WordPressi näpunäited: 15 WordPressi viga, mida tuleb igal juhul vältida

Ainult teie saate muuta oma WordPressi saidi nii võimsaks või nõrgaks, kui soovite. Ilmselt tahame kõik ehitada veebisaidid, mis on kõige hirmuäratavamad, kuid kahjuks ei juhtu see juhuslikult – peate tegema teadlikke valikuid ja minema siis tööle. Ehkki selline lähenemisviis peaks iga WordPressi kasutaja omaks võtma, teeme kõik vead, sest esiteks on meil alati kiire ja teiseks oleme liikina üldiselt hooletud. Eksimine on inimlik meeles pidada?


Kui olete WordPressi kasutaja alles uus, näitab tänane postitus teile, kuidas vältida viisteist (15) WordPressi viga. Kui sa lõid kiiruga oma WordPressi saidi kokku ja tegid nende seas muu hulgas ka vigu, näitab see postitus sulle, kuidas oma probleemid lahendada ja sind õigele teele tagasi suunata.

Haarake pliiats ja paber, me seadistame teie saidi kohe kolmeks, kaheks, üheks …

1. Veebisaidi varunduste unustamine / ignoreerimine

Kas olete selle WordPressi turbepostituse välja kontrollinud? Selles postituses kirjeldasime pikalt meetmeid, mida peate võtma oma WordPressi veebisaidi turvalisuse tugevdamiseks. Tahaksin kajastada ühte punkti selles postituses – teie WordPressi saidi varundamine.

Oma veebisaidi arendamine ilma regulaarsete varukoopiateta on nagu hüppamine lennukilt, ilma varikatuseta. Ainult Ameerika kapten teeb seda ja kui te ei saa aega tagasi kerida nagu Curtis Valesti, palun muutke oma WordPressi saidi varundamise harjumuseks või võite lihtsalt kõik kaotada.

Võib-olla unustasite oma veebisaidi varundada. Võib-olla on see väsitav ja sul pole asja igapäevaste ülesannete jaoks. Või pole teil tõenäoliselt aega. Noh, te ei pea oma WordPressi käsitsi varundama. Võite kasutada WordPressi varukoopia pluginaid või kommertsteenuseid, mis regulaarselt varundavad teie saiti. Tahaksin soovitada:

Parimad varundusteenused

 • WPEngine – klassi parimaks hallatava WordPressi majutusteenuse pakkuja. Need pakuvad sisseehitatud varundusfunktsioone.
 • VaultPress – WordPressi varundamine ja turvalisus. Need pakuvad automatiseeritud varukoopiaid hõlpsa taastamisega.
 • Võtke ühendust oma veebimajutusteenuse pakkujaga. Mõned veebimajutajad pakuvad regulaarset varundamist.

WordPressi varunduspluginad

2. WordPressi värskenduste eiramine

WordPressi värskendamine

Teid üllatab tohutu arv WordPressi kasutajaid, kes haldavad oma armastatud veebisaite WordPressi vananenud versioonides.

Halvim osa on see, et enamus nimetatud kasutajaid usub, et ajakohastamine WordPressi uusimale versioonile rikub nende veebisaite. Nii klammerduvad nad vanade pistikprogrammide ja teemade külge lihtsalt seetõttu, et arendajad ei olnud piisavalt vaeva näinud, et neid uuendada. Siin saab WordPress kogu aeg uusi ja põnevaid funktsioone ning muutub turvalisuse osas karmimaks.

Kui versiooniuuendused poleks vajalikud, poleks meil WordPressi, mida me tänapäeval tunneme ja armastame. Vananenud funktsioonid ja turvahaavatavused käivad käsikäes ja kui te ei kasuta oma veebisaiti WordPress 3.9.1 või kõrgem, siis palute häkkimist.

Ärge ignoreerige täiendamise teatisi ja kui mõni teema või pistikprogramm pärast täiendamist puruneb, on paremaid alternatiive. Kui te ei leia sobivat alternatiivi, ehitage üks või palkage arendaja ja lõpetage pisike olemine.

