CrowdFund Teie projektid WordPressiga

CrowdFund Teie projektid WordPressiga

Ühisrahastamine on viimastel aastatel plahvatuslikult kasvanud, näiteks selliste saitide eduga Kickstarter ja Indiegogo.  Kui olete kunagi kasutanud ühisrahastamise saiti (kas looja või toetajana), saate teada, kui kasulikud need saidil rahastuse saamiseks võivad olla. Kuid lõpuks konkureerite tähelepanu pärast tuhandete teiste reaalajas projektidega.


Selle asemel, et kõigist teistest positsioonile lüüa, miks mitte luua oma projekti jaoks WordPressi sait ja lubada oma publikul seda otse rahastada? See pole nii keeruline, kui võiks arvata. Vaja on ainult ise hostitavat WordPressi installimist ja tasuta pistikprogrammi.

Selles postituses räägime eelistest, mida pakub teie WordPressi saidi kasutamine projektide või teenuste ühiseks rahastamiseks. Siis räägime sellest, kuidas kasutada tasuta pistikprogrammi, et muuta oma sait rahakogumisplatvormiks. Alustame!

Mis on ühisrahastus (ja kuidas see teile kasu toob)

Indiegogo koduleht.

Ühisrahastamine võimaldab teil koguda toote või teenuse loomiseks vajalikku raha, võttes vastu toetajate annetusi. See on üsna lihtne protsess, kus esmalt panete oma projekti ette ning üksikisikud või ettevõtted (toetajad või investorid) saavad anda raha, mida vajate selle käivitamiseks.

Selle meetodi kasutamisel on palju eeliseid, sealhulgas:

 • Saate ettemakseid oma toote või teenuse arendamiseks.
 • See on tõhusam kui traditsiooniline rahastamine.
 • Saate luua oma toote või teenuse jaoks sotsiaalse tõendi ja veojõu.
 • See võimaldab toetajate ja rahastajate ajurünnakuid, et aidata teil oma esialgset projektiideed täpsustada.
 • Saate oma projekti jaoks sageli paremat meediateksti ja turundust.

Ühisrahastamisest võib kasu olla mitut tüüpi projekte. Ilmselt sobivad füüsilised tooted selle protsessi jaoks ideaalselt. Kuid võite ka ühisrahastada kõike, alates digitaaltoodetest, näiteks mängudest või mobiilirakendustest, lõpetades filmide ja teleprojektidega.

Tutvustame pistikprogrammi WP Donation WordPress

WP annetuse WordPressi pistikprogramm

WP Crowdfunding on WooCommerce’i põhine pistikprogramm, mis võimaldab teil WordPressi abil luua ühisrahastu saidi. Pistikprogramm on saadaval tasuta ja sisaldab ka tasulist versiooni, mis avab rohkem funktsioone.

Selle pistikprogrammi peamine eelis on see, et see eraldab teid tuhandetest teistest, kes konkureerivad suurematel ühisrahastuse saitidel. See tähendab, et kontrollite protsessi kõiki tahke ja te ei pea tegelema potentsiaalsete kandidaatidega samal platvormil.

Põhijooned:

 • Pühendatud kasutaja registreerimine
 • Võimalus kuulutada välja finantseerimise eesmärk ja määratleda soovituslikud hinnad
 • Varundajate kuvamine ühel lehel või nende anonüümseks loetlemine
 • Natiivne rahakotisüsteem rahaliste vahendite arvutamiseks, registreerimiseks ja jaotamiseks (lisatasu)
 • Alternatiivsed maksesüsteemid, näiteks PayPal Adaptive ja Stripe Connect (lisatasu)

Hind: Pistikprogramm on tasuta ja saate selle alla laadida WordPressi pistikprogrammide kataloogist. Täiendavate funktsioonide jaoks on saadaval premium-versioon, mis maksab 149 dollarit.

Kuidas kasutada WP ühisrahastuse pistikprogrammi (3 sammu)

Enne muudatuste tegemist soovitame varundada oma WordPressi sait. Seejärel järgige alustamiseks järgmisi samme!

1. samm: laadige alla ja installige WP ühisrahastus

Esiteks väärib märkimist, et need juhised on pistikprogrammi tasuta versiooni jaoks, ehkki premium-versiooni kasutamise protsess on sarnane.

Installige WP Crowdfunding

Valige oma WordPressi juhtpaneelil Pluginad > Lisa uus. Esimene tulemus peaks olema otsing „ühisrahastus“ ja „WP ühisrahastus“. Kui olete selle leidnud, klõpsake nuppu Installeeri nüüd. Kui pistikprogramm on installitud, valige Aktiveeri.

WP ühisrahastus Aktiveerige WooCommerce

Pärast pistikprogrammi aktiveerimist näete juhtpaneelil teatist WooCommerce’i installimiseks, kui te pole seda juba teinud. See on vajalik, et WP ühisrahastus korralikult töötaks, kuna see on WooCommerce’i laiendus, nii et installige ja aktiveerige WooCommerce, kui te pole seda juba teinud.

2. samm: WooCommerce’i ja WP ühisrahastuse pistikprogrammi seaded

Kui olete mõlemad pistikprogrammid aktiveerinud, näete juhtpaneelil kahte uut menüüelementi: üks nende jaoks WooCommerce ja veel üks Ühisrahastus. Soovitame tungivalt kõigepealt seadistada WooCommerce, kuna siin saate määratleda oma valuuta, asukoha, saatmisseaded ja mis kõige tähtsam – makseseaded. Nende toimingute kohta lisateabe saamiseks lugege meie WooCommerce’i seadistusjuhendit.

