Kohandage oma WordPressi kujundust kollase pliiatsiga

Kuidas kohandada oma WordPressi kujundust

Kui soovite oma WordPressi kujunduse hõlpsalt kohandada, siis Kollane pliiats WordPressi pistikprogramm võib olla just teie saidi jaoks vajalik lisandmoodul. See visuaalse stiili redigeerija võimaldab teil muuta oma saidi välimust ilma, et peaksite koodirida puudutama.


Kollase pliiatsi kasutamine õpetab teile veebikujunduse rõõmu, luues samal ajal kauni saidi, mis külastajaid meelitab. Redigeerige oma veebisaidi mis tahes elementi, seda kõike reaalajas ja reaalajas. Teie saidi kujunduse ainsad piirangud on teie enda kujutlusvõime.

See kollase pliiatsi premium-versiooni kasutamise põhjalik juhend hõlmab selle peamisi funktsioone, sealhulgas selle CSS-i reaalajas redigeerimise võimalusi ja ühilduvust mis tahes WordPressi teemaga. Seejärel vaatame pakutavat kasutuskogemust, mis võimaldab teil seadistada ja kujundada kohe ja mitte.

Kelle jaoks on kollane pliiats?

Kollane pliiats kes

Kollane pliiats võib teid aidata, olenemata sellest, kas otsite kiiremat viisi oma saidi kohandamiseks või pole teil CSS-i tuttav. See pistikprogramm sisaldab täiustatud tööriistu ja kohandamisvalikuid, mis sobivad suurepäraselt spetsialistidele, kes soovivad luua klientidele uusi saite.

Vajaliku kodeerimise, kasutusmugavuse, intuitiivse liidese ja üksikasjaliku tugidokumentatsiooni puudumine tähendab, et sellele pistikprogrammile pääsevad juurde isegi need, kellel on piiratud disainikogemus. Lühidalt, kui soovite kohandada oma WordPressi veebisaidi välimust, on Yellow Pencil teile visuaalse stiili redigeerija.

Lühidalt, kui soovite kohandada oma WordPressi veebisaidi välimust, on Yellow Pencil teile visuaalse stiili redigeerija.

Kollase pliiatsi põhijooned

Kollase pliiatsi omadused

Kollane pliiats on tõeliselt muljetavaldav disainitööriist. Kättesaadavad funktsioonid ja tööriistad võimaldavad täielikult kontrollida teie saidi välimust. Seda saab kasutada mis tahes WordPressi teema või pistikprogrammi korral ja see võimaldab teil luua stiilseid ja tundlikke veebilehti.

Elementide inspektor võimaldab teil valida ja kohandada oma WordPressi veebisaidil kõiki visuaalseid elemente. Muutke värve, tausta, piire ja palju muud. Kõik see toimub reaalajas oma saidi esiosas, et saaksite muudatusi nende tegemise ajal vaadata. Kollane pliiats loob koodi taustal, nii et kui te seda ei soovi, ei pea te ühtegi koodi ise vaatama. Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Elementide ümberpaigutamiseks lohistage
 • Elementide suuruse muutmine hiire puudutusega
 • Valige 600+ fondi, 300+ taustamustri, 50+ animatsiooni ja palju muu vahel
 • Saadaval on piiramatu arv värve või saate valida Yellow Pencili moodsate värvipalettide seast
 • Kasutage CSS-i reaalajas redaktorit

Saadaval on ka ulatuslik dokumentatsioon ja tugi, mis aitab teil sellest WordPressi visuaalse stiili redigeerijast maksimumi saada.

Nüüd teame, mida kollasel pliiatsil pakkuda on. Kuid kuidas me alustame ja kas kasutajakogemus on sama muljetavaldav kui selle pakutavad funktsioonid?

Kuidas paigaldada kollast pliiatsit

Kollane pliiats on äärmiselt kiire ja hõlpsasti paigaldatav. Kui olete pistikprogrammi CodeCanyonist ostnud (või ostnud lisatasu teema, näiteks New Yorgi, mis sisaldab pluginat tasuta), laadige Envato allalaadimiste lehelt alla ainult installitav WordPressi fail (või võite kasutada tasuta versiooni, mis on saadaval saidil WordPress.org).

Seejärel avage oma WordPressi juhtpaneel. Valige „Pluginad”> „Lisa uus”.

Kollane pliiats Lisa uus

Klõpsake lehel Lisandmoodulid käsku „Laadi plugin üles”> „Vali fail”.

Kollase pliiatsi üleslaadimine

Valige kohast, kuhu alla laadisite, „waspthemes-yellow-pencil.zip”. Klõpsake käsul Installi kohe.

