WordPressi veebisaidi logo kujundamine iga eelarve jaoks

WordPressi veebisaidi logo kujundamine iga eelarve jaoks

WordPressi veebisaidi loomiseks peate mitmed mütsid ostma.


Kui otsustate kõike ise teha, peate olema veebisaidi kujundaja, sisustrateeg, sotsiaalmeedias tegutseja, kirjanik ja isegi graafiline disainer. Kuid olgem ausad; neid inimesi, kes on andekad kõigil neil erialadel, on väga vähe.

Näiteks võiksin ennast pidada heaks kirjanikuks ja korralikuks turundajaks. Olen võimeline tegema HTML-i, CSS-i ja lihtsa PHP-ga väiksemaid disainilahendusi, kuid minu graafilise disaini oskused on tõeliselt kohutavad. Kahjuks pole mul aega käsitöö õppimiseks, nii et pean selle sisseostma.

Seda silmas pidades jagan selles postituses oma peamisi näpunäiteid WordPressi veebisaidi logo kujundamise kohta ja tulen välja teenused, mida olen varem kasutanud logode kujundamisel.

WordPressi logo kujundamine: mida peate teadma

Logodisaini ja veebikujunduse osas võite silmitsi seista kana ja munaga. Kumb tuleb enne: logo või kujundus? Minu arvates pole sellele selget vastust; võite lasta kujundusel määrata logo üldise stiili või luua kujunduse, mis põhineb selle ilmel logol.

Sellegipoolest on teie WordPress-saidi töötlemata kujunduse loomine tõenäoliselt palju lihtsam kui logo loomine nullist. Tõenäoliselt haarate mõnda premium-teemat ja kuigi võite seda veelgi kohandada, on see aluse kujundus logo heaks inspiratsiooniks. Alternatiiv on tellida disainer ja lasta tal alustada nullist, ilma et neil oleks inspiratsiooni töötada. Sellega võib teie disaineril olla keeruline toota midagi, mis sobib sellega, mis teie arvates teie saidil töötab.

Ausalt öeldes on minu lemmikveebisaidi kujunduste vastu huvi minu vastu palju rohkem kujundus kui veebisaidi logo kujundus. Kuid sageli logo on kujundusega praktiliselt juhuslik.

Ärge saage minust valesti aru – seal on palju veebisaite, millel on domineeriv ja silmatorkav logo, mis nende brändi tõesti määratleb -, kuid need on tavaliselt väga loominguliste (ja kulukate) disainimeeskondade tulemus. Kui loete seda, siis on teie logo logo tõenäoliselt tuhandete asemel sadade (või vähem) dollarite suurune, nii et minu nõuanne on hoida see lihtsana. Niipea, kui olete oma ideedega liiga ambitsioonikas, võite avastada, et lõpptulemus tundub pisut amatöörlik.

Ülaltooduga lubage mul tutvustada teile parimaid WordPressi logo kujundamise teenuseid veebis. Kombineerituna teenivad nad sõna otseses mõttes kõiki eelarveid.

1. IconFinder

Kas otsite kiiret (põhimõtteliselt ühe sekundi) võimalust oma saidil lihtsa logo poputamiseks? Võite lihtsalt haarata tasuta ikooni saidilt, näiteks IconFinder. Lihtsalt otsige mõistet (nt “kommid”) ja filtreerige tulemused tulemusteta ning litsentsi tüübi jaoks – link puudub. Siin on lühike ülevaade sellest, mida võite leida:

IconFinder tasuta ikoonid

Iga ikooni jaoks on teil võimalus alla laadida redigeeritav AI-fail, SVG või mitmesugused eelnevalt seadistatud PNG-suurused. Kas soovite rohkem võimalusi? IkooniFinderil on lisatasu osa, tellimustega alates 10 dollarit kuus tasuta allalaadimist kuus. See on vähem kui 1 iga ikooni kohta!

2. Haaratselt Shopify

Kas teil pole midagi kulutada, kuid soovite midagi, mis näeks välja kohandatud? Pea üle Haaravalt ja looge tasuta oma logo. Hatchful on tasuta logo loomise tööriist, mida toetab Shopify.

Haaravalt Shopify

Kuidas see siis töötab? See on lihtne. Järgige lihtsalt koos Hatchfuli hõlpsat 5-etapilist protsessi:

 • Valige tööstusharu (tehnika, mood, toit, kunst jne)
 • Valige oma brändi stiil (julge, klassikaline, uuenduslik, loomulik jne)
 • Lisage oma nimi ja tunnuslause
 • Andke neile teada, kus logo kasutatakse (et nad saaksid teile kuvada ikoone koos nõuetekohase litsentsimisega)
 • Seejärel valige pakutavate seast oma logo!

Siin on pilgud Hatchfuli logodest, mis on loodud meie innovaatiliste, kingituste ja kollektsiooni tootvate ettevõtete jaoks veebisaidil kasutamiseks.

