Äärmiselt visuaalse helilooja lohistamise ja languse loomise juhend WordPressile

Viimane juhend visuaalsele heliloojale WordPressi jaoks

Visual Composerist on saanud WordPressi üks enimmüüdud lehe loomise pistikprogramme. Alates selle väljalaskest 2011. aasta mais on pistikprogramm plahvatuslikult kasvanud enam kui 150 000 kliendiga (kui mitte arvestada sadu tuhandeid kasutajaid, kes said teemaga komplekteeritud eksemplari), 200+ lisandmoodulit ja laiendust ning sadu positiivseid ülevaateid võrk.


Kui teil ei ole juba pistikprogrammi oma eksemplari, siis olete võib-olla juba varem näinud, et see on ühendatud WordPressi premium-teemaga või olete kusagil veebis kohanud vana Visual Composeri juhendit. Pärast Visual Composeri esmakordset väljaandmist on palju muutunud, nii et tahtsime teid juhendada kõigis selle võimsa pistikprogrammi moodustavates vingetes funktsioonides.

Tutvuge visuaalse heliloojaga

Visuaalse helilooja lehekülje koostaja

Kui te pole tuttav, on Visual Composer WordPressi pukseerimislehe loomise pistikprogramm. See mugav dandy pistikprogramm võtab raskesti välja kohandatud ilmega WordPressi postituste ja lehtede loomise. Kodeerimisega seotud teadmisi pole vaja. Installige lihtsalt pistikprogramm ja saate oma postituste ja lehtede loomisega tööle hakata. See ühildub ka enamiku tasuta ja paljude premium-teemadega, lisaks ühildub see täielikult selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu Kontaktvorm 7, Slider Revolution ja paljud teised (mida käsitleme hiljem).

Visuaalse helilooja installimine

Enne oma lehtede loomist peate alla laadima ja installima Visual Composeri. Pistikprogrammi koopia kindlustamiseks on kaks võimalust: kas osta oma koopia või osta a premium teema koos pistikprogrammiga. plugin töötab täpselt sama ükskõik mis marsruudi valite, on nende kahe meetodi ainus erinevus selle installimise viis.

1. võimalus: ostke oma WordPressi saidil kasutamiseks oma eksemplar

Esimene võimalus visuaalse helilooja koopia saamiseks on osta pistikprogramm ise. Minge lihtsalt CodeCanyoni, lisage ostukorvi visuaalse helilooja koopia (soovitame lisada täiendavat tuge, et saaksite plugina autori abi kogu aasta vältel) ja lõpetage ost.

Ostke visuaalne helilooja

Järgmisena liikuge allalaadimiste lehele. Klõpsake äsja ostetud pistikprogrammi Visual Composer kõrval rohelist nuppu Laadi alla ja valige Ainult installitav WordPress-fail.

Laadige alla visuaalne helilooja

Nüüd logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus. Klõpsake nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu ekraani ülaosas.

Laadige üles visuaalse helilooja pistikprogramm

Valige CodeCanyonist allalaaditud zip-fail Visual Composer. Seejärel klõpsake lihtsalt pistikprogrammi installimiseks ja aktiveerimiseks.

Kuna ostsite pistikprogrammi, peate aktiveerimisprotsessi lõpetamiseks lisama ka oma litsentsi koodi. Klõpsake lihtsalt ekraani ülaosas oleval lingil ja seejärel hiiglasel sinisel nupul aktiveeri oma koopia visuaalheliloojast.

Klõpsake visuaalse helilooja aktiveerimiseks

See avab portaali, kus saate WPBakeryl oma ostu kinnitada. Klõpsake suurel rohelisel Kinnitage nuppu. Ärge muretsege – annate ainult WPBakeryle loa kinnitada, et teie kasutajanimi / e-post ostsid tõesti Visual Composeri koopia.

Aktiveerige Via Envato abil

Lihtsalt järgige juhiseid aktiveerimise lõpetamiseks ja naasmiseks oma WordPressi juhtpaneelile. Nüüd olete valmis ehitama!

2. võimalus: visuaalne helilooja oli komplekteeritud teie WordPressi teemaga

Kui ostsite teema koos komplekti kuuluva Visual Composeriga, on installeerimine erinev ja see võib ka autoriti erineda. Näitame teile, kuidas pistikprogrammi installida, kui kasutate sellist WPExploreri teemat nagu Total (ja see peaks olema enamiku teiste premium-teemadega üsna sarnane).

