WordPressi tööriistakomplekt: WordPressi ressursid kasutajatele ja arendajatele

Ükskõik, kas avastasite just WordPressi või olete kasutanud eoonide platvormi, annavad ressursid, mida me selles postituses tutvustame, teie WordPressi tööriistakomplekti suurepäraseid täiendusi. Postituse hõlpsaks seedimiseks jagasime selle seitsmeks osaks:


 1. WordPressi ajaveebid
 2. WordPressi juhendaja veebisaidid
 3. WordPressi raamatud
 4. WordPressi pistikprogrammid
 5. WordPressi teemaressursid
 6. WordPressi majutamine
 7. Täiendavad WordPressi ressursid

Ilma täiendava vaevata pangem igasse jaotisse paar sõna. Nautige ja ärge unustage jagada oma arvamust allpool olevas kommentaaride jaotises!

WordPressi ajaveebid

Internet on WordPressi ajaveebide ookean, kus arutatakse nii algajatele kui ka WordPressi edasijõudnutele sobivaid teemasid. Järgmised ajaveebid on ühed parimad WordPressi ajaveebid seal:

wpexplorer-logoWPExplorer

Noh, te pidite arvama, et oleme suurepärane WordPressi ressurss. Siin WPExploreris anname endast parima, et pakkuda teile iga päev värsket ja kvaliteetset sisu. Ükskõik, kas otsite kodeerimise näpunäiteid, soovitatud pistikprogramme või otsite uut WordPressi teemat, oleme teid hõlmanud.


smashing-maga-logoAjakiri WordPress Smashing

Küsige ükskõik milliselt WordPressi arendajalt (või veebidisainerilt) ja neil on midagi head öelda Smashing Magazine’i kohta. Ajakirjal on eraldi WordPressi kategooria, kus on palju kasuliku WordPressi sisu. See on suurepärane ressurss kõigile, kes soovivad õppida WordPressi arendamise põhitõdesid.


koodipoe logoKoodluuletaja

Kui olete WordPressi juba piisavalt kaua tundnud, peate olema kohanud fraasi (või tsitaati) “Kood on luule”. Ei? Noh, sellel pole niikuinii suurt tähtsust. Code Poet on tohutu ja vinge ressurss igale WordPressi arendajale ja kasutajale. Automatticu kontseptsioon pakub Code Poet palju WordPressiga seotud teemasid, sealhulgas WordPress SEO, turvalisus, pluginad, teema arendamine, kirjutamine jms.


Torque_Facebook_Icon-580x580Pöördemoment (WP Daily)

WP Daily (tuntud ka kui Torque Mag) on ​​WordPressi maailma uusimate sündmuste kogumik. Jooksis poiste taga 8 bitti ja Standardteema, WP Daily on teie WordPressi uudiste ja inspiratsiooni allikas. Kogukonna ekspertidelt saate laiaulatuslikke WordPressi uudiseid ja ulatuslikku arhiiviosa.


wp-mootor-logoWPEngine ajaveeb

Kuulsa WPEngine’i hallatava WordPress Hostingi taga olevad poisid WPEngine haldavad leidlikku ajaveebi, mida haldab Austin Gunter. Blogis on muu hulgas informatiivseid artikleid WordPressi optimeerimise kohta.


WordPressi juhendaja veebisaidid

Kuigi WordPressi ajaveebid pakuvad näpunäiteid, artikleid ja mõnikord ka WordPressi õpetusi, on ka teisi WordPressi veebisaite, mis on spetsialiseerunud (või on mõnevõrra spetsialiseerunud) WordPressi õpetustele. Järgmistel veebisaitidel on WordPressile pühendatud õppeosad:

wprecipies-logoWPRetseptid

Kas soovite oma WordPressi saidi funktsionaalsust parendada? Kui jah, siis on WP Retseptid WordPressi õppesait, mida soovite külastada. WP Recipes pakub WordPressi platvormi funktsionaalsuse parandamiseks lihtsaid ja kiireid WordPressi näpunäiteid ja õpetusi.


