40 suurepärast WordPressi õpetust

Ükskõik, kas olete kogenud veebiarendaja või lihtsalt uudishimulik pealtvaataja, kes soovib saada lisateavet WordPressi soodsa projekti kohta, aitavad õpetused teil oma oskusi teravamaks muuta, rääkimata sellest, et muudate teid WordPressi algajast Sensei’ks kiiresti..


Kui soovite suurendada oma teadmisi WordPressi kohta, särab see postitus nelikümmend (40) hämmastavat õpetust WordPressi kohta. Ehkki WordPressi õpetusi on tuhandeid, oleme teinud oma parima, et tuua teieni nelikümmend (40) parimat. Kõik tänases postituses olevad õpetused asuvad otse ülespoole; need on täis WordPressi näpunäiteid ja need on loonud auväärsed autorid ja arendajad.

Nii et haarake endale kruus kohvi (või mis iganes teie paati hõljub) ja asuge õppima ja lõbutsema!


1Juhendaja WordPress – alustamine
See Udemy Jesse Boyeri videoõpetus tutvustab teile WordPressi põhitõdesid. Õpetus aitab teil WordPressi hõlpsalt ja kiiresti oma veebisaidil installida, konfigureerida ja kasutada. Samuti saate vaadata meie oma algajate WordPressi videote juhendit siinsamas WPExploreris.


2Kuidas õppida WordPressi nädala jooksul (tasuta!)
Kuidas soovite õppida WordPressi ja asutada nädala jooksul veebiettevõtteid? Kui see kõlab nagu midagi, mida tahaksite proovida, on WPMU DEV auhinnatud ajakirjanik ja kirjanik Raelene Wilson just teile mõeldud õpetuseks. Kuidas õppida WordPressi nädala jooksul juhendaja jaguneb seitsmeks osaks, üks igaks nädalapäevaks. Sel päeval, nagu täna järgmisel nädalal, olete valmis oma ettevõtte käivitama ��


3Kuidas seadistada WordPressis tasuta minikursus
Kes ei tahaks oma veebikülastajatele lisaväärtust anda? Tasuta minikursuse pakkumine on suurepärane viis lisaväärtuse pakkumiseks ja meililisti laiendamiseks. See Joe Foley juhendaja näitab teile täpselt, mida teha eduka minikursuse loomiseks.


4Kuidas eemaldada WordPressi veebisaidilt katkevad lingid igaveseks
Katkised lingid on valu kaelas. Nad saadavad teie veebikülastajad ära ja hävitavad teie SEO edetabeli. Katkistest linkidest ei tulene midagi head, hoolimata sellest, kui atraktiivne on teie 404 leht. Parim ja ainus viis purustatud linkidega tegelemiseks on neist lõplikult lahti saada. Tom Ewer näitab teile, kuidas eemaldada purustatud linke oma WordPressi saidilt – igavesti.


5WordPressi lühikoodid: täielik juhend
Kas sa teadsid:

  • WordPressi lühikoodid võeti kasutusele versioonis 2.5? (Oh jah, nad on juba mõnda aega olemas olnud.)
  • Keskmine toimetaja, kellel pole programmeerimisoskust, saab dünaamilist sisu hõlpsalt lühikoodide abil avaldada?

Ajakirja Smashing Konstantinos Kouratorase juhitud WordPressi lühikoodide juhend selgitab kõike, mida peate teadma WP lühikoodide kohta. Kui olete sattunud lühikoodidesse (ja kes seda ei ole), siis õpetate õpetuse lõpuks Konstantinosele kiitust..


6Kuidas WordPressi saidi URL-ist lahti saada / wordpress /
See WPBegineri heade kuttide suurepärane õpetus on teie säästev arm, kui installite WordPressi kogemata alamkataloogi ja soovite selle nüüd juurkataloogi teisaldada. Õpetus aitab teil lahti saada domeeninimest / wordpress / laiendist, andes teile paremini ligipääsetava ja meeldejääva URL-i.


7WordPressi õpetus: kuidas luua HTML-ist WordPressi teema
Kui soovite õppida, kuidas luua WordPressi teemasid staatilisest HTML-ist, on see vajalik õpetus. Autor on Freddy (oh, see olen mina), see õpetus aitab teil teisendada oma HTML-i mallid täielikult toimivateks WordPressi teemadeks.


wordpress-dashicons

8Fondiikoonide (daashicons) kasutamine kohandatud postitustüüpide jaoks WordPress 3.8-s
AJ Clarke f * cking armastab uut WordPress 3.8 administraatori kujundust. Üks funktsioon, mis teda ähvardab, on fontikoonid (või dašikonid), mis olid vähemalt öeldes hämmastavad lisandused. Kui soovite teada, miks AJ läheb üle Dashiconsi, lugege tema õpetust fondiikoonide kasutamise kohta kohandatud postitustüüpide jaoks. Õpetus on lühike ja hästi edastatud, mis teeb selle lõbusaks.


