Kuidas häälestada WordPressi vahemälu W3 kogu vahemäluga (W3TC)

 1. 1. Algajate juhend WordPressi sisemiste funktsioonide mõistmiseks
 2. 2. Mis on WordPressi vahemälu ja miks see on oluline??
 3. 3. Kuidas WordPressi vahemälu töötab??
 4. 4. Kuidas installida ja häälestada WordPressi vahemälu WP Super vahemälu abil
 5. 5. Praegu loeb: Kuidas häälestada WordPressi vahemälu W3 kogu vahemäluga (W3TC)
 6. 6. MaxCDN ülevaade: parim WordPressi CDN?

Maailma kaks populaarseimat WordPressi vahemälupulgaldamist on WP Super Cache ja W3 Total Cache (W3TC). Mashable’i CTO välja töötatud W3 Total Cache on vaieldamatult kõige mitmekülgsem saadavalolev WordPressi vahemälu pistikprogramm, mida kasutatakse suurema liiklusega saitidel nagu Smashing Magazine, Mashable, MakeUseOf ja Yoast. See õpetus on algaja juhend W3 kogu vahemälu seadistamiseks. Nõuanne: W3TC-l on arvukalt täpsemaid sätteid, millest mõnda on mul raske mõista. Kui teile seade pole tuttav, on kõige parem seda mitte jamada. Alustagem!


Installige W3 kogu vahemälu

Installige W3 kogu vahemälu

Installimiseks W3 plugina täielik vahemälu, avage oma WordPressi juhtpaneel, millele järgneb Pistikprogrammid> Lisa uus. Otsima “W3 kogu vahemäluJa installige esimene tulemus. Pistikprogrammi saate ka käsitsi alla laadida ja üles laadida wp_content / plugins kausta FTP kaudu. Kui olete varem installinud mõne muu vahemälu pistikprogrammi, näiteks WP Super Cache, peaksite selle enne W3 kogu vahemälu aktiveerimist keelama. See hoiab ära kahe pistikprogrammi konflikti. Rusikareeglina ärge hoidke aktiveeritud rohkem kui ühte WordPressi vahemälu pistikprogrammi.

W3 kogu vahemälu konfigureerimine – üldsätted

W3 kogu vahemälu loob WordPressi juhtpaneelil uue menüükirje Performance. Valikud, mida otsime, on all Toimivus> Üldine. Võite märgata, et sellel lehel on vahemälupistikaseadme jaoks ülekaalukalt seadeid (ja veel palju muud, kui olete tegelenud täpsema kraamiga). Iga säte paigutatakse kasti sisse – nn moodulid. Ma arutasin kõiki neid mooduleid asjakohaste ekraanipiltidega. Kui jääte ummikusse või pole kindla sätte osas kindel, järgige lihtsalt ekraanipilte.

W3 vahemälu üldsätete moodul

Esimene moodul, mille leiate, on Üldine. Ma ei soovita kõiki vahemällu salvestamise valikuid lülitatava märkeruudu abil lubada. Võite sisse lülitada sätted, mida teie host ei vaja (või isegi ei toeta) – see aeglustaks tahtmatult teie veebisaiti. Kui soovite aga kõik moodulid kiiresti välja lülitada, on see ümberlülitamise märkeruut kasulik! Enne kui jätkame, kui te pole tuttav mõistetega „lehe vahemälu” või „andmebaasi vahemälu”, soovitaksin lugeda, kuidas töötab WordPressi vahemälu.

Lehe vahemälumoodul

W3 vahemälu lehe vahemälu

Teine moodul, mille konfigureerime, on Lehe vahemälu. Lehe vahemälu meetod sõltub teie hostimiskeskkonnast. Kui kasutate jagatud hostit, Disk: täiustatud on parim valik. Kui kasutate spetsiaalset või virtuaalserverit ja teil on installitud APC (või mõni muu Opcode’i vahemällu salvestamise vorm), peaksite valima vastava valiku.

Vähendage moodulit

W3 vahemälu koguvähendamise moodul

Minimeeri moodul tihendab teie teema kasutatavad CSS- ja JavaScripti-failid, eemaldades ebavajalikud koodiridad, nagu kommentaarid ja tühikud. See vähendab failimahtu ~ 10%, mille tulemuseks on kiirem sait. All Vähendage vahemälu meetodit peaksite valima oma serveri põhjal sobiva valiku.

