WordPressi näpunäited: 15 levinumat WordPressi tõrget lahendustega

Me kõik armastame WordPressi, kuid mõnikord võib see meid hulluks ajada! Ükskõik, kas see on kardetud valge ekraan surm, pistikprogrammist tulenev tundmatu PHP-tõrge või serveri probleemid, mis põhjustab meie saidi krahhi, pole see kunagi lõbus. Kuid kui WordPress otsustab tegutseda, ärge üldse muretsege – alati on mõni lahendus, mida selles postituses õppida. Ole valmis lõbutsema, sest sina ja mina lahendame 15 tavalist WordPressi viga. Alustame siis kõige tavalisema WordPressi tõrkega, ilma et oleks vaja rohkem vaeva näha.


Contents

1. Serverisisene tõrge

Peaaegu iga minu tuttav WordPressi kasutaja on vähemalt korra sisemise serveri veaga kokku puutunud. See on üsna tüütu, sest erinevalt paljudest tavalistest WordPressi vigadest ei ütle sisemise serveri viga teile, mida peate parandama. See võib olla pettumust valmistav, kuna viga võib tuleneda mitmetest põhjustest, nagu näete allpool.

Sisemise serveri tõrke põhjused:

Mõned sisemise serveri tõrke võimalikud põhjused on järgmised:

 • Plugitud funktsioonid on rikutud
 • Rikutud teemafunktsioonid
 • Rikutud .htaccess
 • PHP mälumaht on ammendatud

Sisemise serveri tõrkelahendused:

See tõrge võib algaja hõlpsalt paanikarežiimi saata, kuid ärge muretsege, siin on mõned lahendused.

a. Redigeeri .htaccess-faili
Kuna sisemise serveri tõrge on peamiselt rikutud .htaccess-faili tagajärg, logige sisse oma WordPressi juurkataloogi failihalduri (või FTP) kaudu ja nimetage oma .htaccess-fail ümber .htaccess.old. Värskendage brauserit, et näha, kas lahendasite vea. Kui tõrge kadus, minge menüüsse Seaded -> Permalinks ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused, et lähtestada .htacess ja masti kirjutamise reeglid. Kui see ei aita, peate võib-olla oma pistikprogrammid kontrollima.

b. Deaktiveerige kõik pistikprogrammid
Probleemiks võib olla just installitud pistikprogramm, kuid see on tore, sest teate, mida desinstallida või kustutada. Teinekord võib see WordPressi tõrge kärpida vana pistikprogrammi (või mitme ühildamatu pistikprogrammi) tagajärjel. Kui pistikprogrammid ei desaktiveeri, ei saa te kindlalt teada, kas probleem on teie pistikprogrammides.

ASIDE: Kui näete sisemise serveri viga, ei pääse te tõenäoliselt juurde WordPressi administraatorile. Niisiis, kuidas desaktiveerite oma pistikprogrammid? Noh, me leidsime selle üles kuidas desaktiveerida kõik pistikprogrammid, kui administraatori menüüdele juurde ei pääse postitamine WordPressi kodeksi juures. Kui tõrge kaob pärast kõigi pistikprogrammide desaktiveerimist, leidsite oma probleemi ja on aeg mängida väike katse-eksitusmäng. Aktiveerige üks pistikprogramm korraga, kuni saate süüdlase. Kustutage pistikprogramm ja saate parema asendaja. Samuti saate plugina autorit sellest teavitada, kuna WordPress on ilus ja see peaks olema pistikprogrammide jaoks.

c. Teemade vahetamine
Kui probleem polnud pistikprogrammides, siis võib-olla on teie teema. Lülituge teemale Kakskümmend kaksteist ja laadige oma veebisait uuesti. Kui näete endiselt viga, peate võib-olla mõne oma WordPressi kausta uuemale versioonile üle viima.

d. Parandage kaustad wp-admin ja wp-incl
Selleks ajaks olete tõenäoliselt selle WordPressi vea lahendanud. Kuid kui see pole nii, proovige asendada oma wp-admin ja wp-include kaustad värskema WordPressi installiga uuematega.