3. Kasutaja “Admin” kasutamine oma kasutajanimi

Kas ma näen teie kätt, kas teie kasutajanimi on admin? Tõenäoliselt on teil nõrk parool ja häkkerid ei jõua teie veebisaidile tungimist oodata (kui nad seda juba pole).

“Lõpetage mind peksma, WordPress loob vaikimisi kasutajanime“ admin ”. See pole minu viga! ” Noh, saate seda muuta! WordPressi installimisel saate seda muuta. Jätke see nii, nagu te tõesti vihkate oma veebisaiti. Ärge kunagi kasutage kasutajanimiena ‘admin’. Siis pidage meeles, et peate looma paroolid, mida on keeruline lõhendada.

4. „Tasuta” WordPressi teemade allalaadimine kõikjalt

Käivitage oma lemmikotsingumootor kohe ja otsige üles tasuta WordPressi teemad. Ma päästan teid vaeva; saate emapaki pakitud ja allalaadimiseks valmis WordPressi tasuta teemasid.

Ainus probleem on see, et kõik kõigile tasuta teemad pole tegelikult tasuta. Enamik neist on koormatud pahatahtliku koodiga ja linkidega, millest pole kasu teile. Teie WordPress-ajaveebi edu sõltub paljudest teguritest, millest üks on teie teema kvaliteet. Kui valite vale (või vigase) WordPressi teema, võite võrgutööst ka hüvasti jätta. Kui otsite professionaalseid WordPressi premium-teemasid, minge koos sellise usaldusväärse ettevõttega nagu:

 • WPExplorer
 • Themify
 • Elegantsed teemad
 • Genesis
 • WordPressi teemaraamistik kokku
 • Või palgake endale teema loomiseks WordPressi arendaja

Kas eelarve on piiratud? Oleme teid katnud. Võite saada vingeid ja tasuta WordPressi teemasid aadressil:

Hoidke end WordPressi tasuta teemadest eemal kõikjal veebis – veenduge, et laadite teemasid alla ainult usaldusväärsetest allikatest. Nad lohistavad teid maha. Öelge “mitte” madala kvaliteediga teemade vabastamiseks.

5. Unustage vahemälu pistikprogrammi installimine

WordPressi pistikprogrammi vahemällu salvestamine

Kui olete WordPressi (ja veebiarenduse) osas roheline, ei tea te tõenäoliselt vahemälupulka. Kui teate, mis on vahemällu salvestamine, kuid ei vaevu vahemälu pistikprogrammi installima, siis kulutate lehe laadimisajale palju sekundeid.

Kas soovite anda külastajatele ülikiire lehe laadimiskiiruse, mis annab tulemuseks täieliku kasutajakogemuse, installida vahemällu pistikprogramm või registreeruda sisuteenuse pakkumise võrguga (CDN). Järgmised lahendused, mida kasutan oma veebisaitide laadimiseks:

Muud valikud:

Samuti sisaldavad mõned WordPressi hostiettevõtted teie jaoks vahemällu salvestamise võimalusi. WPEngine’il on sisseehitatud vahemällu salvestamine ja SiteGround pakub mõne nende plaaniga SuperCacher WordPressi pistikprogrammi. Enne oma pistikprogrammi installimist veenduge, et teie host ei paku vahemällu salvestamise valikuid, kuna see võib põhjustada konflikte ja aeglustada teie saiti. Nii et lihtsalt jälgige silma peal.

6. Proovilehe pidamine

Mõni päev tagasi installisin ühele lehele reageeriva teema ühe kliendi jaoks. Installisin teema WordPressi värskele eksemplarile, mis ilmselgelt oli kaasas näidislehega. Kuna üheleheline teema töötab sektsioonidega (erinevalt mitmest lehest) ja tuli omaette Valikute ekraan, näidisleht oli vaate eest peidetud. Nägin seda hiljem lisalehtede lisamisel. Piisab, kui öelda, et ma poleks näidislehte vahele jätnud, kui mul poleks vaja lisalehti.