Kõigepealt peate oma WordPressi teema alla laadima ja installima. Kui ostsite oma teema Themeforestist, on see sama protsess nagu Visual Composeri allalaadimine. Logige sisse oma teemametsade kontole ja minge allalaadimiste lehele. Seejärel leidke oma teema, klõpsake allalaadimisnupul ja valige ainult installitav WordPress-fail.

Laadige alla WordPressi teema

Järgmine logige sisse oma WordPressi installimisse ja klõpsake nuppu Välimus> Kujundused> Lisa uus. Seejärel klõpsake nuppu Laadige teema üles suvand lehe ülaosas. Installitava WordPressi faili leidmiseks peate avama allalaaditud ZIP-faili. Selle põhjuseks on asjaolu, et kogu teema on komplekteeritud lisafunktsioonidega, nagu lisatasu pluginad, näidisandmed ja PSD-failid.

Installige kogu WordPressi teema

Kui olete faili leidnud, saate teema üles laadida, installida ja aktiveerida. Pärast aktiveerimist palub Total teil seda teha installige soovitatud pistikprogrammid – sealhulgas visuaalne helilooja.

Kokku soovitatavaid pistikprogramme

Klõpsake lihtsalt linki Alustage pluginate installimist. Valige Installi kontrollige rippmenüüst hulgitoimingud kõiki installitavaid pistikprogramme ja klõpsake siis nuppu Kandideeri.

Installige soovitatavad pistikprogrammid

See on kõik, mida peate tegema! Envato kaudu pole vaja visuaalset heliloojat aktiveerida. Kuna ostsite pistikprogrammi enda koopia asemel teema teil pole kinnitamiseks litsentsikoodi ja teil pole juurdepääsu pistikprogrammi värskendustele enne, kui teema autor need teile pakub.

Helilooja valikuline aktiveerimine

Muidugi, kui soovite värskenduste kiiremaks saamiseks oma koopia osta, võite seda kindlasti teha, kuid Visual Composerit ei pea te oma teemaga kasutama. Sellega saate liikuda plugina tegeliku kasutamise juurde.

Visuaalse helilooja lehekülje koostaja kasutamise alustamine

Nüüd, kui olete Visual Composeri installinud, on aeg alustada pistikprogrammi seadetega. WordPressi juhtpaneelil peaksite nüüd nägema Visual Composeri suvandit. Seadete lehe avamiseks klõpsake sellel.

Visuaalse helilooja üldised seaded

üldised seaded vahekaart sisaldab lihtsaid võimalusi reageerivate elementide lubamiseks / keelamiseks väikeste ekraanide virnastamine (nii et tavaline kolme veeru rida saab kolmeks ühe veeru reaks võrreldes kolme veeru rea kahandamisega mobiilis), valides Google’i fondi alamhulga ja puhkenupu visuaalse helilooja giidiga ringreiside uuesti sisselülitamiseks.

Visuaalse helilooja rollijuht

Kui teie veebisait kasutab mitut kasutajarolli, siis visuaalne helilooja Rollijuht kindlasti kasuks. Sellel seadete lehel saate rollist lähtuvalt piirata kasutaja juurdepääsu Visual Composeri funktsioonidele. Nii saate lubada administraatoritel juurdepääsu kõigile funktsioonidele, piirates toimetajate kasutamist ainult ajaveebilehtede ja üldse mitte millegi kaastöötajatega.

Me mainisime seda juba installimise ajal, kuid Toote litsents vahekaardil saate oma litsentsikoodi kontrollida, kui ostsite pistikprogrammi enda koopia. Kui teie Visual Composeri koopia oli komplekteeritud teemaga, võite seda jaotist ignoreerida.

