WordPressi postitusvormingute juhend: mis need on ja miks neid kasutada

Päris kiire WordPressi postitusvorming on metateave (või sildid), mida teemad saavad postituse esitusviisi kohandamiseks kasutada. Urgh! Meta mis? Neile, kes pole arendaja kõnepruugiga hästi kursis, võime mõelda postitage vormingud funktsioonina mis võimaldab teil postitusi esitada erinevates stiilides. Seal on see privaatne, nüüd saate oma relvad minema panna.


Postitusvormingud laiendavad WordPressi mikroblogimise nägu, kuna saate luua oma postituse kõrvale, olekuvärskendusena, tsitaadina, galeriina, videona, lingina või pildina ja stiilina vastavalt teie südame sisule. Alumine rida: postitusvormingute funktsioon muudab WordPressi täielikumaks ajaveebiplatvormiks.

Mõelge sellele nii. Saate jagada välist linki, mis sobib teie lugejatele, luua Twitterisarnaseid värskendusi, luua hämmastavaid galeriisid ja jagada teistega unustamatuid tsitaate ühe klõpsuga. Piisab, kui öelda, et kui teie teema toetab WordPressi postitusvorminguid, saate kohandada iga vormingu väljanägemist ka siis, kui arendaja on selle teie jaoks juba teinud.

WordPressi postituse vormingud

Sisuliselt loote tavalise postituse, kuid postituse vormingute funktsioon võimaldab teil selle postituse häälestada kõrvale, videoks, pildiks, galeriiks, lingiks jne ilma liiga palju tööd tegemata. Postituste erinevaks stiilimiseks ei pea te isegi kategooriaid looma – nagu see oli ka varem -.

Kahtlemata on iga vormingu sisestatud sisu pisut erinev. Peame silmas, et galeriipostitus sisaldab paar pilti (või galerii lühinumbrit), videopostitus sisaldab kolmanda osapoole või ise hostitud videot, lingipostitus peaks sisaldama linki välisele ressursile ja nii edasi ja nii edasi edasi.

Postitusvormingud olid WordPress 3.1 huvitavaks täienduseks, mis tähendab, et need on juba mõnda aega olemas olnud. Enamik (kui mitte kõik) arendajad on sellest faktist teadlikud, kuid enamik alustajaid (võib-olla?) Pole te postvormingutest kunagi kuulnud. See kehtib eriti siis, kui kasutate teemat, mis ei toeta postitusvorminguid.

Isegi kui ostsite seda toetavaid teemasid võimas, kuid tähelepanuta jäetud funktsioon, postitusvormingud ei hõivata WordPressi postitoimetajas silmapaistvat kohta, selgitades, miks nad jäävad enamuse ajast märkamatuks. Kui tahame siiski põhitõdedeni jõuda, on postitusvormingu funktsioon lihtsalt kohandatud taksonoomia koos standardiseeritud vormingutega. Või nagu Otto ütleb:

Postvormingud on lihtsalt taksonoomia. See on omadussõnade kogum, mis kirjeldab nimisõnu, mis on postitused. Nii et nüüd on meil “kõrvale postitused” ja “galeriipostitused” ja “vestluse postitused” ja “videopostitused” ja nii edasi. – Otto Wood

Saadaolevad postitusvormingud on:

 • Galeriid, noh, galeriide loomiseks
 • Link, et luua otse pealkirjast väliseid ressursse linkivaid postitusi
 • Kõrvalejätmiseks (maksimaalselt üks või kaks lõiku, tõenäoliselt pealkirjaga / ilma)
 • Pilt… hästi… pildipostituse geenuseks
 • Selle ühe pakkumise pakkumine, mida te lihtsalt ei saa oodata, et seda oma lugejatega jagada
 • Olek, kuna värskendusi ei reserveerita enam Facebooki ja Twitteri jaoks
 • Vestlus, nii et saate vestluste ärakirju alati postitada
 • Video videopostituse jaoks ja manustamine
 • Heli, sest kohati on kuulamisel rohkem mõtet kui lugemisel

WordPressi postitusvormingute ülevaade

Kuidas oleks, kui sügavamale uurida ja teada saada, mida saate iga ülaltoodud postitusvorminguga saavutada.

