WordPressi teemade nutika tee ostmine

Nõudlus kvaliteetsete WordPressi teemade järele on INSANE. Seal on palju inimesi, kes otsivad iga päev nii tasuta kui ka kommertslikke teemasid, ja sellised inimesed nagu mina teenin nende müümisest elatist. Sellise suure nõudluse tõttu avavad inimesed pidevalt uusi teemakauplusi ja / või loovad uusi esemeid, mida müüa olemasolevatel turgudel, näiteks Themeforest või Mojo Themes.


Ostjana, promootorina ja WordPressi teema arendajana on mul üsna palju kogemusi paljude seal asuvate populaarsete teemapoodide ja nende tööga. Samuti on mul hea meel silmatorkavalt kvaliteetsete esemete valimiseks mitte nii toredate toodete hulgast.

Tahtsin jagada mõnda oma näpunäidet, mis aitavad teil teha nutikamaid ja haritumaid oste, kui olete jahil WordPressi teemasid – ärge pange tähele, et ma kasutan mõistet “kommerts”, kuna…

“Mitte kõik kommertslikud teemad pole premium-teemad ja mitte kõik premium-teemad pole kommertslikud teemad!”

Sageli nimetavad inimesed kõiki kommertslikke teemasid lisatasudeks, kuid mõiste premium tähendab midagi, mis on erandlik ja parem kui teised. Kuid nagu me kõik teame, on mõned kommertslikud teemad imepärased ja võivad olla hullemad kui mõned saadaval olevad tasuta teemad.

Siin on minu näpunäited …

Kas saate müüjat usaldada?

Teemapood: Üks esimesi asju, mida peaksite endalt küsima, on see, kas müüjat saab usaldada. Mitte ainult sellepärast, et annate neile oma krediitkaarditeabe, vaid ka seetõttu, et soovite veenduda, et saate oma toote tegelikult kätte ja see töötab kirjeldatud viisil. Tehes lihtsat Google otsing müüja kohta peaksite saama hea idee, kui see inimene / ettevõte on legitiimne. Kui leiate teisiti, leiate tavaliselt neist hulgaliselt jubedaid ülevaateid või ajaveebi postitusi.

Üksikmüüja: Kui ostate turuplatsilt üksikmüüjalt, saate kommentaaride ja hinnangute kaudu öelda, kas inimestele meeldib müüja. Näiteks kui loete läbi mõned minu kommertsteema kommentaarid ja vaatate minu arvustusi, leiate selle enamasti positiivse ��

Kui nad ei asu turul ja müüvad otse oma veebisaidilt / ajaveebist, näiteks Devin Hind teeb oma blogis üle oma Valikute raamistikukomplekt, võite lugeda mõnda tema postitust, vaadata tema githubit ja / või twitterit ning kohe näete, et ta on lahe tüüp. Sama kehtib ka mu semu kohta Pippin Williamson kell Pipinsi pistikprogrammid (kõik teavad Pippinit). Kui otsite just mõnda neist kahest inimesest, näete, et nad on WordPressi kogukonnas väga kaasatud ja hästi usaldatud isikud.

Kui maksete tegemine toimub PayPali kaudu, on teil täiendav turvatase, nii et tasub midagi otsida, kui olete endiselt mures.

Kassa tasuta teema: Kui müüja pakub mingit tasuta teemat, peaksite kaaluma selle allalaadimist ja koodi tutvumist. Ärge ilmselgelt muretsege, kui näete mõnda viga, kuna teema võis olla vana või mitte, nii palju tähelepanu oli pandud kui äriteema. Otsite krüptitud koodi ja visandlikke linke. Kui müüja annab tasuta teemasid igasuguste rämpslingide või krüpteeritud koodidega, ei usaldaks ma isiklikult nende kommertsteeme.

Teema viimati värskendatud …

Üks esimesi asju, mida ma isiklikult vaataksin, on teema avaldamise või viimati värskendamise aeg. WordPress areneb pidevalt ja soovite veenduda, et teie teema kasutab mitte ainult mõnda uusimat saadaolevat funktsiooni, vaid ka selle, et teemat oleks ohutu kasutada. Näiteks mis tahes Timthumbi kasutav teema, mida pole viimase paari aasta jooksul värskendatud, on tõesti halb idee – te kõik teate Timthumbi tohutust haavatavuse kohta, mis avastati ja hiljuti parandatud.

Pole tähtis, kas see on vana teema, kui seda on hiljuti värskendatud, võib see ikkagi suurepärane valik olla! Kui on olemas avalik muutuste päevik, võiksite seda vaadata. Muidugi võite alati müüjalt küsida, kas teemat värskendatakse nii, et see töötab WordPressi uusima versiooniga.

Olen varem olnud, et inimesed küsiksid minult, kas minu teemad töötaksid madalama WordPressi versiooniga, kuna nad ei tahtnud mingil või teisel põhjusel oma installi värskendada. Ausalt, mind ei huvita, mis on selle põhjus … peate alati oma WP installimist ajakohasena hoidma!

Kunagi, mitte kunagi, ärge laske teemal takistada teil WordPressi uusima versiooni kasutamist.

Kontrollige koodi W3C-ga

W3c valideerijaÜks asi, mis võtab vaid mõne sekundi, on W3C-kontrolli käivitamine selle teema kodulehel, mida soovite osta. Saate testida kõiki lehti, kuid tavaliselt kui avaleht on hästi kodeeritud, on tavaliselt ka ülejäänud sait. Sama kehtib ka siis, kui avalehel on sadu vigu, siis võite tõenäoliselt oodata seda ka ülejäänud saidi puhul.

