WordPressi turundustrendid: keskendumine kõrgema puudutusega müügiprotsessile

WordPressi turunõuanded ja suundumused

Võtke arvesse! See on veel üks postitus turunduse kohta. Kuid ärge pettunud. Räägime meeldivatest asjadest: kuidas meelitada oma WordPressi toodete ja teenuste juurde rohkem kliente, unustades hetkeks Google’i reklaamid ja lingid.


Esmalt selgitame välja mõned vähem põnevad aspektid.

Turunduse arengus on kolm peamist sammu, mis on nüüd nõuetekohase esitluse lahutamatud osad: räägi, näita ja anna võimalus proovida.

Neid saab reaalses maailmas hõlpsasti rakendada. Lihtsaim näide: klient, kes soovib rõivast osta, tuleb ükskõik millisesse rõivapoodi, näeb toote kirjeldust, muidugi saab ta ka ise toodet näha (näidata) ja, mis on tegelikult väga oluline, suudab sobitage see (proovige). Täiuslik stsenaarium.

Sarnases olukorras, kuid Interneti-maailmas toimuvatel juhtudel on suurem võimalus, et tagasimakset taotletakse. Seda kõike seetõttu, et viimast sammu (“proovida”) sageli eiratakse.

Miks on „proovimine” nii oluline? Lihtne, see on loomulik tööriist kliendi üle võitmiseks. Tõeline orgaaniline turundusrelv on see, mida saab rakendada ka ilma turundajata. Üks on võimeline pakkuma edukat tulemust ilma paljude reklaamideta.

Lühidalt, samm “proovida” rokib, sest:

 • See strateegia sätestab kliendi jaoks kaks olulist hetke: usaldus ja läbipaistvus. Usaldusele ja ohutusele rajatud suhted on mõlema poole alati eesmärk. See on ka WordPressi peamine filosoofia. Tõenäoliselt selgitab seda paremini järgmine lugu:
  Pildikrediit: Sadhana Balaji

  Kujutise krediit: Sadhana Balaji

 • See pakub kõrgema puudutusega müügiprotsessi ja annab kliendile kontrolli ostuprotsessi üle.
 • See on omamoodi kontroll teie sihtrühmaga ja on tõenäoline, et see konkreetne toode lahendab tõelise kliendi vajaduse.

Mis siis on kõige tõhusamad ja trendikamad võimalused “proovida” klientide pardale toomiseks ja tõestada, et teie WordPressi tooteid ja teenuseid tasub kasutada? Räägime kolmest suuremast:

 1. Raha tagasi garantii
 2. Tasuta prooviversioon
 3. Demo + tasuta prooviversioon

Raha tagasi garantii

Raha tagasi garantii

See on omamoodi lahendus proovimise strateegiale: kasutajad maksavad toote / teenuse eest, pidades seda tegelikult prooviksõiduks. Miks mitte, nad on kindlad, et põhjuse korral saavad nad oma raha tagasi.

Jah, WordPressi pistikprogrammid, teemad ja muud digitaalsed tooted pole käegakatsutavad. Kuidas saab neid siis tagasi maksta? Just seda väidavad mõned tarkvarapakkujad digimaailmas endiselt tagasimaksete vastase poliitika järgimisest. Kuid see on viis kuhugi, kuna paljud populaarsed veebipõhised SaaS-i turuplatsid (mitte ainult WordPressi tööstuses) on juba tõestanud.

Õnnetud kliendid, kes ei saa tagasimakset, ei tule tagasi uusi asju ostma, ei soovita teistele midagi ja halvimal juhul jätavad nad avalike negatiivsete tagasisidete sõltumatute ressursside kohta. Teie maine ei vaja seda koormat.

StudioPress, üks WordPressi teemade kõige turvalisemaid ja professionaalsemaid pakkujaid, on suurepärane näide kõrgetasemelisest klienditeenindusest ja äristrateegiast. Kui kliendid pole rahul, saavad nad 30 päeva jooksul raha tagasi, nagu on väidetud ametlik poliitikaleht.

Järgmine küsimus on tõenäoliselt see, kuidas sellest strateegiast kõige paremini kasu saada?

