6 viisi oma e-posti loendi loomiseks ja suurendamiseks WordPressi abil

6 viisi oma e-posti loendi loomiseks ja suurendamiseks WordPressi abil

E-posti aadresside loend pole lihtsalt viis oma sihtrühma kiiruse hoidmiseks, vaid see võib olla ka hindamatu tööriist ettevõttele. Muidugi, see on hea viis panna inimesi rohkem tagasi tulema. Kuid saate tasuta väärtust pakkudes ka aeglaselt ja kindlalt tarbijate usaldust luua. Seejärel saate selle edaspidiseks müügiks või kliendiks muuta. Parim külg on see, et saate kogu protsessi üsna palju automatiseerida. Peate lihtsalt kasvama ja luua e-posti loend.


Kui teil veel pole e-posti turunduse pakkujat, võiksite uurida MailChimpit, SendinBlue’i või MailPoet – kõik need pakuvad tasuta kavasid väiksemate nimekirjade jaoks.

1. Pange vorm külgribale

Külgriba vorm

Muidugi, vormi koodi on lihtne kopeerida-kleepida või pistikprogrammi installida, et saaksite siis kiiresti edasi liikuda, istuda, puhata ja vaadata, kuidas teie nimekiri kasvab … eks? Noh, mitte täpselt. Kui te seda teeksite, oleks teil tõenäoliselt kohutav ümberarvestuskurss. Peaaegu ükski külastajatest ei registreeru. Kõigepealt peate töötama mõnes lühikeses eksemplaris, et suhelda, miks on mõistlik registreeruda. (Võite alati jäljendada registreerumisvorme, mis on pannud teid varem oma e-kirjad ära andma, kuid veenduge, et see oleks kogu ülejäänud saidiga samal häälel.)

Ühine strateegia viib asju veelgi kaugemale, on potitäie magustamiseks pisut midagi lisada. E-raamat, töövihik, videokursus või isegi toote tasuta prooviversioon. Kui neid kasutatakse nimekirja koostamiseks, nimetatakse neid asju üldiselt laias laastus pliimagnet. Midagi, mis julgustab rohkem inimesi oma e-kirju jätma.

Seda strateegiat vannutavad paljud blogijad ja turundajad, nagu olete ilmselt märganud, kui olete aastate jooksul külastanud vähe (või palju) ajaveebe. Kuid mõned inimesed soovivad oma uudiskirja pakkumist ainsaks registreerumise põhjuseks, et koguda tulevikus ainult nende inimeste e-kirju, kes on tõeliselt huvitatud kleepumisest ja mõne uudiskirja lugemisest.

2. Lisage registreerimisvorm pärast postitusi

Muidugi saate vormikoodi käsitsi kleepida pärast iga kirjutatud postitust või kasutada lihtsat pistikprogrammi, et kujundada ja paigutada ilusa vormi oma postituste ja lehtede alla. Suurepärane optiin on WPForms – mis integreerub sujuvalt MailChimp, AWeber, Campaign Monitor, GetResponse, Constant Contact, Drip ja Zapier. Lihtsalt installige, looge oma kohandatud uudiskirja vorm ja sisestage siis lehtedele. Jällegi on oluline teha natuke tööd koopia loomisel, mis sobib kokku teie veebisaidi hääle ja olemusega.

3. Kas teie saidil on sisse- või hüpikvorm

Slide-in või pop-up Optin vorm

Kui kasutate MailChimpit, on neil tegelikult sisse lülitatav generaator, mille abil saate luua lehe ja seejärel kleepida kood lihtsalt osa valitud teema header.php-st, et seda oma veebisaidil kasutada (võite kasutada pistikprogrammi nagu Päis ja jalus selle koodi lisamiseks, kui teil on ebamugav otse teemafaile redigeerida.)

Kui ei, siis on olemas paar suurepärast WordPressi pistikprogrammi (millel on rohkem funktsioone ja eelkujundatud teemad), mis on ülesande täitmiseks rohkem. Õitsema ja SumoMe on kaks suurepärast võimalust. Võite kasutada ka täisfunktsionaalset eraldiseisvat plii genereerimise tarkvara, mis töötab näiteks MailOptin, OptinMonster või meie isiklik lemmik Optimonk.

Nii MailOptin kui ka OptinMonster on tasulised valikud, kuid need pakuvad palju funktsionaalsust, sealhulgas a / b testimist, hõlpsasti seeditavat analüütikat ja hõlpsat optiini vormi koostajat. Mõlemad on investeeringut väärt. Bloomile makstakse samuti, kuid see ei paku minu arvates sama paindlikkust. SumoMe loendi koostaja saamiseks peate SumoMe registreeruma. Proovida on tasuta ja saate juurdepääsu ka paljudele teistele turundustööriistadele (suurepärane näide pliimagnetist tööl).

4. Muutke oma koduleht sihtotstarbeliseks (või osaliselt pühendatud) sihtleheks.

Sihtleht

Paljud suuremad blogijad ja väikeettevõtete omanikud teavad, et meilide kogumine on nende ettevõtluses nii oluline osa, et nad pühendavad oma kodulehed müügivihjete kogumisele. Mõnikord tähendab see täieliku sihtlehe loomist väga varjatud väljumisvõimalusega, nagu näiteks „Jätka minu blogi”. Mõnikord keskenduvad nad piirkonnale voldi kohal, nähtav ala, mis laaditakse brauserisse esmakordselt e-kirjade kogumisel, muutes kodulehe omamoodi pooleks maandumiseks.

