9 näpunäidet WordPressi eduka toote käivitamiseks

Niisiis, olete otsustanud, et soovite hakata oma WordPressi pistikprogrammi või teemat iseseisvalt müüma. Võib-olla on teil juba WordPressi kataloogides loetletud tooteid nagu meie oma, kuid nüüd soovite täielikku kontrolli oma levikanalite üle – võimalust tõrjuda mööda ja lubada kasutajatel keskenduda teie toote kasutamise eelistele.


Olgem esimesed, kes õnnitlevad teid ettevõtlusega tegelemise puhul!

Sel hetkel on enamus (või kogu) rasket tööd arengu poolel lõpetatud. Teil on oma demotooted, dokumentatsioon ja litsents kõik korras; teil on regulaarselt värskendusi plaanitud ja klienditoesüsteem on paigas. Nüüd on aeg mõelda turundusele.

Loodetavasti peate meeles toote turuletoomise kuupäeva. Teil on vaja ka antud e-kaubanduse lahendust. Kas müüte ainult ühte toodet? Kas plaanite tulevikus rohkem müüa? Aga logo? Kas teil on visiitkaarte? Kas olete mõelnud, kuidas oma WordPressi toodet ametlikult turule tuua?

Kuigi kaaluda on palju, pole WordPressi toote turule toomine peaaegu nii keeruline, kui see kõlab. WPExplorer on kureerinud mitmeid näpunäiteid ja tööriistu, mis aitavad teil WordPressi toote edukat käivitamist. Kuid kõigepealt arutageme müügi logistikat.

E-poe platvormi valimine

Poodiplatvormi valimine

Enne kui saate oma turuletoomist strateegiliselt alustada, peate välja mõtlema, kuidas müüte oma WordPressi pistikprogrammi või teemat. See hõlmab teie veebisaidi e-kaubanduse lahenduse valimist ja integreerimist.

Pakkujate vahel on mitmeid. Enne oma võimaluste kaalumist võib WooCommerce olla esimene, kes sellele meelde tuleb, kuna see on tihedalt integreerunud enamike WordPressi teemadega. Siiski on olemas odav alternatiiv, mis pakub teile pistikprogrammi või teemaäri alustamiseks vajalikku tuge ja kohandamist.

Miks valida Shopify

Kui te pole seda kuulnud, Shopify on e-kaubanduse tarkvara liider – annab üle 300 000 poe kogu maailmas (ja veebis). Üks kaalukamaid põhjuseid Shopify valimiseks on kaupmeestele pakutav ööpäevaringne tugi – esmaspäevast reedeni kõrgem pea ja õlad, WooCommercei pakutav 9 kuni 5 tugi..

Shopify pakub ka a dokumentide aare mis aitab teil kogemusi igal sammul kohandada, ja uhke toetava aktiivsete kaupmeeste võrgustikuga, kes alati seda soovib suhelda kaasettevõtjatega ja jagada oma e-kaubanduse tarkuse pärleid.

Ja hei, võib-olla leiate kuskilt isegi uue kliendi. Shopify partnerprogramm aitab Shopify teema arendajatel, rakenduste arendajatel, turundusgeeniustel ja teistel WordPressi arendajatel oma äri laiendada. See on uute ühenduste tugev ökosüsteem, millest võiks kasu olla teie uus toode või pood.

Shopify WordPressi pistikprogramm vs Shopify Storefront

Võite märgata, et Shopifyl on oma veebisaidil e-kaubanduse funktsioonide seadistamiseks kaks võimalust: laadige alla Shopify WordPressi pistikprogramm või seadistage täiskäik Shopify pood.

Kumb valite, sõltub täielikult teie e-kaubanduse eesmärkidest. Näiteks Plugin Shopify WordPress on täiuslik, kui plaanite mõne toote müümist oma olemasolevatel veebilehtedel või ajaveebis. See kasutab Shopify tagamaad koodilõikude tootmiseks, mida saab teie saidile kuhu iganes paigutada – toodete metaandmete, näiteks pildi ja hinna, tõmbamine otse Shopify-st.

Shopify Lite

Need katkendid on täielikult kohandatavad ja neil on kogu vara, mida vajate oma WordPressi toodete veebimüügi alustamiseks. See hõlmab ostunuppe, ostukorvi ja turvalisi makseviise. Kui otsustate selle marsruudi minna, peate ostma Shopify Lite’i tellimuse (mis maksab 9 dollarit kuus).

Kui teil on oma ettevõtte jaoks suuremaid plaane, võib sobivam lahendus olla Shopify pood. Jällegi on Shopify pood täiesti kohandatav, seda saab hõlpsasti integreerida selliste soovitavate müügikanalitega nagu Facebook ja sellel on võime jälgida müüki ja kasvutrende – kõiki uue ettevõtte alustamise aluseid. Selle marsruudi jaoks peate ostma Basic Shopify tellimuse (mis maksab 29 dollarit kuus).