Muud vahemälumoodulid

W3 vahemälu objekti vahemälu

Kaks järgmist moodulit on Andmebaasi vahemälu ja Objekti vahemälu. Luba igaüks neist ja muutke nende vahemälumeetod selliseks, mis kõige paremini sobib teie hostimiskeskkonnaga – täpselt nagu tegite all Lehe vahemälu ja Minimeeri.

W3 vahemälu brauseri vahemälu

Viimane moodul, mida me tahame lubada, on Brauseri vahemälu. Kui olete need lubanud, klõpsake nuppu Salvestage kõik seaded. See peaks seda tegema! W3 kogu vahemälu on nüüd teie serveris lubatud. Nüüd vaatame põhjalikult kahte konkreetset moodulit – Lehe vahemälu ja Brauseri vahemälu. Ülejäänud moodulite vaikeväärtused on suurepärased.

Lehe vahemälu seaded

w3 vahemälu täpsemad sätted - lehe vahemälu

Lehe vahemälu sätted leiate alammenüüst Toimivus> Lehe vahemälu. Siinsed seaded on üsna iseenesestmõistetavad. Olen lubanud paar neist – spetsiaalselt Ärge vahemällu järgmiste kasutajarollide lehti sisestage. See tagab, et kui autor postitust redigeerib, saab ta vaadata uusimat versiooni, mitte vahemälust.

Vahemälu eellaadimine

w3 vahemälu täpsemad sätted - vahemälu eellaadimine

Vaikimisi vahemälu W3 vahemällu salvestab lehe esmakordsel nõudmisel. Samuti on teil võimalus kõigi postituste / lehtede koopiad eelnevalt genereerida. Sel juhul on vahemälu valmis ja lehte pakutakse võimalikult lühikese aja jooksul, olenemata sellest, millal külastaja lehte taotleb.

Vahemälu eellaadimise sätted tuleks konfigureerida teie hostimiskeskkonna ja teie veebisaidi vastuvõetud liikluse hulga põhjal.

 • Vahemälu Uuendusintervall mõjutab otseselt serveriressursse – mida madalam on intervall (s.o kõrgem sagedus), seda suurem on serveriressursi tarbimine. Jagatud hostiserverites olevad inimesed peaksid selle seadistusega olema väga ettevaatlikud. Valige piisavalt kõrge sagedus ja võite peatada oma konto serveriressursside kuritarvitamise tõttu. Vahemälu ohutu eellaadimise intervall on üks tund – s.o 3600 sekundit.
 • Kui te pole tuttav Saidikaardi URL, installima Google XML-i saidiplaanid. Seda on ülilihtne kasutada ja see on tegelikult hädavajalik pistikprogramm.
 • Lõpuks soovite lubada viimase valiku, mis käivitab vahemälu eellaadimise toimingu, kui postitus / leht avaldatakse.

Brauseri vahemälu seaded

w3 vahemälu täpsemad sätted - brauseri vahemälu

See asub allpool Toimivus> brauser. Idee on kasutada külastaja seadet paremaks. Brauseri vahemälu lubamisel pakutakse staatilisi faile (näiteks CSS, JavaScripti ja pilte) teie külastaja brauseri vahemälust. Muidugi on aegumistähtaeg, mis takistaks vananenud andmete kasutamist. See eemaldab serverist tohutu koormuse, säästab ribalaiust ja parandab oluliselt teie saidi üldist toimivust.

See on elus!

Kuidas te teate, et W3 kogu vahemälu tegelikult töötab? Noh, pistikprogrammi leht ütleb nii. Võite vaadata ka oma saidi lähtekoodi ja leida midagi sellist:

vahemälu töötab

W3 vahemälu toimivuse võrdlusindeks

spidomeeter

Ootasin umbes tund aega pärast vahemällu lubamise lubamist ja veebisaidi toimivuse võrdlemist GTmetrixi abil. See pole vahemälupistikprogramm:

enne vahemällu salvestamist

See on üks tund pärast W3 kogu vahemälu seadistamist:

w3 vahemälu võrdlusaluse tulemused

Kas teate erinevust? Lehe kiirus ja YSlow hinne tõusevad 3% ja 5%. Puhas, eks? Kujutage nüüd ette, et teie saiti külastab iga päev tuhat inimest – kujutlege, kui palju CPU-tsükleid (väljamõeldud termin ressursside kasutamiseks) säästa. Vahemälu mitte ainult ei vähenda teie lehe mahtu, vaid parandab ka saidi üldist toimivust, mis avab tee suurepärasele kasutajakogemusele.