Tavaline postituse vorming

Kui olete kunagi postituse avaldamiseks WordPressi kasutanud, olete üks nendest õnnelikest, kes on kasutanud standardset postituse vormingut. Kui õnn teil on tegu. Selle postituse vorming on vaikimisi kõigi postituste vorming. Me võime mõelda sellele elementaarne postituse formaat kas teie teema toetab postituse vorminguid või mitte. Ja miks ei peaks teie teema toetama postituse vorminguid, kuna need on olnud suure osa WordPressi ajaloost?

Nii et kui loote postituse – galeriide, videote, tsitaatide, video või piltidega või ilma, kasutate sisuliselt standardset postituse vormingut. Ilmselt miks nad nimetasid seda “standardseks” postituse vorminguks. See on õige ja jätkake vinge sisu loomist, et saaksite oma lugejate arvu laiendada ja oma WordPressi saidile rohkem liiklust suunata.

Galerii

Mis sa ütlesid? Võtame kõigepealt selfie? Meile kõigile meeldivad fotod, kas pole? Me armastame näidata oma suviseid bodi, eksootilisi reise, teie loomasõpru, valesti kirjutatud nimedega Starbucksi tasse, linna uusimaid vidinaid ja ma võiksin edasi minna, kui Instagram poleks nii populaarne.

Arva ära? Ka teie veebisait võiks kasutada värvipilte. Kui soovite lisada galerii WordPressi postitusena, võite tugineda galerii postituse vormingule. Ärge unustage oma pilte asjakohaselt sildistada ja lisage alt silt. Ma kuulen, et selline asi sobib WordPressi SEO jaoks suurepäraselt.

Kõrvalt

Kaua aega tagasi lugesin kusagilt, kus saate oma kommentaaride sektsioonist inspiratsiooni otsida, et kirjutada väga köitvat sisu. Läheb midagi sellist: leidke suurepärane kommentaar (või kaks) ja looge selle ümber arutelupostitus. Hangi mu triiv?

Noh, võite viidata kommentaarile, kasutades tsitaatide postituse vormingut, kirjutada 4000-sõnaline standardpostitus või lihtsalt viidata tõsiasjale, et hoolite oma lugejatest, hoolikalt kõrvale pannes. Lõppude lõpuks peaks kõrvalseis pakkuma täiendavat natuke teavet – midagi pikemat kui pakkumine, kuid palju lühem kui tavalist postitust.

Vestluse postituse vorming

Miks siis keegi tahaks oma ajaveebisse vestluse ärakirja üles panna? Üllataval kombel on põhjuseid palju. Kolm tulevad kohe meelde. Võib-olla sooviksite tutvustada oma tugiteenuseid ja postitada hiljutise vestluse teie ja õnneliku kliendi vahel. Ka ütlused töötavad, kuid “Hei, siin on vestluse ärakiri, mis näitab, et toetan teid kui minu klienti!”

Võib-olla häbistati teid paar päeva tagasi ja nüüd ei saa te enam magada, kuni te häbistate poisse, kes pakkusid teie laeva uppumisel libisemise tuge. OMG, kes veel mõtleb Titanic? Igatahes laadite alla vestluse ärakirja (tegelikult lubavad nad teile endale selle koopia e-postiga saata) ja karjuvad katustelt. Nad kuulevad teid ära ja lubavad teile sünnipäevatorti osta, kuid te ei jälgi teid, sest maailm ei keerle teie ümber ja teil on veel üks hani, mida röstida.

Võib-olla on see teine ​​hani teie äkiline ja kontrollimatu tung avaldada üks neist näidenditest, mida te keskkoolis tagasi armastasite. Mõte on selles, et need on vaid mõned paljudest võimalustest, kuidas saate vestluse postituse vormingut hästi kasutada.

