Artistidele mõeldud WordPress: lihtsad viisid veebiportfelli loomiseks

Veebiportfelli loomine pole kunagi olnud lihtsam. Kättesaadavate tööriistade abil on see nüüd saanud igaühe teha.


Varem selleks, et luua midagi, mis nägi välja hea ja mis võimaldas teil kunstiteoseid stiilselt näidata, oli teil vaja palgata arendaja. Kellegi palkamine teile kohandatud veebisaidi loomiseks võib olla väga kallis ja see ei pruugi olla kõigile kättesaadav võimalus.

Nende eelarvega kunstnike õnneks on WordPress viimase kümne aasta jooksul kasvanud. See pole enam asi, mida kasutatakse lihtsalt kirjanike ajaveebide loomiseks, et oma töid tutvustada. Mõne pistikprogrammi või spetsiaalselt kujundatud teema abil saab WordPressi hõlpsalt muuta iga visuaalkunstniku uimastamiseks veebiportfelliks.

Meediumide haldamisest on saanud WordPressi uuemate versioonide suur komponent. Arendajad ja disainerid kasutavad neid edusamme ära, et luua mõned tähelepanuväärsed teemad ja pistikprogrammid, mida kunstnikud saavad kasutada.

Vaatame mõnda neist loomingutest, mida saate kasutada oma kauni portfelli veebisaidi loomiseks.

Teemad

Oleme juba kureerinud teile terve sirvimiseks mõeldud WordPressi teema. Meil on õnnestunud neid leida tohutul hulgal, nii et vaatame mõnda minu lemmikteemat nende seast, mille oleme juba leidnud.

Fotokaraadid

Fotokaraadid

Photocrati on loodud spetsiaalselt fotograafidele oma töö tutvustamiseks.

Selle asemel, et olla lihtsalt lihtne teema, on Photocrati raamistik, mis võimaldab teil kasutada 60 sisseehitatud stiili, et luua sait, mis näeb välja täpselt selline, nagu soovite. Raamistik hõlmab lisaks võimsale galeriihaldusele ka sisseehitatud e-kaubanduse süsteemi, et saaksite oma töid otse oma saidilt müüa.

Juurdepääs üle 17 000 fotograafi kogukonnale on see esmaklassiline teema hinnaga 89 dollarit.

WordPressi teema kokku

WordPressi teemademode kokku lohistamine

Kuna saate valida hulgaliselt demosid ja sisseehitatud suvandeid, ei saa te teema WordPress kokku puutuda. See on mitmeotstarbeline teema, millel on sisseehitatud tugi pukseerimislehe loomiseks, WooCommerce’i integreerimine poe loomiseks, populaarse sündmuste kalendri pistikprogrammi tugi sündmuste kuvamiseks ja palju kasulikke kohandamisseadeid, et teema näeks teie vajadustele kõige paremini sobiv..

Illustreerige

Illustreerige

Illustreerimine on suurepärane premium-portfelliteema, mille meeskond on loonud siin WPExploreris koos Blazi disainitoega aadressil Blazrobar.com.

Teema on puhas, lihtne ja üles ehitatud eesmärgiga võimaldada teil oma tööd võrgus hõlpsalt jagada. Teema võimaldab teil portfoolio korraldamiseks luua piiramatu kategooriaid ja silte. Sellel on ainulaadne portfellivärvi ülekate ja pildi värvipaleti funktsioon, et lisada portfoolio tükkidele veidi rohkem stiili ja teavet.

Pluginad

Kui teil on juba WordPressi veebisait teemaga, mis teile meeldib, siis ei pruugi selle muutmine olla teie parim valik. Selle asemel, et kogu saiti uue teema ümber kujundada, peaksite kasutama ühte paljudest seal asuvatest portfelli pluginatest.

Nende pistikprogrammide abil saate muuta oma saidi osa fantastiliseks portfelliks, mis integreerub hõlpsalt teie praeguse saidi kujundusega. Vaatame valikut pistikprogramme, mida saate kasutada.

Vinge filtreeritav portfell

Vinge filtreeritav portfell

Sellel pistikprogrammil pole mitte ainult suurepärane nimi, vaid see edastab täpselt selle, mida ta ütleb. See pistikprogramm võimaldab teil oma veebisaidil luua puhta ja võimsa portfelli.