Kui kasutate esimest võimalust, võiksite sihtlehe loomiseks kasutada sihtlehe loojat, näiteks Thrive, ja seejärel lihtsalt oma saidi registrileheks seada. Teist lähenemist koos pooleldi sihtlehega võib tunduda keeruline luua, kuid lisaks sellele pole ka teemasid, mis on sellele lähenemisviisile täielikult pühendatud (näiteks Landing by Themify), vaid ka hõlpsalt saate luua kauni funktsionaalse lehe lehe koostaja või teemaga nagu Kokku.

Siiani mainitud meetodite probleem on see, et nad kõik tuginevad tegurile, mida on lühikese aja jooksul palju raskem parandada., liiklus. Kui teie saiti ei külasta palju inimesi, pole loomulikult palju inimesi, kes teie uudiskirja või kursust registreeruksid. Saate seda teha ka siis, kui te pole oma saiti veel täielikult käivitanud, kasutades varsti tuleva pistikprogrammi. Seetõttu keskenduvad järgmised meetodid nii liikluse kui ka e-posti tellijatele.

5. Maandage külalise postitus ja saatke liiklus maandumislehele.

Külaliste postitamine

Külalispostitus on lihtsalt postitus, mille kirjutate ja avaldate kellegi teise ajaveebis või veebisaidil. Kui olete oma nišis juba loonud suhted teiste blogijate / ettevõtete omanikega, võite nende juurde jõuda ja edastada ideesid, mis teie arvates võiksid nende vaatajaskonnale head olla (kui ei, siis looge suhteid oma ruumi inimestega).

Pea meeles jälgi. See on asi, mis on mind varem mitu korda uksest sisse saanud. See on lihtne järelmeetmete e-kiri umbes nädal pärast esimest. Hoidke see viisakana ja lihtsana, tehke ettepanekust kiiresti ülevaade.

Kuigi see võib lühiajaliselt toimida puhtalt mahu tõttu, soovitan mitte kasutada rämpsposti ja palveta lähenemisviisi, mille puhul saadate lihtsalt malli alusel palju inimesi e-postiga, kuna see võib põletada sildu seal, kus teil teisiti võiks olla. loonud suurepärase suhte.

Optimaalse tulemuse saamiseks valige ajaveebid, mis on otseselt või kaudselt (näiteks tervisliku toitumise ajaveebi kiirete tõhusate treeningute külalise postitus) seotud teemadega, mida teie saidil käsitlete. Seejärel pange veidi vaeva, et uurida, milline sisu tundub publikule kõige rohkem vastu löövat. See erineb blogist blogisse. Mõnedes kohtades on vaatajaskondi armastav vaatajaskond, teistes meeldivad sügavad isiklikud lood katsetest, vigadest ja lõpuks õnnestumisest.

Seejärel saate valida, kas saata nad tavalisele sihtlehele või minna isegi täiendava miili kaugusele ja saata sihtlehele, mis on 100% kohandatud selle konkreetse külalise postituse vaatajaskonna jaoks. Nende keeles kirjutatud ja võib-olla annab neile tavalise pliimagnetiga ainuõigusliku pakkumise või pakkumise.

Selle strateegia suurepärane asi on see, et see on korratav. Saate samal saidil isegi külalis postitada mitu korda. Kui teete õigesti, võtab aka tõesti aega ja vaeva, et luua pala, mida tasub meeles pidada (ja jagada), see aitab parandada ka teie suhteid inimesega, kes laseb teil lava talle laenata.

6. Partneri kellegagi (tehke ühine ettevõtmine)

ühine ettevõtmine-meeskonnatöö

Kui teil on probleeme liiklusega, kuid teil on juba olemas kvaliteetne e-raamat / kursus / toode, millesse usute, võite proovida värvata teiste inimeste abi. Võite blogijatele pakkuda oma vaatajaskonnale eksklusiivseid pakkumisi, näiteks võimaluse saada oma raamat / kursus tasuta.

Kui teie sisu on kvaliteetne ja olete juba loonud mõne saate koos mõne oma ruumis tegutseva mõjutajaga, võib see olla palju lihtsam kui võite arvata. Soovitan jällegi mitte rämpsposti ja palvetada. Ja jällegi pidage meeles, et jälgige.

Lõpetame meie näpunäited e-posti loendi suurendamiseks

Kui esimene samm publiku loomiseks ja selle vaatajaskonna liikmete muutmiseks klientideks on loomulikult liiklus, meelitades esmalt külastajaid, siis teine ​​samm on hoolitsemine selle eest, et nad pidevalt tagasi tuleksid. Kui nad ei tule tagasi, on nad lihtsalt mõni juhuslik inimene, kes julges üks kord teie saidile. Kuid kui nad liituvad teie uudiskirjaga, saavad nad aeg-ajalt teiega ja teiega tuttavaks. Või kui teil on juba liiklust tulemas, siis kasutage mõnda meetodit või ühendage meetod 1-4. Kui aga näete endiselt vaeva, et inimesed teie saiti külastaksid, siis proovige 5. – 6.

Kas juhite uudiskirja, meilikursust või mõnda muud meililisti vormi? Meile meeldiks kuulda mõnda teie näpunäidet (ja olen kindel, et ka meie teised lugejad) – näiteks kuidas te algselt oma meililoendit kasvatasite või kuidas inimesi tellite??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map