Leheehitaja elemendid

Visuaalse helilooja lehe ehitaja elemendid

Visual Composer sisaldab 34 standardset leheehitaja elementi paljude funktsioonide jaoks, mida soovite oma lehtedele lisada (ülaltoodud ekraanipilt näitab neid kõiki, lisaks element Kontaktvorm 7, millest me räägime hiljem). Paljud elemendid sisaldavad lisatud värve, ääriseid, polstrit, veeriseid, kohandatud CSS-i, animatsioone ja palju muud. Sisalduv on kiire ülevaade järgmistest:

 • Ridad on teie lehtede leht. Ridalemendi abil saate luua veerge ja sisestada kõiki oma muid leheelemente.
 • Tekstiplokid on täpselt sellised, nagu nad kõlavad – tekstiplokid. tavalise WordPress WYSIWYG redigeerija abil saate selle mooduli abil teksti lisada ja vormindada.
 • Ikoonid lisada fontikoonid järgmistest ikooniteekidest: FontAwesome, Open Iconic, Typicons, Entypo, Linecons ja Mono Social.
 • Eraldaja ja eraldaja tekstiga on viisid, kuidas luua rea ​​(ja / või teksti) katkeid oma lehtedel lõikude vahel.
 • Sõnumikastid sobivad suurepäraselt märkmete, märguannete või muude karbimassaažide lisamiseks.
 • Facebook, Tweet, Google+ ja Pinterest on kõik lihtsad suhtlusnupud, mille saate kasutajatele loodava lehe jagamiseks lisada.
 • KKK on lülitid, mida saab kasutada peidetud sisu lisamiseks, mida kasutajad saavad teie lehe läbi lugedes avaldada.
 • Üksik pilt just see – lihtne pilt, millele on lisatud suuruse määramise, animatsiooni, lingi ja palju muud.
 • Vahelehed, tuurid ja akordionid on sarnased KKK-dele selle poolest, et sisaldavad peidetud või kokkupandavat sisu, kuid esimese jaotisega on lahti.
 • A Lehetatav konteiner on põhisisu liugur (kuid igasse konteineri „lehele” saate sisestada peaaegu iga leheküljeehitaja elemendi).
 • Kohandatud pealkirjad hõlbustage oma pealkirjade lisamist sektsioonidesse, kasutades kohandatud fonte, suurust, värve ja palju muud.
 • Nupud lubada teil linke teistele lehtedele või välistele veebisaitidele lisada.
 • A Üleskutse tegevusele on lisatud nupuga viikte lahter, mis köidab kasutajate tähelepanu ja võimaldab teil lisada natuke veenvat sisu.
 • Vidinaga külgriba võimaldab teil sisestada oma kohandatud külgriba ükskõik kuhu lehele.
 • Video mängija muudab WordPressi toetatud erinevate videovormingute sisestamise lihtsaks.
 • Google kaardid on veel üks lihtne variant – kaardi lisamiseks oma lehele kleepige lihtsalt oma Google Map koodi.
 • Edenemisribad, tabelid, ümar- ja joondiagrammid on kõik võimalused andmete või oskuste graafikuks kuvamiseks või kuvamiseks.
 • Tühi ruum muudab elementide vahele vertikaalse pausi lisamise lihtsaks.
 • Posti-, meediumi-, müürikivide ja meediummüüride võred on kõik kohandatud ruudud, mida saate lehtedele lisada (koos võimalusega segada ja sobitada postituse või meediatüüpe).

Visuaalse helilooja vidina elemendid

Pistikprogramm sisaldab ka 8 vidina elemendid mida saab kasutada oma külgriba ehitamiseks, kui otsustate seda teha. Need on abiks kohandatud maandumislehtede loomisel, kus teie külgriba ei pruugi asuda tavalises lehe asukohas või kui kogu teie veebisait on suur maandumislehtede võrk, millel pole kahte sama külgriba.

Visuaalsete heliloojate laiendid

Visuaalse komponeerimise põhielemendid on alustamiseks suurepärased, kuid lõpuks soovite või vajate oma kohandatud lehtede paigutuse loomiseks rohkem. See on võimalik pikenduste kaudu. Visual Composeri laienduste jaoks on mõned erinevad allikad.

Visuaalse helilooja lehekülje koostaja elementide koguarv

Esimene viis laiendage oma visuaalset heliloojat teie teema kaudu. Suurepärane näide on meie teema WordPress kokku, mis sisaldab 39 lisatud leheehitaja elementi. Need on komplekti Total lisatud, et selle funktsioonidega töötada, nii et nende kasutamiseks peab teil olema teema installitud ja aktiivne. Kokku sisaldab laiendusi kohandatud postitüüpide (iseloomustused, töötajad, portfellid), kohandatud galeriide, lihtsate liugurite, sotsiaalsete ja palju muu jaoks. See lihtsustab soovitud sisu lisamist sinna, kuhu soovite.

