WordPressi teemapaneeli suvandite raamistikud

Paljude populaarsete WordPressi teemade keskmes on võimas teemavalikute paneel. See on suurepärane viis hõlmata teema kohandamise valikuid, mida arendajad saavad hallata ja mõista. Paljudel kasutajatel pole CSS-ist aimugi, kuid nad saavad kasutada vahekaarte, lülitusi, rippmenüüsid ja värvivalijaid.


Allpool olen loetlenud mõned populaarsemad veebis saadaolevad WordPressi teemapaneeli valikute raamistikud. Neil on kasutajasõbralikud kasutajaliidesed ja need on WordPressi teema arendajatele suurepärased võimalused, mida uute teemade kodeerimisel arvestada.

WordPressi teema kohandaja

WordPressi teema kohandaja

See on fantastiline võimalus, kuna see on sisse ehitatud otse WordPressi! WordPressi teema kohandaja võimaldab kasutajatel oma teema jaoks isikupärastada, ilma et nad peaksid mingit koodi tundma. Mis kõige parem, kui nad muudavad sildiliini, laadivad üles logo, muudavad taustavärvi või midagi muud, mida nad saavad muudatuste tegemisel reaalajas eelvaatena näha. Nii saavad nad enne konkreetse fondi või värviga sidumist muudatusi vaadata.

Kuna see on juba WordPressi osa, pole midagi installida. See on juba teie teemapaneelil jaotises Välimus. WordPress.org-is (ja kogu Internetis – ainult Google’is) on olemas juhised, kuidas kohandajat laiendada, et lisada valikuid kõigele, mida mõelda võite, sealhulgas kohandatud postitustüüpide, liugurite ja muu jaoks..

Lisateave kohandaja kohta

Reduxi raamistik

Reduxi raamistik

Reduxi raamistikku saab kasutada nii pistikprogrammina kui ka sisseehitatud teema / pistikprogrammina suvandite lisamiseks, kuid see sisaldab ka võimsat postiklassi postitust, nii et saate oma postitustele ja lehtedele metavalikuid lisada ning ka teema kohandaja toe..

Oleme kogu WordPressi teemas kasutanud Reduxi raamistikku, kuna see võimaldas meil lisada hulgaliselt võimsaid sätteid teemavärvide, paigutuste, taustade, sotsiaalsete sätete, piltide kärpimisvalikute, fondivalikute juhtimiseks..

Redux on seal üks võimsamaid valikuraamistikke ning arendajad toetavad seda ka väga hästi. Meile meeldib see tegelikult nii palju, et oleme neile juba mitu annetust saatnud. Lisaks töötavad nad mõne vinge esmaklassilise lisandmooduli abil, mis lisab veelgi funktsionaalsust.

Hankige reduxi pistikprogramm

Valikute raamistiku pistikprogramm

teema-valikud-raamistik

Valikute raamistiku pistikprogramm on suurepärane võimalus laiendatud kohandamisvalikute lisamiseks oma WordPressi teemale. Tegelikult oleme seda pistikprogrammi isegi mõne meie WPExploreri Premium-teema juures kasutanud (vaadake meie teemat Ultra). Pistikprogramm toetab peaaegu kõiki kohanemisi, mida võite mõelda, näiteks tekstikastid, värvivalijad, piltide üleslaadimine ja tüpograafiavalikud, et ainult mõnda nimetada. Kohandatud suvandite loomine on ka lühike, kuna pistikprogrammide arendaja (Devin Price) pakkis abistava kausta „options-check”, mis toimib valikute plaanina githubi allalaadimisse..

Paigaldamine ei saanud olla lihtsam. Alustamiseks hankige lihtsalt plugin WordPressi pluginate kataloogist. Seejärel määrake failis options.php kõik armsad teemavalikud ja pistikprogramm Valikute raamistik näitab neid automaatselt.

Hankige valikute raamistiku pistikprogramm

Sujuv raamistik

Sujuv raamistik

Fluent Framework on WordPressi väga arenenud arendusraamistik, mis pole hea mitte ainult teema administraatori paneelide loomiseks, vaid ka metabokside, kasutaja meta, taksonoomia meta ja muu jaoks! See tähendab, et saate ühtset raamistikku kasutada põhimõtteliselt kõigi oma malliväliste funktsioonide jaoks. Fluent-raamistiku lõi “nohalfpixels”, see ilmus 8. juulil 2014 ja seda müüakse CodeCanyonis väga soodsa hinnaga.

Veidi modifitseeritud valikute raamistik – nüüd osa Reduxist!

