WordPressi veebisaidi ümberkujundamine isikupära lisamiseks (järg)

Teate, mida nad ütlevad, teil on ainult üks võimalus jätta (püsiv) esmamulje. Samuti on teil potentsiaalse kliendi tähelepanu püüdmiseks ja hoidmiseks aega umbes neli (4) sekundit. See tähendab, et teil on vähem kui neli (4) sekundit, et luua mälu, mis jääb teie kliendile kauaks pärast seda, kui ta teie veebisaidilt lahkub.


Koos Interneti-veebisaitide koguarv läheneb kiiresti ühele (1) miljardile (oi, võistlus), võib teie väljavaate tähelepanu köitamine nelja sekundi jooksul tunduda võimatu feat. Ärge siiski muretsege. See teie WordPressi veebisaidi ümberkujundamise järk (isikliku puudutuse lisamiseks) näitab teile, kuidas luua põnev ja isikupärane WordPressi sait, mis tõmbab ligi palju teie potentsiaalseid kliente. Jagasime postituse kaheks peamiseks osaks:

 1. WordPressi teema (või tehniline) ümberkujundamine – Näitame teile, kuidas lisada oma saidile isikupära, kasutades maandumislehti, kohandatud päiseid, logosid, tausta, teemasid, vabakäegraafikat jne..
 2. WordPressi veebisisu ümberkujundamine – Näitame teile, kuidas lisada oma veebisisu isikupära, et teisendada rohkem lugejaid klientideks.

Nii et lähme ilma suurema vaevata minema lihtsate asjadega ja korjame selle sealt üles.

WordPressi teema (või tehniline) ümberkujundamine

Selles jaotises näitame teile, kuidas kasutada WordPressi käsutuses olevaid erinevaid tehnilisi elemente isikupära ja identiteedi lisamiseks oma WordPressi veebisaidile.

Kohandatud päised

Teie päis (päise osa) mängib teie veebisaidi esmamuljes tohutut rolli. See on teie WordPressi veebisaidi päisesektsioon, mis tutvustab inimestele teie ettevõtet, nii et te ei saa endale lubada selle valesti mõistmist. Teie mastipea peaks olema tõesti muljetavaldav – isegi muljetavaldavam kui ülejäänud teie veebisait. Päise jaotisega saate teha just nii palju:

 • Ärge jätke päist lohku ega tühjaks. Kasutage oma põhjuse toetuseks ahvatlevat pilti
 • Konversioonide kiirendamiseks võite oma päisesektsiooni lisada ka tegevusele kutsumise (CTA)
 • Kasutaja suhelmise soodustamiseks võite päiseosas kasutada liugureid ja videoid, sõltuvalt teie WordPressi teemast

Paljud premium WordPressi teemad võimaldavad teil päise jaotist hõlpsasti kasutatava administraatori paneeli kaudu redigeerida. Kui teie praegune teema ei sisalda päise muutmise võimalusi, saate teemasid muuta või palgata teile WordPressi arendaja. Lihtsalt veenduge, et päis, millega olete leppinud, kogu teie veebisaidi kohta komplimente.

Teie logo lisamine

Teie logo on suurepärane viis isikupära ja autentsuse näitamiseks. Lisaks on logo teie identiteet Internetis. Inimesed on seotud logodega. Vaevalt inimesed logosid unustavad. Peate looma logo, mis püsib veebikülastajate meeles kaua. Näiteks kui näete seal mõnda järgmistest logodest, kustub teie peas kohe lamp:

funktsioon-logo-WordPress-veebisait-ümberkujundamine-Wpexplorer

Kui teil puuduvad oskused, aeg või vajate inspiratsiooni oma isikliku logo loomiseks, siis kontrollige neid WordPressi veebisaidi logo kujundamise valikuid.

Vabakäeline graafika

Erinevalt digitaalsest graafikast on vabakäe piltidel iseloomu.

Inimese ebatäiuslikkuse puudutamise kaudu omandavad nad teatud pinge, mida on raske digitaalselt uuesti luua. See eriline puudutus tõmbab tähelepanu ja võimaldab inimestel käsitsi joonistatud sisu hindamiseks ja töötlemiseks pausi teha, seda enam, kui nad oskaksid hinnata vana suurepäraselt illustreeritud pilti. – Sabina tühikäik

Ma ei saaks seda paremini öelda. Aitäh Sabina.