W3 kogu vahemälu tõrkeotsing

W3 kogu vahemälu tõrkeotsing

Võite märgata, et pärast W3 kogu vahemälu installimist on teie saidi laadimisaeg pikenenud. Kas see on isegi võimalik? Muidugi on! Tegelikult on see väga tavaline algaja viga. Selle taga võib olla palju põhjuseid:

 • Kõige tõenäolisem põhjus on see, et olete vahemälu eellaadimise ajal viinud läbi veebisaidi võrdlusaluse. Vahemälu ehitamine võtab märkimisväärselt serveriressursse. Kujutage ette, et teie taotlus peale selle – muidugi muutuks teie sait aeglaseks! Lahendus: oodake tund ja proovige uuesti – seekord peaks see olema erinev.
 • Teine levinud põhjus on valede vahemällu salvestamise meetodite valimine. Las ma ütlen teile, et midagi muud kui Ketta vahemällu salvestamine hõlmab teatavat hulka A / B testimist. Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks peate mõne nende seadetega mängima.
 • Mõnikord võib jagatud serveris leida APC või mõne muu Opcode’i vahemällu salvestamise valiku – ja on tõenäoline, et olete selle valinud. Ära! Naaske saidile ‘Ketas’ või ‘Disk Enhanced’. Põhjusena see, et neid seadeid on ühiskasutuseserveri üldise jõudluse jaoks viimistletud – pidage meeles, et te pole ainus inimene, kes seda kasutab. Need seaded ei pruugi W3 kogu vahemälu korral töötada.

Kui teil on endiselt probleeme ja olete vaikimisi / soovitatud väärtusi proovinud, soovitan lülituda WP Super Cache’i.

.htaccess failiõiguse viga

Sõltuvalt teie hostimiskeskkonnast võite näha tõrketeadet, mis väidab, et teie .htaccess-fail pole kirjutatav. See tähendab, et veebiserveril ja / või PHP-töötlejal puudub .htaccess-faili muutmiseks vajalik luba. On kaks lahendust:

 • Sa muudad .htaccess-faili loa 775-ks FTP või cPaneli jne kaudu.
 • Lisate andmed käsitsi .htaccess-faili

Pean märkima, et teine ​​meetod on ohutum ja seda peetakse heaks turbetavaks.

Järeldus – millist pistikprogrammi peaksin kasutama?

WordPressi vahemäluse pistikprogrammid

Teil võib tekkida küsimus, millist WordPressi vahemälu pistikprogrammi kasutada. Lõppude lõpuks kirjutasin ma sama eesmärgi saavutamiseks kaks eraldi õpetust. Kas peaksite otsima WP Super Cache’i või W3 Total Cache’i? Noh, lühikese loo lühikeseks tegemiseks – kui olete ühiskasutuses serveris ja ei soovi A / B testimise ja / või tõrkeotsingu vaeva, on WP Super Cache’i rakendamine palju lihtsam. Kui kasutate virtuaalset või spetsiaalset serverit, kus on installitud Opcode’i vahemälu (nt APC või XCache) – ja ei vajaks teil lisatööd, siis on W3 kogu vahemälu teie jaoks. Täpsemate meetoditega õigesti konfigureerituna on W3TC tulemused palju paremad.

See lõpetab meie vahemälupistikprogrammide seadistamise. Arutlen ka selle üle, kuidas seadistada CDN-i kõigi nende pistikprogrammidega. Vahepeal võiksite vaadata mõnda parimat tasuta CDP-d WordPressi jaoks ja olla kursis.

Eraldiseisev küsimus: mis on teie lemmik vahemälupulgaldus? Kui palju erinevust see teie saidi toimivuses tegi? Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map