Kolmanda osapoole visuaalsete heliloojate lisad

Kui teie teema ei sisalda laiendusi, mida saate installida kolmanda osapoole visuaalse helilooja laiendused. Need võivad ulatuda tasuta kuni 55 dollarini ja on saadaval erinevatelt autoritelt CodeCanyonis ja kogu veebis. Kui soovite lisada mõned lisafunktsioonid, näiteks hinnastabelid ja sotsiaalsed reklaamid, siis on tee tasuta plugin Symple Shortcodes (lõime selle siin ju WPExploreris). Kui soovite lisada veel mõni paadikoor, siis võib teie jaoks sobida selline esmaklassiline pistikprogramm nagu Ultimate Add-on. Võimalusi on sõna otseses mõttes sadu – näete a ühilduvate lisandmoodulite täielik loetelu saidil WPBakery.

Kuid kui soovite oma visuaalset heliloojat laiendada, soovitame seda siiski teha ärge kasutage kõiki teema- ja pistikprogrammilaiendeid korraga. Rohkem pole alati parem – eriti sel juhul. See loob mitte ainult palju kattumisi ja dubleerivaid võimalusi, vaid aeglustab ka teie saiti (iga lehe ehitaja elemendis läheb palju tonni koodi). Nii et valige pikendus, mis sobib teie jaoks kõige paremini, ja pidage seda kinni.

Taustprogrammi ja kasutajaliidese redigeerimine

Visual Composeriga ei piirdu te ainult sellega, kuidas saate oma lehti üles ehitada ja redigeerida. Selle võimsa pistikprogrammi abil saate teha muudatusi modulaarsest taustaprogrammist või visuaalsest kasutajaliidesest.

Visuaalse helilooja taustaprogramm

Visuaalse helilooja taustaprogramm

Kui otsustate kasutada taustaredaktor iga element kuvatakse modulaarse elemendina, mille saate oma kohale sisestada, lohistada ja kukutada. See meetod on suurepärane, kui soovite kiiresti paigutada juhtraami, kuidas teie leht peaks välja nägema, ja see võib olla ka kiirem kui kasutajaliides, kui teil on aeglasem server või Interneti-ühendus.

Taustredaktorit on üsna lihtne kasutada. Klõpsake lihtsalt sinist nuppu Taustredaktor redigeeritava lehe või postituse visuaalse helilooja lubamiseks.

Luba taustredaktor

Seejärel klõpsake türkiisi nuppu +Lisage elemendid.

Lisage elemendid taustaredaktori kaudu

Siit saate alustada kõigi soovitud leheelementide sisestamist!

Visuaalhelilooja Frontendi toimetaja

Visuaalhelilooja Frontendi toimetaja

frontend editor pakub palju paremat vaadet selle kohta, kuidas teie lõplik leht välja näeb, kuna see on sisuliselt reaalajas visuaalne redigeerija. See võimaldab teil sisestada kõik samad leheehitaja elemendid kui taustredaktor ja selle eeliseks on võimalus neid mooduli asemel tegelikult näha. Saate näha, kui suur 300 piksline pilt tegelikult välja näeb või kui tõesti ilmub heleväärtusega # 6e2f93 lilla nupp.

Esiosa redigeerimise lubamiseks klõpsake mõlemal neist Frontend toimetaja oma lehe või postituse valikud.

Luba esipaneeli redigeerija

See värskendab teie ekraani ja viib teid teie postituse või lehe reaalajas eelvaatele koos kõigi samade lehtede loomise võimalustega nagu taustaredaktor..

Lisage elemendid Frontend Editori kaudu

Elementide lisamise alustamiseks klõpsake lihtsalt. Peamine erinevus on selles, et näete elemente nende sisestamisel ja saate kasutada nuppu eelvaate valikud et saada aimu, kuidas teie leht lauaarvutites, sülearvutites, tahvelarvutites ja telefonides välja näeb.

Leheelementide lisamine ja muutmine

Ükskõik, kas kasutate tagantpoolt või eesmist redaktorit, on teil erinevad lehe koostaja elementide kohandamiseks samad võimalused. Ehkki suvandid erinevad elementide vahel, on pärast elemendi sisestamist mõned peamised omadused.

Visuaalne helilooja: Redigeeri rida

Visuaalse helilooja rea ​​valikud

Pole tähtis, mida soovite oma lehele lisada esmalt peate sisestama rea. Kui see on sisestatud, saate sinise paljastamise hõljuda esiosa elemendil rea valikud (taustapildis on need alati näha iga rea ​​ülaosas).