e. Suurendage oma PHP mälu limiiti
Kui kõik muu ei õnnestu, peate olema maas ja määrdunud ning jamama mõne serveri asjaga. Sisemine serveri tõrge võib olla pettumust valmistav, nii et ma ei oota, et miski teid peataks. Siin on suurepärane juhend PHP-mälu suurendamiseks WordPressi heade kuttide poolt. Kui soovite otseteid teha, käivitage koodiredaktor ja looge tekstifail nimega php.ini. Lisage selle faili sisse see kood:

mälu = 64 MB

Salvestage ja laadige fail kausta / wp-admin /. Kui teie PHP-mälu suurendamine lahendab probleemi, rääkige oma veebiga, et panna sõrm sellele, mis teie mälu kurnab. See võib olla mis tahes, alates katkistest teemafunktsioonidest kuni halvasti kujundatud pistikprogrammideni. Teie veebivahendaja annab teile teavet teie serverilogidest.

2. Automaatne värskendamine ebaõnnestus

WordPressil on nüüd automaatvärskenduse funktsioon, mis hoolitseb turvalisuse, pisivigade ja muude sarnaste eest. Funktsioon on puhas geenius tööl. See on suurepärane, kuid mõnikord ebaõnnestub. Arvestades, et automaatvärskenduse funktsioon ei vaja inimese sisendit, siis kuidas öelda, kui värskendus ebaõnnestub? Näete ühte järgmistest:

 • PHP tõrketeade
 • Tühi valge ekraan (tuntud ka kui surma valge ekraan – WSOD)
 • Hoiatus, mille kohaselt värskendus ebaõnnestus

Uuendatud ebaõnnestunud põhjuste värskendamine:

 • Interneti-ühenduse probleemid automaatse värskendamise ajal
 • Katkestatud ühendus peamiste WordPress-failidega
 • Valed failiõigused

Uuendatud ebaõnnestunud lahenduse värskendamine:

Värskendage oma WordPressi veebisaiti käsitsi. Kui te ei tea, kust alustada, vaadake seda WordPressi värskendamine – käsitsi värskendamise postitus aadressil WordPress Codex.

3. Süntaks WordPressi tõrge

Minu analüüs näitas, et see on väga levinud WordPressi tõrge inimeste seas, kes lisavad oma WordPressi saitidele koodilõike. Selle tõrke ilmnemisel märkate tavaliselt järgmist:

Sõelumisviga - süntaksiviga, ootamatu $ lõpp kaustas /public_html/your_site/wp-content/themes/your-theme/functions.php real 38

See tõrge ei pea teid rõhutama, kuna see ütleb teile täpselt, kust probleemi leida.

Süntaksivea põhjus:

Süntaksivea põhjustab sageli probleemses failis mõni puudu või ootamatu märk (tähemärgid). Enamasti põhjustab keegi vähem kogenud teema või pistikprogrammi koodi muutmise katset, kuid see võib ilmneda ka siis, kui olete installinud uue teema või pistikprogrammi, mis sisaldab viga.

Süntaksivigade lahendused:

a. Harjutage koodilõikude WordPressisse kleepimist
WordPressi algajana on teil WordPressi arendamise õppimiseks veel pikk (kuid lõbus) tee minna. Sellegipoolest pole kiiret, nii et võtke endale aega. Kui ilmnes see WordPressi tõrge pärast koodilõikude lisamist oma WordPressi veebisaidile, peate lisateavet koodilõikude WordPressisse kleepimise kohta või vastasel juhul tekitate rohkem kahju.

b. Parandage mõjutatud kood
Kui see WordPressi tõrge ilmnes pärast pistikprogrammi värskendamist või veebist mõne koodi kleepimist, teate täpselt, kust otsida. Probleem on selles, et te ei saa koodi parandada välimuse -> redigeerija (või pistikprogrammide -> redigeerija) kaudu, kuna süntaksiviga viib teid teie veebisaidilt välja. See ei toimi enamiku algajate jaoks hästi, nii et nad eemalduvad sellest. Kuid ärge olge, saate oma WordPress-faile hõlpsalt oma cPaneli FTP või failihalduri kaudu redigeerida. Leidke mõjutatud fail ja parandage kood, eemaldades selle või kirjutades selle õigesti ümber.

c. Proovige mõnda muud teemat või pistikprogrammi
Kui viga sai alguse uue teema või pistikprogrammi aktiveerimisel, on see tõenäoliselt selle teema või pistikprogrammi viga. Nii et võiksite leida mõne muu või pöörduda arendaja poole, et nad saaksid vea parandada. Mõnel juhul ei pruugi teil õnnestuda WordPressi sisse logida. Sel juhul peate pistikprogrammi või teema FTP kaudu kustutama..

