9 parimat WordPressi kursust algajatele

Parimad WordPressi kursused algajatele

WordPress on tähelepanuväärne sisuhaldussüsteem (CMS), mistõttu on veebis saadaval nii palju häid WordPressi kursusi. See on piisavalt võimas ja paindlik, et luua peaaegu mis tahes ajaveebi või veebisaiti, mida võite ette kujutada. Kuid WordPressi avar maailm võib alguses tunduda hirmutav ja te ei pruugi teada, kuidas õppida selle kõiki külgi ja külgi.


Õnneks on WordPressi kogukond jõudsalt arenenud ja seal on palju inimesi, kes on nõus teid köite õppimisel aitama. Kiire Google’i otsing paljastab tuhandeid artikleid ja õpetusi koos spetsiaalsete YouTube’i kanalitega, näiteks WPCrafter, Tyler Moore, ja WPBeginner. Need ressursid on fantastilised, kuid sageli on parim viis edusammude saavutamiseks osaleda struktureeritumal kursusel.

Sellepärast soovitame selles artiklis mõnda tõeliselt suurepärast WordPressi veebikursust algajatele. Mõlemad on mõeldud uusi kasutajaid silmas pidades ja aitavad teil omandada teadmisi, mida peate oma veebisaitide loomise alustamiseks. Alustame!

1. WordPressi koolitus Yoast Academy poolt

Yoasti koostatud WordPressi koolitus

KÜLASTAGE YOAST ALUSTAMISEKS →

Aeg lõpetada: 3 tundi
Hind: Tasuta algajate kursused (199 dollarit aastas, SEO kursuse lisamiseks, 499 dollarit aastas, juurdepääs kõigile praegustele ja tulevastele kursustele)

Kas soovite WordPressiga kiiresti alustada? Noh, kellel on parem õppida kui üks tuntumaid nimesid tööstuses. Yoast Academy pakub 4 tasuta kursust põhitõdede katmiseks. Esimene, WordPress algajatele, tutvustab teid alustamiseks vajalikest sammudest (installimine, teemad, pistikprogrammid, turvalisus jne). Seejärel aitavad plokist ja klassikalisest redigeerijast pärit videod valida teile sobivaima. Ja lõpuks aitab WordPress SEO tasuta kursus algajatele suunata teid õiges suunas, et hakata otsingutulemustes järjestama.

Lisaks neile tasuta kursustele pakub Yoast kaht premium-paketti, mis on suurepärane ressurss nii algajatele kui ka WordPressi juba väljakujunenud kasutajatele. See on teie võimalus saada eksklusiivseid SEO näpunäiteid WordPressi SEO eksperdilt. Kui teil on aega ja eelarvet, on see suurepärane investeering teie veebisaidi tulevikku.

Plussid

 • 4 kiiret, lihtsat ja tasuta videot videote seedimiseks, et alustada põhitõdedega.
 • Täiendavate SEO-kursustele juurdepääsu täiendamise võimalused, mida te lihtsalt ei leia kuskilt mujalt.
 • Kursuste läbimisel oma veebisaidile lisamiseks või jätkamiseks on olemas Yoasti tunnistus ja märk.

Miinused

 • Kuna seal on ainult 4 kursust, ei lasku te nišiteemadele nagu e-kaubandus, infolehed jne.
 • Lisatasu SEO-kursused on kallid (kuigi nagu eespool mainitud, pidasin neid isiklikult investeeringuks).

2. WP rõõm: WordPressi koolitus

WP rõõm: WordPressi koolitus

Alustamiseks külastage veebisaiti Joy of WP →

Aeg lõpetada: 5 tundi 30 minutit (WP A kuni Z on umbes 4,5 tundi, samal ajal kui How to WordPress tuleb umbes 1 tunniga)
Hind: Tasuta

WP Joy of WP kohal olev budism on kokku pannud mitte ühe, vaid kaks kasulikku WordPressi kursuste sarja, et saaksite oma teekonda alustada. Neid lihtsasti jälgitavaid koos juhenditega leiate alustamise, lingid, teemad, pistikprogrammid, ajaveebi, hostingu, Gutenbergi ja veel mõned lisad (Potpourri jaotise alt). Videote lõpuleviimisel saate kindlasti WordPressi põhitõdesid hästi käsitleda.