Vihatud logo näited

Kui olete endale meelepärase logo valinud, saate teksti, fontide, värvide, ikoonide ja isegi paigutuse kohandamiseks klõpsata. Uue logo allalaadimiseks looge lihtsalt tasuta konto. Arvestades, et see on tasuta, on Hatchful suurepärane võimalus ja natuke professionaalsem kui tavalise tasuta logo kasutamine.

3. Fiverr

Kui teil on logo kulutamiseks paar dollarit, on teie jaoks parim järgmine koht Fiverr. Kui te pole selle saidiga tuttav, on Fiverr turg, kus inimesed saavad müüa teenuseid vaid viie dollari ja suurema hinnaga. Inimesed pakuvad kõike. Kirjutamisteenustest kuni logo kujundamiseni ja kõmri sünnipäeva sünnipäevani lauldes, ainult kandes rihma ja villast mütsi (tõsiselt, ma ei tee nalja).

Kuid andke teada, et saate Fiverril kontsertide ostmisel tõepoolest selle, mille eest maksate. Te ei saa oodata muud kui kõige tagasihoidlikumat logo kujundust vaid viie dollari eest. Kuid see on juba iseenesest sõltuvust tekitav asi – ainult viie dollari eest ei saa te valesti minna?

Siin on näited Fiverri erinevatest hindadest pärit logode kohta:

Fiverri logo kujundused

Need on muidugi näited nende parimatest töödest. Teile pole garanteeritud, et saate midagi sama head. Kuid nagu ma ütlen, kui teil pole eelarvet, on Fiverr teile sobiv koht. Halvim stsenaarium on see, et kaotate kõik 5–25 dollarit (sõltuvalt sellest, millise variandi valite).

Kui teil on oma brändi investeerimiseks natuke rohkem, siis Minu uhiuus logo võiks hästi sobida. Sisestage oma ärinimi, tunnuslause, märksõnade komplekt, mis on seotud teie tegevusega (nt kingikott, kingitus, vibu) ja põhivärv. Valikute põhjal genereerib Minu uhiuus logo teie jaoks hulga vingeid logosid.

Minu uhiuue logo kujundamise teenus

See sait pakub logosid kindla määraga sõltuvalt sellest, kuidas kavatsete oma loodud logo kasutada. 20 euro eest saate oma eelistatud logost madala eraldusvõimega koopia, mida saaksite inspiratsiooniks kasutada (iseenda taasloomiseks või loomiseks disaineri palkamiseks). Allalaaditava logo ostmine koos täielike autoriõiguse ja kohandamisvõimalustega maksab 50 eurot (ehk umbes 56 dollarit 2019. aasta juuni seisuga). Või 190 euro eest loob Minu uhiuue logo kujundaja kohandatud logo teie eelistatud kujunduse põhjal.

Kokkuvõttes on see sait hea võimalus oma veebisaidi või ettevõtte kiireks ja taskukohaseks brändimiseks.

5. 99 kujundust

Võrreldes eelnevate võimalustega on see loendis tõesti premium-variant. 99 kujundust teenuste hind on vahemikus 299 dollarit (nende põhilise, pronksist logo loomise teenuse eest) kuni 1299 dollarit (plaatinapaketi puhul).

Selle eest saate a palju valik. Näete, kui tellite 99 disainilahendust teie jaoks logo leidmiseks, jaotavad nad protsessi tohutule hulgale andekatele graafilise disaini kunstnikele. Paljud neist kunstnikest loovad teile mustandilogode logod. Seejärel saate oma lemmikud nimekirja täiendada, kuni lõpuks oma lemmiku valite.

WPExplorer kasutas uue WordPressi teema logo jaoks tegelikult 99 kujundust:

WordPressi teema kokku

Lõpliku negatiivse tühiku T logo on kujundanud SUUR.

See on tõepoolest juhtum, kui disainer tuleb välja midagi paremat, kui te ise ette kujutate. Mis on tõepoolest see, mida soovite, kui otsite professionaalset logo abi.

Mitte ainult, kuid saadaval olev valik on üllatav. Teil on võimalik valida keskmiselt 30 ja enama individuaalse sissekande hulgast (pronkspakendi jaoks). Muidugi, mida kõrgema plaani valite, seda rohkem disainereid olete huvitatud. Kui esitasime logo Total, saime lõpuks 238 tööd. Meie õnneks on seal palju andekaid graafilise disaini kunstnikke. Ja leidsime oma WordPressi teema jaoks täiusliku uue piksli logo.

Millise valiku peaksite tegema?

Ausalt öeldes sõltub see teie eelarvest ja ajakavast. Kas teil on ainult päev? Siis on IconFinder või Hatchful tõenäoliselt teie parim panus. Kas teil on tagasihoidlik eelarve? Proovige Fiverrit – taskukohaste hindadega andekaid disainereid on sadu. Kas soovite kohandatud logo? Võib-olla sobib hästi minu uhiuus logo või 99 disainilahendust.

Järgmine samm on otse graafilise disaini kunstniku palkamine. Mis on kindlasti asi, mida peaksite arvestama, kui teie eelarve ületab paarsada dollarit. Kuid millegi vähese jaoks tundub 99 disainilahendus minu arvates kindlasti parim variant.

Mida sa arvad? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map