Vabakäe joonistused hävitavad isiksuse ja aitavad teie veebikülastajatel ühendust saada teie WordPressi veebisaidiga. Enamik veebiarendajaid otsivad põhipilte alati, kui nad soovivad oma projektidele pilte lisada. Eemaldage ja kulgege vähem läbitud teele – looge oma veebisaidile vabakäe pilte. Siin on mõned inimesed, kes on vaba käega joonistustega suurepäraselt hakkama saanud:

Kasutage sihtlehti

kasutage WordPress-maandumislehti

Suurepärane disain müüb ja kui olete oma maandumislehti (-lehti) hoolikalt kujundanud, saate oma veebisaidile isikupära lisada ja konversioone kiirendada. Paljud WordPressi veebisaidi omanikud suunavad kogu oma liikluse ajaveebipostitusi täis lehele. Kuigi see lähenemisviis paneb inimesi lugema teie sisu, on suurem osa teie liiklusest valimatult hajutatud. Nüüd sa ei taha seda.

Nutikalt meisterdatud sihtleht suunab kliente müügilehe kaudu. Kui olete oma veebisaidile lugeja oma ajaveebipostitustele tähelepanu juhtinud, on palju võimalusi, kuid kui need (postitused) pole teie peamised tooted, ärge saatke kogu oma liiklust sel viisil.

Suurepärane maandumislehe kujundus sobib hästi suurepärase looga (midagi, mida arutame selle postituse teises osas). Jutuvestmise abil saate hõlpsalt isikliku ühenduse luua, eriti kui räägite oma isiklikke lugusid. Lugusid rääkides puutute kokku kui osav inimene, mitte turundusmasin, mis kordab hüperbooli täis sõnumeid. Siin on mõned näited hästi formuleeritud sihtlehtedest:

Kui soovite oma WordPressi saidi jaoks sihtlehti luua, vaadake seda vinge artiklit sihtlehe loomise kohta.

Dünaamiline taust ja Parallaxi kerimine

add-parallax-kerimine

Taustad aitavad teil oma WordPressi veebisaidile lisada palju isikupära, identiteeti ja stiili. WordPressi areng on jõudnud vanusesse, mis tähendab, et saate luua igasuguseid taustu ilma higi purustamata. See on see, mida ma mõtlen:

 • Staatilisi taustapilte saate lisada kaudu Välimus -> taust
 • Juhuslikke (või dünaamilisi) taustpilte saate hõlpsalt seada, kasutades lihtsat pistikprogrammi, näiteks Paremad taustad autor Dave T. Coleman
 • Erinevatele WordPressi lehtedele ja postitustele saate lisada erinevat tausta
 • Saate hõlpsalt parallaksi tausta luua
 • Või ostke lihtsalt sisseehitatud parallaksiga WordPressi teema

Vaadake neid muid ressursse:

Parallaxi kerimine on muljetavaldav veebidisaini tehnika, mille abil saate luua 3D-illusiooni. Mõelge vaid sellele, mida saate 3D-disaini abil saavutada isikupära lisamisega. Mõne nipiga eristad sa kindlasti rahvahulga alt.

Enne kui asume teemade muutmise juurde, kutsun teid üles uurima kõiki praeguse teemaga saadaolevaid võimalusi, et avastada palju, mida saaksite teha ilma teema muutmiseta. Kui taustte lisamine ja ülalpool arutletud näpunäidete kasutamine ei aita, on ehk aeg täielikuks remondiks, mis hõlmab kogu teie teema muutmist.

WordPressi teema muutmine

saada-kokku-wordpress-teema

Teemade vahetamine on lihtne töö. Lihtsalt liikuge lehele Välimus -> kujundused ja vali oma uus teema. Lihtne kui ABC. Väljakutsuv osa on aga oma WordPressi veebisaidile sobiva (või parima) teema valimine. Teema, mis komplimenteerib teie kaubamärki ja aitab teil oma veebiettevõttele isikupära lisada. Probleem number uno kas seal on tuhandeid ja tuhandeid tasuta ja esmaklassilisi WordPressi teemasid, et parimate valimine on ülesmäge jääv ülesanne. Probleem number kaks: pärast oma teema valimist ei tea te, kuidas muuta see millekski ainulaadseks. Siin on mõned lahendused:

 • Ostke tasuta teema allalaadimise asemel premium-teema. Võimalus on väga suur, et miljon teist inimest kasutab tasuta teemat, mille te just silma paistsite. Lisatasu teemadega on teisiti (lisaks saate VIP-ravi ja lisatasu tuge)
 • Kui te ei saa oma elu päästmiseks koodi, paluge soovitud kujunduse loomiseks WordPressi arendaja
 • Kui teil on oskusi ja aega, looge oma vanema teema
 • Looge lapseteemasid

Valitud teema mängib suurt rolli teie WordPressi veebisaidi õnnestumises. Vastake oma väljavaadete ootustele. Kui teil on disaini veebisait, peab see tundma end disaini veebisaidina. Juhendajate veebisait peab tundma end juhendaja saidina ja nii edasi ja nii edasi. Ootused, ootused. Peate ootustele vastama.