Lõppkokkuvõttes on Shopify tooteid igas suuruses ettevõtetele – see, mille otsustate oma WordPressi turuletoomiseks rakendada, sõltub sellest, kui palju tooteid soovite müüa ja kui kiiresti soovite e-kaubanduse osa üles tuua oma ettevõttest.

Ettevalmistused edukaks käivitamiseks

Ettevalmistused edukaks käivitamiseks

Nüüd, kui olete mõelnud, mida müüte ja kuidas seda müüte, on aeg kaaluda kaubamärgi loomist. Nüüdseks peaks juba olema valitud brändi- ja tootenimed, kuid siin on mõned üksused, mis aitavad teil enne WordPressi ametlikku toote turuletoomist kõike sortida:

1. Brändi positsioneerimise avaldus

Mis eristab teie ettevõtet ja tooteid konkurentidest? Mis muudab teie teema või pistikprogrammi kujundamise paremaks võrreldes teiste samas kategoorias olevate toodetega? Mida pakute oma klientidele, mida teistel pistikprogrammidel või teemade arendajatel pole?

Nendele küsimustele vastamine ei anna mitte ainult tugevat kaubamärgi positsioneerimisväidet, vaid loob tugeva aluse ka kõigile teistele teie kaubamärgivaradele. Kui vajate inspiratsiooni, pakub MilesHerdon oma artiklis mõnda kasulikku näpunäidet kuidas kirjutada brändi positsioneerimise avaldus 3 lihtsa sammuna.

Teie logo peaks kuluma palju aega ja vaeva; lõppude lõpuks on see teie brändi visuaalne esitus. Kuid me saame aru, et mõnikord läheb elu korda ja toote turule toomine on range tähtajaga või graafiline disainer on pigem rahaliselt tore, kui seda peab tegema.

Kui loote ettevõtet ise (või koos lahja meeskonnaga), kasutate mõnikord teile pakutavaid tasuta tööriistu – näiteks Shopify logotegija. See logoressurss on lihtne ja puhas, kuid kuni tulu saamiseni peate looma midagi oma brändile ja positsioneerimisele vastavat.

Kui olete oma töövalmis, võite isegi kaaluda oma logo allhanget Shopify partnerile või eksperdile.

3. Visiitkaardid

Nüüd, kui müüte oma WordPressi tooteid, on oluline mõelda nähtavusele. Visiitkaardid on üks olulisemaid turundusvahendeid oma kaubamärgi ja ettevõtte teadlikkuse suurendamiseks. Need on taskukohased, loovad kontaktpunkti teie ja potentsiaalsete klientide / muude arendajate vahel ning on suurepärane võimalus saada tunnustatud sellistel tööstusüritustel nagu WordCamps.

Proovige oma kaardi kujunduse alusena kasutada Shopify visiitkaartide generaatorit.

4. Sotsiaalmeedia käepidemed

Kui te pole seda juba teinud, salvestage kindlasti oma brändi nimi kasutaja käepidetena kogu sotsiaalmeedias, mida kasutate oma vaatajaskonnaga suhtlemiseks (ja oma WordPressi toote lansseerimise vastuvõtu suurendamiseks)..

Kaaluge kaubamärgiga konto loomist järgmisel viisil:

 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram

Teisi sotsiaalmeedia kanaleid, nagu Google+, Pinterest või Tumblr, tuleks kaaluda ainult siis, kui olete oma uurimistöö teinud ja teate, et teie vaatajaskond neid kasutab. Ärge siiski tunne, et te ei saa tulevikus neid sotsiaalseid meediume oma strateegiasse lisada.

5. Sõnumid

Järjepidevus on oluline, eriti kui rääkida oma WordPressi teema või pistikprogrammi turundamisest. Ray Sylvester, sisuspetsialist RocketCode, on 6 näpunäidet suurepärase veebikoopia loomiseks, mis teisendab; kasutage neid ühtse sõnumside loomiseks oma sotsiaalmeedia kanalite jaoks, e-posti teel turundamiseks, ajakirjandusse kaasamiseks ja muuks toote turuletoomisega seotud teabevahetuseks.

Laupäeva õnnestumine

Laupäeva õnnestumine

Stardipäev on teie teekonnal arendajalt ärimehele kõige olulisem punkt – see on päev, kus saate lõpuks oma pistikprogrammi või teema vabastada ja saada reaalset klientide tagasisidet oma toote, hinnamudeli ja positsioneerimise kohta.

Teil on oma brändi nimi, logo, kaubamärgi positsioneerimisavaldus ja visiitkaardid. Olete turuletoomise ettevalmistamisel oma sotsiaalkontosid tõusnud. Teie e-kaubanduse lahendus on integreeritud teie olemasoleva saidiga ja olete ostmise protsessi testinud, et veenduda, et kõik kulgeb kasutaja seisukohast sujuvalt..

Teisisõnu on käes aeg!

Siin on mõned näpunäited uue WordPressi teema või pistikprogrammi kohta sõna leidmiseks ja teie esimese toote eduka käivitamiseks.