Kollase pliiatsi install

Kui pistikprogramm on installitud, klõpsake nuppu Aktiveeri. Sisestage aktiveerimiskood, mis teile pistikprogrammi ostmisel anti. See annab teile juurdepääsu pistikprogrammide värskendustele pärast nende vabastamist.

Pärast aktiveerimist ilmub armatuurlauale leht Kollane leht. Jaotisest „Ressursid” leiate pistikprogrammi dokumentatsiooni, õpetused ja muud abi ja tuge, mida võite alustamiseks vajada.

Kollane pliiats Tere tulemast

Kui olete valmis, klõpsake nuppu „Alustame”. See viib teid otse redigeerimisrežiimi.

Kollase pliiatsi liidese mõistmine

Kollase pliiatsi liides on väga selge ja intuitiivne kasutamiseks. Riba, mis asub lehe vasakpoolses servas, kuvab saadaolevad tööriistad.

Kollane pliiats vasakul

Lehe paremal küljel hõljuv paneel on redigeerija paneel. Kui lehel pole ühtegi elementi valitud, kuvatakse sellel kolm kohandamistüüpi, mida on võimalik redigeerida.

Kollane pliiatsitoimetaja paneel

Kui klõpsate lehel mõnel elemendil, muutub redigeerija paneel stiiliatribuutide sisalduseks.

Valitud on kollane pliiatsielement

Valitud elemendi ümber ilmub sinine kast, mis näitab täiendavaid kohandamisvalikuid.

Valitud on kollane pliiatsielement

Tähtsad tööriistad, mida vajate

Tööriistariba vasakul küljel kuvab arvukalt tööriistu, kuid mõned neist on kohe olulised, et aidata teil alustada …

Kollase pliiatsi tööriistariba tööriistad

 • Elementide inspektor – see võimaldab teil kohandada lehe mis tahes elemendi.
 • Tühista ja tee uuesti – proovige oma lehel erinevaid kujundusi turvaliselt, kuna teate, et saate muudatused tagasi võtta või uuesti teha.
 • Täisekraan – töötage täisekraanil, andes teile selge ülevaate oma kohandamistest nende tegemisel.

Toimetaja paneel sisaldab kolme olulist nuppu …

Kollase pliiatsi redigeerimise paneeli nupud

 • Reaalajas eelvaade – muudatuste eelvaade ilma kuvatava kollase pliiatsi liideseta.
 • Lähtesta muudatused – kas teile ei meeldi teie muudatused? Lähtestage lihtsalt tehtud muudatused.
 • Salvesta – kui olete oma töö eelvaate näinud ja tulemustega rahul, klõpsake lihtsalt salvestamise nuppu.

Kohandamise tüübi valimine

Kollase pliiatsi kohandamise tüüp

Enne kui valite oma lehel elemendi ja hakkate seda redigeerima, peate kõigepealt valima kohandamistüübi. Neid kuvatakse redaktoripaneelil, kui ühtegi elementi pole valitud. Valida on kolme tüüpi; Globaalne kohandamine, ühe lehe kohandamine ja mallide kohandamine.

Kõik tüübid on suhteliselt iseenesestmõistetavad. Globaalse kohandamise valimine tähendab, et tehtud muudatused kehtivad teie saidi igal lehel. Kui valite valiku Kohanda ühte lehte, mõjutavad kõik muudatused ainult seda lehte, millel töötate. „Kohanda malle” kehtib praeguse postituse tüübi kohta – see on hea valik, kui soovite konfigureerida kõiki toote- või ajaveebilehti.

Valitud kohandamistüüp kuvatakse redigeerimispaneeli ülaosas. Enne töö salvestamist kontrollige kindlasti, kas olete redigeerinud õiges kirjas.

Mida saate teha kollase pliiatsiga?

Kui olete liidesega tutvunud, on aeg alustada. Allpool on toodud näide paljudest kohandamise tööriistadest ja funktsioonidest, mida see pistikprogramm pakub. Need aitavad teil luua ilusa ja professionaalse veebisaidi.

Muutke tüpograafiat

Kollase pliiatsi tüpograafia

Veebisaidile sobiva fondi valimine on oluline ülesanne. Kollane pliiats pakub mitmesuguseid võimalusi teksti stiilimiseks viisil, mis sobib teie veebisaidi kujundusega ja köidab teie lugeja tähelepanu.

