Installige WordPress AWS-i – Amazon Web Services

 1. 1. WordPressi installimine Microsoft Azure’i
 2. 2. Kuidas WordPressi Google’i pilve installida
 3. 3. Praegu loeb: Installige WordPress AWS-i – Amazon Web Services
 4. 4. Sissejuhatus pilvandmetöötlusse WordPressiga
 5. 5. Kuidas installida WordPress programmi DigitalOcean

Tere tulemast uhiuue juhendi juurde WordPressi installimine pilve seeria. Täna õpime, kuidas WordPressi installida Amazoni veebiteenustesse (AWS). Nii nagu meie eelmised pilveinstallatsiooni juhendid Microsoft Azure’is ja Google Cloudis, kasutame ka WordPressi eelinstalleeritud pilti.


Nüüd, enne kui alustame, on mõned peamised mõisted, mida tahaksin arutada, et saada esialgne ülevaade AWS-i toimimisest.

Kui suur on AWS?

AmazonWebservices_Logo

Alustuseks hankigem see – AWS on tohutu. Ma mõtlen tohutult tohutult. See on üks järgmistest vanim pilvemajutuse pakkujad Internetis. Sellel on palju teenuseid – alates reaalajas video kodeerimisest kuni satelliitidelt ja teistelt kogu maailmas levivate suure jõudlusega andurite kiire voogesituse analüüsimiseni.

Siin on midagi, mis annab teile idee, kui võimas AWS on – NASA – jah, NASA, kasutatud AWS ” pilvandmetöötluse infrastruktuur Mars Roveri missiooni andmete töötlemiseks. Kuid installime väikese WordPressi eksemplari, eks? AWS on meile selja saanud! Vaatleme põhiasju.

amazon ec2 kangelane

Amazon EC2: Tuntud kui Elastne pilvearvutus, mõtle sellele kui arvutile pilves. Te ei pea teadma, kus see on olemas, kes puhastab ja tolmutab riistvara või mis juhtub, kui vool otsa saab. See on Amazonil käsitseda.

Mida peate teadma – ainus asi, mida peate teadma – on serveri tehnilised kirjeldused – eks, arvuti. See selleks. See on pilve ilu.

Amazoni masina pilt: AMI – nagu arendajatele meeldib seda nimetada (nimetagem seda nii, et see kõlab väga lahedalt), pole midagi muud kui eksemplar või arvuti opsüsteemiga, millel on hunnik muud eelinstalleeritud tarkvara.

Kujutage ette, et installite Windows 10 oma uude arvutisse ja installite seejärel mõned rakendused, näiteks MediaMonkey, Microsoft Word ja Google Chrome. Kui soovite eksportida OS-i pildi praeguses olekus, oleks teil masinapilt. Ekspordi öeldes peame silmas faili, mis teise samalaadse seadme külge ühendatuna töötaks ilma installimiseta. Linuxiga töötavad inimesed teevad seda (st loovad masinapilte või pilte) kogu aeg. See on ebamääraselt ka Dockeri idee.

Miks me räägime Amazon EC2-st ja AMI-st?

Hea küsimus. Nüüd, kui oleme kindlaks teinud, et meil on vaja, et EC2 oleks nagu pilves olev arvuti / server, kasutame seda Amazon EC2 üks eksemplar (nimetatakse ka EC2 eksemplar) meie WordPressi saidi hostimiseks.

Aga oota. Sul on masin – jah! Aga kuidas on operatsioonisüsteemi installimisega? Kas valime Linuxi või Windowsi? Linux? Hästi. Kuid oodake (jälle) – millise Linuxi maitse me valime? Ubuntu? Fedora? Debian? Ütleme nii, et valin Ubuntu. Hästi. Millise versiooni valin? Aarrghh! Liiga palju valikuid ühe väikese eesmärgi jaoks!

Kui see pole üle jõu käiv, mõelge järgmisele protsessile. Oleme installinud hulga tarkvara, mida on vaja WordPressi käitamiseks – LAMP-pinu. Kui see on installitud ja konfigureeritud, peate installima ja konfigureerima WordPressi. Puuduvad õigused, juurdepääs kataloogidele ja kogu partii.

Ma ei tea sinust, aga see on PIKK protsess. Pikk kõigis korkides ja paksus kirjas. Olete ilmselt aimanud, kuhu ma praegu jõuan – ja teil on õigus. See on koht, kus Amazoni masina pilt tuleb mängu.