Lingi postituse vorming

Internet on üsna leidlik koht, millega olete nõus. Võite igal ajal aardekarpi sattuda. Ma olen jutt kui jõuate mõne ressursi juurde, mis teie teate, erutab teie lugejaid kõrgel taevas. Mida teha? Võite lehe järjehoidjate hulka lisada, hiljem sellele tagasi tulla ja luua sarnase ressursi, kuid me kõik teame, kuidas see läheb. Pole vaja öelda, et naasmise ajaks võivad teie suureks ressursiks olla vanad uudised või olematud.

Kui teil on aega otsitud või kui te lihtsalt ei suuda sarnast ressurssi luua, saate oma lugejatele teene anda, jagades oma ajaveebis äsja leitud varandust. Kuidas? Kasutage lihtsalt lingi postituse vormingut. Lisage lihtsalt lingi pealkiri, URL ja valige lehe alt link Vorming menüü. Oota, oodake, soovi korral saate lisada oma kommentaari.

Piltpostituse vorming

Piltpostituse vorming on Wprth 1000 Words

Pilt räägib 1000 sõna, eks?

Ma lasen teil välja mõelda, mida pildipostituse vorming ise teeb. Teha? Suurepärane.

Videopostituse vorming

Kas teil on vähimatki aimu, kui palju inimesi veebis videoid vaatab? Hiljutine Hubspoti uuring – jah, need sissetulevad turundusmehed – näitab, et kolmandik kogu veebitegevusest kulub video vaatamisele. Ütle mida? See on mu sõber vapustav kuju. Kui olete valmis sõitma, on siin veel paar fakti:

 • Kui lisate oma sihtlehele video, saate oma konversioonimäärasid suurendada 80%,
 • Umbes 92% mobiilikasutajatest jagab videoid sõprade ja perega,
 • Kui teie veri veel ei torma, väidavad 90% kasutajatest, et tootevideod on abiks otsustusprotsessis ja
 • Mobiili videote tarbimine tõuseb YouTube’i andmetel igal aastal 100%

Kas olete täna videot vaadanud? Täpselt minu mõte! Ei? Vaatad tõenäoliselt ühte enne päeva lõppu. Ma võiksin kogu päeva seda statistikat teie nägu visata, kuid mõte on järgmine: video on hea. Nii hea mees, kes The Dollar Beard Clubi taga pankade videotele paneb, et luua mitmemiljonilist kaubamärki. Seal on see teine ​​ViralNova tüüp, mis ta nimi on? Scott? Jah, Scott. Kas keegi mainis YouTube’i? YouTube isegi ei loo videoid. See kõik on loodud kasutajabaasi poolt. Ahem.

Tänu videopostituse vormingule saate oma turunduse edendamiseks kasutada videoid. Kui vajate rohkem ruumi hingamiseks, võite uurida maandumislehe lahendust, näiteks Thrive Leads, või meie enda rakendust Appy Mobile Landing (ehitatud teemaga Total), mis viib teid lugejateni lähemale.

Tsiteeri postituse vorming

Kaastöötajana (jumal, ma armastan seda sõna; see paneb mind tundma, nagu oleksin ühel neist USS-ist) Ettevõtlus kosmoselaevad) läbi tohutu universumi, milleks on Internet, olen näinud palju tsitaatide saite, mis tõmbavad palju kaalu, sest arvake, et inimesed armastavad hinnapakkumisi. Jah, motiveerivad hinnapakkumised, miljardäride tsitaadid, Chuck Norrise tsitaadid, armastuspakkumised ja tsitaadid selle ja selle kohta.

Võib-olla tsiteerib saidi käivitamine külmavärinaid. See pole iseenesest teie tass teed, kuid võib-olla soovite oma lugejaid aeg-ajalt motiveeriva pakkumisega inspireerida. Tead, midagi sellist:

Elage nii, nagu peaksite homme surema. Õppige nii, nagu elaksite igavesti. – Mahatma Gandhi

Võiksite isegi oma sõnapakkumisi paari sõnaga kirjeldada, sest – tsitaadi postituse vorming. Ülaltoodud on muide mu lemmiktsitaat. Kas teil on pick-me-up-pakkumine, mida armastate alati ringi visata? Jah? Jagage kommentaarides.

