Kuidas häälestada AMP WordPressis

 1. 1. Google AMP sissejuhatus WordPressi
 2. 2. Praegu loeb: Kuidas häälestada AMP WordPressis

Tere tulemast WordPressi AMP juhendi teise ossa. Oma viimases artiklis saime teada mobiilse-esimese veebistrateegia olulisusest ja sellest, kuidas AMP võib olla potentsiaalne mängude vahetaja. Tänases juhendis õpime järgmiste teemade kohta:


 • Kuidas integreerida AMP WordPressiga
 • Parimad WordPressi pluginad AMP kohandamiseks
 • Kas peame tõesti oma WordPressi saidil rakendama AMP-d?

Alustame.

AMP WordPressi videojuhendi jaoks

Valides koha, kus meie sarja viimane postitus pooleli jäi, saate koos WPCraferi videol jälgida, kuidas oma WordPressi veebisaidil AMP-i hõlpsalt seadistada. Adami video tutvustab teid meie juhendi igal sammul – nautige!

Kuidas WordPressi AMP-i häälestada?

amp-plugin-wordpress-kangelane

Seadistan AMP WordPressi jaoks on väga lihtne protsess. Kõik, mida peate tegema, on installida Automatticu välja töötatud WordPress AMP pistikprogramm ja ülejäänud järgnevad.

 • Minge üle WordPressi juhtpaneelile> Pistikprogrammid> Lisa uus
 • Otsima “AMP”

Valige pistikprogramm ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd

kuidas installida-amp-wordpress-plugin

Pistikprogrammi aktiveerimisel on kõigil teie saidi postituse URL-del AMP-versioon. Võite minna mis tahes postituse lingile, lisada / amp / URL-i lõppu ja näete AMP versiooni.

Vaatame veebilehe tavalist versiooni.

test-site-no-amp_rz

Ja see on sama lehe AMP-versioon:

test-site-amp_rz

See on see – olete AMPi WordPressis edukalt seadistanud. Raske uskuda, et see on nii lihtne, kas pole?

Kui teil seda aga pole päris permalinkid lubatud, saate amp-versiooni lisamise teel ?amp = 1 postituse lingile. Näiteks postituse link oleks järgmine:

 • Tavaline versioon: http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/
 • AMP versioon: http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/amp/
 • AMP-versioon (koos üsna ilusate püsilinkidega on keelatud): http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/?amp=1

AMP-pistikprogramm lisab teie tavaliste HTML-lehtede päisesse tavalise metamärgendi, mis võimaldab Google’il ja teistel otsingumootoritel tuvastada, kas lehtede AMP-versioon on olemas. See kasutab saidi logot, mille saate seada saidil WordPressi teema kohandaja.

Oluline on märkida, et pistikprogramm toetab ainult postituste teisendamist AMP versioonideks. Pistikprogrammi kirjelduse kohaselt, millele pääseti juurde 1. augustilst November 2016 on WordPressi lehtede AMP versiooni tugi väljatöötamisel ja varsti saadaval.

AMP jõudluse mõju mõõtmine

Otsustasime mõõta lehe AMP versiooni toimivuse mõju Pingdomis. Tulemused olid dramaatiliselt erinevad. Pidage meeles, et meie WordPressi seadistus oli jagatud hostimise keskkonnas, kasutades vaikimisi seadet Kakskümmend neliteist, ilma vahemällu salvestamise või optimeerimise pistikprogrammideta.

Järgmine ekraanipilt näitab lehe põhiversiooni toimivuse võrdlusalust:

test-site-no-amp-pingdom

Ja see on lehe AMP-versiooni tulemus:

test-site-amp-pingdom

Tulemused on silmatorkavalt lahus.

Kõiki komponente on tohutult täiustatud:

 • Lehe suurus vähenes 70%
 • Laadimisaeg vähenes 35%, alla 900 millisekundi
 • Taotluste arvu vähendati peaaegu 60%, 17-st vaid 7-ni!

Kõik selle saavutas AMP, säilitades samal ajal lehe sisu. Järgmises tabelis on teie katse jaoks toodud testi üksikasjad:

Faktor TavalineAMPParandamine
Lehe suurus (KB)563,816770%
Laadimisaeg (sekundites)1,420,92935%
Taotluste arv17759%

Neid numbreid vaadates on ilmne, et AMP saamine pole mõistlik. See mitte ainult ei aita teie SEO tulemusi parandada, vaid pakub ka kaunist ja saastamata kasutajakogemust.

Veelgi enam, saate ka lehe AMP versioonile lisada jälgimismehhanismid. Me käsitleme seda järgmises jaotises.

