WordPressi saidi hooldus: see, mida peate teadma, juhend

WordPress on üks suurimaid masinaid, mis avaldas uue ajastu. See annab teile lõputud võimalused oma loo turundamiseks või rääkimiseks lugejate maailmale. See on suurepärane masin, jah, jah, aga nagu kõik suurepärased masinad, nõuab see ka õlitamist.


Vaadake, kuidas peaksite oma lemmik rataste komplekti iga natukese aja tagant pöörlema ​​võtma? WordPressi saidi hooldus on midagi sarnast.

Alustame siis sekundit raiskamata mõne planeerimisega. Teil on plaanida hooldustööd. Märkige see oma kalendrisse ja pidage kinni oma püssidest. See on tähtis.

WordPressi värskendamine

Kui olete mõnda aega loonud, kasutage seda oma WordPressi platvormi värskendamiseks. Te ei soovi oma veebisaiti vanal platvormil käitada, sest – häkkerid.

värskendus-wp

Oh jah, ma tean, et värskendusnupp ilmub nüüd ja siis …

Kunagi hea külg muudab midagi sama muljetavaldavat kui WordPress, halb pool pühendab selle tegemiseks terve elu, nii et vaenlane töötab kiiresti. Seetõttu ootavad iga WordPressi väljalaske korral tuhanded häkkerid, et kogu lõbu ära imeda. Õigeaegse värskenduse korral on need kohe risti karvades.

Lisaks kasvab WordPress väga pingevabas tempos, saades siiski iga päev miili veojõudu. Selle tulemusel tutvustatakse igas värskenduses uusi funktsioone ja funktsioone. Ärge jätke seda lõbusat aega kahe silma vahele.

Automattic avaldab platvormi värskendusi vähemalt kord kvartalis. Selle artikli kirjutamise ajal on WordPress 3.6.1 uusim saadaolev versioon. Laadige alla uusim WordPressi versioon.

Kui teie veebisaiti ei värskendata, lõbutsevad teised teie kulul.

Kammige oma WordPressi sait katkiste või surnud linkide jaoks

Pange oma käsi üles, kui teile meeldib seda näha:

404 tõrkeleht

Pole palju käsi, mida ma näen. Viga 404 on surnud linkide tulemus. Katkised lingid. Need on lingid, mis osutavad kättesaamatutele ressurssidele, st ammu kadunud lehtedele, olematule kategooriale, teisaldatud postitustele, pange sellele nimi.

Me ei meeldi alati katkisele lingile, kuna kui olete klikkimise üle otsustanud, huvitab teid see, mis lingi taga on. Nii on teie lugejatel sapp suus, kui nad teie saidil mõne neist 404 veast saavad. Sest te võtate kõik see huvi ja viska see koerale – koerale, kes sõid teie kodutööd ja nüüd teie lingid.

Kui sapp ei vii teid oma katkenud linke parandama, siis te ise peab parandage need järgmisel põhjusel.

Google ja muud otsingumootorid rüüsta purunenud linke palju rohkem kui teie lugejad, ja nad karistavad teie nähtamatut meelepaha näitamist, viies oma lugejad minema.

Nad mõtlevad, ah, sellel kutil on kõigist äridest kõige rohkem katki. Miks vaeva näha talle tasuta liiklust andma?

Kui see juhtub, teeb see teile valu kogu pangas, kuid katkiste linkide parandamisel on teil õnnelikum päev. Saate linke redigeerida, kui mõni täht või midagi puudu on, veenduda, kas lingitud ressursid on (tegelikult) saadaval või katkenud lingid lihtsalt kõrvaldada.

Et suunata teid õiges suunas, võtke see Lingi kontrollimise tööriist ja parandage need lingid lihtsalt. See on hõlpsasti muretsetav kraam, nii et ärge pange seda enam maha.

Rusikareegel: kontrollige oma linke vähemalt kord kuue kuu jooksul ja pärast suurte muudatuste tegemist oma WordPressi saidil.

Tegelemine rämpspostitajatega

Rämpspostitajad on ilmselt need lapsed, kes vihkavad elus kõike. Isegi ilma seda teadmata projitseerivad nad selle sünergia kiirtoidule ja istuvad terve päeva arvuti ees juhuslikke asju postitades. Nad tunnevad vajadust hüvitada.

Autor: Paul

Pildikrediit: Pauhatsu

Aga kuhu see teid jätab? Mõni laps mõistatab teie WordPressi andmebaasi rämpsnööridega. Lõputu mõttetute ja linkidega koormatud kommentaaride tulv.

Seda juhtub palju, eriti kui teie rämpspostivastane pistikprogramm surub rämpsposti mõnda kausta.

Rämpsposti kogunemine lämmatab teie saidi, aeglustades asjade käiku ja seades ohtu teie veebisaidi struktuurilise terviklikkuse. Rämpspost lükkab ka teie SEO paremusjärjestuse ja rikuvad teie mainet.

Kuid mõned rämpspostivastased pistikprogrammid kustutavad spämmid automaatselt pärast etteantud perioode, mis on hea, kuid turvalisuse tagamiseks võite mõne päeva pärast kommentaarid keelata, nt. 14 päeva või jätke mõni minut rämpsposti kausta tühjendamiseks.

Teise võimalusena minge aadressile, kui teate tõesti oma serveri ümber toimuvat phpMyAdmin ja käivitage järgmine andmebaasipäring.

KUSTUTA wp_kommentaaridest, kust comment_approved = ‘rämpspost’

Ma ütleksin selle kohta järgmist: “Kuid see kustutab kogu rämpsposti, isegi need vähesed, kes said viga?” Noh.

Veebisaidi varundamine

Nüüd, kui oleme rämpsposti saatjatega tegelenud, on meil puhtam veebisait. Mida sa ütled, et me toetame seda?