 • Esimene Reaikoon kus saate klõpsata, et rida uuel lehel lohistada ja lohistada.
 • Pliiats ikoon avab teie rea sätete valikud. Need võivad teie teemast olenevalt erineda. Teema Kokku korral näete valikuid kohaliku kerimise ID jaoks, rea venitamine (täislaiuse ridade jaoks), täiskõrgusega rida, minimaalne kõrgus, mobiilis nähtavus, tsentreeritud sisu, võrdse kõrgusega veerud, animatsioon, tüpograafia, maksimaalne laius, veergude vahe , taustavideo või parallaksi ja kujundusvõimalused (ääris, ääris, polster, taustavärv / pilt).
 • Veerud on teie veergude arvu määratlemiseks. Kuni 6 veeru jaoks on vaikesuvandid, kuid soovi korral saate määratleda ka oma kohandatud veeru paigutuse.
 • Pluss lisab redigeeritava rea ​​alla uue rea.
 • Koopia ikoon kloonib teie praeguse rea ja kogu selle sisu (ehk ka kõik elemendid, mille olete reas lisanud). See on suurepärane, kui soovite rea paigutust samal lehel mitu korda kasutada.
 • Prügikast on lihtsalt terve rea ja selle sisu kustutamine.
Visuaalne helilooja: veeru redigeerimine

Visuaalse helilooja veeru valikud

Kui hõljutate esipaneeli redigeerija reas, näete ka kollast värvi veeru valikud (taustapildis leiate samad valikud ja ikoonid, mis kuvatakse iga veeru kohal).

 • Esimene Veeruikoon on sama mis read – klõpsake sellel, et veerge nende reas vedada ja ümber paigutada.
 • Pliiats on üldised veerusätted. Sarnaselt ridadele võivad veergude valikud sõltuda kasutatavast teemast. Kokku on järgmised valikud: nähtavus mobiilis, animatsioon, tüpograafia, minimaalne kõrgus, kujundusvalikud (veeris, ääris, polster, taust) ja reageerimissätted (kohandatud nihe, laius või varjatud valikud vastavalt seadmele).
 • Veergude jaoks Pluss ikoon lisab elemendi veeru ülaossa kõigi juba sisestatud elementide kohale.
 • Jällegi Prügikast ikoon on kogu veeru ja selle sisu kustutamine. Pärast veeru kustutamist säilitavad ülejäänud veerud oma mõõtmed (kui kustutate ühe kolmest veerust, jäävad ülejäänud 2 veergu ikkagi 1/3 suurusega veergudeks), nii et pidage meeles, et pärast kustutamist peaksite veergude laiust muutma.
Visuaalne helilooja: lehe elemendi muutmine

Visuaalse helilooja lehe elemendi valikud

Oma reas või veergudes kasutate lehe elemendi lisamiseks plussikooni. Ülaltoodud ekraanipildil oleme lisanud a Sõnumikast. Elemendi sisestamisel avanevad seaded automaatselt. Juba lisatud elemendi redigeerimiseks hõljutage kursorit esi- või tagakülje redigeerija elemendil, et kuvada järgmised valikud:

 • Pliiats Ikoon avab sätted (mida kirjeldatakse allpool).
 • Koopia ikoon kloonib teie lehe elemendi täpselt nii, nagu teil on (sätted ja kõik).
 • Viimaseks Prügikast kustutab ainult teie lehe ehitaja elemendi. realt või veerult, kuhu selle sisestasite, jättes kõik muud elemendid taktitundele.
Visuaalne helilooja: lehe element General

Leheelemendi üldised valikud

Uue elemendi sisestamisel või elemendi Pencil ikoonil klõpsamisel avaneb lehe koostamise element seaded. Need on (enamasti) jagatud mitmeks vahekaardiks, et teil oleks lihtsam kõiki teile kättesaadavaid kohandamisvalikuid näha. Lisaks vahekaardile Seadistused on ka käik paremas ülanurgas olev ikoon, mida saate kasutada valitud sätete salvestamiseks eelseadistatud hiljem uuesti kasutada või a vaikimisi automaatselt kasutamiseks iga kord, kui selle konkreetse elemendi sisestate.