9WordPressi turvalisus: kas teie WordPressi sait on tõesti turvaline?
Kui soovite võtta sõja häkkerite jaoks, aitab see õpetus teid kahel peamisel viisil. Õpiku esimeses osas näidatakse teile, kuidas oma WordPressi saiti kaitsta, ja teises osas tuuakse välja kümme (10) parimat WordPressi turbe pluginat, andes teile kahe teraga mõõga, mida peate häkkerite tapmiseks, ja teise sapi internet. Ärge oodake sõduri ümber, minge lugege õpetust, teie vaenlane on raske tööl!


10Samm-sammuline juhend WordPressi veebisaidi migreerimisel uude veebimajja
Tom Ewer näitab teile täpselt, kuidas oma WordPressi veebisaiti hõlpsalt ja ohutult ühest veebimajutajast teise teisaldada. Tõepoolest, teie veebisaidi teisaldamine ei pea olema hirmutav ega stressi tekitav ning Tom on siin, et teid protsessist läbi viia.


11Kuidas jagada WordPressi postitused mitmeks leheküljeks
Kui teile meeldivad pikad blogipostitused, kuid te ei soovi oma lugejaid kerima panna, on see WPMU DEV-i juhendaja abiks. Postide tükeldamine on teie enda huvides niikuinii. See suurendab teie saidi lehevaatamisi ja hõlbustab lugejatel sisu tarbimist.


12WordPress SEO – juhend algajatele
Joost de Valk saidilt Yoast.com õpetab teile kõike, mida peate WordPress SEO kohta teadma selles algajate juhendis. Õpid paar asja, näiteks kuidas parandada oma pealkirju, meta, püsilinki struktuuri, riivsaia ja muid funktsioone. Kuu aega tagasi avaldas ta megapostituse pealkirjaga WordPressi saitide parema paremusjärjestuse lõplik juhend. Peaksite seda ka kontrollima ��


13Kuidas WordPressile esiletõstetud postikarusselli luua
Esiletõstetud postitused suurendavad kasutajate seotust ja juhivad tähelepanu teie teistele postitustele. See juhendaja James Lao raamatust “Tuts +” juhendab teid esiletõstetud postkarusseli loomise protsessis. Nautige!


14Täielik juhend kohandatud postitustüüpide kohta
Kohandatud postitustüübid võimaldavad teil luua mitmesugust sisu. See Smashing Magazine’i Daniel Pataki juhendaja näitab teile kohandatud postitustüüpide kasutamist, mis võimaldab teil seda mehhanismi täielikult ära kasutada.


15Kuidas oma tundlikku WordPressi veebisaiti tulevikukindlaks muuta?
Vastuvõtvad veebisaidid on nii täna kui ka homme. Jäigal veebisaidil pole tulevikus kohta, kui näeksime, et mobiilseadmed võtavad kiiresti omaks. Tulevik armastab sujuvust. Et teie tundlik WordPressi sait ei puruneks, peate lugema seda Jesse Friedmani õpetust.


16Kuidas lisada jagamisnuppe ülekattena YouTube’i videotele WordPressis
Videod meelitavad kasutajaid üles ja võivad seetõttu hea kasutamise korral igavale veebisaidile elu sisse süstida. Kui ühendate video sotsiaalse meedia jagamisega, saate oma saidil kasutajate kaasatust märkimisväärselt suurendada. See õpetus näitab teile, kuidas lisada jagamisnuppe videote ülekattena, et neid hõlpsamalt jagada.


e-kaubandus-tellimine-märkmed-e-kirjad

17Kuidas luua veebipoodi ja müüa oma tooteid WordPressi ja WooCommerce abil
Veebipood võib olla suurepärane koduettevõte. Mõelge sellise äriga kaasnevale vabadusele, madalatele üldkuludele, ülemaailmsele haardele, automatiseerimisele ja paljudele teistele eelistele. Kui soovite alustada veebipoe loomist, osutab see Tom Eweri õpetus teile kindlasti õiges suunas.


18WordPressi administraatori parooli taastamine
Unustamine on jobu. Unustan oma paroolid mitu korda, kui ma ei mäleta. Unustate ka; me kõik unustame – see on vältimatu. WordPressi administraatori parooli taastamine on lihtne töö, kui suudate oma kasutajanime või e-posti aadressi meelde jätta. Kuid kui te ei saa kumbagi meelde tuletada, aitab see õpetus teil administraatori parooli taastada.