wptuts + -logoWPTuts+

WPTuts + on massiivse Tuts + võrgu WordPress-laiend. Tutsplus on üks paljudest projektidest, mille tõi meile Envato, Inc. Haldaja Japh Thompson – tuntud WordPressi entusiast – WPTuts + pakub tipptasemel WordPressi õpetusi, juhendeid, ekraanikuvasid, artikleid jne..


wpmudev-logoWPMU

WPMU on WordPressi arendajate ja autorite kodu, kes jagavad WordPressi kohta palju. Ajaveeb, mida haldab James Farmer, jagab palju kasulikke WordPressi näpunäiteid ja juhendeid. Samuti on nende sait koduks mõnele hämmastavamale WordPressi teemale ja pistikprogrammile, millele saate nende premium-liikmelisuse kaudu täieliku juurdepääsu..


wpbeginner-logoWPBeginner

WPBegineri omanik ja haldaja on Syed Balkhi ning see pakub laias valikus WordPressi õpetusi. Kui vaatate WordPressi videoid ja pakkumisi, siis vaadake julgelt WPBeginnerit.


Saidiplaani logoSiteGround

Enim tuntud oma hämmastava hostimisteenuse poolest pakuvad nad hallatava WordPressi majutust väga soodsa hinnaga, kuid ka saidil SiteGround on spetsiaalne õpetamisosa, mis hõlmab WordPressi. Mõned asjad, mida saate saidil SiteGround õppida, sealhulgas WordPressi teemade kohandamine, WordPressi turvalisuse parandamine ja palju muud lisaks tasuta WordPressi videoõpetustele.


Veebisaitide seadistamise logoVeebilehedetup.org

Robert Mening lõi veebisaidiSetup.org, et aidata kõigil – alates blogijatest ja lõpetades ettevõtete omanikega – luua oma veebisait ilma, et nad peaksid koodi õppima. Juhend on väga üksikasjalik, kuid samas väga hõlpsasti järgitav – isegi kui te pole eriti tehniline. Vaadake mõnda tema juhendit veebisaidi loomiseks WordPressi, Drupali ja Joomla abil (jah, need on tasuta!).


WordPressi raamatud

Alates WordPressi sünnist kümme (10) aastat tagasi on paljud autorid / arendajad välja andnud raamatuid, mis hõlmavad kõike WordPressi puudutavat. Teemad ulatuvad WordPressi põhiteadmistest kuni WordPressi arendamise edasijõudnute teemadeni. Järgmised WordPressi raamatud pääsesid meie loendisse ühel ilmselgel põhjusel. Kõik need on kvaliteetsete WordPressi ressursid lugupeetud autoritelt ��

Wordpress-to-goWordPress Go: kuidas luua WordPressi veebisait oma domeenilt, nullist alates, isegi kui olete täielik algaja

Kakssada (200) positiivset arvustust (kirjutamise ajal) ja reitingut 4,4 tärniga 5-st on WordPress To Go autor Sarah McHarry praegu veebis kõige lihtsam, kuid samas praktiline WordPressi raamat. Raamatus ei ole sõna “… teiste Interneti-juhendite kõnepruuki ja gobbledygooki”. Tõenäoliselt on see põhjus, miks tegemist on Kindle’i populaarseima Amazoni müüjaga.


oivaline-wordpressValus WordPress: lisaks ajaveebile

Hulluv WordPress: lisaks Thordi ajakirjanikule Daniel Hedengreni blogist kaugemal on raamat, mida soovite, kui otsite “… WordPressi peaaegu kõige ehitamiseks”. Raamat aitab teil luua WordPressi projekte SEO jaoks, integreerida oma WordPressi platvorm sotsiaalmeediaga, luua poodisaite, galeriisid, vorme, kohandatud teemasid, sisselogimisvorme ja palju muud. WordPressi purustamine: ajaveebist kaugemal on raamat, mida peate oma WordPressi veebisaidi parimate võimaluste kasutamiseks.


