Kuidas avaldada WordPressi ajaveebi postitusi e-posti teel

Blogimine võib olla palju lõbusam, kui teate, et teie käsutuses on paar lahedat WordPressi valikut. Näiteks kas teadsite, et saate WordPressi ajaveebi postitusi koostada, vormindada ja avaldada otse oma postkastist? Jah, saate ja see on lihtne värk :).


Kujutage vaid ette, kui palju tööd saate sel viisil teha? Mõelge paindlikkusele ja kasulikkusele, mida see valik teile pakub. Ma mõtlen, et võite postitada ükskõik kuhu, kasutades Interneti-toega seadet, sõltumata sellest, kas teil on WordPressi mobiilirakendus. Kui olete elevil, siis vaatame kolme peamist viisi, mida saate kasutada WordPressi blogipostituste avaldamiseks e-posti teel:

 1. Postitage e-postiga Jetpackis
 2. Täpsem postitus e-posti seadete abil (WordPressi edasijõudnutele)
 3. WordPressi postitus e-posti pistikprogrammide abil

Katame need meetodid ükshaaval, andes teile kõik üksikasjad, mida vajate WordPressi e-posti teel saadava postituse täielikuks kasutamiseks. Kõik need meetodid nõuavad meilikontode loomist ja mõne valiku konfigureerimist, nii et teil peaks olema tore aeg. Alustame Jetpackis mooduliga Postitamine e-postiga.

Postitage e-postiga Jetpackis

JetPacki postitamine e-postiga

Jetpack võimaldab teil omaenda hostitud WordPressi veebisaiti üle laadida, pakkudes teile paar toredat funktsiooni, sealhulgas Postitamine e-postiga. Kuidas siis Jetpacki abil e-postiga postitada? Ilmselt peate kõigepealt installima Jetpack oma WordPressi saidile (Märge: te ei saa seda funktsiooni WordPressi kohalikul installeerimisel kasutada alates JetPackist, lihtsalt fyi, kui lootsite seda oma kohalikul hostil testida). Kui Jetpack on installitud teie WordPressi platvormile, on aeg järgmiseks sammuks: spetsiaalse e-posti aadressi genereerimiseks. Sellele e-posti aadressile saadate kõik postitused, mida soovite avaldada, seega on oluline seda saladuses hoida. Inimesed (loe häkkerid), kellel on juurdepääs sellele e-posti aadressile, saavad teie blogis postitusi avaldada – seda me kindlasti ei soovi.

JetPacki postitamine e-postiga: aktiveerige funktsioon

Kuidas luua see spetsiaalne e-posti aadress Jetpackis? See on kõige lihtsam osa. Linkige Jetpack oma WordPress.com-i kontoga ja aktiveerige seadetes postituse moodul. Pärast seda liikuge lehele Kasutajad -> teie profiil oma administraatori menüüs ja klõpsake nuppu Luba e-postiga postitamine. Salvestage muudatused, klõpsates Uuenda profiili ekraani allosas.

JetPacki postitamine e-postiga: Luba kasutaja kohta

See lihtne protsess annab teile spetsiaalse e-posti aadressi, mis ununemise korral peab jääma ainult teile ja / või teie usaldusväärsetele autoritele teada.

JetPacki postitamine e-posti teel: kohandatud e-posti aadress

Kui teil on käes spetsiaalne e-posti aadress, on aeg koostada, vormindada ja saata / avaldada oma esimese postituse meiliaadress. Ära veel pudeleid poputa, meil on veel pikk tee minna;).

e-posti teel postituse loomine

Vallandage oma lemmikpostiklient (ma armastan Gmaili äri jaoks. Tänan teid Google Appsi eest) ja alustage oma ajaveebi postituse koostamist. Teie ajaveebi postituse pealkiri on teemaväli teie e-posti teel ja postituse sisu läheb teie e-posti korpusesse – täpselt nagu tavaline e-kiri. Muidugi, kui oleme postituse komponeerimise ja vormindamise lõpetanud, saadame selle sellele varem loodud spetsiaalsele e-posti aadressile, nii et kopeerige see kuni põld.

Postituse vormindamine e-posti kliendist

Pärast komponeerimist saate oma postitused enne avaldamist vormindada, kuid ainult siis, kui teie e-posti klient toetab HTML-i või rikka teksti vormindamist. Kui teie e-posti klient ei toeta rikkalikku teksti / HTML-i, peate oma postitused saatma aadressile mustandid kausta ja vormindage need hiljem, mis minult küsimise korral lükkab läbi kogu e-posti teel ajaveebi postituste avaldamise eesmärgi. Hea asi, et enamik veebipõhiseid e-posti kliente toetab HTML-i ja rikaste tekstide vormindamist, nii et peaksite sellega seoses hõlmama. Ma julgustan teid vormingu eest hoolitsemiseks looma veebipõhise e-posti pakkujaga e-posti konto (nt Gmail, Hotmail jne)..

