kauplus, saate kuvada veerge, mis näitavad tootehindu, iga üksuse mõõtmeid, kas neid on laos ja muud. Nii saate mitte ainult kiiresti vaadata kõigi oma toodete põhiteavet ühes kohas, vaid saate ka selle teabe redigeerida, aidates teil oma WooCommerce’i andmeid hõlpsalt hallata ja värskendada..

Lisaks veel Tööriistakomplektide tüübid integratsiooni lisandmoodul tähendab, et saate hõlpsalt lisada veerge kohandatud väljade ja tüüpide abil loodud taksonoomiate jaoks. Administraatori veerud tuvastavad tüübi järgi automaatselt teie seadistuse, nii et saate kohandatud väljad lisada vaid mõne klõpsuga. Samamoodi koos Kaunad saate luua ja redigeerida kohandatud postitustüüpe ning kasutada seejärel administraatori veerge Pro, et muuta postitustüüpe, et kuvada veeruna mis tahes postitüübi väli (nt värvid, asukohad, hinnakujundus jne).

Administraatori veergude Pro muud omadused

Nagu näete, on Admins Columns Pro-l palju pakkuda. Ehkki oleme katnud enamiku olulisemaid sündmusi, on siin mõned olulisemad, ehkki vähem põnevad omadused.

 • Mitu veerukomplekti – looge kohandatud ekraanivaateid ja kureerige kohandatud veerukomplekte vastavalt kasutaja rollile, et postitusi, lehti jne tõhusalt hallata.
 • Horisontaalne kerimine – ärge muretsege väikeste ekraanide pärast, lubage navigeerimise hõlpsaks muutmiseks menüüs „Ekraani valikud” horisontaalne kerimine.
 • Taksonoomia veerud – lisage taksonoomia ülevaatele veerg, et vaadata rohkem sisu ilma, et peaksite seda ükshaaval avama.
 • Import ja eksport – saate oma veerusätted hõlpsalt teisele veebisaidile üle viia või kasutada neid varukoopiatena.
 • Mitme saidiga veerud – kui teil on multisite veerge, siis saab võrgukasutajate jaoks kasutada kõiki kasutaja veerge.
 • Tugi – Admin Columns Pro on kaasas ulatuslik dokumentatsioon ja spetsiaalne arendajate meeskond pakub otsest e-posti tuge.

Nagu näete, on Admin Columns Pro suurepäraste ja võimsate funktsioonidega. Vaatame nüüd, kuidas seda pistikprogrammi oma WordPressi saidil üles töötada ja käitada …

Alustage administraatori veerge Pro

Administraatori veerud Pro on seadistamiseks ja kasutamiseks äärmiselt lihtne. Selle pistikprogrammi kõige populaarsemate funktsioonide alustamiseks ja kasutamiseks lugege kiiresti.

Installige pistikprogramm

Lisage uus pistikprogramm

Esiteks, ostke pistikprogramm Admin Columns Pro alt ja laadige see alla oma kausta Kontode leht. Seejärel logige sisse oma WordPressi veebisaidile ja valige „Pistikprogrammid> Lisa uus“.

Klõpsake nuppu „Laadi üles pistikprogramm> Valige fail”. Valige zip-fail Admin Columns Pro ja valige käsk Installi kohe.

Administraatori veergude menüü Pro

Kui olete pistikprogrammi aktiveerinud, leiate jaotise Seadistused menüü Administraatori veerud..

Aktiveerige oma litsents

Vahekaart Seadistused

Pistikprogrammi värskenduste automaatse värskendamise tagamiseks peate aktiveerima oma administraatori veergude Pro litsentsi. Valige „Seaded> Administraatori veerud”. Nüüd ilmub kuva Administraatori veergude seaded. Valige vahekaart Seaded.

Aktiveeri litsents

Sisestage jaotises Uuendused oma litsentsi kood ja klõpsake nuppu Uuenda litsentsi. Kui te pole milleski kindel, leiate litsentsi oma konto lehelt.

Veergude lisamine, eemaldamine ja haldamine

Kui pistikprogramm on installitud ja litsents aktiveeritud, olete valmis alustama veergude loomist. Admin Column Pro-l on väga intuitiivne liides, mis muudab veergude lisamise, eemaldamise ja haldamise äärmiselt lihtsaks. Valige aknas Administraatoriveergude sätted vahekaart Administraatori veerud.

Administraatori veerud

Valige rippmenüüst, millisele sisulehisele lehele soovite veerge lisada. Selle artikli jaoks olen valinud postitused, võimaldades mul seega postituste ülekatte lehele veerge lisada.