Vahekaart Üldine sisaldab teie lehe elemendi üldisi valikuid. Need erinevad sõltuvalt sisestatavast elemendist (kuid muutmine on igal juhul sama lihtne kui rippmenüü, värvivalija, märkeruudu või tekstikasti kasutamine). Näiteks Sõnumikast ülaltoodud ekraanipildil sisaldab stiili, kuju, värvi, ikooni, teksti ja animatsiooni valikuid. Aga kui sisestate a Nupp selle asemel leiate valikuid teksti, URL-i, stiili, kuju, värvi, suuruse, joondamise, ikooni ja animatsiooni jaoks.

Visuaalne helilooja: leheelemendi kujundus

Lehe elemendi kujundusvalikud

Vahekaart Kujundusvalikud on teine ​​standardvahekaart, mida näete peaaegu kõigil leheehitaja elementidel. Siit saate oma elemendile lisada kohandatud tausta (värvi või pildi), äärise, polsterduse ja veerise. Juhtimise lihtsustamise suvandid vähendavad CSS-kasti suvandeid, nii et saate sisestada iga valiku jaoks ühe universaalse väärtuse (veeris, ääris ja polster). Üks meeldejääv märkus: tausta rakendamisel asub see teie piiril. Nii suurendades oma polstrit suurendab teie elemendi ümber lisatud nähtava tausta, kuid kui te seda teete suurendage oma varu suurendate oma lehe elemendi ümber tühja ruumi (paljastades selle taga oleva rea ​​/ lehe)

Muidugi võib olenevalt lehe elemendi lisamisest moodulist olla palju rohkem sakke. Näiteks visuaalne helilooja Postitusvõrk on lisanud andmeseadete ja üksuse kujundamise suvandiklapid. Ja kui kasutate kohandatud lehe elemente, näiteks laienduse kaudu Töötajate koguarv sisseehitatud valikuid (nt päringuvõimalused, kohandatud piltide kärpimine, meta, sotsiaalsed lingid, katkendid jne) võib olla veelgi rohkem, sõltuvalt sellest, mida laienduse autor on lisanud.

Märge: Meie kassast leiate täieliku elementide loendi Kogu ehitaja moodulite juhend. Parim viis õppida, mida iga moodul teeb, on visuaalse heliloojaga mängimine. Looge testleht ja harjutage elementide sisestamist ja muutmist. Saate selle kiiresti hanguda ja ehitate lehti nagu profid!

Populaarsed ühilduvad pistikprogrammid

Lisaks Visual Composeri laienditele ühilduvad paljud populaarsed pistikprogrammid Visual Composeriga ja lisavad automaatselt oma lehe ehituse elemendi. Siin on mõned paljudest pistikprogrammidest, millest on hea meel kuulda ja mis töötavad sujuvalt koos Visual Composeri pistikprogrammiga, et veelgi paremat lehte luua.

WooCommerce elemendid visuaalsele heliloojale

WooCommerce: Kui soovite luua poe WordPressi abil, siis on selleks tee WooCommerce. See plugin pole mitte ainult tasuta ja täis fantastilisi funktsioone, vaid ühildub ka Visual Composeriga. Pärast installimist ja aktiveerimist WooCommerce mitte ainult ei lisa selle enda sätteid ja valikuid, vaid lisab ka 17 uue lehe ehitaja elementi teiega mängida.

Revolution Slider WordPressi pistikprogramm

Liuguri revolutsioon: Liugurid on suurepärane võimalus lisada tähelepanu haaravat ja sisuga pakitud jaotist mis tahes lehele ning Slider Revolution on täiuslik pistikprogramm just selle tegemiseks. Selle pistikprogrammi abil saate muljetavaldavate liugurite loomiseks lohistada selliseid elemente nagu tekst, nupud, pildid ja isegi videod, millele on lisatud animatsioone ja efekte. Vaadake seda toiminguna paljudel meie Kokku demodel!

LayerSlider WordPressi pistikprogramm

LayerSlider: Veel üks suurepärane võimalus liugurite jaoks on LayerSlideri pistikprogramm. See on sama vinge nagu Slider Revolution, kuid pisut erineva liidese ja võimalustega. See sisaldab isegi kohandatud üleminekuehitajat, nii et saate luua omamoodi animatsioone. See on ka üks kahest lisatasu liugurist, mis on komplekteeritud meie kogu WordPressi teemaga, nii et teate, et see on päris tore.