Ärge andke ainult raha tagasi – proovige kõigepealt saavutada soovitud kliendi sihtkoht, pakkudes kätt rasketes ülesannetes, mille jaoks nad ei suutnud teie toodete kasutamisel konkureerida. See tähendab tipptasemel tuge. Kui see ei õnnestu, tehke kliendile positiivse mulje jätmiseks järgmisi lihtsaid samme:

 1. Käituge samamoodi nagu siis, kui käsitleksite müügieelset küsimust.
 2. Siin pole ühtegi ebameeldivat küsimust!
 3. Ärge proovige kliendi meelt muuta, vaid pakuge välja kasulik lahendus.
 4. Vabandage, et toode ei vastanud nende vajadustele, tänage klienti abi otsimise ja proovimise eest.

Mõned juhid usuvad endiselt, et iga poeetiline ja keerukas e-kiri võib kliendi meelt muuta. Tavaliselt see ei toimi. Kui teil on lohutusena käegakatsutav pakkumine (allahindlus, koostöö jms), võib see olla tõhus viis kliendi meelitamiseks.

Tasuta prooviversioon

Tasuta prooviperiood

See on kliendi kõrvadele nii armas heli. Tasuta prooviversioonid ja „proovige enne ostmist” ei pruugi veel olla tööstusstandard, kuid need on tohutu trend. Ja see on suurepärane uudis nii SaaS-i ettevõtetele kui ka ostjatele.

Selle strateegia peamine mõte on pakkuda juba mainitud kõrgema puudutusega müügiprotsessi.

Paljud WordPressi pakkujad peavad seda endiselt riskantseks. Kuid miks mitte laiendada juurdepääsu teie asja suurepäraseks muutvatele asjadele, sõltuvalt teie tootest ja sihtrühmast?

Kunagi esitas suurepärase võrdluse Lincoln Murphy, inimene, kes aitab SaaS-i ettevõtetel tasuta prooviversioonide ümberarvestuskursse tõsta.

“Kas Ferrariga testimine vähendab Ferrari väärtust? Ei … kui midagi, siis see pitsitab enamiku ostjate jaoks kokkuleppe. ”

Ekspertidena TurundusEksperimendid nõue, tasuta prooviversiooni pakkumine ja raha tagasi garantii on funktsionaalsuses tegelikult sarnased, kuid kasutajad saavad nende arusaama täiesti erinevalt. Proovige pakkuda mõlemat. Alustage näiteks tähega tasuta prooviperioodi ja jätkake raha tagasi garantii lisamist, et potentsiaalsete klientide veelgi suurem usaldus saada ja pange nad end turvalisemalt tundma.

Kuid ärge laske oma tasuta prooviversioonil libiseda, looge selle ümber strateegia. Mõelge järgmistele põhipunktidele.

1. Määratlege proovikonto täiuslik eluiga

Võttes arvesse, et seda strateegiat rakendatakse erinevat tüüpi WordPressi toodete ja teenuste puhul, mis käituvad erinevalt, proovige funktsionaalsust ja funktsioone ise järele proovida. WordPressi tööstusstandard on 30 päeva, kuid see pole ilmselt suund, mida kõigile järgida. See peaks olema täiuslik aeg, et mitte kaotada teie pakutava vastu huvi. Kui lühendate prooviperioodi, tekitab see kiireloomulisuse, pannes kasutajad kiiremini tegutsema.

Järeldus: proovige leida oma õnnelik meedium. Näiteks leidis üks tuntud WordPressi ekspert WPMUDEV selle söötme 14 päevaga.