4. Viga andmebaaside ühenduse loomisel

Tavalistest WordPressi vigadest on see üsna iseenesestmõistetav. WordPressi viga andmebaasi ühenduse loomisel annab teada, et midagi katkestas ühenduse teie WordPressi andmebaasiga.

Andmebaas, mis põhjustab tõrke põhjuseid:

 • viga wp-config.php
 • Probleemid teie hostiteenuse pakkujaga
 • Teid on häkitud! Ja siin ma mõtlesin, et see konkreetne WordPressi viga pole suur asi.

Andmebaas, millega luuakse tõrkelahendusi:

a. Muutke oma faili wp-config.php
Juurdepääs failile wp-config.php File Manager või FTP kaudu ja kontrollige, kas andmebaasi nimi, host, kasutajanimi ja parool on õiged. Kui olete ummikus või ei tea, mida kõigepealt teha, kaaluge mõne wp-config.php-failide redigeerimise õpetamist endale.

b. Lahendage probleemid oma veebiga
Kui teie wp-config.php otsib õigesti ja see WordPressi tõrge on endiselt probleem, peaksite oma WordPressi hostiteenuse pakkujaga rääkima. Nad saavad öelda, kas server on maas või su andmebaas suleti selle kvoodi ületamise tõttu. Kui nad ütlevad teile, et kõik tundub nende otsas hea, on aeg rakendada oma saidil mõni WordPressi turve.

c. Kontrollige oma veebisaiti, et teha kindlaks, kas see on ohustatud
Häkkerid ei maga. Ei, nad ei tee seda. Võite häkkeriohvriks sattuda igal ajal, eriti kui te ei tea, kuidas oma WordPressi veebisaiti kaitsta. Veendumaks, et teie veebisaiti pole häkkinud, skannige seda sellise tööriista abil nagu Sucuri Sitecheck. Kui teil on halbu uudiseid, siis püsige rahulikult ja vaadake seda minu saiti häkitud postituse kaudu WordPress Codexis.

5. Lühiajaliselt pole saadaval plaanitud hooldusvea korral

1, 2, 3 … Vaadake aeg üle, proovime ja mõistame, miks teil see WordPressi mitte nii lühike tõrge ilmneb. Oh, muide, see ei tohiks teid üldse häirida, kuna seda on üsna lihtne lahendada. Kuid kõigepealt vaatame põhjuseid.

Planeeritud hooldusvea põhjused:

 • Teie WordPressi värskendus nurjus, kuna mõned asjad on teie kontrolli alt väljas
 •  .hooldus faili ei kustutatud pärast värskendamist ühel või teisel põhjusel

Planeeritud hooldusvigade lahendused:

Kas sul on lõbus? Kas tunnete, et saate ülaltoodud vead lahendada, kui / kui need kärpivad? Liigume edasi WordPressi veanumbri juurde kuus (6).

6. E-posti parooli otsimine ei tööta

Selle peamine põhjus on unustamine. Võib-olla peaksite proovima mõnda mälu parandavat dieeti ja harjutusi �� Lastes kõrvale … unustame kõik ära isegi kõige olulisemad asjad, näiteks paroolid, kasutajanimed ja e-posti aadressid? Kuna unustasite oma parooli ja olite sunnitud kasutama lehte “Unustasin parooli”. Probleem on selles, et te pole kunagi lähtestamise linki e-posti teel saanud. Pärast rämpsposti kausta kontrollimist otsustate uuesti proovida, kuid linki pole.

Parooli taastamise tõrke põhjus:

Mingil põhjusel ei saada teie WordPressi install lihtsalt linki … põhjus võib olla mõistatus! Kuid peamine probleem pole mitte see, miks te ei saa oma parooli, vaid kuidas saate parooli lihtsalt ja kiiresti lähtestada? Allpool on paar lahendust.