Helipostituse vorming

Taskuhäälingusaated ja heliraamatud on fantastilised, sest saate oma lemmikkõneleja / autori kuulata igal ajal ja igal pool. Madalas tujus? Vihkate kaubanduskeskuses inimtegevuse humoorikat kuulamist? Kas te ei tea, mida teha, kui sõidate? Kuulake valgustavat taskuhäälingusaadet. Kas vajate WordPressi nõuandeid? Teie semu jaoks on kindlasti olemas podcast.

Peaaegu iga teema jaoks on päikese all podcastid ja heliraamatud ning need on populaarsed. Kuule, saate isegi kuulata, kui autorid juhendavad teid tänapäeval juttudega 600-leheküljelistest romaanidest.

Heliraamatud ja taskuhäälingusaated on populaarsed, kuna peate vaid vajutama esitamist ja nautima. Ükski pöörlev leht siin ei paaritu. Kuid kuidas saavad veebiväljaanded nagu teie ise oma tasuliste kuulajate ette oma taskuhäälingusaateid ja heliraamatuid (või mõnda muud helifaili)?

Muidugi, mõned kirjastajad sõltuvad Amazonist. Teised palkavad arendajad spetsiaalse koodi kirjutamiseks, kuna muu hulgas ujuvad nad raha. Saate alglaadida, käivitada WordPressi heliposti vormingus ja rääkida kogu maailmale oma loo. Laulge meile võib-olla mõni laul või esitage meile midagi oma lemmikbändist. Tehke esitusloend isegi, sest me tahame heli ja me tahame seda kohe! Olgu, ma peatun.

Olekupostituse vorming

Olekute värskendused pole enam selliste suhtlusvõrgustike saitide nagu Facebook ja Twitter. Neid on kõikjal, kuhu vaatate, ja WordPress hoiab seda lippu oleku postituse vormingus kõrgel. Siin pole midagi muud öelda kui olekuposti vorming sarnaneb kõrvalekaldega, kuid lihtsa üherealise oleku kohta on palju muud. Ja ei, see pole tsitaat.

Postivormingud versus postitüübid

Lihtsalt nii, et te ei pruugi end nende kahe funktsiooni ees segadusse ajada, toome välja erinevuse WordPressi vahel postituse vormingud ja WordPress postitustüübid.

Postitusvormingud võimaldavad kuvada postitusi erinevates stiilides sõltuvalt sellest, millist efekti soovite saavutada. Näiteks võiksite soovida, et teie hinnapakkumised näeksid teistsugused kui teie küljed, pildipostitused erinevad teie videopostitustest ja nii edasi. Siiski töötaksite tavaliste blogipostitustega.

Üle WordPressi postitustüüpidele või sisu tüübid vastavalt Mark Jaquith. Tavaline ajaveebi postitus on konkreetne postituse tüüp. Teie WordPressi saidi leht on veel üks postitustüüp. Teie navigeerimine on ka postitüüp ja ka manus. Hea arendajana võib teie arendaja visata paar kohandatud postitustüüpi, näiteks portfoolio, iseloomustused ja tooted.

Üks asi on siin ilmne. Postitustüüp keerleb mitte postituse sisu, st lehtede, menüüde, manuste jms ümber. Postituse vormingud on mõeldud ajaveebi postituse kujundamiseks või „vormindamiseks”, mis muide on postitustüüp, millest alustada.

WordPress tarnitakse peamiste postitustüüpidena postituste ja lehtedega. Saate lisada oma kohandatud postitustüüpe ja numbrile pole piiranguid. Alates WordPress 3.1-st käsitleti meid üheksas postitusvormingus. Te ei saa oma postitusvorminguid lisada, vaid saate kohandatud postitustüüpides kasutada olemasolevaid postitusvorminguid, kuid see lugu on juba teine ​​päev.

Lõpuks ilmuvad kohandatud postitustüübid tavaliselt vasakpoolsesse menüüsse Administraator, kuid postituse vormingud kuvatakse WordPressi postituse redigeerijas (jah, ekraan, kuhu postitusi kirjutate).