WordPress-plugin-devProfessionaalse WordPressi pistikprogrammi arendamine

Kas otsite kirjutada oma WordPressi pistikprogramme? Kas olete pluginate autor, kes soovib oma oskusi lihvida? Kui vastasite mõnele neist küsimustest jaatavalt, näitab Professional WordPressi pistikprogrammide arendamine, kuidas WordPressi pistikprogrammide abil laiendada, ja seejärel näitab teile, kuidas oma WordPressi pluginaid välja töötada. Brad Williamsi, Ozh Richardi ja Justin Tadlocki autoriteks olev raamat pakub lugejatele praktilist lähenemist WordPressi pistikprogrammide loomisele. See teeb koodiproovide ja üksikasjalike illustratsioonide abil pluginate loomise lihtsaks.

“Ma soovitaksin seda raamatut kõigile, kes soovivad luua oma esimese [WordPress] pistikprogrammi.” – Andre J. Bales

Selle raamatu reiting on 4,8 tärni 5-st ja selle müük on ainult 28 dollarit.


WordPress for mannekeenidWordPress mannekeenide jaoks

Lisa Sabina Wilson ja Matt Mullenweg (jah, ta WordPressist) WordPress For Dummies on vinge juhend kõigile, kas olete alles alustamas oma esimest blogi või kolimas teiselt blogimisplatvormilt WordPressile. Raamat on hõlpsasti mõistetav ja võimaldab teil WordPressi paindlikkust ja kasutatavust täielikult ära kasutada. See on juhend, mida peate kasutama WordPressi pakutavas potentsiaalis.


wordpress-design-devProfessionaalne WordPress: kujundamine ja arendamine

4,4-tärniga 5-tärnist on see Brad Williamsi, David Damstra ja Hal Sterni raamat väga kiidetud ressurss kõigile, kes soovivad WordPressi veebisaite arendada. Raamat hõlmab selliseid teemasid nagu HTML5, CSS3, JavaScript, kohandatud postitustüübid, kohandatud taksonoomiad, multisait jne. Lisaks pakub raamat koodinäidiseid, mida saate raamatu saidilt alla laadida..

Lisateabe saamiseks kontrollige alustades kindlasti meie postitust kõigi parimate WordPressi ressursside kohta.

WordPressi pistikprogrammid

Oleme varem katnud üsna palju nii premium- kui ka tasuta pistikprogramme. Sooviksime meie WordPressi pistikprogrammide lehelt leida kõikidest parimatest pistikprogrammidest.

WordPressi teemaressursid

Kvaliteetse teema valimine võib osutuda üsna ülesmäge, kuna Internetis on nii palju teemapoode. Varem oleme kirjutanud parimatest WordPressi teemakoosseisudest ja kõik järgmised teemapoed on välja kujunenud, millest mõned oleme ka varem rääkinud.

Elegantsete kujunduste logoElegantsed teemad

Elegantsed kujundused on koduks mõnele veebis ilusaimale WordPressi premium-teemale. Elegantsed kujundused on kõige paremini tuntud nende teemade tähtkujunduse, lisafunktsioonide ja pühendunud toe poolest. Nende uusim teema Divi on suurepärane valik peaaegu iga veebisaidi jaoks ja nad töötavad praegu suure uuenduse kallal, et lisada sellele terviklikule teemale veelgi rohkem funktsioone. Neil on kaheksakümmend seitse (87) lisatasu teemat kõikehõlmava hinnaga 69 dollarit.


