Kaugjuhtige oma WordPressi saiti mobiilirakendustega

WordPressi kasutajana kahtlemata olete administraatori juhtpaneeli väga hästi kursis, sest lõppude lõpuks kulutab see palju aega oma saidi seadistamisele ja haldamisele. Kui teie sait on üles töötatud, olete valinud teema ja pistikprogrammid, mida ei pea juhtpaneeli kaudu alati sisu lisama..


Tõenäoliselt teate, et on olemas hulk mobiilirakendusi, mis võimaldavad teil ka oma WordPressi saidi sisu lisada ja hallata. Ma siiski imestan, kui paljud teist, nagu mina, olen neid rakendusi eiranud?

Proovisin iOS WordPressi rakendust umbes 12 kuud tagasi ja kuigi see töötas, ei tundunud see lihtsalt kasulik tööriist, mida soovite kasutada väga palju aega. Hiljuti laadisin värskenduse alla, avasin selle uuesti, seadistasin sinna veel paar oma saiti ja leian, et see on üsna kasulik tööriist – see on kindlasti küpsenud.

WordPress iPhone’i ja iPadi jaoks

WordPress-mobile-setup

Kui te pole seda kunagi proovinud, tutvustame kiiret ülevaadet selle võimalustest. Isegi kui olete seda proovinud, kuid nagu mina mitte mõnda aega, vaadake, milleks praegune versioon võimeline on.

Rakenduse esmakordsel käivitamisel peate selle töötamiseks seadistama oma WordPressi saidi. See on üsna lihtne, annate oma saidi URL-i ja kasutajanime / parooli – siis teeb kõik ülejäänu.

Väärib märkimist, et olen mobiilirakendusi kasutanud ainult ise hostitavates WordPressi saitidel, kuid saate seda kasutada ka WordPress.com-i saidi haldamiseks (isegi WordPress.com-i uue ajaveebi seadistamiseks)

Lisasaitide lisamiseks võite kasutada sama protsessi, mul on 3 saiti laaditud ja tundub, et nende vahel vahetamine on õnnelik.

Sellel põhiseadete ekraanil on ka mõned muud võimalused piltide ja videote juhtimiseks.

Mida see teha saab?

WordPress-ekraanijärgne postitusEhkki administraatori juhtpaneeli avamiseks on link, on iOS-i rakenduse sisuks ikkagi sisu lisamine (ja haldamine).

Väga hõlpsalt saate luua uue postituse (või lehe) ja hakata lihtsalt kirjutama.

Pildil on postituse redigeerija, tuttavad WordPressi kasutajad saavad lõigatud liidese üsna kiiresti.

Selle liidese allosas on postituse seaded. Siit saate vaadata avaldatud kuupäeva (kui see on juba olemasolev postitus), olekut (st mustand, ülevaatuse ootel või avaldatud) ning postituse esiletõstetud pildi määramist.

Pilte saab lisada telefoni kaamerast, otse kaameraga pildistades ning teiste populaarsete iOS-i fotorakenduste tugi. Ma kasutan Camera + ja rakendus tunneb selle ära ja lisab selle fotode allikana.

Sama kehtib ka video kohta. Võite valida, kas laadite video kaamerast üles või laadite kohe telefoni abil video ja saate selle postitusele lisada.

Rakendus näitab teile ka kõiki teie praeguseid postitusi ja lehti, nii et olemasoleva sisu muutmine on sama lihtne. Pole midagi sellist, kui parandate selle kirjavea kohe, kui keegi teile seda näitab!

Kommentaaride haldamine

WordPress-mobile-commentEhkki olen rakendusega lisanud paar postitust, tunnistan, et rohkem kasutan seda oma saitide kommentaaride haldamisel.

See on väga mugav, kui saate vaadata kommentaare ja neile vastata, kus iganes te ka pole. Kui teil on hõivatud sait, mis meelitab palju kommenteerijaid, tasub ainuüksi see rakendus installida.

Ja jah, kui see on vajalik, saate kommentaarid kustutada või teema rämpspostiks märkida.

Veebisaidi statistika

Nüüd on see midagi, mida leiavad ka paljud inimesed. IOS-i versioon toetab Jetpack WordPressi statistikat.

Kui kasutate oma WordPressi saidil Jetpacki, puudutab rakendus seda ja saate vaadata statistikat otse oma telefonis.

Kas pole kindel, mida Jetpack endast kujutab? Vaadake seda hiljutist postitust 10 põhjust, miks peaksite juba täna kasutama WordPress Jetpacki pistikprogrammi.

Avaldage palju fotosid?

Mul on sõpru, kes on alustamas aasta pikkust maailmareisi. Nad kavatsevad WordPressi kasutada oma ajaveebidena oma reiside dokumenteerimiseks ja kuigi nad kirjutavad mõnda pikemat ajaveebipostitust, avaldab nad palju oma igapäevase tegevuse fotosid. Nende mobiilirakenduste kasutamine on sedalaadi rakenduste jaoks hiilgav, kindlasti peate lahendama oma telefoniga võrku pääsemise probleemi, kuid kui WiFi on võimalus, on see palju lihtsam kui kogu arvuti ümber kopeerimine.

Sellega seoses on uus iPhone’i rakendus, mis pole veel välja lülitatud, kuid on saadaval lähinädalatel. Pressgram võtab küll Instagrami idee, kuid väänab seda, et fotode avaldamise asemel sotsiaalvõrgustikus võimaldab see teil rakenduse oma WordPressi saidiga ühendada ja avaldada otse oma saidil.

Vaadake Pressgrami lühikest demo

Loe lähemalt Pressgrami kohta

Ärge kasutage iPhone’i?

Olen selles postituses käsitlenud ainult lugu vastavalt iOS-ile; teiste platvormide jaoks on olemas ka WordPressi mobiilirakendused, vaadake neid linke:

 • Andriodi jaoks WordPress
 • WordPress Blackberry jaoks
 • WordPress Windowsi telefonile
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map