Plussid

 • Mõlemad sarjad on täiesti tasuta (mõne video vaatamiseks võidakse teil siiski paluda registreeruda tasuta konto saamiseks).
 • Iga video hõlmab üksikasjalikult konkreetset teemat, nii et kui soovite õppida ainult seda, kuidas lisada oma päisesse meediume, võite selle vahele jätta ja vaadata ainult seda videot.

Miinused

 • Kui vaatate mõlemat, on see sari pisut pikas küljes. Kõigi videote lõpuleviimiseks peate eraldama pärastlõuna või veel parem, kui terve päev.
 • Siin on mõned videod, mille saate vahele jätta, kuna need on väga konkreetsed (peamiselt pistikprogrammide jaotises).

3. WP õpipoisi WordPressi kiirkursuse kursus

WP õpipoisi WordPressi kiirkursuse kursus

Alustamiseks külastage WPApprentice →

Aeg lõpetada: Üks tund
Hind: Tasuta (eluaegne juurdepääs WordPress Essentialsile 47 dollari eest või kõigile nende kursustele 147 dollari eest)

See esimene kursus on kiire ja lihtne juhend, mis on mõeldud absoluutselt alustajatele. WordPressi kiirkursuse kursus keskendub põhitõdedele: kuidas leida veebi, installida WordPress, kasutada armatuurlauda ja alustada sisu loomist. Selgitatakse kõiki platvormi keskseid funktsioone, nagu teemad, pistikprogrammid ja vidinad. Kui olete selle kümne video vaatamise lõpetanud, võite olla valmis oma esimese saidi seadistamist alustama.

Plussid

 • Kursus on lühike ja tasuta, nii et te ei riski sellega midagi proovides.
 • See püsib sissejuhataval tasemel, sobib suurepäraselt kellelegi, kes pole platvormi kunagi kasutanud.
 • Saate üldise ülevaate WordPressi kõigist peamistest funktsioonidest.

Miinused

 • Negatiivne külg võib olla ka asjaolu, et kursus on nii lühike – põhjalikeks selgitusteks pole ruumi.
 • Hõlmatud on ainult algtaseme teemad. Kui soovite luua midagi muud peale lihtsa saidi, vajate tõenäoliselt lisateavet.

4. Udemy täielik WordPressi koolitus algajatele

Udemy täielik WordPressi koolitus algajatele

Alustamiseks külastage Udemy →

Aeg lõpetada: 4 tundi
Hind: 19,99 dollarit

Täielik WordPressi koolitus algajatele on praegu hinnaga veidi alla 20 dollari ja see on suhteliselt ulatuslik. Nagu iga hea WordPressi kursus, hõlmab ka see Udemy kanne veebisaidi või ajaveebi seadistamise põhitõdesid. Samuti keskendutakse suuremale pildile, selgitades platvormi üldist raamistikku ja selle toimimist. Lõpu lähedal on mõni arutelu teemal kasutades SEO oma saidi nähtavuse ja paremusjärjestuse parandamiseks.

Plussid

 • Paar tundi on käsitletud palju teemasid.
 • Kursus sisaldab üksikasjalikku juhendit oma veebisaidi loomiseks ja käitamiseks.
 • See võtab WordPressi kasutusele kontseptuaalse lähenemisviisi, õpetades teile, kuidas ja miks asjad toimivad, mitte ainult juhiseid andma.
 • Enamik selgitusi on lihtsad ja algajasõbralikud.

Miinused

 • Osa hilisemast materjalist on üsna arenenud, hõlmates keerulisi teemasid, nagu näiteks oma teemade loomine (õigluse mõttes võite seda näha profina!).
 • Kursus on natuke vanem. Ehkki enamus selle teabest kehtib endiselt, on mõned asjad aegunud.