Kuid kui WooCommerce on valmis, võite liikuda ip WP Crowdfunding seadistamisele.

üldised seaded

Fondide haldur võimaldab teil valida oma e-kaubanduse käitleja. Kuna see pistikprogramm on üles ehitatud WooCommerce platvormile, peate selle seadma vaikeplatvormiks. Siin on mõne muu jaotus Üldine seaded, mida soovite kontrollida:

 • Kampaania vaikestaatus: Määrake uute projektide vaikeseade või avaldatud olek.
 • Miinimumhind: Määrab minimaalse annetussumma.
 • Maksimaalne hind: Määrab maksimaalse annetussumma.
 • Soovituslik hind: Määrab soovitatud annetussumma.
 • Kampaania lõpu meetod: Valige see, mis käivitab teie kampaania lõppu (eesmärk, kuupäev, mõlemad, mitte kunagi).

Installimisel loob see pistikprogramm automaatselt armatuurlaua ja projekti esitamise lehe. Kui soovite selle asemel kasutada kohandatud lehti, peate need määrama, kasutades selles jaotises kahte järgmist rippmenüüd:

 • Valige juhtpaneeli leht: Valige leht, mille abil armatuurlaua esiosa hoiate.
 • Valige WooCommerce vormi leht: Valige kohandatud esitamise vormi leht.

Teie jaoks on oluline ka redigeerida artiklit Kampaania looja kui teil on oma veebisaidi taustaprogrammile juurdepääs mitme kasutajaga. Ühisrahastamise kampaaniate loomiseks ja muutmiseks valige lihtsalt kasutajarollid, millele soovite juurdepääsu anda.

WooCommerce’i seaded

Järgmisena vaatame WooCommerce’i seaded vahekaart:

WP ühisrahastus WooCommerce'i seaded

Siin peate konfigureerima konkreetsed su WooCommerce seadistusele vastavad valikud. Esiteks vali, kas kuvada oma ühisrahastusprojekti oma WooCommerce kaupluse lehel või mitte.

Sealt saate teha mitmeid muudatusi, määrates oma loendi- ja registreerimislehed, kohandades esitusvormi erinevate tekstiväljadega ja otsustades, millised teie lehed välja näevad ja hõlmavad. Kui kahtlete, valige soovitud seaded, siis vaadake oma saidi esiosa, et näha, kuidas need ilmuvad.

Stiilisätted

Viimane saadaolev vahekaart on põhiliste stiilivalikute jaoks. Ühisrahastamise lehtede ja vormide täiendavaks kohandamiseks kasutage sisseehitatud valikuid värviskeemi (mis on esiletõstetud värv) ja nuppude kujundamiseks.

Sotsiaalse jagamise seaded

WP Crowdfunding pistikprogramm pakub ka võimalusi sotsiaalse jagamise võimaldamiseks Twitteri, Facebooki, Google+, Pinteresti ja lingitud kaudu. Märkige lihtsalt nende sotsiaalsete platvormide ruudud, mida soovite kasutada.

Pärast nende näpunäidete tegemist peaksite olema valmis oma kampaania tegelikult looma (Märkus – meilide, reCAPTCHA ja Walleti jaoks on lisatud lisavõimalused ning juurdepääs kampaania toimivusaruannetele, mis on saadaval ainult pistikprogrammi premium versiooniga).

3. samm: looge WP ühisrahastuskampaania

Alustamiseks lisage kampaaniad ise otse WooCommercei kaudu. Valige lihtsalt toote andmete tüüp „Crowdfunding” ja lisage oma teave.

WooCommerce WP ühisrahastamise toode

4. samm: WP ühisrahastamise lühikoodid

Peate oma WordPressi saidile lisama uue lehe. Alates Lühikood rippmenüüst valige loodava vormi tüüp:

WP ühisrahastamise lühikoodid

Seejärel saate kasutajaliideses alustada kampaania seadistamist:

Esitamisvormi näidis.

Lisaks üldisele infole projekti kohta saate siia lisada ka pandisummad ja hüved. Kui kõik on korras, klõpsake nuppu Esita kampaania.

Enne kokkupanekut tasub mainida, et WP ühisrahastus ei vaja spetsiaalset teemat. Nii et kui teil on juba WordPressi sait, ei pea te muretsema selle välimuse muutmise pärast. Premium versioon sisaldab aga spetsiaalselt pistikprogrammi jaoks välja töötatud tasuta teemat, mida tasub kontrollida.


Ühisrahastamise veebisaidi loomine võimaldab teil luua nii väikeseid või suuri kampaaniaid, kui soovite, ja omada täielikku kontrolli kõigi aspektide üle. WP Crowdfundingu abiga võib teil olla oma rahakogumise veebisait, mis julgustab teie kogukonda oma projekti rahastama ja reklaamima.

Kas teil on küsimusi WP Crowdfundingu kasutamise kohta oma projekti veebisaidi loomisel? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Märge: See on värskendatud postitus, mis hõlmas varem Astoundify Crowdfundingu pistikprogrammi, mida enam pole.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map