5 lihtsat sammu autori veebisaidi loomiseks ja WordPressiga rohkem raamatute müümiseks

Autori veebisaidi loomise ja WordPressiga rohkem raamatute müümise lihtsaid samme

Amazoniga Kindle otsene kirjastamine pakkudes probleemivaba viisi oma raamatute iseseisvaks vabastamiseks, üksi selle autorite arv kasvab. Kuigi kirjastamine on lihtsam kui kunagi varem, esitab asjade turunduskülg üha keerukama väljakutse. Kui rohkem autoreid raamatumüügi nimel võistleb, võib rahva hulgast välja paistmine olla keeruline.


Üks viis kokkupuute suurendamiseks ja suurema potentsiaalsete lugejatega ühenduse loomiseks on oma autori veebisaidi loomine. See mitte ainult ei paku teile võimalust oma ulatust laiendada, vaid annab teile ka vahendid, et teenida oma raamatutest ja muudest toodetest müügi pealt rohkem tulu..

See samm-sammuline juhend näitab teile, kui lihtne on WordPressil luua platvorm, et näidata oma raamatuid, teenida sidusettevõtte lisatulu ja meelitada ajaveebi kaudu uusi lugejaid. Alustame!

1. samm: valige oma platvorm

WordPress.org, ise hostitud WordPress

Uue veebisaidi seadistamiseks on saadaval mitmesuguseid platvorme. Soovitame kasutada ise hostitavaid WordPress selle suhteliselt lihtsa kasutamise ja kõrge paindlikkuse tõttu. Teie saidi reaalseks hostimiseks on selline pakkuja nagu Bluehost odav valik hinnakujundustasanditega, mis sobivad kõikvõimalikele kasutajatele.

Veebisaidi seadistamiseks valige lihtsalt oma vajadustele vastav Bluehost’i hinnakujundusvõimalus ja installige WordPress läbi ühe klõpsuga teie kontolt leitud valik. Kui jääte jänni, pakuvad nad erinevaid tugikanalid, mis aitavad teid igal sammul juhendada – isegi kui olete täielik algaja.

2. samm: kohandage oma saidi kujundust ja funktsionaalsust

Kui WordPress on installitud, on aeg hakata oma saiti kohandama. Üks esimesi tehtud otsuseid on WordPressi teema valimine. Lihtsamalt öeldes, teema dikteerib teie veebisaidi üldise ilme, nii et see on suur otsus. Teid rikutakse valikuvõimaluste pärast, kuna teie vajadustele vastamiseks on saadaval mitmesuguseid tasuta ja esmaklassilisi WordPressi teemasid.

Üks näide autorite suurepärase tasuta teema kohta on meie oma Zero Free Responsive Blogging Theme. See puhas ja minimalistlik teema võimaldab teil näidata kaunist visuaali, juhtides samal ajal tähelepanu oma kirjalikule tööle:

Nullvaba teema.

Kas otsite midagi, millel oleks rohkem võimalusi? WordPressi teema kokku on eristuv mitmeotstarbeline teema, mis on täielikult integreeritud populaarse Visual Composeri pukseerimislehe ehitajaga, nii et saate luua mis tahes soovitud kohandatud lehepaigutusi. Lisaks on sellel teemal WordPress Customizeris sadu sisseehitatud suvandeid, mis annavad teile võimaluse kogu teema värve, paigutusi, fonte ja palju muud muuta..

Kokku: mitmeotstarbeline WordPressi teema edasisaatjatele

Kui olete oma teema valinud, saate seda oma teema seadetes leiduvate valikute abil kohandada. Iga teema pakub midagi erinevat, ehkki enamik võimaldab teil värve, fonte ja tausta kohandada. Kui teil pole loovust, siis on kõige parem hoida asjad alguses lihtsana ja järgida mõnda rusikareeglit.

Lisaks peate installima mõned lisandmoodulid, mida nimetatakse pistikprogrammideks, et täiustada WordPressi põhifunktsioone. Ehkki mõned pole vajalikud, on teised lausa hädavajalikud – ja tuhandeid võib veebisaidilt tasuta leida Pluginate kataloog WordPress.org. Näiteks võite avalehel kuvada mitu raamatukaane, kasutades Liugur WD või tutvustage oma raamatu arvustusi pistikprogrammiga, näiteks WordPressi heade arvustustega.

Lõpuks soovite lisada oma pildid. Kvaliteetseid näiteid võib leida näiteks saitidelt Shutterstock, palju tasuta Creative Commons litsentsiga pilte saab leida sellistest saitidest nagu Pixabay.

3. samm: looge ja avaldage oma põhilehed

Ehkki igal veebisaidil on mõned olulised lehed, peaksid teie veebisaidi kõige olulisemad lehed olema Teave ja raamatud – nii et võtke aega meisterdada oma biograafia ning tutvustada oma raamatukaante ja kirjeldusi. Kaaluge ka kontaktivormi lisamist pistikprogrammi kaudu, näiteks Kontaktvorm 7. See pakub lugejatele, arvustajatele ja kirjastajatele lihtsa viisi teiega ühenduse võtmiseks. Kui olete valmis, soovite oma lehed kas salvestada või avaldada.