19Kuidas keelata WordPressis automaatsed värskendused
Alates WordPress 3.7-st omandas platvorm võimaluse ennast automaatselt värskendada ilma inimese sisendita. Kui olete olnud huvitatud, peate kindlasti märkima, et WP 3.8 värskendas ennast versiooniks WP 3.8.1. Ehkki see on turvalisuse mõttes hea, võivad need värskendused põhjustada pistikprogrammide ühildamatuse probleeme. Kui soovite automaatse värskenduse keelata, aitab see õpetus teid.


20Kuidas WordPressis automaatselt väliste linke järgida
Kas te ei soovi linkimahla jagada? Noh ja hea, see Sourav K. õpetus näitab teile, kuidas peatada otsingumootorite ämblikel (soovimatute) väliste linkide jälgimist.


21Kuidas WordPressi teemat koodilt Scratch kodeerida
See Keenan Payne’i juhendaja aitab teil WordPressi teemat nullist kodeerida. Kui õpetus jõudis umbes kolm (3) aastat tagasi veebisaidile onextrapixel.com (OXP), on see pakutud näpunäidete ja tarkusepikkustega, mis sobivad soovijatele WordPressi arendajale.


22Kuidas lisada autori pilte oma WordPressi ajaveebisse
Kui soovite oma autori avatreid kuvada ainulaadsel viisil, lugege seda õppetööd, mille autor on Joe Foley, WPMU DEV. Kui teie veebisaidile annavad sisu erinevad autorid, aitab see õpetus kuvada nende fotosid kõikjal, kus soovite, ilma higi ärritamata.


23Võimsad WordPressi näpunäited ja nipid
See õpetus on kahekümne ühe (21) nutika näpunäite kogum, mis on abiks WordPressi kasutamisel. Kirjutanud Daniel Pataki Võimsad WordPressi näpunäited ja nipid juhendaja on midagi, mida soovite oma WordPressi ressursi tööriistakomplekti lisada.


Looge WordPressi pistikprogramm

24Kuidas luua kohandatud WordPressi vidinat?
Kui olete mõnda aega WordPressis ringi käinud, olete tõenäoliselt soovinud, et saaksite luua oma pistikprogrammi või vidina. Kuid ärge seda keerutage, pistikprogrammid ja vidinad pole samad. Kuigi pistikprogrammid lisavad lisafunktsionaalsust, muudavad vidinad mitmesuguste elementide lisamise saidile hõlpsaks. See õpetus näitab teile, kuidas luua kohandatud vidinaid. Peaksite ka tutvuma Remi kaheosalise seeriaga, kuidas luua WordPressile vidina plugin.


25Näpunäited WordPressi teemade testimiseks
Teemade testimine peaks WordPressi arendajana olema teema arendamisel kriitiline samm. Testimine aitab teil leida vigu ja turvaauke, mis oleks muu hulgas teie mainet rikkuda suutnud. Daniel Pataki paljastab mõned näpunäited ja nipid, mis aitavad teil oma WordPressi teemasid enne avalikkusele avaldamist testida.


26Visuaalne helilooja: lehekülje lohistamise juhend
Need, kes on visuaalsele heliloojale proovinud, peavad teadma mõnda või teist selle lehe koostaja kasutamise rõõmudest. Pistikprogramm pakub elamust nagu ükski teine; seda on lihtne kasutada ega vaja programmeerimisoskusi. Selles õpetuses annab Kyla teile lehe ehitaja kasutamise üksikasjaliku juhendi.


27Kuidas oma WordPressi teema arendusprotsessi täiustada ja täpsustada
Olenemata sellest, kas alustasite just WordPressi teemade arendamist või olete sellega juba aastaid tegelenud, on alati arenguruumi. Selles väga detailses õpetuses pakub Siobhan McKeown näpunäiteid, mis võimaldavad teil oma mängu teemaarenduse osas paremaks muuta.


28Kuidas saada parimaks WordPressi professionaaliks
Selles õpetuses seab Siobhan mõned asjad sirgeks ja näitab teile, kuidas saada parimaks WordPressi arendajaks, kes te eales võite olla. See õpetus sobib hästi Kuidas saada parimaks WordPressi arendajaks juhendaja Jonathan Wold.


29Kuidas WordPressis luua igapäevast ja iganädalast e-posti uudiskirja
E-posti turundus on veebiturunduse juhtiv vorm. Teie sõnum saadetakse otse teie sihtrühmale, kes tõenäoliselt selle kätte saab ja sellele vastavalt (positiivselt) reageerib. Teisisõnu, turundussõnumit ei lahjendata ja eelarvet hoitakse muude võrguturunduse vormidega võrreldes madalal. See WPBegineri toimetuse töötaja juhendaja aitab teil WordPressis meilisõnumeid üles seada.