2. Koostöö potentsiaalse ostjaga

Mõned turundusstrateegid väidavad, et müügi tegemiseks vajaliku inimtegevuse vähendamiseks on ette nähtud katseaeg. Kuid loodetavasti on juba selge, et keskendumine kasutajale, mis on muuseas Google’i peamine moto, on võtmetegur usaldusväärsete suhete loomisel kliendiga ja eriti potentsiaalse kliendiga. Nii et ärge unustage:

 • Ainuüksi juhendile või KKK-lehele viiva lingi asemel pakkuge isiklikku käepidet.
 • Saatke järelmeetmeid. Võimalusel isikupärastatud (jah, te ootasite seda sõna), mis meie puhul on käitumispõhised automatiseeritud e-kirjad. Näiteks, Zendesk müügitehnikad saadavad järelmeetmeid käsitlevaid e-kirju, milles soovitatakse abi kasutajatele, kes on esimese 3 päeva jooksul kõige rohkem hõivatud (keskenduge kõige aktiivsematele ja paljutõotavamatele kasutajatele). See aitab neil olla oma klientide jaoks tõhusam. See aitas koos telefonikõnedega suurendada proovikonversioonide arvu kuni 30%. See protsent pärineb uurimistöö of Totango, ettevõte, mis aitas Zendeskil jälgida kasutajate käitumist. Kasutajate käitumisega sarnase analüüsi saamiseks võite kasutada tasuta analüüsi platvormi SaaS-i ettevõtete jaoks nagu HeapAnalytics või MixPanel (mõlemal on tasuta plaanid).
 • Ära sega. Klienditeenindusstrateegia „Alati valmis aitama” on juba oma tõhususe andnud. Potentsiaalse kliendi liiga palju “rämpsposti” tõestas selle ebaefektiivsust.
 • Kui meelde on jäänud 2-3 päeva, saatke meeldetuletusmeilisõnumeid. Parema e-posti koostamiseks proovige proovida oma tegevusele kutsumist (proovige erinevaid nupu / lingi silte) – need e-kirjad loovad kiireloomulisuse, kuid need ei tohiks olla jõulised.

3. Krediitkaart või mitte

See on tasuta prooviversioonide pikaajaline arutelu. Ainus on ilmne: krediitkaarditeabe sisestamise taotlus tasuta prooviperioodi registreerimisel hirmutab klienti. Kui teie ettevõte ei kuulu nn klassi parimate SaaS-liidrite hulka (juba populaarsed ja autoriteetsed ettevõtted), on tõenäoliselt parem seda meetodit mõneks ajaks edasi lükata..

Üks peamisi Totango aruanne uurimised on endiselt asjakohased:

Teisenduste võrdlused

Kui te pole kindel, millist viisi peate järgima, siis veelkord katsetamine ja veel üks testimine. Andke oma kasutajatele 2 võimalust – vajaliku krediitkaarditeabega ja ilma, ning viige konversioonide jälgimiseks läbi mõned A / B-testid.

Näiteks pärast CrazyEggi krediitkaardiinfoga registreerumiste madalat taset avastas CrazyEgg, et külastajad pelgasid külastajaid neid üksikasju esitama. Nii nad lõid ja testisid veel ühe registreerumislehe koos selgitustega, et automaatseid tasusid ei toimu: selle täiustuse tulemuseks oli proovide registreerumiste suurenemine 116%.

Moz ettevõte küsib ka krediitkaarditeavet, lisades vajaliku selgituse:

Üksikasjalik selgitus

Demo + puhastatud prooviversioonid

Demo ja prooviversioon

Mis on demoversioon? See sarnaneb turunduse seisukohast tasuta proovikontodega, kuid tehniliselt on rakendus teistsugune.

Kui tasuta prooviversioonid on hea vahend suurtele WordPressi kogukondadele nagu WPMUDEV, on demoversioonistrateegia tõhusam ja taskukohasem väikestele WordPressi pluginate arendajatele, teemade pakkujatele, veebidisaineritele või kõigile teistele, kes just vabastavad oma esimese kommertsliku WordPressi toote / teenuse.

Näiteks töötasite välja uue laheda WordPress-liuguri pistikprogrammi. Seda ei hostita teie serveris ja teie kasutajad ei vaja sellega töötamiseks teie veebisaidil isiklikke kontosid. Teil on võimalus mitte ainult näidata, kuidas pistikprogramm töötab (reaalses esiotsa näites või reklaamvideoesitluses), vaid saate ka võimaldada potentsiaalsetel klientidel juurdepääsu teie pistikprogrammi taustaprogrammile, et pistikprogrammi ise testida. Liivakasti testimisala pakkumine lisaks tapjatoote kirjeldusele võib toimida palju paremini.