Lasteteemade kasutamine

WordPressi lapseteemade: A, mida peate teadma, juhendi kohaselt on lasteteemad kohandamise ja laiendatavuse osas väga võimsad. ” Nüüd, kui soovite oma WordPressi saidile isikupära lisada, vajate palju kohandamisjõudu ja suurt laiendatavust.

WordPressi lapseteemad annavad teile jõudu vormida oma unistuste veebisait, kirjutamata teemat nullist. See tähendab, et teil on kõik võimalused oma isikupära ja identiteedi lisamiseks oma WordPressi saidile. Lisaks säästab see aega ja raha. Suurepärase WordPressi teema saamiseks ja WordPressi lapseteemade loomise ja kasutamise õppimiseks vaadake järgmisi ressursse:

 • Kokku – tundlik mitmeotstarbeline WordPressi teema
 • Premium WordPressi kujundused – WPExplorer
 • 30 peab olema Pinteresti-laadseid WordPressi teemasid
 • WordPressi lapseteemad: see, mida peate teadma
 • Elegantsed WordPressi teemad
 • Themify – lohistage ja pudistage WordPressi teemasid
 • Genesise WordPressi teemaraamistik
 • Tasuta WordPressi teemad – WordPress.org

Liigume edasi …

Nüüd, kui oleme hoolitsenud WordPressi veebisaidi ümberkujundamise tehniliste aspektide eest, võiksime liikuda teise osa juurde ja WordPressi veebisisu kujundamine.

WordPressi veebisisu ümberkujundamine

Sõpruskond vestleb

Optimeeritud WordPressi veebisaidi kujundus köidab teie potentsiaalsete klientide tähelepanu juba esimese nelja (4) sekundi jooksul, kuid just teie veebisisu paneb neid soovima jääda. Soovite, et teie potentsiaalsed kliendid püsiksid (nii kaua kui võimalik), kui soovite midagi müüa. Isikupära lisamine veebisisu on parim viis säilitada oma väljavaated WordPressi saidil kauem.

Sõltumata sellest, mis teie WordPressi veebisaidil on, meeldib inimestele teha äri teiste inimestega. Niisiis, olgu teie ettevõte B2B, B2C või C2C, peate kokku puutuma sõbraliku inimesena (või meeskonnana), kes soovib innukalt aidata. Teie veebisisu sisaldab teie veebisaidi iga sisu alates blogiartiklitest kuni lehtede ja kommentaarideni. Niisiis, kuidas lisada oma WordPressi sisule isikupära? Siin on mahl:

 • Proovige võimalikult palju oma lugejatega ühenduse luua. See tähendab, et peate kõigepealt mõistma oma sihtrühma. Seejärel olge valmis nende küsimustele vastama, kommentaaridele vastama – üldiselt olge abiks.
 • Pange end oma ala asjatundjaks. See paneb teie lugejad teid usaldama. Looge sisu, mis edastab enesekindlust oma oskuste ja võimete suhtes ilma julgustamata.
 • Rääkige isiklikke lugusid ainult siis, kui need reklaamivad teie eesmärki. Siduge juhtumianalüüs oma isiklike lugudega ja lõpetage tugeva üleskutsega (CTA)
 • Andke oma lugejatele põhjus sinust rääkida. Kasutage tasuta allahindlusi, kingitusi, võistlusi, allahindlusi jne.
 • Tehke midagi teistmoodi. Vaadake, mida teie konkurendid teevad, ja pekske neid omaenda mängus, mängides natuke teistmoodi.
 • Kasutage videoid. Need loovad kiiresti isikliku ühenduse ja neid saab YouTube’is jagada, võimaldades teil kasutada massilist liikluse allikat, milleks on YouTube
 • Veebisisu kirjutades keskenduge kõigepealt eelistele ja seejärel funktsioonidele.
 • Jällegi, olge veetlevad:

Kopeerimine-kirjutamine ei ole formaalne, akadeemilises stiilis kirjutamine; see müüb kirjutatud sõna kaudu. Õppige kirjutama informaalses, vestlusstiilis, millest lugejad rõõmu tunnevad. – Fernando Florez

Hoidke oma keel isikupäraseks, sõbralikuks ja (enamiku turgude jaoks) mitteametlikuks. Kõlab nagu inimene, mitte pigi masin. – Sonia Simone

Järeldus

Isikupära lisamine oma WordPressi veebisaidile seisneb teie isiksuse ja identiteedi valamises oma veebisaidil. Te ei saa oma tehnilisele kujundusele isikupära lisada ja unustate oma WordPressi veebisisu lisada isikupära; need kaks peavad käima käsikäes, et anda teile soovitud tulemusi.

Nende näpunäidete abil on teil piisavalt mahla, et lisada oma WordPressi veebisaidile isikupära. Nüüd minge edasi ja looge oma Interneti-identiteet. Rõõmustab teie edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map