Muide, kui soovite Jamaical reisida, on Back It Up populaarne tantsurutiin, mis hõlmab palju varundamist, kui teate, mida ma mõtlen. Kui riputate mõne sellise funky liidese juurde ja ebaolulisemal juhul peate selgitama, mis on veebisaidi varundamine, öelge lihtsalt: “Mis? Vaata meest, ma lihtsalt teen oma veebisaidilt koopia ”.

VarundamineJamaicalt tagasi rääkides räägime WordPressi saidi varukoopiatest. Paljud veebimajutajad pakuvad seda fantastilist võimalust, mis võimaldab teil oma veebisaidi käsitsi varundada või – te ei usu seda – kui sulle meeldiks, automaatsete varukoopiate ajastamisega. Õige? Meil peaks olema ainult automaatne varundamine. Või võite osta varunduspistikprogrammi, nagu BackupBuddy, või teenuse, näiteks VaultPress.

Seega, kui see petturlik koer sööb teie koodi või mõni salakaval skript teid detroneerib, saate mõne minutiga oma saidi algse hiilguse taastada.

Saate varundada oma WordPressi saidi oma serveri eraldi kausta või osta oma ettevõttele uue veebimajutuse konto, et salvestada oma veebisaidi regulaarselt värskendatavat ja kasutusvalmis varukoopiat. Täiendavat veebiruumi saate kasutada rohkemate projektide majutamiseks ja veebimajutusplaani hind on tõesti madal.

Varundage oma veebisaiti vähemalt kord nädalas, eriti kui igapäevaseid tegevusi on palju. Kui teie hostiteenuse pakkujal on automaatne valik, siis lülitage lüliti sisse ja ärge kunagi seda välja lülitage. Probleem lahendatud.

Veebisisu värskendamine

Oh oota, sa ei valetanud endale tegelikult seda, et WordPressi saidi hooldusel polnud mingit pistmist veebisisu värskendamisega, nüüd tegite ka teie?

Kuulake tähelepanelikult, teie veebisisu on sama oluline kui teie kood. Kui te ei värskenda oma veebisisu ega postita regulaarselt uusi ajaveebisid, pildistate ennast ise jalatallana. Seetõttu on kasulik koostada sortide ajakava.

Toimetuse kalender

Koostage sisu ajakava või toimetuskalender ja järgige seda, et teie veebisait oleks selle esiosaga hästi varustatud. Tegevus (vestlused, meeldimised, säutsud ja midagi muud, mis toidab hype) on see, mis saab teie sularahalehma vermimisest.

Oh jah, ma nimetasin sind just kõige armastatumaks veebisaidiks lehmaks, peaksite tõesti hulluks minema ja selle klaviatuuri juba läbi lööma. Te ei saa hoogu, nagu soovite, kui te sisu ei loo, see on üldpõhimõte.

Vedage oma (põhjapiirkond) ja asuge tööle, kuid kui te ei oska hane päästmiseks kirjutada, palgake kirjanik või kaks. Tehke mida iganes, kuid värskendage oma sisu. See sobib:

 • SEO
 • Äri
 • Terviklikkus
 • Globaalne soojenemine (jk)
 • Et Cetera ja Cetera

Nii et jah, värskendage oma sisu, mis tähendab ka vanade postituste, pealkirjade redigeerimist ja kõigi vigade parandamist. Mõni tundmatu inimene väidab, et peaksite oma toimetuskalendri jõudma sügavale tulevikku, kuid kui teil on järgmise kuue kuu sisu välja pandud, siis teete seda lihtsalt suurepäraselt.

Teie WordPressi saidi valideerimise olulisus

Veebisaidi valideerimine on tõesti oluline.

Kui muudate oma koodi, stiililehti, lehti, postitusi, linke; ükskõik, on oluline oma veebisait kinnitada. Vähemalt korra aega. Te ei soovi, et lugejad satuksid 404 vealehele ja muule üllatusele. WordPressi veebisaidi kord aastas kinnitamisest peaks piisama, kuid ärge unustage seda teha iga kord, kui teete oma saidil palju muudatusi..

Viimaseks ja kiire järjestusega, kontrollige oma veebisaidi statistikat, seotust, saidi esildisi ja muid reklaamivorme kui vähegi võimalik. See aitab teil oma sihtrühma paremini mõista.

Seal nägin väga pikka näidiskalendrit (hooldus), seetõttu tegin teile lühema kalendri, mille saate isegi oma mobiilseadmesse alla laadida:

WordPress-hooldus-kalender-wpexplorer

Käivitage selle kalendriga või looge sarnane, et teie WordPressi sait töötaks optimaalselt. Ja osalege võimalikult paljudel pereõhtusöökidel. See on lisaots.

Tööriistakast

Siin on mõned tööriistad ja ressursid (ja ühiskond):

Kui soovite, et keegi teie eest tööd teeks, võiksite alati hoolduspaketi osta (rääkisime mõnes WordPressi hooldusteenusest eelmises ajaveebi postituses siin WPExploreris). Professionaalsete WordPressi hoolduspakettide pakkumine võib alata alates 79 dollarit veebis, kuid selle hinnaga ei hoolitseta sisu genereerimise eest. Lihtsalt värskendamine ja muu lihtne asi.

Kiire kokkuvõte

Punchline, värskendage WordPressi, värskendage veebisisu, eemaldage rämpspost ja eemaldage surnud lingid pärast valideerimine, varundage kõik ja siis tee seda kõike uuesti.

Hea küll, see tähistab meie lõppu WordPressi saidi hooldus juhendaja. Kui jätaksin midagi tegemata või kui teil oleks vestluse veelgi huvitavamaks tegemiseks teistsugune vaade, loeksime teie mõtteid allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map