Kuidas avaldada iseloomustusi WordPressis paremate ümberarvestuskursside jaoks

Kliendi või klientide iseloomustuste avaldamine oma veebisaidil on ideaalne viis luua usaldust ja autoriteeti oma sihtrühmaga. See on ka suurepärane võimalus näidata oma kogemusi ja mõnda klienti, kellega olete koos töötanud.


Mõned kliendi tagasiside avaldamise meetodid on aga teistest tõhusamad ja õigesti tehes saate dramaatiliselt suurendada klientideks või klientideks muutuvate külastajate arvu. Kui varem näitasin oma kliendi iseloomustusi teatud viisil, siis pärast uurimist selgub, et ma ei teinud neist enamikku.

Et teada saada, kuidas valida parim WordPressi iseloomustuse plugin või teemat ja esitage need maksimaalse efekti saavutamiseks õigel viisil, lugege meie juhendit iseloomustuste avaldamiseks WordPressis.

Näited iseloomustuste efektiivsest kasutamisest

Lihtsalt selleks, et oleksite kursis sellega, kuidas iseloomustus teie veebisaidil avaldamisel välja näeb, ja selleks, et pakkuda teile ideid, kuidas neid oma saidile lisada, on siin mõned näited teistest veebisaitidest, mis kasutavad neid tõhusalt uute klientide saamiseks. ja kliendid.

Soovitused StudioPress

StudioPressi veebisait teeb ära suure töö, kui mahutada mitu iseloomustust nende kodulehele piiratud ruumi.

Kirsti Hines

Kristi Hines kasutab enda kohta kõrgete klientide soovitusi vabakutseliste blogimisportfelli koduleht et oma usaldusväärsust uutele külastajatele kiiresti edastada.

Kuidas saada iseloomustusi

Kui soovin oma iseloomustuste lehelt klientidelt tagasisidet saada, püüan selle neile võimalikult lihtsaks teha. Kui lisate päringusse näiteid muust positiivsest tagasisidest, muudab nende järgimine malli andmise lihtsamaks.

Võite isegi oma veebisaidile spetsiaalse vormi lisada, lisades asjakohased küsimused ja väljad, mis muudavad teie klientide hinnangute esitamise veelgi lihtsamaks. Mõned tunnistuse pluginad sisaldavad seda funktsiooni.

Oma klientidega sotsiaalmeedia kaudu ühenduse võtmine võib neil jälle hõlpsamini teile saata hammustussuuruse iseloomustuse, mille saate oma saidil avaldada, ja ühendada see oma profiiliga täiendava sotsiaalse tõenduse saamiseks.

Nõuanded klientide arvustuste kuvamiseks

Nüüd, kui teate, kuidas oma klientidelt klientidelt ütlusi koguda, on siin mõned näpunäited, kuidas neid oma veebisaidil maksimaalse efekti saavutamiseks kuvada, koos linkidega asjakohaste juhtumianalüüside ja aruannetega:

 • Esmatähtsad on iseloomustused alates kõrge profiiliga kliendid tavalistest
 • Avaldage need kogu oma veebisaidil, mitte ainult sellele pühendatud lehel
 • Lisage logo või eelistatavalt kliendi foto
 • Video iseloomustused võivad põhjustada 25% -list konversiooni
 • Lisage link allikale, et külastajad saaksid seda kontrollida
 • Lisage demonstreerimiseks lingid sotsiaalmeedia profiilidesse sotsiaalne tõend
 • Vajaduse korral linkige projekti üksikasjalikumalt tutvustavale juhtumianalüüsi lehele

Ehkki mõned iseloomustused on paremad kui ükski, võivad nende muutmine autentsemaks muutmiseks muuta need veelgi tõhusamaks, kaasates ka konversioone soodustava sisu, näiteks fotod ja videod.

WordPressi iseloomulikud pistikprogrammid

Õnneks on WordPressi jaoks olemas suurepäraseid iseloomulikke pluginaid, mis muudavad nende oma saidil avaldamise viisil väga lihtsaks aitab veenda külastajaid klientideks saama ja kliendid.

Viavi WP iseloomustused

Plugin Viavi Testimonials

Kõigist tasuta valikutest on sellel pistikprogrammil järgmised võimalused kõige atraktiivsemalt esitatud iseloomustused. Äsja ilmus Viavi WP iseloomustused, seega on siiani õnnestunud saavutada vaid 30 allalaadimist. Kuid see näib olevat täielikult töökorras ja töötab testimise ajal probleemideta. Lame kujundus reageerib täielikult ja iseloomustusi saab kas koos loetleda või kuvatakse liuguri abil. Tagasiside esitamiseks on valida ka kolme stiili ja kaheksa värvinaha vahel.