AMP võimaluste laiendamine

Ehkki oma sisu optimeerimine lugejate jaoks on hea tava, on oluline säilitada ka kaubamärgi järjepidevus. See tähendab, et isegi teie olemasoleva sisu AMP-versioonid peaksid järgima teie brändi värviskeemi, fonte ja üldist kasutajaliidest.

AMP WordPressi pistikprogrammil pole selliste muudatuste tegemise võimalusi. Selle eesmärk oli pakkuda kiiret ja lihtsat viisi kogu oma olemasoleva WordPressi sisu ühildamiseks AMP-ga – see on üsna hea töö.

Sisestage, AMP WP jaoks – kiirendatud mobiililehed sisse panema.

amp-for-wp-plugin-2-kangelane

See tasuta pistikprogramm laiendab WordPressi AMP võimalusi, pakkudes täiendavaid funktsioone, näiteks:

 • Google Analyticsi integreerimine
 • Tugi AMP WooCommerce lehtedele
 • Seotud postitused postituse all
 • Viimaste kommentaaride loend
 • Kohandatud logo üleslaadimine
 • Suhtlusvõrkude jagamise riba
 • Toetus rikkaliku sisu manustamiseks, sealhulgas videod ja sisu sellistest platvormidest nagu YouTube, Instagram, Twitter, Vine jne.

Eeltingimus on, et pistikprogramm nõuaks AMP-pistikprogrammi korralikult toimimiseks installimist ja aktiveerimist. Nagu tavaliselt, saate selle pistikprogrammi installida sarnaselt sellele, kuidas me selle postituse alguses AMP-pistikprogrammi installisime.

amp-for-wp-plugin-2-install-aktiveeri

Pärast aktiveerimist olete valmis konfigureerima mitmesuguseid pistikprogrammi pakutavaid võimalusi. Pea üle WordPressi juhtpaneel> AMP seadetele juurdepääsemiseks.

Pistikprogrammi pakutavatest paljudest seadetest proovisime järgmist:

 • Kommentaaride sisselülitamine
 • Seotud postituste lisamine
 • Navigeerimise lisamine järgmistesse / eelmistesse postitustesse

Siin on ekraanipilt, kuidas nägi AMP versioon pärast muudatuste salvestamist:

amp-for-wp-plugin-2-kangelane-test-leht-500-px

Ja siin on etendus:

amp-for-wp-plugin-2-speed-test

Siin on võrdluseks vanilli AMP lehe ekraanipilt:

test-site-amp-pingdom

Laadimisaeg vähenes veelgi veel 7,4%. Huvitav on märkida, et kuigi lehe maht ja taotluste arv veidi suurenes, paranes üldine jõudlusaste (3-punktiline tõus).

Kokkuvõttes on see pistikprogramm suurepärane, kui kavatsete tõsisemalt AMP poole liikuda ja soovite, et teie sisu, reklaamid ja analüüsid töötaksid platvormiga hästi.

Järeldus

Arvestades mobiiltelefonide kasutamise plahvatuslikku kasvu viimastel aastatel, pole see enam nii suur valik et veebiettevõtted saaksid kõigepealt liikuda. See on absoluutne vajadus. Kiirendatud mobiililehtede projekt on selle eesmärgi nimel ambitsioonikas ettevõtmine ja üha rohkem meediumimaju kohandab seda kiiresti.

Ehkki uuematel ajaveebidel on AMP hõlpsam kaasata, võivad tuhandete sisulehtedega ajaveebid leida seda kindlasti eriti keerukaks. Põhjus on lihtne – mitte kõik ei järgi veebis avaldamisel õigeid standardeid. Organisatsioonid arenevad. Isegi viis aastat tagasi “kuumad” veebitehnoloogiad on tänapäeval vananenud. Ehkki AMP proovib anda endast parima olemasolevate veebitehnoloogiate lisamiseks, võib esineda mitut ühildumatuse / tõrke juhtumit. Ja need vead võivad kahjustada teie SEO tulemusi.

Ideaalis peaksid ettevõtted mõõtma oma sissetuleva liikluse allikaid – kui suur osa sellest tuleb mobiilseadmest? Kui palju neist pärineb mobiiliotsingust? Milline on mobiilikülastajate põrkeaste? Need on küsimused, mida peaksite enne AMP kaalumist küsima.

Kui olete veendunud, et teie veebisaidi sisu on tehniliselt üles ehitatud vastavalt uusimatele standarditele, siis mõelge kindlasti edasi – jätkake AMP-ga! Sa suurendad ainult oma SEO-d.

Kui aga teate, et sisemisi valesid konfiguratsioone, katkenud linke ja vigu on palju, oleks kõige parem enne AMP-ga jätkamist need probleemid lahendada (ja võimalusel lahendada)..

Millised on teie mõtted AMP kohta? Kas kasutate seda sisu tarbimiseks? Kas olete selle oma veebisaidil rakendanud? Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map