Võtke ühendust vormi 7 tasuta WordPressi pistikprogrammiga

Kontaktvorm 7: Kontaktvormid on oluline osa igast veebisaidist – olge siis ajakirjanik, kellel on ettevõtluspäringute vorm, või hambaarst, kellel on kohtumiste vorm. Kontaktvorm 7 on täiesti tasuta, paindlik ja Visual Composeriga on kontaktvormide sisestamine kohandatud vormi elemendi abil lihtne.

WPML WordPressi tõlkeplugin

WPML: Kui teil on vaja luua mitmekeelne veebisait, on WPML üks peamisi võimalusi oma postituste ja lehtede tõlkimiseks. Plus WPML ühildub täielikult Visual Composeriga, nii et on võimalik tõlkida iga teie loodud kohandatud leht.

Polylangi tasuta WordPressi pistikprogramm

Polülang: Kui te ei soovi WPML-i investeerida, on Polylang suurepärane tasuta võimalus, mis ühildub täielikult Visual Composeriga (see on üks tasuta pistikprogrammidest, mida soovitame muuta teie WordPressi sait mitmekeelseks).

Pärmi SEO pistikprogramm

Pärmi SEO: Yoast võimaldab saidil oleva SEO parandamist igal kasutajal hõlpsalt. Seal on palju olulisi SEO funktsioone, sealhulgas saidiplaanid, metakirjeldused, riivsaiad ja palju muud. Mis kõige parem – pärmi SEO mängib Visual Composeriga kenasti, nii et võite SEO otsimise asemel muretseda paremate lehtede loomise pärast.

Visuaalse helilooja mallihaldur

Mall: See pistikprogramm ei ole lihtsalt ühilduv – selle lõi WPBakery (Visual Composeri autorid), et laiendada oma lehe koostaja funktsioone. Malli abil saab malle salvestada ja uuesti kasutada, nii et korduvate lehtede loomine on lihtne. Kui pistikprogramm on installitud, lisab see WordPressi juhtpaneeli Visual Composeri seadetes oma valiku, nii et mallide importimine, eksportimine ja taaskasutamine on lihtne (mis meie arvates oli nii vinge funktsioon, et komplekteerisime selle pistikprogrammi ka kokku)..

Ja oleme kindlad, et leidub veel palju suurepäraseid ühilduvaid pistikprogramme! Kui kahtlete uue pistikprogrammi ühilduvuses visuaalse heliloojaga, võtke lihtsalt ühendust oma uue pistikprogrammi autoriga ja küsige.

Visuaalse helilooja täpsemad valikud

Kogenenumate kasutajate jaoks on Visual Composeris paar lisavalikut, mida saate kasutada oma lehe ehitajale kohandatud lühikoodide lisamiseks ja kohandatud meediumivõrkude loomiseks..

Visuaalse helilooja lühinumbri kaardistaja

Esimene on Lühikoodide kaardistaja. Seda suvandit leiate Visual Composeri sätetest ja seda saab kasutada oma kohandatud lühikoodide kaardistamiseks Visual Composeriga. See on suurepärane, kui teil on teile meeldiv lühinumber (näiteks võib-olla üks hinnakujundustabeli jaoks), mida vaikimisi visuaalse helilooja komplekti ei kuulu.

Komplekti kuulub teine ​​täpsustatud võimalus Grid Builder. Selle funktsiooni abil saate luua kohandatud ruute (sarnaselt kandjate ja postitusvõrkudega) oma sisu kohandatud paigutustega. Näiteks saate luua ümarate piltidega kohandatud ajaveebipostide ruudustiku, postituse autori nime paksus kirjas kirjas, kohandatud katkendi pikkuse, loe edasi nuppu ja teise nupu, mis linkib soovitatud tootega. Kas teil on idee? Saate luua mis tahes soovitud ruudustiku, kasutades palju võimalusi elementide, värvide, veeriste, ääriste ja muu jaoks.

Mähkimine üles

WordPressi ja Visual Composeriga saate teha palju asju. Kui soovite näha lehe ehitajat tööl, siis vaadake mõnda meie teemademosest, kus oleme proovinud näidata visuaalse helilooja abil stiilide ja paigutuste mitmekesisust..

Ja kui me millestki ilma jäime lihtsalt küsi meilt. Räägime teile hea meelega kõike, mida soovite visuaalse helilooja ja selle töö kohta teada saada – jätke kommentaar allpool. Täname, et lugesite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map