Klõpsake redigeeritavat tekstiosa ja valige siis redigeerija paneelilt „Tekst”. See avab tüpograafia kohandamisvalikud. Valige rohkem kui 600 fontüübi seast, muutke fondi suurust, muutke rea kõrgust, kontrollige tähtede ja sõnade vahekaugust, aga ka palju muud. Samuti saate oma teksti värvi muuta, valides ühe kollase pliiatsi moodsa värvipaleti seast, või valida oma värvivaliku.

Lisage ääris

Kollane pliiatsi ääris

Piiri lisamine lehe teatud üksustele võib aidata olulist teavet esile tuua ja luua tõhusaid visuaale. Pärast pildi või teksti valimist, millele soovite äärise lisada, valige redigeerimispaneelil „Border”. Seal on neli stiili

Pärast pildi või teksti valimist, millele soovite äärise lisada, valige redigeerimispaneelil „Border”. Valida saab nelja stiili vahel; kindel, punktiirjooneline, kriipsutatud või peidetud. Samuti saate äärise laiust muuta, et seda paremini määratleda, ja muuta värvi.

Muljetavaldav funktsioon on see, et saate mõlemat piiri serva eraldi kohandada. See tähendab, et igal neljal küljel võib olla erinev värv, stiil ja paksus, mille tulemuseks on ainulaadne ja pilkupüüdev välimus.

Muutke tausta

Kollase pliiatsi taust

Silmatorkav taust võib aidata elemendi popiks muuta. Kollane pliiats võimaldab teil muuta saidi kõigi elementide tausta.

Selleks klõpsake valitud üksusel ja valige redigeerimispaneelil „Taust”.

Siin saate muuta taustavärvi, valida ühe kollastest pliiatsitest 300+ või valida CSS-i gradiendi. Samuti on teil võimalus üles laadida oma kohandatud pilte. Kui olete tausta üle otsustanud, saate reguleerida tausta suurust, asukohta ja kui olete pildi lisanud, saate valida, kas see on staatiline või kerib ülejäänud lehega.

Kasutage animatsioone

Kollase pliiatsi animatsioon

Animatsioonide kasutamine on veel üks hea viis, kuidas aidata oma sisul mõju avaldada. Redigeerimispaneeli jaotises „Animatsioon” saate lisada valitud elemendile animatsiooniefekti.

Valige reaalajas animatsioonide halduris 50+ animatsiooni hulgast, alates suumimisest või hääbumisest kuni põrkamiseni, keerutamiseni ja palju muud. Saate soovi korral juhtida kestust ja viivitust ning ka mitmete animatsioonide samaaegset käitamist. See annab teie saidile originaalsuse ja juhib tähelepanu teie lehe olulistele aspektidele. Oma kohandatud animatsioonide loomiseks võite ka minna, valides tööriistaribal animatsioonide generaatori.

Muutke iga elemendi suurust ja muutke seda

Mis tahes elemendi suuruse muutmine ja ümberpaigutamine on kollase pliiatsiga väga lihtne.

Suuruse muutmiseks klõpsake üksusel otse, nii et selle ümber ilmub sinine esiletõstetud kast. Seejärel lohistage suuruse muutmiseks lihtsalt sinise kasti horisontaalseid ja vertikaalseid jooni.

Kollase pliiatsi suuruse muutmine

Elemendi ümberpaigutamiseks klõpsake sellel ja hoidke seejärel hiirenuppu all. Lohistage see lehe sobivasse kohta.

Kollane pliiats Dragon Drop

Selle pukseerimisfunktsiooni miinus on see, et see võib põhjustada probleeme mobiiltelefonides kuvamisega. Kasutage tööriistaribalt leitud tundlikku tööriista, et näha, kuidas teie veebileht kõigi ekraanisuuruste korral välja näeb. Võimalik, et peate oma kujundust vastavalt muutma.

Hinnakujundus

Kollase pliiatsi hinnakujundus

Kollase pliiatsi WordPressi pistikprogramm on saadaval CodeCanyonis hinnaga 26 dollarit. See sisaldab 6-kuulist tuge, kuid teil on võimalus maksta täiendavalt 7,88 dollarit, et pikendada toetust kuni 12 kuuni.

Lõplikud mõtted

Kollane pliiats on suurepärane tööriist, mida soovite kasutada oma WordPressi saidi välimuse kohandamiseks. Funktsioonid ja kasutusmugavus pakuvad teile kõike, mida vajate kohandatud WordPressi veebisaidi loomiseks. Parimate tulemuste saamiseks veenduge, et teil oleks selge visioon, kuidas soovite oma saiti välja näha.

Kas kollasel pliiatsil on funktsioone, mida vajate oma WordPressi veebisaidi isikupärastamiseks? Palun jagage oma mõtteid allpool …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map