Jälgige, kes teeb teie WordPressi saidil seda, mida voogesitus teeb

Voo plugin

Hiljutises episoodis Rakenda filtrid, Pippin ja Brad vestlesid X-Team’i arendajate Frankie Jarretti ja Japh Thomsoniga ning nad arutasid oma viimast projekti, Voog mida ma siiani ei teadnud.


Olen varem töötanud tegevuste logimise pistikprogrammidega, kuid need on tavaliselt suunatud kindlale tegevuste komplektile (nt sisselogimised) või pole liiga läbimõeldud või on tõesti segadusega.

Voog on värske ja põnev uus pistikprogramm sellel areenil. See jälgib kõik mis juhtub teie WordPressi saidil ja salvestab selle. See võib olla kasulik mitmel põhjusel; minu arvates on peamine, et saate tõrkeotsingut teha probleemide tekkimisel, eriti kliendi saitidel.

Näiteks (ja see võib olla teistele WordPressi arendajatele väga tuttav) võite saada kliendilt meili, milles öeldakse, et tema saidil on midagi valesti läinud ja nad ei tea, et juhtus. Nad on selles osas ilmselt tõesed, kas nad tegid midagi ega tea, et see midagi rikkus, või teine ​​nende saidi kasutaja tegi midagi pahatahtlikku või healoomulist, mis põhjustas probleemi.

Sellegipoolest seisab teie ees ülesanne proovida välja mõelda, mis probleemi võib põhjustada. See võib hõlmata natuke küsimust ja vastust kliendiga, et teha kindlaks, mida hiljuti tehti, millised pistikprogrammid võisid olla installitud ja mida nad on võib-olla viimasel ajal muuta üritanud. Siis võib olla vaja vaadata saiti ja kasutada oma asjatundlikkust nähtu tõlgendamiseks koos sellega, mis võib seda põhjustada.

See kõik on hästi ja hea ning heade arendajate jaoks peaks selle probleemi lahendamiseks piisama, kuid suure osa sellest hädast saab abiga Voog. Nagu ma vihjasin, logib Stream sisse kõik, mis teie saidil juhtub, kas sisselogitud kasutaja või pistikprogrammi abil, nii et kiirel pilgul näete, mis on hiljuti muutunud (või kaugemale minevikku, kui probleemil on eksisteerisid mõnda aega). Siin on oja, mida voog jälgib.

 • Postitused
 • Lehed
 • Kohandatud postitustüübid
 • Kasutajad
 • Teemad
 • Pluginad
 • Sildid
 • Kategooriad
 • Kohandatud taksonoomiad
 • Seadistused
 • Kohandatud taustad
 • Kohandatud päised
 • Menüüd
 • Meediumikogu
 • Vidinad
 • Kommentaarid
 • Teematoimetaja
 • WordPressi põhivärskendused

Niisiis, kõik siis!

Voo kasutamine

Nüüd, kui teate kogu kasulikku teavet, mida see saab jälgida, võiksite teada saada, kuidas see seda teavet salvestab ja esitleb. Õnneks on KÜ uhke: üks paremaid, mida ma näinud olen.

Voovaade

Voog pakub nii juhtpaneeli vidina, et saaksite kiire pilgu viimasel ajal toimuvale, kui ka oma administraatori ekraani, kuhu saate pisut sügavamale kaevata. Administraatori ekraanil on teil võimalus filtreerida aja, kasutaja ja kategooria või konkreetse toimingu järgi. Sel viisil saate kiiresti näha, mis konkreetsel ajaperioodil on toimunud konkreetse kasutaja poolt või kes on võtnud konkreetseid toiminguid, näiteks vidinate muutmist või lehtede kustutamist.

Seadistused

Pistikprogrammi seadetes on mõned kasulikud tööriistad, näiteks võimalus välistada teatud üksuste salvestamine. Näiteks võiksin ignoreerida kõike, mida minu kasutajakonto teeb (kuna ma tunnen mind ja usaldan seda, mida ma teen). Või võite ignoreerida teavet, mis pole teie jaoks oluline, nagu sisselogimised ja väljalogimised.

Veel üks mugav funktsioon on võimalus piirata seda, kui kaua Stream oma andmeid säilitab. Vaikeseade on 90 päeva, mis on minu arvates täiuslik: piisavalt pikk, et pidada potentsiaalselt asjakohast teavet, kuid mitte liiga kaua, kui teil on massiivne andmebaasi paisumine, hoides tarbetut teavet ümber.

Plugina laienduste voog

Cherry-Pick

See laiendus võimaldab teil läbida kõik oma voo kirjeid ja kustutada need, mis pole olulised, kas eraldi või lahtiselt.

Andmete eksportija

Kui peate oma andmed CSV-, JSON- või XML-faili eksportima, on teil õnne. Lihtsalt kitsendage, millistest kuupäevadest autorid, konnektorid, kontekstid või toimingud soovite andmeid, või minge mutrisse ja eksportige kõik!

Teated

Kas teate seda tüütut kasutajat, kes teie vidinatega segab? Selle laiendi abil saate seadistada äärmiselt kohandatavaid reegleid, mis saadavad teile teatise, kui teie saidil ilmneb midagi konkreetset. Veelgi parem, kui saate teatisi e-posti teel või oma nutitelefoni tõuateatena (Androidi ja iOS-i toetatakse tasuta Pushoveri rakenduse kaudu).

Aruanded

Looge reageerivaid ja interaktiivseid aruandeid, mis võimaldavad teil oma andmeid hõlpsasti loetavas vormingus analüüsida. Suurepärane, kui saate vaadata, kes on kõige rohkem kirjutanud või kes on reageerinud kommentaaridele.

WooCommendi konnektor

See laiend ühendab Streami populaarse e-kaubanduse platvormiga WooCommerce, võimaldades teil jälgida kogu tellimuste, kupongide, toodete või seadetega seotud tegevust.

Arvan, et laiendused on tõesti mõistliku hinnaga: ühe saidi eest saate kõiki laiendusi vaid 5 dollari eest ja kui olete arendaja, võite omada kuni 25 saiti kõigest 49 dollari eest.

Järeldus

Tore on teada, et pistikprogramm on välja töötatud parimate kodeerimisstandarditega. X-Team’i arendajad on äärmiselt asjatundlikud ning Pippin mainis episoodis Apply Filters, et ta oli seda suuremal saidil proovinud ja selle toimivus oli null. Ja nii kaua, kui pistikprogrammid ja teemad kasutavad teie saidil muudatuste tegemiseks õigeid konksusid ja filtreid, saab Stream salvestada kõike, mida nad teevad, ilma jõudlustulemuseta. Vinge!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map