Kas pole kindel, kuidas oma tootele demoversiooni seadistada? Pole probleemi. Seal on käputäis WordPressi tööriistu, mis seda võlu võimaldavad.

Üks hiljuti välja antud tööriistu, mis võimaldab WordPressi toodete jaoks hõlpsalt esipaneeli demo ja tasuta prooviversiooni luua, on mis tahes WordPressi toote pistikprogrammi Demo Builder. Sealt leiate selged juhised, kuidas sellega töötada ja milliseid võimalusi saate pistikprogrammi administraatorina:

Demoehitaja

Mõlema / ükskõik millise demoesitluse (teie WordPressi toote reaalne näide tegevuses) ja / või kasutajatele taustaprogrammi juurdepääsu loomiseks alustamiseks peaksite proovide loomiseks looma WordPressi Multisite võrgu (liivakastid, mis saavad automaatselt edasi) koristatud).

Demo Builderi pistikprogrammi abil saate oma tootest luua atraktiivse reaalajas näite, mida potentsiaalsed kliendid saavad üksikasjalikult kontrollida (eriti kui tegemist on keeruka pistikprogrammiga, millel on palju funktsioone). Siin on a reaalajas demo kuidas demoehitaja töötab (demo kuvab visuaalse ehitaja testi).

See Demo Builder töötab kõigi WordPressi toodete jaoks ja võimaldab teil anda kasutajatele võimaluse registreerida tasuta proovikonto, et testida vajalikke vahendeid oma isikliku WordPressi armatuurlaua kaudu. Mõne aja pärast (mille te määratlete) puhastatakse need kontod automaatselt, nii et te ei salvesta mittevajalikke kontosid ja potentsiaalsetel klientidel on pärast teie tootega töötamist põhjust tegutseda.

Tegelikult saate proovikontode seadistamiseks ja kasutajatele kõigi teie toote eeliste näitamiseks palju suurepäraseid haldustööriistu:

Ehitaja omadused

Nagu näete, saate lisaks ainult seadetele laiendada oma turundusvõimalusi ka standardsema e-posti turundustehnikaga – MailChimpi automatiseerimisega. See aitab teil vajadusel kasutajaid jälgida (lugege: ärge rämpsposti rämpsposti).

Siin saate testida, kuidas see taustprogrammi proovikonto kasutaja jaoks töötab.

Mõned väikesed WordPressi pakkujad kasutavad seda tasuta prooviversioonide strateegiat teraviljaga: mis juhtuks, kui potentsiaalsele kliendile toode ei meeldi või see ei vasta nende vajadustele, nii et nad ei osta seda? See mure võib teie ettevõttele tegelikult olla suurepärane uudis. Demoversiooni abil saate potentsiaalselt põhjendamatuid tagasimakseid või negatiivset tagasisidet vältida ja tõestada, et teie toode on tõepoolest sama hea kui reklaamitud.

Lisaks võib sel juhul olla suurem tõenäosus kliendi muutmiseks püsikliendiks, kes suudab teid pikas perspektiivis ausalt aidata toote täiustamisel..

Ärge arvake, mis on kliendi jaoks parim valik – lubage tal kujundada teie toode vastavalt oma vajadustele.

Järeldused

Raha tagasi garantii, tasuta prooviversioonid ja demos on paljulubavad turundusstrateegiad, mida iga suur ja väike WordPressi kaubamärk peaks järgima. See aitab tugevdada teie kaubamärki tarbijate silmis ning luua suhteid WordPressi loojate ja nende klientide vahel.

Kirjeldatud strateegiad pole iga e-poe või toote jaoks vajalikud ega täiuslikud. Peate tegema oma turu-uuringud ja testima, et teha kindlaks, mis teile sobib. Kaaluge kirjeldatud soovitusi oma edasiste turunduskatsete variantidena.

Loodetavasti oli see kirjutamine kasulik neile, kes mõtlevad vaid nende strateegiate kasutamisele või on nendega juba sõbrunenud. Muide, kas teil on kogemusi, mida sel teemal jagada? Veel näpunäiteid või võib-olla mõni küsimus? Jäta meile kommentaar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map