11 parimat WordPressi algajate videot 6 vingelt saidilt

Uue blogijana on mõistetav, et saate WordPressis navigeerimise õppimisel pettumuse osaliseks. Installimine, teema ja pistikprogrammi valik, armatuurlaual navigeerimine ja kõik muud WordPressi üksikasjad on kindlasti teie pea keerutamiseks.


Kuid WordPressi eduvahendid ootavad teid! On mitmeid tasuta ja tasulisi videolubasid, mis aitavad teil WordPressiga kõige paremini kursis olla. Kui soovite WordPressiga tutvumisega pettumust kaotada, kaaluge allpool olevaid WordPressi algajate videoid ja täiendavaid ressursse. Sukeldugem sisse!

WordPressi põhitõed WordPress.tv viisakalt

Üks esilinastunud veebiressursse WordPressi põhitõdede õppimiseks on WordPress.tv. Nende sõnul on see „kõigi asjade visuaalne ressurss WordPress“. Algselt WordPressi veteranide kasutajatele mõeldud WordPress.tv-l on nüüd kasvav algajate õppematerjalide kogu. Siin on mõned videod, millest võiksite alustada:

Teie WordPressi profiil

WordPressi juhtpaneelil saate kasutajaprofiili eelistusi seada. Valitud eelistused määravad, kuidas teie profiili teie postitustes ja lehtedel vaadatakse. Teie profiilileht on jagatud viieks osaks: isiklikud valikud, nimi, kontaktteave, teie enda andmed ja kontohaldus. Selles videos selgitatakse iga jaotise üksikasju.

WordPressi üldised seaded

Üldseaded kõlavad laialt, kuid sellel lehel teie WordPressi juhtpaneelil on mõned väga konkreetsed seaded. Kokku on kümmekond seadet, millest üks hõlmab kasutaja juurdepääsu määramist. Sellelt lehelt saate kindlaks teha, kas keegi saab teie veebisaidil kasutajaks registreeruda ja kui jah, siis milline roll neile automaatselt määratakse. Teie veebisaidi turvalisuse tagamiseks soovitan pöörata erilist tähelepanu uute kasutajate selgitustele.

WordPressi püsilinkid

Püsilinke seaded määravad, kuidas teie URL-e veebibrauserites kuvatakse. Teie postituse või lehe URL võib sisaldada postituse või lehe nime, kategooriat või silti. See võib hõlmata ka postituse loomise kuud, päeva ja isegi sekundit. Üldiselt sõltub teie veebisaidi WordPressi püsilinki struktuur suuresti teie veebisaidi funktsioonist.

Lynda lõplikud WordPress Training Plus teemad ja pistikprogrammid

Lynda.com WordPressi videoõpetused

Lynda.com on veebiressurss, mille omanik on nüüd LinkedIn. See pakub õppevideoid, mis käsitlevad selliseid teemasid nagu tehnoloogia, loovus ja äri.

Veebisaidile on üles laaditud mitu WordPressi videokursust ja neid uuendatakse sageli. Täispikad kursused on tasulised, kuid eelvaated võivad pakkuda kiiret lahendust WordPressi küsimuste kirjutamiseks. Siin on mõned videod, millele tähelepanu pöörata:

WordPress: hädavajalik koolitus

Pärast vaatamist Tere tulemast video katkend, klõpsake kindlasti nuppu WordPressiga tutvumine link lõpuleviimiseks Oluline koolitus eelvaade. Jutustaja selgitab selle veebiväljaande rakenduse häid külgi ühel kõige informatiivsemal viisil, mida ma olen kunagi kuulnud, kuidas see seletati.

Samuti saate teada, kuidas WordPress põhimõtteliselt töötab, kuidas postitusi luua ja ilma tekstita vormindada nende teksti, kuidas meediumifaile käideldakse, kuidas lehtedel on roll ja palju muud. Peate tasuta sisu vaatamiseks vahele minema, kuid nad pakuvad tasuta prooviversiooni, kui soovite vaadata selle kursuse kõiki 5 tundi ja 14 minutit.

Alustage teemaga: Kakskümmend kolmteist

Kogu videokursus on vaadatav ilma liikmesta. Mõnikord aitab see pärast WordPressi veebisaidi seadistamist lihtsalt teemaga alustada. WordPressi installimisel on tavaliselt olemas eelaktiveeritud vaiketeema, mida saate kohandada. Teema vastab umbkaudu aastale, mil teie sisuhaldussüsteem installiti.