Hankige Viavi WP iseloomustusi

WooThemesi iseloomustused

WooThemes Testimonials Plugin

See tasuta iseloomustusplugin on pärit WooThemesist, kuid töötab rõõmsalt mis tahes teemaga. Kui olete varasemate klientide arvustused kohandatud postitustüüpidena sisestanud, saate neid kuvada oma veebisaidil lühikoodide, vidinate või otse oma teema mallifailide kaudu. See on hea võimalus neile, kes soovivad puhas ja stiilis disain mis võtab nende teema välja, mitte sellel, millel oleks oma vorming.

Hankige WooThemesi iseloomustusi

Iseloomustused Showcase

Showcase plugin

See odav lisatasu võimalus on täis funktsioone iseloomustuste, juhtumianalüüside ja ülevaadete kuvamiseks oma WordPressi veebisaidil. Selle pistikprogrammi abil on tänu oma sisseehitatud liugurile hõlbus kuvada mitmeid iseloomustusi piiratud koguses, või võite neid kuvada ruudustiku paigutuse abil. Neid on ka rohkem kui 15 paigutuse ja kohandamise võimalust mille hulgast valida, kas teie sisu vastab teie veebisaidi stiilile. Pistikprogramm võimaldab kuvada iseloomustusi fikseeritud ruudustikus või kerimisliuguri sees.

Iseloomustused ise näevad suurepärased välja, saadaval on viis nahka. Iga nahk võimaldab teil lisada iseloomustuse andja pisipilti (mis on tõestanud, et see suurendab iseloomustuse usaldusväärsust veelgi) ja tärnihinnangut viiest. Nahad hõlmavad jutumärkide tunnistusi, kõnemärkide iseloomustusi ja minu isikliku lemmiku iseloomustusi kaardikastides.

Iseloomustuste esitlemine võimaldab teil seada oma iseloomustuste sihtkoha URL-i, nii et kui kasutaja klõpsab ühel neist, saab neid viia teie soovitud asukohta – see on suurepärane link konkreetsete klientide jaoks põhjalikuma juhtumianalüüsi loomiseks. Saate sisestada iseloomustusi lühikoodi abil ükskõik millisele lehele või paigutada need spetsiaalse vidina abil suvalisele vidinaalale. Viimase eelisena lisatakse iseloomustustele automaatselt skeemi metaandmed – kood, mis annab rikkalikud katkendid -, nii et teie iseloomustuste tärnide hinnanguid võidakse kuvada ka SERP-des, mis on suurepärane teie CTR-i suurendamiseks.

Hankige iseloomustusi

WP klientide iseloomustused

WP kliendi iseloomustuse pistikprogramm

See pistikprogramm on saadaval tasuta boonusena koos võimsa pistikprogrammiga Rich Snippets (selle saamiseks kasutage lihtsalt tellimuse lisamise / uuendamise vahekaardi all koodi “TASUTA”), see plugin, mis on loodud selleks, et saaksite avaldada professionaalse välimusega ülevaateid oma WordPressi saidil.

WP kliendi iseloomustuste pistikprogramm sisaldab lühikoodi vormi sisestamiseks ühele teie postitusele või lehele, võimaldades klientidel ja klientidel oma ütlusi esitada. Selle pistikprogrammi abil saate paar võimalust oma iseloomustuste kuvamiseks erinevatel viisidel, sealhulgas nende vidinatena avaldamiseks.

See on üsna paindlik võimalus ja kui olete huvitatud pistikprogrammi ostmisest, mis võimaldab teil oma veebisaidil arvustuste postitusi avaldada, saate WP-i kliendi iseloomustuste pistikprogrammi tasuta.

Hankige WP klientide arvustusi

Soovituste toega teemad

Iseloomustuste esitamise välja töötamisel ärge unustage, et kontrollisite oma praegust WordPressi teemat või seda, mida olete silma peal hoidnud, ja vaadake, kas see sisaldab neile tuge.

Teema kokku

Mõned kaasaegsed WordPressi teemad hõlmavad ka klientide ja klientide iseloomustuste hoidmist ning nende esitamist külastajatele kõige tõhusamal viisil. Üks selline näide on meie enda kokku reageeriv mitmeotstarbeline WordPressi teema. See teema hõlmab kohandatud postitustüüpi, mis on spetsiaalselt loodud klientide ja klientide arvustuste ja hinnangute avaldamiseks. See lähenemisviis eemaldab vajaduse otsida sobivat pistikprogrammi ja võimaldab teil oma saidile lisada iseloomustusi kohe, kui see on valmis ja töötatud.

Lisateave kogu kohta


Oma veebisaidil iseloomustuste avaldamine on võimas viis suurendada ümberarvestuskursse, kas teie eesmärk on müüa rohkem tooteid, registreeruda rohkem kliente või broneerida rohkem töid. Esitades neid professionaalselt ja kuvades neid seejärel kogu oma veebisaidil, eriti maandumis- ja tootelehtedel, saate oma töö krediiti suurendades oma konversioonimäärasid suurendada. Andke meile allpool kommentaaride jaotises teada, kui olete kunagi mõnda ülalnimetatud pistikprogrammidest kasutanud või kui teil on muid soovitusi, millest oleksime võinud ilma jääda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map