Siiski peaksite teadma, et funktsioon Postitamine e-postiga eemaldab osa teie kohandatud vormingutest, see tähendab, et teie postitused näevad pisut erinevad sellest, mis teil e-posti kliendil on. Üldine rusikareegel on siin hoida vormistamine minimaalsena või järgida mõnda õppetundi, mis ma õppisin, kui mängisin selle funktsiooniga katseblogis.

Õppetunnid, mis ma õppisin

Pärast oma esimese proovipostituse saatmist ja kuni kaheteistkümne (12) minuti ootamist (selle kohta lisateavet teises sekundis) mõistsin, et Postituse e-posti süsteem eemaldas tekstist pildid ja manused, kuid säilitas julgekaldkiri ja kõik lingid. Pidin ootama umbes kaksteist (12) minutit, kuna WordPress.com pidi otsustama, mida teha manusega, mis lükati kehtetuks failitüübiks.

Olin lisanud .LOG-tekstifaili ja WordPress.com-il peab olema raske seda ümber teha. Otsustasin proovida erinevaid failitüüpe. Käitan teist testposti ja lisan MS Wordi dokumendi ja .png pildi. Seekord lisasin pildi veebist (kasutades veebi URL-i), selle asemel, et seda otse meilisõnumisse lisada.

Teine proovipostitus ilmus minu Postituste ekraan peaaegu kohe. Seekord ei võetud pilti maha, kuid manused polnud nii õnnelikud. Ma eeldasin, et manused ilmuvad proovipostituse lõpus, kuid nende asemel oli kaks “lühikoodi”, [manus1] ja [manus2]. Ma olin oma galeriid aktiveerinud, nii et ärge sinna isegi minge. Hiljem leidsin oma manused kataloogist Meediumikogu. Kahe katseposti võrdlemisel oli see teatav edasiminek!

Peamine eemaldamine:

 • Mõned failitüübid, näiteks .LOG-iga lõppevad failid lükatakse automaatselt tagasi ja viivitatakse teie postitusega umbes kümme (10) kuni viisteist (15) minutit
 • Manused saadetakse otse Meediumikogu
 • Pilte kuvatakse teie postitustes ainult siis, kui sisestate need veebiaadressidena. Kõik pildid, mille lisate otse oma e-posti aadressi, eemaldatakse või neid ignoreeritakse
 • Ma ei tea kriteeriumi, mida kutid WordPress.com-is kasutavad, kuid mõned minu testpostitused saadeti veebisaidile mustandid samas kui teised avaldati kohe (ma võrdlesin neid kahte ja tulime välja järgmise punktiga)
 • Avaldatakse hästi vormindatud postitused kohe (kehtivate kategooriate, siltide, manuste ja veeb URL-i piltidega postitused)

Nüüd, kui saime just teada, et kõik manused saadetakse Meediumikogu, ja kõiki sisemisi pilte eiratakse, mis juhtub muude lisadega, näiteks teie e-posti allkirjaga? Kas see avaldatakse postituse kõrval ka teie ajaveebis? No ei. Postituse e-posti teel süsteem eemaldab kõik e-posti allkirjad, mis kasutavad standardset allkirjamustrit kriips kriips tühik (-). Lisaks vabaneb e-posti teel postituse süsteem pärast


silt.

Lühikoodide kasutamine postituste kohandamiseks

JetPacki postitamine e-postiga: lühinumbrid

Pärast lühikoodide testimist oli mul näol lai rahuldav naeratus (rohkem nagu irve). Mõne aja pärast ja ilma higistamata õppisin, et saate lisada kategooriaid, silte, katkendeid, nälkjaid, küsitlusi, edasi lükata oma postitusi tundide või päevade kaupa ja lülitada kommentaarid muu hulgas sisse ja välja. Siin on nimekiri saadaolevatest lühikoodidest:

 • [pealkiri Teie soovitud postituse pealkiri] – määrab postituse pealkirja juhuks, kui te ei pääse oma mobiilseadmelt teemaväljale juurde
 • [kategooria a, b, c] – lisab teie postitusele kategooriad a, b ja c. Näit. [kategooria retseptid, juhised] määrab teie postitusele kategooriad retseptid ja juhised
 • [viivitus +1 tund] – see lühikood juhendab WordPressit teie postituse ühe (1) tunni pärast avaldama. [viivitus +2 päeva] tähendab, et teie postitus avaldatakse kahe päeva pärast
 • [lõpp] – kõike pärast seda halba poissi eiratakse. Pange see oma postituse lõppu tühja reaga selle kohale. See on ainus lühinumber, mida te ei saa mujal oma e-posti aadressis kasutada. Saate oma e-posti aadressile paigutada mis tahes muu lühikoodi, välja arvatud teemaväli muidugi ��
 • [sildid a, b, c] – lisab teie postitusele sildid a, b ja c
 • [katkend] Teie väljavõte läheb siia … [/ väljavõte] – see lühikood lisab teie postitusele katkendi
 • [slug add-your-slug-here] – lisab näpu teie postitusele. Slug on teie postituse brauser ja SEO-sõbralik URL
 • [kommentaarid | välja] – lülitab kommentaarid sisse või välja
 • [nogallery] – desaktiveerib galerii ja kuvab kõik pildid tekstisiseselt
 • [[slaidiseanss]] – muudab teie galerii slaidiseanssiks
 • [veel] – töötab täpselt nagu veel silt
 • [küsitlus] viktoriin ja vastused [/ küsitlus] – lisab Polldaddy küsitluse
 • [järgmine leht] – võimaldab teil oma ajaveebi postituse pagineerida
 • [avalikustada välja | yahoo | twitter | facebook] – võimaldab teil seada oma avalikustamise valikud. Näiteks keelab [avalikusta välja] selle konkreetse postituse avaldamise funktsiooni ja [avalda twitter] saadab teatise ainult teie Twitteri kontole
 • [oleku avaldamine | ootel | mustand | privaatne] – Mida see teie arvates teeb??

Märge: Peate kirjutama kõik lühikesed koodid väiketähtedega.

Postitamine e-postiga Jetpackis: Lisad

Pisut rohkem peaksite teadma. Administraatori, autori ja redigeerija rollidega kasutajad saavad WordPressi ajaveebi postitusi automaatselt avaldada, lihtsalt saates postituse teie erilisele e-posti aadressile. Kaasautori õigustega kasutajad ei saa automaatselt ajaveebis avaldada. Kõik nende esildised saavad olema ülevaatuse ootel.  Lisaks saab iga kasutaja luua oma salajase e-posti aadressi. Mida rohkem seda rõõmsam, eks? Haha.

Täpsemad e-posti seaded

Kas soovite oma käsi määrida? Kas armastus on kapoti alt vaadates? Kas otsite alternatiivset meetodit oma WordPressi blogipostituste avaldamiseks e-posti teel? Võib-olla on teie Postitus e-postiga Jetpacki moodul katki või teile lihtsalt ei meeldi Jetpack, kuna see aeglustab teie veebisaiti. Või ei huvita Jetpacki valiku lihtsus teid. See jaotis on täpselt see, mida olete oodanud.

See teine ​​postituste avaldamise meetod e-posti teel toetub e-posti teel postitamise funktsioonile, mis on osa WordPressi tuumast. WordPress Codexi sõnul on see sisseehitatud funktsioon „… aegunud ja eemaldatakse peatselt ilmuvas versioonis“. Ma ei tea, millal nad selle teate tegid, kuid see on veel üks põhjus, miks peaksite omaks võtma Jetpacki valiku või kasutama pistikprogramme. Mõlemal juhul lubage meil meiliserverid konfigureerida ja avage mõned pordid, sest pistikprogrammidega töötamisel vajame neid sätteid ��

Esmalt logige sisse oma veebimajutuskontole ja looge uus e-posti konto. Enamikus veebimajutuskontodest leiate selle valiku, minnes aadressile cPanel -> e-posti kontod. E-posti konto loomine iseenesest ei aita teid palju, peate selle (e-posti aadressi) oma WordPressi veebisaidile lisama. Uue meiliga relvastatud, minge aadressile Seadistused -> kirjutamine ja kerige alla ikoonini Postitamine e-posti teel sektsiooni. On aeg oma e-posti server konfigureerida.

wordpress-core-post-via-email

Sisestage üksikasjad, nagu allpool näidatud:

 • E-posti server: Sisestage oma domeeninimi
 • Sadam: 110
 • Kasutaja nimi: Sisestage ülal loodud e-posti aadress
 • Parool: Sisestage ülaltoodud e-posti aadressi vastav parool

Oled sa minuga? On veel üks väike samm. Sa pead külastama www.omade domeen.com/installdir/wp-mail.php postituste sõelumiseks iga kord, kui selle e-posti konto abil avaldate.