5. WordPress 101: põhitõed WP101 poolt

WordPress 101: WP101 põhitõed

Alustamiseks külastage WP101 →

Aeg lõpetada: 90 minutit
Hind: 19 dollarit aastas (esimesed 7 videot on tasuta – seega võite alustada 0 dollariga)

Vahel ei paku tasuta kursus kõike, mida otsite, ja olete nõus maksma midagi natuke professionaalsemat. WordPress 101: põhitõed tulevad hinnaga, kuid pakuvad rohkem tuge ja vaatamisvõimalusi kui ülaltoodud kursused. Samuti haldab see kõiki põhitõdesid – teemasid, pistikprogramme, saidi seadistamist – ning ka mõnda täpsemat materjali veebisaidi sätete ja kohandamise kohta. 20 videost laiali on palju kasulikke näpunäiteid WordPressi algajatele.

Plussid

 • Kursus on ligipääsetavam kui enamus. See on suletud subtiitritega ja seal on ka hispaania keele valik.
 • Kursuse (või tellimuse) ostmisel pääseb juurde foorumile, kus saate esitada küsimusi ja saada tuge.
 • Kui olete läbinud algajate kursused, on kesktaseme kursused tasuta.

Miinused

 • Kui see pole müügil, on kursus selle lühikese pikkuse tõttu pisut kallis.
 • Eeldatakse, et teil on WordPress juba seadistatud, nii et see ei hõlma seda, kuidas platvormi hostida ja installida.

6. Olge BitDegree’i enda boss WordPressi kursus

Olge oma BitSegree ülemuse WordPressi kursus

Alustamiseks külastage BitDegree.org →

Aeg lõpetada: 75 minutit
Hind: 34,99 dollarit

Kas soovite teada saada, kuidas oma veebisaiti luua? Ja kuidas sellest raha teenida? Ja aja jooksul seda hallata? Lihtne – 17 lühikest ja asjalikku õpetust hõlmav seeria “Ole oma oma boss” on teie jaoks. BitDegree on teinud ära suure töö, koostades kiire ja hõlpsasti mõistetava juhendi, mis selgitab kõiki oma veebisaidi WordPressi käivitamise aluseid. Lisaks hõlmab kursus peamisi näpunäiteid ja oskusi oma ettevõtte, turunduse, passiivse sissetuleku parandamiseks ja (loomulikult) enda ülemuseks saamiseks. Vaja on ainult juurdepääsu Internetile ja lõunapauside lõpuks võiksid teil olla kõik vajalikud teadmised oma saidi loomiseks.

Plussid

 • Loodud tarkvara ja rakenduse arendaja Alex Genadinik.
 • Seda kiiret, 75-minutist kursust on lihtne sobitada mis tahes ajakavasse.
 • Kasulikud ja otsesed õpetused hõlmavad veebisaitide loomise põhipunkte, et saaksite saidi päevas üles ehitada.
 • Lisatud näpunäited oma veebisaidi ettevõtte haldamiseks on abiks neile, kes on selles valdkonnas uued.

Miinused

 • Kursus võiks hõlmata ka ettevõtluse poole, kuid seda õpetust saate jälgida ka kursusega BitDegree monetiseerimiskursus (praegu vaid 9,99 dollarit).
 • Sarnaselt viimase punktiga on ka see kursus ülevaade, nii et see ei lähe ühegi teema kohta sügavamale, et mahutada kõik olulised punktid kompaktsesse 75-minutilisse ajakavasse.

7. Erinevad WordPressi kursused saidil Lynda.com

Erinevad WordPressi kursused saidil Lynda.com

Alustamiseks külastage Lynda.com →

Aeg lõpetada: Sõltub kursusest, kuid enamus on umbes 2 tundi pikad
Hind: Üks kuu tasuta, pärast seda algab Lynda.com tellimus alates 24,99 dollarist kuus

Võib-olla teate juba WordPressist või veebisaitide loomisest üldiselt vähe ning tunnete, et mõni ülaltoodud kursustest on teie vajaduste jaoks lihtne. Või meeldib teile lihtsalt mõte, et võiksite õppida omas tempos, selle asemel, et juhtida läbi struktureeritud õppetundi. Lynda.com on sait, kuhu igaüks saab oma WordPressi kursused üles laadida, mis tähendab, et seal on a palju olemasoleva teabe kohta. Siit leiate kursusi WordPressi seadistamise, saidi loomise põhitõdede, teemade ja pistikprogrammide kasutamise kohta, konkreetseid näpunäiteid ja nippe ning keerukamaid teemasid.