SMOF

SMOF on võimas optsioonide raamistik, mis on sündinud ülalnimetatud valikuraamistiku pistikprogrammi, KIA optsioonide raamistiku ja mõnede kasutajaliidese ideede kombinatsioonist pistikprogrammist OptionTree. WPExploreris oleme SMOF-i kasutanud hunniku hiljutisi teemasid (vaatame Cleanerit, Foxy ja uut Office 2.0), kuna kasutajatel on seda lihtne mõista, see integreerub sujuvalt WordPressi teemadesse ja see võimaldab lisage täpsemad valikud, nagu näiteks lohistage kodulehe jaotised ja kohandatud liugurihaldus.

SMOF-i lisamine WordPressi teemale on kiire ja valutu. Kleepige kood failidesse function.php, lähtestage andmebaas ja lisage oma valikud faili teema-option.php. Ja kui te jänni jääte, on olemas dokumendid ja tugifoorum, mis teid abistavad.

Märkus. See pistikprogramm on ühinenud ülaltoodud Reduxi raamistikuga, nii et palun saatke meile see üks!

OptionTree raamistiku pistikprogramm – nüüd osa Reduxist!

lisavalik

Seda nutikat väikest pistikprogrammi toetas tegelikult ThemeForest, et anda nende autoritele suurepärane võimalus teemavalikute lisamiseks kasutajatele arusaadaval viisil. OptionTree annab teema arendajatele muudatuse, et pakkuda WordPressi teemasid ostvatele disaineritele / kasutajatele palju võimalusi. 2.0 värskenduse abil on OptionTree võimeline olemas olema teie teema juurkataloogis, nii et saate seda kasutada sätete / metabokside kaudu ja need, kes teie teemat ostavad, ei saa OptionTree suvandeid rikkuda, kui nad muudavad mõnda UI Builderi seadet. Veel üks suurepärane võimalus on teemavalikute ja andmete import / eksport, nii et saate oma teemaga erinevaid teemavalikute versioone pakkida.

Veel üks ülilihtne paigaldus. Hankige plugin WordPressi pluginate kataloogist, aktiveerige see ja lisateabe saamiseks kasutage siis dokumentatsiooni.

Teade: See pistikprogramm on ühinenud ülaloleva Reduxi raamistikuga, seega palun palun meile see üks!

Hankige pistikprogramm OptionTree

Üleskeemade raamistik

ülesteemad-raamistik

UpThemes lõi selle vinge raamistiku seadete API-l. Raamistik kasutab ka sisseehitatud WordPressi meediumide üleslaadijat, et see oleks kerge ja turvaline. Saate lisada oma kasutajatele palju kohandamisvalikuid, näiteks värve, paigutusi, fonte ja palju muud. Lisaks on UpThemes’i sisseehitatud reaalajas kujunduse kohandaja, nii et saate kõigi oma kohandamiste eelvaateid (st värvilist proovi või fondi jaotust).

Teil on kaks võimalust – laadige raamistik alla githubist ja kleepige lahti pakitud sisu oma options.php-i või lisage raamistik oma teema alammoodulina (sel moel saavad kõik raamistiku värskendused automaatselt). UpThemes Framework’i lehel on terve alustamisjuhend, mis sisaldab üksikasjalikke juhiseid, muutes mõlemad installimisviisid ülilihtsaks.

Hankige UpThemes’i raamistik

NHP teemavalikute raamistik

nhp-teema-valikud-raamistik

NHP suvandite raamistik tuleneb pistikprogrammi Options raamistik ja UpThemes raamistiku segust. Selles raamistikus on kasutajasõbralikud seadete vahekaardid, integreerimine WordPressi sisseehitatud seadete API-ga, kohandatud veatööriistad ja sõnumid ning mis kõige parem, seda raamistikku saate hõlpsalt kohandada ja laiendada. Looge laiendatavate väljaklasside ja kinnitusklassidega kohandatud väljad (tekst, nupud, üleslaadimised, sildid, värvid, märkeruudud jne) või kinnitused (URL-id, HTML-i sisestused, heksaväärtused, kuupäevad jne) – või tehke mõlemad tagasihelistamise funktsioonidega.

NHP teemavalikute installimiseks lisage fail bhp-options.php oma funktsioonidesse .php. Lihtne. Samuti on olemas tohutu WIKI, mis sisaldab igasugust teavet raamistiku kohta ja see peaks aitama peaaegu kõigi küsimustega, mis teil tekkida võivad.

Hankige NHP teemavalikute raamistik

Teie kogemused

Tahame teada, kas olete mõnda ülaltoodud raamistikku kasutanud ja kuidas see teile meeldib. Jäta allpool kommentaar ja näita oma kogemusi ning soovitusi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map