See video hõlmab ühte sellist teemat, kakskümmend kolmteist, mis ilmus 2013. aastal, kuid on endiselt suurepärane võimalus. Kui lõite just oma WordPressi saidi, on Twenty Fifteen teema aktiivne, kuid see Lynda video on siiski hea lähtepunkt, et õppida, kuidas teha kindlaks, millised teemafunktsioonid ja funktsioonid võiksid teie vajadustele kõige paremini vastata..

WordPressi pistikprogrammid: SEO

SEO-st vähemalt põhimõtteliste teadmiste omandamine on iga veebisaidi omaniku jaoks hädavajalik. Selles videos käsitletakse kahte SEO pistikprogrammi, mis aitavad teil oma veebisaiti optimeerida.

Pistikprogrammid aitavad SEO optimeerimisel läbi meta-siltide, postituste ja lehtede pealkirjade, võtmeterminite, metakirjelduse ning piltide ja kirjelduste. Nagu esimese Lynda.com-i videoga, mida hõlmasime, on kogu kursuse kuvamiseks vaja tasuta prooviversiooni või täielikku liikmelisust.

Veel rohkem WordPressi videoõpetusi ja ressursse

WP101.com videoõpetused

Viimased seitse aastat on WP101.com olnud WordPressi ressurss nii algajatele kui ka arendajatele. WordPressi algajad õpivad põhitõdesid lühikeste informatiivsete videote kaudu, samal ajal kui arendajad kasutavad neid ressursse oma klientide harimiseks.

WordPressiga alustamise põhivideod pakuvad iga teema kohta üksikasjalikke (veel lühikesi) ülevaateid. Kuid liikmelisusega on saadaval täielik õppematerjalide kogu, mis hõlmab täiendavaid teemasid nagu WordPressi juhtpaneel, kommentaaride haldamine ja isegi Yoasti SEO pistikprogrammi juurutamine.

WPExplorer TV

Ärgem unustagem ka WPExplorer TV-d. Oleme püüdnud luua kasulikke juhendeid, mida saaksite ka WordPressi kasutamise õppimisel järgida. Mõned meie õpetused hõlmavad pistikprogramme, nagu Visual Composer, või lihtsaid näpunäiteid, nagu WYSIWYG-redaktoris fondi lubamine, kuid meie uute videote postitamisel hoidke end kursis (ja tellige kindlasti).!

ShoutMeLoud.com purustatud linkide õpetus

Järjekordne videoõpetuse ressurss WordPressi algajatele on ShoutMeLoud. Nende veebisait ja ajaveeb hõlmavad mitmeid teemasid, et teie blogi käima saada, kuid üks video, mis minu jaoks silma paistis, oli Kuidas kasutada rikutud lingi kontrollija WordPressi pistikprogrammi (2m 58 s). Viimane asi, mida soovite, on see, et purustatud lingid kinnitatakse kogu teie veebisaidil. See video näitab teile, kuidas tõhusalt kasutada Broken Link Checker pistikprogrammi, et otsimootorid teaksid, et nad saavad teie veebisaiti usaldada.

WPChicki kobraste ehitaja õpetus

TheWPCicick juhib blogija Kim Doyal. Ta pakub hulgaliselt näpunäiteid blogijatele, kes loovad igasugust sisu: teksti, videot, taskuhäälingusaadete episoode ja palju muud. Tema videod Beaver Builderi pistikprogramm (17m 36s) ja Lühikoodide ülim plugin (12m 52s) on kaks tipptasemel meeleavaldust. Need videod ja palju muud on suurepärane koht alustamiseks iga WordPressi algajale!


Kui olete WordPressi pärast pahane, ei pea te otsima alternatiivseid sisuhaldussüsteeme. WordPressi algajate videote leidmiseks on teil palju. Võite veeta mõni minut päevas videoõpetuste vaatamisel, mis selgitavad selgelt, kuidas oma veebisaiti üles ehitada ja kasutada.

Võite alustada lihtsamate õpetustega, nagu näiteks need, mis leiate WordPress.tv, Lynda.com ja WP101.com, ning liikuda edasi sellistele veebisaitidele nagu TheWPChick ja ShoutMeLoud.com.

Kuidas end WordPressi kohta harida? Kas olete teadlik kasulikest videoõpetustest, mida siin ei mainita? Meile meeldiks, kui jagaksite neid meiega allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map