Parooli otsimise tõrkelahendused:

a. Lähtestage oma WordPress phpMyAdmini kaudu
See on kahest lahendusest, mida teile esitan, tehnilisem.

 1. Logige sisse oma cPanelisse ja liikuge saidile phpMyAdmin all Andmebaasid
 2. Valige oma andmebaas (teie veebimajutaja aitab teil oma andmebaasi mitte leida)
 3. Liikuge lehele wp_kasutajad ja klõpsake nuppu Sirvige
 4. Minge oma kasutajanimele ja klõpsake nuppu Redigeeri
 5. Sisestage uus väärtus (oma uus parool) kasutaja_pass
 6. Valige MD5 selle all olevast rippmenüüst Funktsioon
 7. Klõpsake nuppu Mine nuppu muudatuste salvestamiseks allosas

b. Muutke faili function.php
Ja nüüd pisut vähem tehnilise meetodi jaoks. Fail function.php vastutab paljude asjade eest teie WordPressi veebisaidil. Kui teie e-posti parooli otsimine teeb teile keeruliseks:

 1. Liikuge jaotisesse../ wp-content / themes / oma_teema_teema /”Kasutades FTP-d või failihaldurit ja laadige alla fail function.php.
 2. Avage fail oma koodiredaktoris ja lisage järgmine kood:
  wp_set_password ('DesiredNewPassword', 1);

  Asenda DesiredNewPassword oma uue parooliga. Number üks (1) koodis on teie kasutajatunnus koodis wp_kasutajad laud.

 3. Salvestage ja laadige üles funktsioonid.php
 4. Kui saate oma veebisaidile sisse logida, eemaldage kood (laadige funktsioonid.php alla, kustutage kood ja laadige see tagasi oma teemakausta)

7. HTTP-tõrge 403 – keelatud

Kui saate „Teil pole luba seda lehte vaadata. (Viga 403)”, Kui proovite oma WordPressi veebisaidile sisse logida, olete avastanud ühe kõige tavalisema WordPressi tõrke – HTTP-tõrge 403.

HTTP 403 tõrke põhjus:

 • Probleemid kataloogide registritega, kui teie ajaveebi hostitakse Windowsi serveris

HTTP 403 tõrkelahendus:

Lisage kataloogiregistritesse index.php. Selle WordPressi tõrke saate hõlpsalt lahendada, kui lisate kataloogi indeksitesse index.php. Minge lihtsalt oma juurde Juhtpaneel -> Veebi valikud -> Kataloogide registrid ja lisage index.php.

8. Külgriba sisuvõrgu all

Olin selle WordPressi tõrke esmakordsel ilmutamisel üsna jahmunud. Olin nii veendunud, et minu teema oli täiesti röstsai, et mõtlesin selle täielikku muutmist. Kutsusin siiski Google’i ämblikud kohale ja mõni sekund hiljem sain aru, et see on lihtsalt üks tavalisemaid WordPressi vigu. See mõistmine võttis ära kõik murettekitavad. Veel paar klõpsu ja kerimist leidsin põhjused.

Sisu all oleva külgriba põhjused:

 • HTML-i vead – mõnikord võite unustada mõne div-elemendi sulgemise
 • CSS-i tõrked – teinekord võite kogemata kasutada ebaproportsionaalseid laiusi, mis segavad kogu teie paigutust

Külgriba allpool sisutõrgete lahendused:

a. Sulgege kõik div elemendid
Enamasti vastutavad selle vea eest pliiatsi div elemendid. Sulgege kõik avatud div-elemendid ja eemaldage täiendavad div-elemendid, mis lükkavad külgriba mähiseelemendist väljapoole. Kasutage sellist tööriista nagu W3 valideerija et kontrollida, kas teie HTML-kood võib selle tõrke põhjuseks olla.

b. Parandage oma CSS
Vale laiuse suhe segab teie paigutust, asetades külgriba sisuala alla. Peate hoidma asju proportsionaalselt. Näiteks kui teie põhimahuti laius on 920 pikslit, eraldage sisule 620 pikslit ja külgribale 250 pikslit. Jäta ülejäänud 50 pikslit veeristeks ja mis mitte. Hoidke asju lihtsalt proportsionaalsena. Teine asi – ole ujuki omaduste kasutamisel ettevaatlik.