Peale selle, kas teadsite, et enam kui ühel (1) miljonil WordPressi kasutajal on oma veebisaitidel endiselt näidislehte? Kui see on üllatav, peaksite teadma, et enamus neist inimestest ei tea näidislehest või unustasid selle kustutada. Kui te ei kasuta näidislehte (ja miks te seda ikkagi kasutaksite, kui saate niikuinii luua miljoni ja veel ühe lehe), minge edasi ja kustutage see kohe. See ei tundu teie professionaalses ajaveebis hea. Sellepärast, et see on viga.

7. Ärge kunagi modereerige kommentaare

Kommenteerimise modereerimine

Kommentaarid räägivad teile, kuidas teie lugejad teie turundussõnumile reageerivad. Kuid kommentaaride modereerimiseks on vaja otsustavust ja vaeva, eriti kui teil on rohkem kui vähe. Paljud väikeettevõtete omanikud ei tea, kuidas oma veebisaite hallata, ja nad on takerdunud paljude kommentaaridega, mis nõuavad modereerimist. Nad jätkavad selle mahapanemist, kuni see neid maha raputab.

Siis on meil rämpsposti kommentaarid, mis lisaks lugejate eemale peletamisele võib teie SEO-d ka kahjustada. Ärge kunagi kinnitage rämpsposti kommentaare isegi juhuslikult – ükskõik kui hästi kirjutatud. Kuidas öelda rämpskommentaaridest häid kommentaare? Kuidas eraldada nisu kõrtsist? Noh, see on lihtne. Kui see kõnnib nagu part, quacks nagu part, näeb välja nagu part, peab see olema part. Kui see on rämpspost, saate sellest kohe teada.

Kui te ei soovi kommentaare, keelake kommentaarid saidil Seadistused >> Arutelu >> Vaikimisi Artikli sätted või kasutage pistikprogrammi, näiteks Keela kommentaaride pistikprogramm. Rämpsposti kommentaaride kontrollimiseks kasutage Akismet või mõnda neist rämpsposti tõkestavatest pistikprogrammidest.

8. Liiga palju kategooriaid, pole piisavalt silte

WordPress võimaldab teil kategooriaid ja silte hõlpsalt luua. See aitab teil hõlbustamiseks hõlbustada seotud postituste rühmitamist. Sageli veatakse inimesi minema ja luuakse iga uue postituse jaoks kategooria järel kategooria.

Kahjuks ei sildista paljud inimesed oma postitusi nii palju, kui nad neid kategoriseerivad. Nad loovad lõpuks sadu kategooriaid ja vähe (kui neid on) silte. See ei ole teie SEO ja saidi arhitektuuri jaoks hea. Lisaks saate kategooriaid ja silte vaheldumisi kasutada. Saate navigeerimismenüüdes kasutada silte nagu kategooriates. Lisateavet Kategooriad vs sildid koodeksis.

9. Vaikimisi Faviconi kasutamine

Olen selles süüdi. Kiirustades oma saidi käivitamise ja raha teenimise alustamisega (haha), unustavad paljud WordPressi kasutajad sageli oma võltskondi vahetada. Saate märgata saite, kus on nende hostiteenuse pakkujatelt võltsitud teavet, nt. Bluehost või nende raamiettevõttest nt. Genesis.

Nii nagu teie logo, on ka teie favicon teie identiteet veebis. Lisaks näevad külastajad teie nägu teie saidile järjehoidjate lisamisel. Nagu näete, on need suurepärased põhjused, miks teie lemmiklooma muuta. See on lihtne töö, nagu näete oma WordPressi veebisaidi ümberkujundamisel (isikupära lisamiseks).

10. Vale platvormiga käimine

Kas olete jäänud WordPress.com ja WordPress.org vahele? Kas te ei tea, millist võimalust valida? Paljud algajad teevad sageli vale valiku ja kahetsevad hiljem.