Kujutage ette, et keegi on kasutusele võtnud EC2 eksemplari, installinud Ubuntu, värskendanud seda ja installinud sinna WordPressi – koos kogu vajaliku tarkvaraga (näiteks LAMP-pinu). Seejärel lõi inimene pildi OS-st selle praeguses olekus – s.t – puutumata, sisuliselt “kasutusvalmis” WordPressi installist. See oleks näide täiuslikust AMI-st, millesse on installitud WordPress. Nüüd võite kujutlemise lõpetada, sest selline AMI on olemas ja selle lõi Bitnami. (Jah!)

“Kuidas oleks AMI-de turuplatsiga?”

aws turuplatsi koos sisuhaldustarkvaraga

AWS Marketplace koos sisuhalduse AMI-dega

Sa küsisid. Amazon kuulas. Amazonil on turg nimega AWS Marketplace – koht, kus saame osta (jah, osta) eelkonfigureeritud masinupilte mitmesuguse tarkvara jaoks, mida on muidu keeruline paigaldada. Idee on hostimisprotsessi lihtsustada, et saaksite oma rakenduse võimalikult kiiresti pilve juurutada. See sarnaneb väga sellega Google’i pilv ja Microsoft Azure pakub rakenduse piltide või mallidena.

Õnneks on populaarseimal avatud lähtekoodiga tarkvaral tasuta AMI-d – mis on uskumatult kasulik ka meie jaoks mõeldud algajatele. Üks tasuta AMI-de populaarseimaid toetajaid on Bitnami – ettevõte, mis pakub ajakohaseid AMI-sid populaarseima avatud lähtekoodiga tarkvara – sealhulgas WordPressi jaoks!

Nii et me läheme. EC2 meie WordPressi installimise majutamiseks. Bitnami WordPress AMI, et päästa meid installiprotsessist. Nüüd peame vaid need omavahel ühendama.

EC2 eksemplar + WordPress AMI = WP AWS-i pilves 2 minutiga!

Tasuta Amazoni konto seadistamine

aws vaba taset

AWS-i tasuta kasutamise astme piirangud

AWS-i tasuta konto sisaldab a palju perke ja see on aktiivne üks täisaasta. See on kõige suurem tasuta aeg, mille oleme saanud ükskõik milliselt pilveteenuse pakkujalt. Siiski on meil teatud piirangud.

Täieliku nimekirja leiate veebisaidilt AWS-i vaba tase koduleht, kuid oma eesmärkidel peame teadma just seda:

 • Üks Amazon EC2 mikro-eksemplar on tasuta tasandil lubatud iga kuu 750 tundi – sellest piisab, et WordPress 24x7x365 tundi töötaks ja töötaks.
 • 5 GB Amazon S3 salvestusruumi, mida võime kasutada varukoopiana teistele meie veebisaitidele.

Ausalt öeldes on selle õpetuse pikim osa teie tasuta Amazoni veebiteenuste konto seadistamine. See on lihtne kui 1-2-3, kuid sellest hoolimata on pikk protsess. Teil on vaja:

 1. Registreeruge uue e-posti aadressiga
 2. Kasutage oma konto kinnitamiseks kehtivat krediit- või deebetkaarti
 3. Konto linkimiseks kasutage oma mobiiltelefoni numbrit (Amazon helistab teile ja peate sisestama kinnituskoodi)

Pange tähele, et te ei tohiks oma AWS-i arvelduskontol kasutada ettemakstud krediitkaarti ega virtuaalset krediitkaarditeenust (näiteks Entropay). Kuigi see on tehniliselt okei, ma olen seda proovinud ja see keelab ainult teie konto. Palun kasutage kehtivat kaarti. Kui olete kõiki samme õigesti järginud, aktiveeritakse teie konto mõne minutiga ja võite alustada WordPressi installiprotseduuriga.

Esimene samm – WordPressi pildi installimine AWS Marketplace’ist

wp powered by bitnami

Liikuge edasi AWS Marketplace > Sisuhaldus > WordPressi käivitas Bitnami. See on pilt, mida tahame installida. Kui teil on huvi, miks me pole siiani EC2 eksemplari loonud – esmalt pange end hiilgava küsimuse esitamiseks pahupidi selja taha..

Olgu, nii et me pole seda seni teinud, sest AWS võimaldab meil EC2 eksemplari otse AMI lehelt konfigureerida. See hoiab asja lihtsana, kuna meil ei ole riski eelnevalt konfigureeritud EC2 eksemplari uue AMI-ga üle kirjutada.

01-aws turul valige WordPress pilt

WordPress AMI by Bitnami leht – klõpsake nuppu Jätkake alustamiseks!