themify-logoThemify

Themify sõnul on nende eesmärk “… aidata mittekodeerijatel maa peal joosta”. Themify standardne lohistamisraamistik lubab teemadel kiireid kohandamisi, ilma et peaksite koodi puutuma: lihtsalt kohandage teema sätteid ja stiile suvandipaneeli kaudu. ” Themify raamistik on ilus, asjatundlikult kodeeritud ja sisaldab muu hulgas selliseid funktsioone nagu kohandatud vidinad, lohistamisseade ja lühikoodid. Lisaks on seda lihtne kohandada ja sellega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii. Mis veel? Themify pakub kaunite, kaasaegsete ja hea hinnaga teemade kollektsiooni, mis aitab teil kaupluse kiiresti üles seada. Lisaks on meie saidil Themify kupong 20% ​​soodsam, mis teeb selle ostmise veelgi paremaks.


genees-logoGenesise WordPressi teemaraamistik – StudioPress

Lisaks Genesise pakkumisele – veebis ühele parimatele WordPressi teemaraamistikele – pakub StudioPress tohutut kogumikku teemasid, sealhulgas kolmandate osapoolte teemad. StudioPressi kutid on WordPressi premium-teemade nišides endale nime pannud, kuna nende pakkumised pole kõige kvaliteetsemad. Nende hind on pisut kõrgem kui mõned muud teemavalikud, kuid saate oma raha eest palju kvaliteetset raamistikku, millele saate tugineda. Genesis on uue saidi loomisel suurepärane koht alustamiseks.


ThemeForest-logoTeemaForest

Envato osana pakub ThemeForest enam kui kolmteist tuhat (13 000) WordPressi teemat ja malli, mille hinnad algavad 3 dollarist. Jah, sa lugesid seda õigust. 3 dollarit dollarit. Ärge seda keerutage, veebisait pakub mõnda parimat veebipõhist WordPressi teemat. ThemeForest on koduks tohutule hulgale WordPressi arendajatele, sealhulgas WPExplorer. See on suurepärane ressurss nii WordPressi kasutajatele, kes otsivad professionaalseid teemasid kui ka arendajatele, kes soovivad teenida raha teemade soovitamise / müümise eest.

WPExploreri teemad

Meil on siinsamas ulatuslik premium-teemade kollektsioon (mille üle oleme väga uhked). Ärge võtke sõna, võtke julgelt meie käsitsi valmistatud WordPressi teemasid. Loome teemasid, mis on üles ehitatud kvaliteedikoodile, soovitud funktsioonidega, hinnaga, mida saate endale lubada, ja Themeforest Elite’i autori tipptasemel tuge. Meie enimmüüdud teema WordPress kokku on meie töö suurepärane näide. See väga paindlik teema sobib suurepäraselt nii ettevõtetele, vabakutselistele, fotograafidele, blogijatele kui ka kõigile teistele. Vaata järgi!

WordPressi majutamine

WordPressi kasutajana vajate oma veebisaidile head hostit. Hea veebimajutaja annab teile meelerahu, mida vajate eduka WordPressi projekti loomiseks (me kasutame WP Enginei Exploreris ja armastame oma hostit, kuna need hoiavad meie saite kõigi teie jaoks kiiresti töös). Järgnevalt on toodud mõned parimad ressursid, kuidas valida parimat WordPressi hostit:

 • WordPressi hostimine: kuidas valida parim
 • Mida peate teadma hallatava WordPressi hostimise kohta?
 • Kuidas valida õige WordPressi hostimine
 • WordPressi majutamine
 • Kas olete hostingu pakkuja? Vaadake neid WordPressi hostimise teemasid!

Täiendavad WordPressi ressursid

Selles jaotises võetakse kokku muud WordPressi ressursid, mida see postitus ei hõlma.

WordPressi teabe- ja arendusressursid

WordPressi teenused

 • Sucuri – esmaklassiline WordPressi turvateenus
 • ManageWP – ManageWP aitab teil hallata mitut WordPressi veebisaiti ühelt armatuurlaualt
 • VaultPress – WordPressi kaitse ja varulahendus firmalt Automattic
 • StackPath CDN – klassi tippsisu edastamisvõrgustik

Ülaltoodud ressurssidega relvastatud olete valmis tormama WordPressi maailma. Miski ei tohiks teie teel seista, nii et minge edasi ja olge parim WordPresser seal väljas. Näeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map