Kokkuvõtteks annavad postitusvormingud teile suurema kontrolli selle üle, kuidas kuvada postitada postituse tüüp. Saad selle? Hea küll. Liikugem nüüd edasi ja uurige, kuidas saaksime teie teema postitusvorminguid toetada. Pidage meeles, et postituse vormingud on sisse ehitatud WordPressi tuuma; peate need lihtsalt oma teemas aktiveerima.

Kuidas WordPressi postituse vorminguid häälestada

Postitusvormingute seadistamine on üsna lihtne protsess. Lisage lihtsalt WordPressi loendisse funktsioon, milliseid postitusvorminguid soovite kasutada ja olete kuldne. Kui loote oma WordPressi teema, läheb allolev kood teie faili function.php. Kui lisate olemasolevale teemale postitusvorminguid, kasutage kindlasti alamteemat, kuna see kaitseb teie kohandatud stiile iga kord, kui teemat värskendate.

Teeme selle preambulaga seda. Alustage faili “function.php” loomisega oma teemakataloogis, st kui teil seda veel pole. Kasutage lihtsalt tekstiredaktorit (tere, Märkmik++ või Ülev tekst?) avatud tekstiga faili nimega funktsioonid

Lisage funktsiooniph.php järgmine kood:

funktsioon wpexplorer_add_post_formats () {
add_theme_support ('post-formaadid', massiiv (
'galerii',
'tsiteeri',
'video',
'kõrvale',
'pilt',
'link',
'olek',
'heli',
'vestlus'
));
}
add_action ('after_setup_theme', 'wpexplorer_add_post_formats');

Salvestage muudatused ja laadige see fail üles oma teemasse.

Ülaltoodud kood aktiveerib teie jaoks kõik postitusvormingud. Kui loote uue postituse, näete neid postitusvorminguid raadionuppude loendis WordPressi postitoimetajast paremal.

Kui teie teema ei toetanud algusest peale postitusvorminguid, peate tõenäoliselt lisama CSS-iga iga vormingu jaoks kohandatud stiilid (samuti muutma malle). See on lihtne värk.

Kuni teie teema kasutab õigesti post_class funktsioon postitus- ja sisestusklasside lisamiseks saate kohandatud CSS-i lisamiseks elemente sihtida nende vorminguklassi järgi. Kuna funktsioon post_class lisab klasside nimesid (nt .vorming-tsitaat), et võimaldada lubatud vormingute muutmist. Ainus nõue on see, et peate teadma CSS-i põhitõdesid.

Kui soovite oma malli osi tinglikult muuta, on olemas funktsioon, mida nimetatakse get_post_format mis võimaldab teil hankida postituse praeguse vormingu. Pidage meeles, et kui postitusvormingut pole määratud, tagastab see tühja väärtuse.

WordPressi teemad postvormingutega

Nüüd, kui saate postitusvormingute tuge lisada peaaegu kõigile päikese all olevatele teemadele, kuidas saaksime teie töö lihtsamaks teha lühikese loendi teemadega, mis on postvormingutega eelsalvestatud? See nimekiri sobib suurepäraselt ka teile, kui teil pole aimugi, mis või kes CSS on.

Huemani WordPressi teema

Huemani WordPressi teema

Toodud teile Press Customizri poolt, Hueman on a tasuta WordPressi teema, mis võimaldab nii tasuta kui ka premium-teemadel oma raha eest joosta.

PressCustomizr ütleb, et Hueman on “… täielikult esile tõstetud, reageeriv, kõrge eraldusvõimega ajakirjade ja ajaveebide teema ilma kompromissideta. Hueman tutvustab kõigis seadmetes visuaalselt ja kasutajasõbralikult seda, millest peate kirjutama. ”

Tõepoolest, teie veebiajakiri või ajaveeb võiks kasutada väikest postitusvormingu võlu. See beebi tarnitakse kõigi postitusvormingute toel ja hulgaliselt muid magusaid funktsioone, mida on raske ignoreerida.