1.1 – WordPressi AMI loomine

02-aws-wordpress-ami-config

 • Versioon: Valige uusim Ubuntu versioon.
 • Piirkond: Valige suvaline USA piirkond.
 • EC2 eksemplari tüüp: See peab olema a t1.mikrofoorum. Midagi suuremat ja teilt võetakse arve.
 • VPC seaded: Jätke see selliseks, kuna see konfigureerib ennast automaatselt teie piirkonna põhjal.
 • Turvarühm: Valige see, kuigi see näitab hoiatust Valige uus vastavalt kasutaja sätetele. Siin on kasutaja AMI (st Bitnami) arendaja.
 • Võtmepaar: Võtmepaari loomine on kolmeastmeline protsess. Ehkki valikuline, soovitame selle luua, kuna see võimaldab teil oma EC2 eksemplarile SSH kaudu sisse logida.

1.2 – Kuidas luua võtmepaari EC2-s

Veenduge, et EC2 eksemplari jaoks valitud piirkonnad ja AWS-konsoolis kuvatavad piirkonnad oleksid samad. Kui see protsess ei töötaks.

03-00-loo-võtme-paari-juhised

1. Klõpsake selle ekraanipildi esimesel hüperlingil.

03-loo-võtme-paar

2. Teid suunatakse ümber oma EC2 konsooli. Kliki Loo võtmepaar.

04-võtme-paari-nimi

3. Sisestage eristatav võtmepaari nimi ja klõpsake nuppu Loo.

05-võtme-paari-sõrmejälje genereeritud

4. Luuakse uus võtmepaar.

1.3 – WordPress AMI käivitamine

06-aws-wordpress-ami-config-complete

Minge tagasi eelmisele vahelehele ja värskendage lehte. Nüüd peaksite nägema võimalust valida äsja loodud uus võtmepaar. Veenduge, et olete valinud t1.mikrofoorum veel kord enne valimist Nõustuge tingimustega ja käivitage ühe klõpsuga.

07-aws-wordpress-ami-config-complete

Sekundite hiljem võtab teid vastu see teade. Nüüd olete WordPress AMI edukalt juurutanud. Aeg seda kontrollida.

Teine samm – WordPress AMI konfigureerimine

08-aws-ec2-konsool

AWS EC2 armatuurlaud

Suunake oma juurde AWS-i konsool ja valige EC2. See avab teie EC2 juhtpaneeli. Te peaksite teksti nägema 1 töötab astmeks lehe ülaosas ja keskel. Klõpsake sellel tekstil.

09-aws-ec2-konsooli töötavad juhtumid

EC2 armatuurlaud kuvab aktiivseid esinemisjuhte

See kuvaks teie AWS-i kontol EC2 eksemplaride loendi. Meil on ainult üks, see on meie WordPressi install. Järgmisena kopeerige allpool nimetatud alamdomeen üles Avalik DNS. See on teie WordPressi installimise URL. Kleepige see brauserisse, et vaadata oma (värskelt installitud) WordPressi saiti!

2.1 – süsteemi genereeritud WordPressi administraatori parooli hankimine

Kas mäletate kuulsat 5-minutilist WordPressi installimist? Noh, ka Bitnami hoolitseb selle eest. Aga hei! Aga teie WordPressi kasutajanimi ja parool ?! Noh, vaikenimi on kasutaja ja parool on süsteemi loodud – st genereeritakse juhuslikult WordPress AMI installimise ajal. Peame selle nüüd välja selgitama. Selleks järgige järgmisi ekraanipilte:

0x-get wp parooliga aws paneel

Klõpsake oma AWS EC2 juhtumite juhtpaneelil (teine ​​ekraanipilt punktis 2) Toimingud> Eksemplari sätted> Hankige süsteemilog. See kuvab kogu süsteemilogi kohe, kui WordPress AMI installiti.

10-süsteemiline konsool

EC2 astme loodud tüüpiline süsteemilog

Kerige paremale alla ja leiate WordPressi jaoks juhuslikult loodud parooli. Kopeerige ja kleepige see oma WordPressi sisselogimisse saidilt ja teil on hea minna!

0x-bitnami valmis pilt

WordPress AWS-is, kasutades t1.micro EC2 ja Bitnami WordPress AMI

Järeldus

Kuna Amazon pakub ühe aastase tasuta kasutamise, oleks see suurepärane viis proovida oma tegelikku WordPressi veebisaiti või ajaveebi. Säästke terve aasta hostimiskulusid ja kogete pilve võimsust ja lihtsust. Osutage lihtsalt oma domeeni kirjele A Avalik DNS oma EC2 eksemplari ja teil on täieõiguslik WordPressi sait!

Loodetavasti õppisite sellest õpetusest midagi uut ja teile meeldis seda lugeda nii palju kui meile meeldis selle kureerimine. Kui teil on kommentaare, ettepanekuid või küsimusi, olen alati saadaval saidil @souravify. Nüüd minge ja nautige pilve võimsust – terve aasta tasuta, AWS-i viisakalt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map