Lisaks ärge unustage lisada neile lehtedele suhtlusnupud, et fännid saaksid neid teistega jagada. Jetpack on suurepärane pistikprogramm kindla jagamisvõimalusega, samas SumoMe pakub ka hulga ühiskasutusvõimalusi, mille vahel valida.

4. samm: lisage suurepärane sisu

Üks viis lugejate meelitamiseks on värskendada oma veebisaiti värske sisuga ajaveebi või uudistevoo vormis. See ei pea olema iga päev ega isegi kord nädalas, kuid aeg-ajalt värskenduste pakkumine võib hoida teie olemasolevaid külastajaid tagasi ja meelitada juurde ka uusi. Autorid nagu Anthony Horowitz, Bernard Cornwell ja Carolyn Jewel teavad kõik hästi hooldatud ajaveebi väärtust.

Anthony Horowitzi uudiste leht.

Anthony Horowitzi ajaveebi uuendatakse regulaarselt.

Kui teil on huvi, millist tüüpi sisu peaksite sisaldama, on oluline muuta see asjakohaseks teie praegustele ja tulevastele lugejatele. Saate postitada väljavõtteid raamatutest, avaldada uudiseid, tegelaskujusid või isegi raamatute ülevaateid.

Oma lugejatega veelgi tihedama ühenduse loomiseks võiksite kaaluda uudiskirja loomist, et tellijatele e-kirju saata uudistega väljaannete, allakirjutamise ja reklaamikampaaniate kohta. Sellised teenused nagu MailChimp ja AWeber aitab teil oma veebisaidi kaudu e-posti loendit luua ja hallata.

5. samm: suurendage liiklust

Nüüd, kui olete oma saidi üles seadnud, on aeg külastajaid meelitada. Teie veebisaidile liikluse suurendamiseks on nii palju viise, et see teema väärib omaette raamatut! Siin on aga mõned peamised viisid sellele lähenemiseks:

 1. Sotsiaalmeedia: Kui teil on sotsiaalmeedia kontosid, alustage oma saidile linkide postitamist ja paluge oma jälgijatel neid teistega jagada.
 2. Külaliste postitused: Küsige külalispostitusest saitidel, mida teie arvates võivad teie potentsiaalsed lugejad külastada, kuid veenduge, et see sait võimaldab teil postituse lõppu lisada oma veebisaidi lingi.
 3. Otsingumootori optimeerimine (SEO): Optimeerige oma sisu nii, et see edeneks otsimootorites.

Leiame, et sellel teemal on nii palju kirjutada, ühest postitusest ei piisa. Seda silmas pidades, kui olete kõik liikluse teenimise võimalused ammendanud, tutvuge meie artikliga, kus on rohkem näpunäiteid oma WordPressi saidile liikluse suurendamiseks.

6. samm: teenige oma saidil raha

Muidugi on teie veebisaidi peamine eesmärk jõuda uute lugejateni ja müüa lõpuks rohkem raamatuid. Kuid müügi suurendamine pole ainus viis autori veebisaidilt kasu saamiseks. Sidusettevõtte turundust saab hõlpsalt oma rahastusstrateegiasse lisada ja see võib osutuda väga kasumlikuks – eriti kui saavutate kõrge liikluse.

Autorite jaoks on üks ilmsemaid partnerlussuhteid Amazon Associates. Kui kinnitamine on olemas, saate oma raamatute jaoks linke taotleda, seejärel manustada need oma raamatute lehele ja mujale, kus neid teie saidil mainitakse..

Otsides võite leida ka muid sidusprogramme, mis on teie veebisaidi sisuga seotud. Nad pakuvad tekstilinke, mida saate oma saidile paigutada, või alternatiivina pilte, mida saate manustada postitustesse, lehtedele või vidinate aladele.


Ehkki oma teoste avaldamine pole kunagi olnud lihtsam, on teie raamatute turule toomine endiselt proovikivi. Kuna nii paljud autorid võistlevad lugejaskonna nimel, võib olla keeruline silma paista ja suhelda potentsiaalsete fännidega.

Neid kuut toimingut kasutades saate luua autorisaidi, mis seob teid lugejatega, aitab teil müüa rohkem raamatuid ja pakub teile võimaluse teenida sidusettevõtte lisatulu. Vaatame veelkord:

 1. Valige oma platvorm.
 2. Kohandage oma saidi kujundust ja funktsioone.
 3. Looge oma staatilisi lehti.
 4. Lisage suurepärane sisu.
 5. Suunake oma saidile liiklust.
 6. Raha teenige oma saidil.

Kas teil on oma näpunäiteid autori veebisaidi loomiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map