Kus:

 • oma domeen.com – teie domeeninimi
 • installdir – teie WordPressi installimise tee. Kui see WordPressi installitud on, jätke see vahele (kõrvaldage) avalik_html kausta

Märge: Helistamine wp-mail.php käsitsi on tülikas, seda ei soovitata ja see kaob peagi. Siin on alternatiiv. Iga viieteistkümne (15) minuti järel e-kirjade kontrollimiseks lisage failide

funktsioon retrieve_post_via_mail () {
loputus (); // Kuvage leht enne e-posti toomise algust
if (get_transient ('retrieve_post_via_mail'))) {
tagasi; // post on hiljuti kontrollitud; ära kontrolli uuesti
} else {// E-posti pole kontrollitud rohkem kui 15 minutiga
do_action ('wp-mail.php');
set_transient ('retrieve_post_via_mail', 1, 15 * MINUTE_IN_SECONDS); // kontrollige uuesti 15 minuti pärast.
}
}
add_action ('shutdown', 'retrieve_post_via_mail');

Kõik selle meetodi abil avaldatud postitused saadetakse otse mustandite kausta. Siiski saate WordPressi seadetes postitused automaatselt avaldada ilma administraatori nõusolekuta. See on sinu otsustada ;).

WordPress Post e-posti pistikprogrammide abil

Ja siit tulevad pluginad! Me kõik armastame pistikprogramme, kas pole? Teate, need on ülitugevad, hõlpsasti paigaldatavad ja lõbusad, eriti kui te ei pea miljon ja ühte suvandit konfigureerima. E-posti pistikprogrammide abil tehtud postitusel on kõigil üks ühine joon: nad soovivad asendada WordPressi funktsiooni Postitus e-postiga, mis varem või hiljem tolmu hammustab. Suur erinevus on see, et kõik need pistikprogrammid pakuvad teile rohkem funktsioone postituste e-posti teel avaldamise osas. E-posti teel postitamine ei tohiks olla väljakutse, kui kasutate mõnda järgmistest pistikprogrammidest õigesti kasutada.

Postie tasuta WordPressi pistikprogramm

Postie tasuta WordPressi pistikprogramm

Pistikprogrammi autori Wayne Alleni sõnul annab Postie teile volituse avaldada ajaveebi postitusi e-posti teel koos lisafunktsioonidega, mida te ei leia WordPressi põhipostitusest e-posti teel. Muljetavaldava hindega 4,3 / 5,0 ja allalaadimisega üle 225 000 võib kindlalt väita, et Postie on hoo sisse saanud. Või äkki inimesed lihtsalt armastavad seda pistikprogrammi, kuna see pakub teile võimalust lisada pilte ja videoid e-posti teel, eemaldada automaatselt e-posti allkirjad, määrata kategooriaid ja teha palju muid lahedaid asju. Postie toetab POP3, IMAP ja SSL.

Postitamine e-postiga tasuta WordPressi pistikprogramm

Postitused e-postiga tasuta WordPressi pistikprogramm

Arendatud Kat Hagan, E-posti teel postituse reiting on endiselt beetaversioonil 4,4 / 5,0. Pistikprogramm pakub paar toredat funktsiooni, näiteks POP3 ja IMAP serverite tugi, SSL, nii et teie e-kirjad on turvalised, PIN-põhine turvalisus e-kirjade võltsimise tõkestamiseks, juurdepääs WordPressi sisseehitatud rollidele, siltide, kategooriate ja kohandatud taksonoomiate määramine, ahortcode funktsionaalsus jne. Installige lihtsalt pistikprogramm, konfigureerige mõned valikud (nagu me tegime eelmises jaotises) ja teie töö on tehtud!

Pärast tundide pikkust otsimist kuvati minu otsingus ainult need kaks pistikprogrammi ja võrguteenus nimega Posterous, mis pole enam saadaval. Palju rahulolematu? Ärge olge, teil on vaja vaid ühte pistikprogrammi ja teil on kõik korras.

See pall on nüüd teie väljakul …

Kas olete kunagi WordPressi blogipostitusi e-posti teel avaldanud? Millised on mõned õpitud õppetunnid? Kas olete kursis muude postitustega WordPressi pistikprogrammide kaudu? Palun jagage oma mõtteid meiega allpool olevas kommentaaride jaotises. Õnnelik postitamine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map