Kuigi igal platvormil on oma eelised, on ise hostitud WordPress suurepärane võimalus paljudele ettevõtetele – nii väikestele kui ka suurtele, kuna see annab teile suurema kontrolli oma veebisaidi üle. Valige platvorm, mis sobib teie vajadustega. See juhend WordPress.com vs WordPress.org peaks aitama.

11. Mobiilse või tundliku saidi puudumine

Liikuvad veebisaidid

Kui teie WordPressi veebisait ei suuda mobiilseadmetega kohaneda, on tulevik mobiilne ja teete ise karuteene. Kui teie veebisait pole mobiilisõbralik, võite kaotada palju äri. Peale selle karistab Google teid, kui teie mobiililiiklus suunab teie töölaua avalehele.

Saate oma saiti mobiliseerida, kasutades selliseid pistikprogramme nagu WPtouch või kasutage reageerivat kujundust kohe alustades. Vastuvõtlik disain (kasutab HTML + CSS3) tagab teie veebisaidi hea väljanägemise kõigis seadmetes, sõltumata ekraani laiusest.

12. Unustasin oma püsilinke seadistada

Nagu nägime sisseehitatud WordPressi suvandites, mida peaksite kasutama, kasutavad paljud inimesed vaike-URL-i struktuuri, st teie domeen.com/?p=23. Te ei soovi jätta oma püsilinke nii välja nägema – see kahjustab nii teie SEO-d kui ka kasutajakogemust. Pärast WordPressi installimist minge aadressile Seadistused >> Permalinks ja värskendage oma püsilinke.

13. Kontaktvormi mitte installimine

Kontaktvorm on mis tahes veebisaidi lahutamatu osa. Kontaktide leht peaks teie veebiettevõtte heaks tõesti kõvasti tööd tegema, kuid on üllatav näha, kui paljud WordPressi kasutajad lasevad endale jala maha, unustades lisada oma kontaktlehtedele kontaktvormi..

Paljud inimesed loetlevad lihtsalt e-kirju ja võib-olla ka telefoninumbreid ning unustavad kontaktvormi täielikult. Halb käik. E-kirjade loetlemisel meelitatakse teie postkasti ainult rämpsposti. Teisalt hõlbustab kontaktivorm kaasamist. WordPressil on sisseehitatud kontaktvormi ehitaja, millele pääseb juurde postituse redigeerija kaudu, kuid kui vajate veel funktsioone, saate vaadata Kontaktvorm 7 või gravitatsioonivormid.

14. Google Analytics unustamine

Google Analytics

Enamikku uusi kasutajaid ei installita Google Analytics pärast WordPressi installimist. Võib-olla on sul kõik korras Jetpacki statistika kuid peaksite teadma, et teil pole oma saidi kohta nii palju teavet.

Google Analytics aitab teil liiklust jaotada, nii et teate, mida optimeerida parema jõudluse saavutamiseks. Soovitame installida Google Analytics ja registreeruda Google Webmaster Tools.

15. Piltide mitteoptimeerimine

Kui hakkate WordPressi kasutama, kiirustate avaldama oma esimest postitust, mille unustate oma piltide optimeerimiseks. Rasked pildid aeglustavad teie veebisaiti, mõjutades negatiivselt kasutajakogemust. Enne piltide üleslaadimist oma WordPressi saidile optimeerige need parima jõudluse saavutamiseks. Kui kasutate Adobe Photoshopit, salvestage oma pildid veebi jaoks suvandite „Salvesta veebiks” abil. Kontrollige oma pildi redigeerimise tarkvaras suvandit „Salvesta veebiks”.

Sinu kord…

Oleme just loetlenud viisteist (15) halvimat WordPressi viga, mida peaksite iga hinna eest vältima. Kas olete teadlik muudest WordPressi vigadest, mida teised lugejad peaksid vältima? Palun olge lahke, et kommentaare jagada ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map