1. Pressi saamine

Tehnikablogijad ja ajakirjanikud võivad teie eelseisva toote lansseerimisega teadlikkuse suurendamiseks suurepärased olla. Kui te pole kunagi varem seda tüüpi vaatajaskonda kirjutanud, siis siin on mõned näpunäited.

Tehke oma uurimistööd – Täpsustage teemat, pluginaid, WordPressi, veebidisaini või veebiarendust käsitlevate tehnikablogijate ja ajakirjanike loend. Selle teabe leiate hõlpsalt nende Twitteri või LinkedIni kontosid vaadates. Erinevaid teemasid kajastavad kirjutajad, kes pakuvad oma arvamust, pakuvad teie käivitamise puhul vähem tõenäosust.

Kohanda – Kui olete oma nimekirja saanud, tutvuge iga autori varem kirjutatud artiklitega. See annab teile ettekujutuse sellest, millised jutunurgad neile kõige rohkem meeldivad.

Ole kokkuvõtlik – Veenduge, et olete selgelt ja täpselt aru saanud, mida teete, et kõigepealt uurida, kas teie lugu huvitab. Pidage meeles, et ükski ajakirjanik ei soovi meilisõnumit, milles kirjeldatakse toodet 10 lõiguga – kuid olge alati valmis järgima kogu teavet, mida ajakirjanikul võib teie toote turuletoomiseks vaja minna. Mina

Kui helikõrguse kirjutamine tundub hirmutav või soovite idee oma helireklaami vormindamiseks, siis võiksite vaadata Alex Crevari, Pigi kunst.

2. Sooduskoodid

Kui olete otsustanud luua Shopify poe, saate luua sooduskoode. Kasutage neid koode oma teema või pistikprogrammi reklaamimiseks ning ärgitage potentsiaalseid kliente ja arvustajaid teie toodet alla laadima parima hinnaga – ainuüksi teie turuletoomise ajal.

3. Kohustuslikud meiliaadressid

E-posti turundus on oluline taktika, kuidas oma turule toomise publikut suurendada. See on odav ja laialdase haardega, eriti kui teil on juba tööstusharu kontaktide ja varasemate klientide meililisti.

Siin on neli e-kirja, mille oleksite pidanud enne käivitamist looma:

Tellimuse kinnitus – Anda klientidele teada, et nende digitaalne tellimus on läbi saanud.

Ostukorvist loobumine – Anda potentsiaalsetele klientidele, kes tehingut ei lõpe, teada, et nad peaksid ostu lõpule viima. See on ka võimalus pakkuda konversioonide soodustamiseks sooduskoodi.

Infoleht – teil on vormistatud infoleht, mis sisaldab kõiki teie toote uudiseid ja värskendusi, aga ka kõiki asjakohaseid tööstuse uudiseid. Seadke end mõtteliidriks ja suunake neid muude oluliste ressursside juurde, mis neid huvitada võiksid – see annab teie klientidele hea põhjuse iga kuu oma infolehe avamiseks. Oma klientidega suhtlemine on suurepärane suhtlusvahend.

Toe värskendused – Looge mall, kuidas soovite oma tugiteenuste värskendusi välja näha. See hõlbustab iga teatise saatmist pärast värskenduse saatmist.

Kui soovite saada lisateavet e-kaubanduse ja e-posti turunduse kohta, on Shopify ka kaks suurepärast artiklit selle kohta saada rohkem müüki kviitungi taktikaga, ja olulised e-kirjad teie e-poe poe kujundamiseks.

4. Avage tagasiside saamiseks kanalid

Veenduge, et olete kasutajate tagasiside suhtes vastuvõtlik ja andke sellest oma klientidele teada! Lõppude lõpuks, mida rohkem tagasisidet saate, seda paremini saate oma toodet teha. Samuti võib teie veebisaidil positiivsete arvustuste kuvamine julgustada potentsiaalseid kliente ostu lõpetama.

Kes teab, kui teil on tagasiside andmise ja toote parendamise osas pidevalt hea olla, võite isegi luua kaubamärgi propageerijaid, kes kasutavad teie toodet kõigi oma tulevaste projektide juhendina.

Palju õnne!!

Olete uurinud ja integreerinud oma veebisaidile e-kaubanduse lahenduse, loonud oma brändile tugeva aluse, mõelnud reklaamitaktikast, et saada turuletoomise nähtavust, ja käivitanud oma WordPressi toote.

Palju õnne! Olete ametlikult ettevõtja. Põnev, kas pole??

Me rääkisime teile, et WordPressi eduka toote turuletoomise loomine pole peaaegu nii keeruline, kui see võib tunduda (eriti mitte siis, kui kasutate võimsat e-poe platvormi nagu Shopify). Selleks on vaja lihtsalt rasket tööd, pühendumist ja kasulikke näpunäiteid ja tööriistu.

Mis on teie lemmiknõuanne stardipäeva jaoks? Või on teil ehk muid kasulikke näpunäiteid, mida soovite jagada? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map