WordPressi teema kokku

WordPressi teema kokku

Võtame siin WPExploreris disaini tõsiselt, mistõttu teeme selliseid teemasid, mille üle uhked oleme. Üks näide on Total Responsive Multi-Purpose WordPressi teema, mis puhub teie parukast lahti.

Ärge võtke sõna, võtke julgelt arvesse ulatuslikku funktsioonide loendit, mis sisaldavad WordPressi vorminguid. Lisaks sellele, et saate valida sõltuvalt teie vajadustest erinevaid postitusvorminguid, pakub Total täiendavaid postituse sätteid, mis võimaldavad teil muu hulgas muuta selliseid aspekte nagu postituse taust, viiktekst, meedium, pealkiri ja päised. Teie postitused pakendavad punni ja see on garantii.

Teema kõrgeim hinne on 4,85 / 5,00 ja selle kirjutamise ajal oli ligi 30 000 õnnelikku klienti. Tehke seda uskumatu toe abil ja on täiesti okei öelda, et olete kindlates kätes. Olen jälginud, kuidas see teema kasvab ja kas poiss on mulle muljet avaldanud või mis.

Matala WordPressi teema

Matala WordPressi teema

Oh, mis ilu see on. Värv on mängu nimi ja Matt Mullenweg (jah, ta tegi selle ka) ei hoia siin end tagasi. Matala on kõige paremini tuntud selliste funktsioonide poolest nagu kuus postitusvormingut (saate lisada veel; olete alles õppinud, kuidas), kaks vidinaala, värviline tekstuuriga kujundus ja mitmed kohandamisvalikud, sealhulgas kohandatud päised, juhuslikud galeriid üksikutel pildilehtedel ja palju muud. See on WordPress.org-is 100% tasuta

Suhtle WordPressi teema

Suhtle WordPressi teema

Tere, BuddyPressi armastajad. Kas otsite spetsiaalselt suhtlusvõrgustike ja kogukonna saitide jaoks loodud WordPressi teemat? Kui see on jah, on meil just teie teema. Öelge teemal Socialiseering – see on üks parimatest BuddyPressi teemadest turul.

Lisaks kõigile funktsioonidele, mida vajate oma kogukonna saidi taastamiseks, suhelda laevadel kõigi postitusvormingutega, et tagada kasutajatel teie saidil tore aeg. Muidugi võite suhelda sotsialiseerimisega mis tahes muu saidi loomiseks, kuna see on 100% paindlik. Mulle meeldiks koos teiega neid funktsioone läbi vaadata, kuid see pole see postitus.

Tühikud WordPressi teema

Tühikud WordPressi teema

Räägime nüüd portfelliteemast, mis pole nagu ükski teine. Daamid ja meeste esindajad, tutvustame autorite ja arendajate erakorralise ruumi arendajat ThemeBeans.

Kas töötate loomingulistes ringides? Kui jah, siis vajate ilmselgelt teemat, mis aitab teil oma töid stiilselt näidata. Saate juhtida lugejate tähelepanu oma tööle või ajaveebile ja kogu videot koguda videote, piltide, heli, galeriide, tsitaatide, linkide ja äärtega. Lisaks on lisatud kohandatud libisemismenüü, 19 kohandatud lehe malli, sisseehitatud reaalajas teema kohandaja valikud ja populaarsete pistikprogrammide (WooCommerce, EDD ja kõigi Beani pikenduse pistikprogrammide) täielik tugi..

Lõpetada …

WordPressi postitusvormingute funktsioon annab teile jõu, mida olete alati vaja väikese stiili lisamiseks; väike oomph; väike pizzazz oma blogisse. See on lihtsalt nii kurb, et paljud WordPressi kasutajad ei kasuta kunagi postitusvorminguid monotoonsuse purustamiseks ja postituste laadimiseks.

Loodame, et see postitus inspireerib teid tegutsema ja oma ajaveebiga võlu looma. Kas teil on vestlusele midagi lisada? Palun wow meile kommentaarides. Näeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map