Märge: Mõned W3C-s esinevad vead võivad olla seotud manustatud videote, katsekoodi … jne. Nii et ärge sulgege teemat, kui teil on mõni viga, lugege neid ja vaadake, milles need on, mõnikord pole see tegelikult midagi.

Kontrollige hinnanguid ja ülevaateid

Ma näen sageli inimesi, kes kaebavad saidil ThemeForest, kus ma müün oma kommertsteemasid (atm), kuna neil, kes ostsid teema, oli probleem ja autor ei aita neid. Lihtsalt autorit vaadates näen sageli, et neil on halvad hinnangud, inimesed kommenteerivad teemaga seotud probleeme jne.

Teema on üsna odav ja kui te ei hooli sellest, et siin ja seal paar dollarit kaotada, siis minge ja ostke teema ning kui see ei tööta, siis pidage seda oma maksude kaotuseks. Vastasel juhul ei saa see haiget teha, kui loete läbi mõned kommentaarid ja veendub, et autoril on head hinnangud. Ja kui soovite tõesti veenduda, et teete õige valiku, otsige veebist turuplatsi ja lugege läbi mõned arvustused (pange tähele, et enamik seal olevaid arvustusi on loodud sidusettevõtete poolt, nii et ole ettevaatlik, siis pole nad kõik ausad) ) võib-olla saadaks mõned säutsud ja küsiks inimestelt arvamust.

Vaadates funktsioone ja valikuid

Muidugi võib uue teema otsimisel olla palju asju, mida võiksite otsida, tavaliselt soovite konkreetseid funktsioone või kujunduselemente. Allpool on toodud vaid mõned näpunäited asjadest, mida pean alati vajalikuks, ja asju, mis pole nii vajalikud.

Vajalik:

 • Hästi kodeeritud HTML, PHP ja JS
 • Paigutus, mis vastab teie vajadustele – seal on sadu tuhandeid teemasid, lõpetage neist jama häkkimine ja hankige midagi, mis sobib teie või teie kliendi jaoks (enamasti)
 • Autori tugi – kui teemaga on probleeme, on tore, kui autor aitab teid sellest
 • Regulaarsed värskendused – kui kavatsete seda teemat pikema aja vältel kasutada, peavad need kindlasti olema värskendused

Mittevajalik:

 • SEO valikud – need ei tohiks olla sisseehitatud, peaksite kasutama Yoast SEO-d
 • Iga elemendi värvivalikud – kui te ei tea CSS-i, palkage veebiarendaja!
 • Iga lehe mall on võimalik – teate, et saate lapseteemas luua uusi malle?
 • Lühikoodid – neid ei pea teemasse kaasama, selleks on seal palju suurepäraseid pistikprogramme

WordPressi funktsioonidKahjuks näib, et turg kauplustes nagu Themeforest kaldub teemade poole, mis on moosi pakitud ja ülespuhutud. Ma ei tea, kas ostjad ei soovi iga kliendi jaoks teema ostmiseks raha kulutada, nad ei tea, kuidas koodi kodeerida või on lihtsalt laisad … Sel põhjusel olen mõnesse oma teemasse lisanud teatud valikud. tavaliselt ei lisataks, aga on asju, mis lihtsalt ei kuulu teemasse, näiteks SEO valikud või 100+ lühikoodid (mis siis? jah, ma olen seda juba varem teemafunktsioonide loendis näinud).

Hind ja litsentsimine

Teema ostmisel on need ilmselgelt kaks väga olulist aspekti. Mõnikord on teil mõni klient, kes on andnud teile teema väljaminekuks ja teema ostmiseks eelarve, või on teil isiklikult eelarve, mida teha majanduslike raskuste jaoks, või võib-olla on teil kogu raha kogu maailmas, mida kulutada. Ja kui asi puudutab kaubandusliku teema ostmist, siis ei ole hinna ja kvaliteedi vahel 100% korrelatsiooni. Näiteks on teema Trustis üleval mõned kvaliteetsed teemad, mis müüvad 2 teemat hinnaga 25 dollarit ja siis lähete üle teemametsasse ja leiate teemasid, mille müük on 50 dollarit (see on kahekordne maksumus) ja mis on võrreldavad teemaga Trust..

Kõrgem hind EI tähenda kõrgemat kvaliteeti

Isiklikult Ma isegi ei vaataks hinda teema. Kui WordPressi teemal on täpselt see, mida vajate, usaldatakse müüjat hästi ja tal on positiivsed hinnangud / ülevaated ning muidugi on teema hästi välja arendatud, kellele huvitab, kui palju see maksab? Isegi 100 USD väärtuses oleks mõni teema ikkagi seda väärt. Olen näinud, et inimesed kulutavad lõpuks kaks korda nii palju, kuna ostsid teemasid, mis hiljem selgusid, et pole just need, mida nad otsisid.

Pidage meeles, et vabakutselise arendaja palkamine võib veebisaidi jaoks maksta tuhandeid. Teema ostmine on endiselt taskukohane võimalus isegi siis, kui ostate oma eelarvest kõrgema hinnaga kvaliteetse nišiteema, näiteks need, mis leiate rakendusest AppThemes.

Litsentseerimine? Me kõik peaksime olema GPL, ei?

Teie mõtted?

Lõppkokkuvõttes tahaksin kuulda teie poisid. Milline on teie protsess, kui otsite uut ostetavat teemat? Millised on teie kogemused erinevate turgude ja teemapoodidega? Olen kindel, et kui teil on olnud head või halvad kogemused, leiab keegi seda postitust lugedes, et see oleks kasulik, nii et palun jagage!

Kuidas teemasid ostate? Kas teil on häid või halbu kogemusi? Kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map