Plussid

 • Saate juurdepääsu paljule sisule üsna madala hinnaga.
 • Võimalik on leida kursusi, mis on suunatud just sellele, mida proovite õppida.
 • Kui tunnete end selleks valmis olevat, pakuvad teatud kursused täpsemat teavet ja tehnikaid.
 • Lynda.com on rohkem ise suunatud platvorm – vajaduse korral saate kursustelt teisele hüpata.

Miinused

 • Seda tüüpi saidi kasutamine pole nii lihtne kui ühe kursuse kaudu õppimine. Vajaliku teabe leidmiseks peate tegema mõned otsingud.
 • Kursuste kvaliteet on erinev, kuna igal neist on erinev looja.

8. WordPressi algus Treehouse’i poolt

WordPressi algus on Treehouse

Alustamiseks külastage Treehouse’i →

Aeg lõpetada: 3 tundi, algus lõpuni
Hind: Treehouse’i tellimus algab 25 dollarist kuus (seal on ka seitsmepäevase tasuta prooviversiooni võimalus)

See kursus hõlmab olulisi asju, näiteks mis on WordPress, kuidas installida WordPress kohapeal testimiseks, põhitõed (sisu, meediumid, kohandamine ja palju muud), kasutajarollid ja rändamine kohalikust elama. See on jaotatud hõlpsasti hallatavateks osadeks, välja arvatud WordPressi põhialuste osa, mis moodustab vaid umbes 1/2 kogu kursuse ajast (kuid pole vaja muretseda – saate igal ajal hõlpsalt pausi teha). See on suurepärane võimalus pärastlõunal alustamiseks.

Plussid

 • Üldiselt väga lihtne jälgida.
 • Lihtsad, samm-sammult juhised aitavad teil läbi WordPressi peamiste aspektide.

Miinused

 • Asjad liiguvad kohalikus installimises üsna kiiresti, nii et peate võib-olla uuesti kuulama.
 • Viimase punkti toetamine – teie aktiivsele saidile migreerimise jaotis on natuke kiire.

9. WordPressi arendamine Treehouse’i poolt

WordPressi arendamine Treehouse'i poolt

Alustamiseks külastage Treehouse →

Aeg lõpetada: 27 tundi kogu kursuse vältel, 2 tundi alustava materjali katteks
Hind: Treehouse’i tellimus algab 25 dollarist kuus (seal on ka seitsmepäevase tasuta prooviversiooni võimalus)

Teil oleks vaja olla põhjalikuma kursuse leidmiseks kui WordPress Development. Kogu lugu hõlmab peaaegu kõike, mida võite arvata, mis on seotud WordPressiga. Algaja sisust – WordPressi allalaadimisest ja oma esimese saidi ülesehitamisest – on väga selge edasiminek vahe- ja edasijõudnutele materjalidele, näiteks pistikprogrammidega töötamine ja koodide kohandamine.

Plussid

 • Seal on palju sisu, mis on korraldatud viisil, mida on lihtne jälgida.
 • Üksikasjalikud juhised aitavad teil WordPressi veebisaiti üles ehitada.
 • Isegi selle kursuse alguse läbimine annab üsna selge pildi sellest, mida WordPress saab teha ja kuidas see töötab.

Miinused

 • Kui olete paarist esimesest videost möödunud, on see keerukam kui teised selle loendi WordPressi kursused.
 • Mõni video eeldab eelnevaid tehnilisi teadmisi, eriti rajal hiljem.

Kui te pole kunagi WordPressi kasutanud, võite muretseda, et teil pole platvormi tõhusaks kasutamiseks vajalikke kogemusi ega tehnilisi teadmisi. Kuid selle silmapaistev kogukond ning saadavalolevate WordPressi kursuste ja õppematerjalide mitmekesisus muudavad selle väga kättesaadavaks kõigile, kes soovivad vähese õppeaja sisse panna.

Need WordPressi kursused aitavad teil põhitõdesid kiiresti mõista ja neid kasutama hakata. Kuid võib-olla jätsime hea. Kas teate muid vingeid ressursse WordPressi tundmaõppimiseks? Meile meeldiks neist teada saada allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map