+ Veerg

Järgmisena klõpsake lehe allosas nuppu + + veerg. Nüüd saate valida veeru tüübi, mida soovite kuvada, ja muuta selle sätteid, sealhulgas sildistada uus veerg ja määrata selle laius. Oluline on see, et siin peate sisse lülitama tekstisisese redigeerimise, sortimise ja filtreerimise. Pidage meeles, et mitte kõik veerutüübid toetage kõiki kolme funktsionaalsust, nii et teile ei pruugi pakkuda võimalust neid kõiki aktiveerida.

Eemalda redigeerimine

Veeru eemaldamiseks või redigeerimiseks hõljutage lihtsalt veerus olevat rida ja valige siis „eemalda” või „redigeeri”.

Tõmba ja lase lahti

Veergude kuvamise järjekorra muutmiseks lohistage veerud oma eelistatud asukohtadesse.

Kuva postituste ekraan

Kui olete kõik veerud vastavalt oma vajadustele lisanud ja korraldanud, klõpsake nuppu „Salvesta“. Nüüd valige oma uute veergude kuvamiseks funktsioon Kuva postituste ekraan.

Veergude filtreerimine ja sortimine

Kui olete vajalikud veerud loonud, võite hakata neid kasutama oma sisu korraldamisel ja haldamisel. Nagu varem räägitud, võib sisu otsimisel sortimis- või filtreerimisriistade abil olla eriti kasulik, kui soovite leida, vaadata või muuta konkreetseid andmeid.

Luba sortimine

Kui soovite veergu sortida, kontrollige kõigepealt, kas sortimine on selle veerutüübi jaoks saadaval ja kas veeru seadistamisel olete aktiveerinud valiku Sortimine. Järgmisena avage ülevaade, mis sisaldab veerge, mida soovite sortida. Siin olen avanud oma postituste lehe.

Sõnade arv Sorteeri

Hõljutades sorteeritava veeru pealkirja kohal, ilmub sortimisvaliku nool. Klõpsake lihtsalt noolt ja teie veerg sorteeritakse automaatselt. Siin näete, et olen ajaveebi postitused sortinud suurimast väikseimani.

Esiletõstetud pildifilter

Iga veeru tüübi filtreerimisvalikud kuvatakse lehe ülaosas rippmenüüdes. Veeru filtreerimiseks valige saadaolevate filtreerimisvalikute hulgast ja klõpsake siis nuppu „Filter”. Olen siin filtreerinud ajaveebi postitused, et näidata neid, kellel on veel esiletõstetud pilti. Jällegi filtreerimisel kontrollige kõigepealt, kas kolonni tüüp toetab filtreerimist ja kas see on aktiveeritud.

Redigeeri veerge

Inline Edit

Veergude redigeerimine on sama lihtne kui sortimine ja filtreerimine. Valige lehe Postitus ülaosas „Inline Edit” ja teil on nüüd lubatud redigeeritavates veergudes kuvatavat sisu muuta.

Lisage FI

Redigeerin siin ajaveebi postitust, mille jaoks on vaja esiletoodud pilti lisada. Esiletõstetud pildi veerus redigeerimise ikoonil klõpsates saan pildi postituse valida ja selle lisada, ilma et peaksin postitust üldse avama..

FI Redigeerimine

Hinnakujundusvalikud

Administraatori veerud Pro on saadaval vaid 49 dollarist. See isiklik plaan võimaldab teil Admin Column Pro kasutada ühel saidil ning sisaldab üheaastaseid värskendusi ja tuge. Äri- ja arendajaplaanid on saadaval ka suurematele veebiettevõtetele ja professionaalidele. Isikliku plaani ühele versioonile üleviimise suurimad eelised on kasutamine mitmel saidil, aga ka kõik eelnimetatud lisatasu lisad kolmanda osapoole lisandmoodulitele (kaablid, täpsustatud kohandatud väljad, WooCommerce jne).

Oluline on see, et Admin Columns Pro pakub 60 raha tagasi garantii, nii et kui te pole pluginaga rahul, saate selle täieliku tagasimakse. See näitab, kui kindlad on Admin Columns Pro oma tootes.

Lõplikud mõtted

Nagu näete rakenduse Admin Columns Pro kasutamist oma WordPressi sisu haldamiseks, on see äärmiselt lihtne ja tõhus. See pistikprogramm pakub nii teie aja kokkuhoiu võimalust kui ka koolipoiste vigade kõrvaldamist, luues professionaalse, korraldatud ja järjepideva ajaveebi.

Lisateavet Administraatori veerud Pro täna. Ja nagu alati, lisage kommentaar, kui teil on küsimusi või midagi lisada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map