Envato WordPressi tööriistakomplekti juhend teemade automaatseks värskendamiseks

TEADE: Envato tööriistakomplekt on asendatud Envato Marketi pistikprogrammiga. Uue pistikprogrammi installimise ja seadistamise üksikasjade kohta lugege meie uhiuut Envato Market’i automaatvärskenduste juhendit.


Miljonid inimesed kasutavad WordPressi teemasid ning paljud kasutajad ja arendajad valivad teemametsast premium-teemasid. See on hea mainega teemapood, mida nad saavad usaldada, mida teavad kvaliteetsed WordPressi teemad ja fantastilised teemaautorid (näiteks WPExplorer). Teine teemametsade suurepärane omadus on nende Envato WordPress Toolkiti pistikprogramm WordPressi teema automaatseks värskenduseks. Envato lõi selle pistikprogrammi nii, et Themeforesti autorid saavad ostjatele pakkuda kiireid ja tõhusaid värskendusi, et hoida oma teemad veavaba ja ühilduva WordPressi uusima versiooniga. See kiire juhend näitab teile, kuidas alla laadida, installida ja seadistada Envato WordPress Toolkiti pistikprogrammi (tegime ka Envato WordPress Toolkiti videojuhendi, kui eelistaksite pigem vaadata kui lugeda).

Hankige oma Envato API-võti

Enne pistikprogrammi installimist peaksite küsima Envato API võtit, kuna võtme äratundmine võib võtta mõne minuti kuni mõne tunni. Kõik, mida peate tegema, on sisse logida Themeforesti ja külastada oma kasutaja profiili lehte. Kliki Seadistused. Peaksite nägema API võtmed vahekaart allpool. API-võtme genereerimiseks klõpsake lihtsalt nuppu.

genereerima-envato-api-võtit

Envato loob teie kasutamiseks juhusliku 32-tähemärgise API-võtme. Vajadusel saate luua mitu võtit (mõned kasutajad eelistavad seda teha, kui nad installivad iga teemaostu teise domeeni).

envato-api-võti

Laadige alla, installige ja aktiveerige Envato WordPress ToolKiti pistikprogramm

Nüüd, kui teil on oma API-võti, peate hankima pistikprogrammi. Külastage Envato WordPress Toolkit Githubi leht pistikprogrammi ZIP-faili allalaadimiseks.

allalaadimise tööriistakomplekt-zip

Installite Envato WordPress Toolkit nagu kõik muud pistikprogrammid. Logige sisse WordPressi juhtpaneelile ja liikuge pistikprogrammide sektsiooni. Klõpsake nuppu Lisa uus, siis valige Laadi üles meetod. Otsige üles Githubist allalaaditud pistikfaili (selle nimi peaks olema “envato-wordpress-toolkit-master.zip” või midagi muud sarnast). Klõpsake nuppu Installeeri nüüd, siis Aktiveeri pistikprogramm.

install-envato-toolkit-plugin

Kui installitud ja aktiivne, peaksite juhtpaneelil nägema Envato tööriistakomplekti menüüelementi.

Envato WordPressi tööriistakomplekti seadistamine

Pistikprogrammi seadistamine on ülilihtne, kuna teil on juba Envato API-võti. Klõpsake lihtsalt nuppu Envato tööriistakomplekt armatuurlaua menüüelement ja sisestage Envato kasutajanimi ja API-võti. Siis Salvesta teie seaded.

lisage oma api-võti

Pärast salvestamist peaks tööriistakomplekt teie API-võtme ära tundma ja kuvama kõik teie Themeforesti ostud. Kui pistikprogramm ei tuvasta teie API-võtit, on teie võti siiski liiga uus. Pea meeles, et ma mainisin, et see võib võtta mõni minut või paar tundi? Proovige vahemälu tühjendada või brauserit värskendada. Kui see ei tööta, oodake tund aega meie WordPressi ajaveebi lugedes ja proovige tunni aja pärast uuesti..

vaata kõiki ostud

Niisiis, kui teil on kuvatud ostude loend, saate Themeforesti teemasid installida ja värskendada otse oma armatuurlaualt. See tähendab, et te ei pea teemavärskendustesse sisselogimiseks teema värskendusi otsima – selle asemel saate oma teemasid kiiresti, lihtsalt ja automaatselt värskendada.

Uuenda oma teemasid automaatselt

Kõik, mida peate tegema teema värskendamiseks, klõpsake nuppu Värskenda automaatselt selle teema link oma tööriistakomplektis. Pistikprogramm palub teil oma värskenduse kinnitada. Sellega tuletame teile meelde, et kui olete oma stiililehte või muid tuumfaile muutnud ilma alamteemat kasutamata, kaotavad muudatused. Ärge muretsege WordPressi teema kohandajas või teemavalikute paneelil seadistatud stiilivalikute pärast – teema värskendamine neid ei mõjuta.

kinnita-värskenda

Kuna järgite alati parimaid tavasid ja olete teema koodis muudatuste tegemiseks kasutanud lapseteemat, klõpsake nuppu Okei oma teema värskendamiseks. Järgmisena näete värskendusekraani, millega olete harjunud.

värskenduse teema

Kui värskendus on lõpule jõudnud, näete uuesti Envato tööriistakomplekti vahekaardile, et teie teema on nüüd ajakohane.

tööriistakomplekt ajakohane

See selleks. Lihtne, eks? Lihtsalt kontrollige Envato WordPress Toolkit Githubi leht aeg-ajalt, et näha, kas pistikprogrammi värskendusi on. Praegu pole sellel automaatset värskendajat, nii et te ei näe oma WordPressi juhtpaneelil värskendusteadet.

Alati on hea mõte oma teemasid täielikult värskendada, kuna autorid parandavad sageli vigu, värskendavad WordPressi uusimat versiooni ja lisavad uusi funktsioone. Loodetavasti aitab see kiire juhendaja muuta Themeforest teemade värskendamise veelgi lihtsamaks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map