3040 kohustuslikku WordPressi pistikprogrammi 2014. aastaks
Internet on täis suurepäraseid ja kasulikke WordPressi pluginaid. Parima valimine on seetõttu ülesmäge minev ülesanne. Selles õpetuses tutvustab Freddy teile nelikümmend (40) WordPressi 2014. aasta kohustuslikku pistikprogrammi.


31Suure liiklusega WordPress-ajaveebide saladused
Kas soovite teada, kuidas WordPressi suured poisid seda teevad? Kuidas nad genereerivad miljoneid tabamusi ja käitavad WordPressi blogisid kümnete miljonite vaadetega? Kas soovite teada saada, mida WordPress Core’i arendajatel on nende koledate WordPressi ajaveebide kohta öelda? See õpetus vastab neile ja teistele küsimustele.


32WordPressi lapseteemad: see, mida peate teadma
Mida või kui palju teate lapseteemadest? Lapseteemad võimaldavad teil oma veebisaiti kohandada ilma põhiteemat redigeerimata. Nii saate vanemteemat värskendada, muretsemata oma kohandamise pärast. Veel üks asi: lapseteemasid on lihtne varundada. See õpetus annab WordPressi lapseteemadele parema ülevaate.


336 näpunäidet oma WordPressi veebisaidile suurema liikluse suurendamiseks
Oma veebisaidile liikluse tõmbamine pole lihtne ülesanne. See on üsna heidutav, arvestades, et säästva veebiettevõtte loomiseks on vaja liiklust. See WordPressi SEO õpetus näitab teile, kuidas suunata rohkem liiklust oma WordPressi saidile.


34Kuidas lubada kasutajatel oma WordPressi saidile postitusi saata
Kui soovite oma kasutajatele võimaluse oma saidile kaasa aidata, näitab see WPBegineri juhendaja teile lihtsalt seda, kuidas seda teha.


Wordpress-kasutaja-kogemuse parandamine

354 parimat kasutajakogemuse näpunäidet oma WordPressi veebisaidi parendamiseks
Tom näitab teile, kuidas optimeerida oma WordPressi veebisaiti, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Noh, kui teil poleks aimugi, on kasutaja kaasamine kõik, kui proovite luua kasumlikku veebiettevõtet.


36Valijapäringu kasutamine reageerivas veerus juhitavas paigutuses
Benjamin Intal saidist Tuts + selgitab, kuidas meediumipäringuid kasutada. Meediumipäringud on kasulikud reageerivate veebisaitide loomisel ja kui te ei ela kalju all, teate juba, et reageeriv disain on tuleviku tee. See on siin, et jääda.


37Kuidas valida oma veebisaidile suurepärane värviskeem
Teie WordPressi saidil kasutatavad värvid mõjutavad kasutajate seotust. Jätke Timothy Bowersi hooleks, et näidata teile, kuidas õiget tasakaalu saavutada. Ta teab, mis töötab ja mis mitte.


38Kuidas WordPressi administraatorit hõlpsalt kohandada
WordPressi administratiivne piirkond, tuntud ka kui taustaprogramm, pole WordPressi üks ilusaid külgi. Kasutades on seda aga lihtne kohandada php toimib nii, nagu on näidatud selles Aurelien Denise juhendamisel.


39Kuidas luua WordPressis eraldi leht ajaveebi postituste jaoks
Blogipostitused on konfigureeritud vaikimisi avalehel ilmuma. See kujutab endast probleemi, kas ja millal soovite luua kohandatud avalehe. See õpetus aitab teil oma ilusate ajaveebi postituste jaoks eraldi lehe luua.


40Kuidas teha WordPressis A / B tükeldamise testimist Google Analyticsi abil
Google Analytics aitab teil statistikaga sammu pidada. Jagatud testimine aitab teil kindlaks teha, millised kujundus ja lehe elemendid mõjutavad teie saidi toimivust ja kui palju. See õpetus aitab teil teha A / B tükeldamise testimist, et mõista, mida peate oma WordPressi veebisaidi toimivuse parandamiseks muutma.


Sinu kord…

Siin me oleme, nelikümmend (40) õpetust. Oleme hõlmanud mitmeid erinevaid õpetusi alates teemaarendusest kuni pistikprogrammide ja SEO-ni, mainides vaid mõnda neist. Pall on nüüd teie väljakul. Pange need õpetused proovile ja te saate WordPressi parimaks arendajaks, kellele teid pidi määrama. Kohtumiseni �� ümbruses

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map