Vinge filtritav portfell võimaldab teil portfelliobjektide jaoks luua mitu kategooriat ja seejärel neid kategooriaid kasutades portfellilehte filtreerida. Filtreerimisprotsess toimub väga sujuva ja professionaalse animatsiooniga ning sellel on suurepärane pildi hõljumisefekt, mis tõepoolest eristab iga üksust.

See on fantastiline plugin, mis on täpselt see, mida enamik kunstnikke otsib. See on tasuta ja saadaval WordPressi pistikprogrammi hoidlast.

Meediumivõrk

Meediumivõrk

Media Grid on lisatasu plugin, mis võimaldab teil luua piiramatuid portfellivõrku. Need ruudud muudavad automaatselt iga üksuse kuva suuruse, et see sobiks teie valitud ruudustiku suurusega. See tähendab, et kui lisate igasse ruudustikku rohkem üksusi, muutub ekraan nende kohandamiseks.

Pistikprogrammil on visuaalne ruudustik, mis võimaldab teil iga ruudustiku välimust käsitsi kohandada. Seejärel saab iga ruudustiku lisada lehtedele, kasutades pistikprogrammi sisseehitatud lühikoodiviisardit. Iga ruudustiku jaoks on mitu kohandamisvalikut, sealhulgas üksuste lisamine kategooriatesse filtreerimiseks ja mitme ülekattevärvi lisamine ruudustikuelementidele, mis võimaldab teil ruudustiku kuvada täpselt nii, nagu soovite..

ZoomFolio

ZoomFolio

ZoomFolio on väga elegantne portfelli plugin. Nagu teistegi puhul, võimaldab see teil iga üksuse kategooriatesse liigitada ja need lehel filtrida. ZoomFolio eraldab seda, kuidas see võimaldab teil lehe kujundust kohandada.

Teie loodud portfellilehel on kiirkonfiguratsiooni menüü, mis võimaldab teil muuta tausta, teksti linkide värvi ja hõljutada hõlpsasti värvi. See konfiguratsioonimenüü võimaldab teil muuta ka ruudustiku stiili ja üksuse vaikimisi laiust lehel.

Iga portfelli üksust kuvatakse klõpsamise ajal valguskasti ja seejärel saab seda laiendada täisekraanipilti. See on suurepärane viis oma töö kõrgema eraldusvõimega versioonide kuvamiseks. Pistikprogrammil on ka iga portfelliüksusesse sisse seatud sotsiaalne jagamine.

OnePage’i portfell

OnePage'i portfell

OnePage Portfolio pistikprogramm on väga lihtne pistikprogramm portfellilehtede loomiseks. Pistikprogramm võimaldab teil lisada kõik oma portfellitükid ühte kategooriasse ja filtreerida lehe üksused siltide abil.

Pistikprogramm kuvab teie portfelliüksused Pinterestis sarnases stiilis, mis on väga puhas. Iga portfelliüksus võib klõpsamisel kuvada kirjelduse. Üksused lisatakse gruppi, luues uue postituse ja määrates selle teie valitud portfelli kategooriasse.

See on väga lihtne ja minimalistlik pistikprogramm, mis meeldib neile, kes ei soovi oma lehti liiga keerukaks muuta. See on tasuta allalaaditav WordPressi hoidlast.

Kas teil on veebiportfelli??

Nagu näete, on seal tohutul hulgal võimalusi, mis aitavad teil luua uimastamise portfelli. Olen kriimustanud vaid seda, mida saate kasutada oma portfelli veebisaidi loomiseks.

Arendajad ja disainerid lisavad iga päev turule suurepäraseid uusi teemasid ja pistikprogramme, pidades silmas fotograafe ja muid visuaalkunstnikke. Kui need, millest ma siin rääkisin, ei vasta teie vajadustele, võin garanteerida, et seal on mõni teema või pistikprogramm.

Kas teil on ettepanekuid teemade või pistikprogrammide loomiseks uimastamise portfoolio loomiseks? Kui jah, siis tahaksime neist kuulda allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map