9. WordPressi administraatori ebaõige kuvamine

Kas olete kunagi WordPressi sisse loginud ainult selleks, et leida oma WP administraatori juhtpaneeli kõikjal? Mida ma mõtlen, on lingid valesti paigutatud, kuna armatuurlaud renderdatakse ilma CSS-ita.

Administraatori kuvavea põhjused:

 • Puhverserver ja tulemüürid, mis mustavad CSS-faile
 • Rikutud administraatori menüü pistikprogrammid

Administraatori kuvavigade lahendused:

a. Veenduge, et te pole puhverserveri või tulemüüri taga
Kui olete puhverserveri või tulemüüri taga (võib-olla pääsete oma veebisaidile juurde töölt), proovige mujale armatuurlauda pääseda ilma puhverserverite või tulemüürideta. Võite proovida ka tulemüüri ja puhverserveri vahemälu tühjendada ning kontrollida, kas see töötab.

b. Administraatori menüü pistikprogrammide värskendamine / desaktiveerimine
Kui saate selle tõrke pärast sellise pistikprogrammi nagu nt installimist Kergemad menüüd ja Administraatori rippmenüü proovige oma administraatori menüüd värskendada (uuesti installida). Kui see WordPressi tõrge püsib, desaktiveerige pistikprogramm.

10. Ühenduse aegumise tõrge

Kui teie WordPressi veebisait elab ülekoormatud jagatud serveris, näete seda WordPressi tõrget sagedamini kui mitte. Selle vea põhjustavad järgmised probleemid.

Aegumise tõrke põhjused:

 • Rasked pistikprogrammid
 • Teemafunktsiooni vead
 • PHP mälumaht on ammendatud

Aegumise tõrke lahendused:

 • Deaktiveerige hiljuti installitud pistikprogrammid või lähtestage pistikprogrammide kaust
 • Suurendage oma PHP mälumahtu
 • Lülitage teema juurde Kakskümmend kaksteist, et teha kindlaks, kas probleem peitub teie teemas

11. Hoiatus. Päise teavet ei saa muuta – päis on juba saadetud

See on järjekordne tavaline WordPressi tõrge, mis häirib paljusid WordPressi kasutajaid, eriti algajaid. Kui ilmneb see tõrge, näete tavaliselt midagi sarnast:

Hoiatus: päiseteavet ei saa muuta - päis on juba saadetud (väljund algas aadressil /blog/wp-config.php:34)

See viimane osa (Väljund algas aadressil /blog/wp-config.php:34) ütleb teile täpselt, kus teie viga tuleneb.

Päise vea põhjust ei saa muuta:

 • Valgete (tühjade) tühikute olemasolu mõjutatud failis (meie puhul ülalpool, see oleks) wp-config.php)

Päise vea lahendust ei saa muuta:

Tühjad tühikud peate eemaldama. Sellest WordPressi veast vabanemiseks toimige järgmiselt.

 1. Laadige alla mõjutatud fail (nt wp-config.php) failihalduri või FTP kaudu
 2. Avage fail oma lemmikredaktoris (nt. Märkmik++)
 3. Enne esimest eemaldage kõik tühikud
 4. Kas pärast sulgemist eemaldada kõik tühikud?>
 5. Salvestage fail

12. Plugin ei kustuta viga

Mõne pistikprogrammiga (ja soovite sellistest pistikprogrammidest lahti hoida) on varjatud failid, mis muutuvad pistikprogrammi kustutamisel kaelavaluks. See on hea põhjus ainult pistikprogrammide (ja selles küsimuses olevate teemade) allalaadimiseks usaldusväärsetelt usaldusväärsetelt veebisaitidelt. Probleem on selles, et te ei saa pistikprogrammi kustutada WordPressi administraator ja isegi kui kustutate pistikprogrammi kausta failihalduri (või FTP) kaudu, kuvatakse pistikprogramm ikkagi. Maagia? Ei. Siin on…

Kustuta pistikprogrammi tõrke põhjus:

 • Pistikprogramm oli varjatud või pesastatud failidega

Kustutage pistikprogrammi tõrkelahendused:

a. Hankige pistikprogramme usaldusväärsetest allikatest
Ärge minge kõikjalt pistikprogramme korjama. Kui soovite osta hästi kodeeritud pistikprogrammi, minge koos usaldusväärsete allikatega, näiteks CodeCanyon või WPExplorer. Kui teil on pärast tasuta pistikprogramme, siis vaadake WordPressi pistikprogrammi hoidla. Ennetamine on parem kui ravi, eks?

b. Pistikprogrammi kustutamine turvalise kesta (SSH) abil
See lahendus töötab ainult siis, kui teil on oma WordPressi saidile SSH-juurdepääs. See on see, mida teha. Logige sisse oma blogisse SSH abil ja liikuge jaotisse „../ wp-content / plugins /“. Kasuta On -a käsuga loetleda kõik oma kaustad ja lõpuks probleemne plugin kustutada, kasutades rm (kausta nimi) käsk.

13. WordPressi postitused, milles tagastatakse viga 404

Masendav on pääseda juurde oma WordPressi veebisaidi kõigile osadele, välja arvatud postitustele. Iga kord, kui külastate ühte postitust, saate tõrkelehe 404 – ja see teeb suurt valu, sest postitused on iga WordPressi ajaveebi luu ja liha..

404 tõrkelehe põhjus:

 • Probleem püsilinki sätetega

404 tõrkelehe lahendused:

a. Salvestage oma püsilinkid
Seda WordPressi tõrget on lihtne lahendada, nii et ärge paanitsege – lugejad saavad teie postitusi kohe lugeda. Mine lihtsalt Seadistused -> Permalinks ja vajuta Salvesta muudatused nuppu.

b. Parandage oma .htaccess-fail
Kui püsilinkide parandamine seda viga ei lahenda, on aeg redigeerida .htaccess-faili käsitsi. Liikuge oma WordPressi juurkataloogi ja laadige alla .htaccess-fail. Kui seda pole olemas, looge tühi tekstifail ja salvestage see failina .htaccess. Lisage .htaccess-faili järgmine kood:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine sisse lülitatud
RewriteBase /
RewriteRule ^ register \ .php $ - [L] RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Salvestage ja laadige .htaccess samasse kohta üles.

14. WordPressi mälu ammendatud viga

Kui teate surma valget ekraani või seda tõrketeadet nähes, olete avastanud selle tõrke:

Saatuslik tõrge: lubatud mälumaht 33554432 baiti on ammendatud (prooviti eraldada 2348617 baiti) kaustas /home/username/public_html/your_site/wp-includes/plugins.php real 36

Mälu ammendatud tõrge:

 • Pistikprogramm või skript sööb teie mälu

Mälu ammendatud tõrkelahendus:

Lihtsaim vastus on eraldatud mälu lihtsalt suurendamine. Selleks avage fail wp-config.php (mis asub teie veebisaidi juurkataloogis) ja lisage järgmine kood:

define ('wp_memory_limit', '64M');
MÄRGE: Failihalduri kasutamisel ei pea te faili (või mõnda muud faili) alla laadima. Faile saate redigeerida otse failihalduris. Kui te ei leia redigeerimisvalikut, rääkige oma veebiga.

15. Saatusliku vea määratlemata funktsioon on_võrgu_admin

Olen otsustanud selle postituse lõpetada lihtsa, kuid väga levinud WordPressi veaga.

Defineerimata funktsioon is_network_admin Saatusliku vea põhjus:

 • Automaatne värskendamine ebaõnnestus

Defineerimata funktsioon on_network_admin Fatal ErrorSolution:

Täiendav abi / ressursid

Kui me ei suutnud teie viga lahendada või teie konkreetset viga ei olnud selles postituses mainitud, leiate allpool tõeliselt suurepäraste ressursside loendi koos mõne muu lahendusega tavalistele WordPressi tõrgetele ja nende parandustele. Kui te ikkagi ei leia lahendust, proovige alati võtta ühendust oma veebimajja ja uurida, kas see võib teid aidata! WPEngine on olnud meie jaoks rohkem kui ühel korral, kui me ei suutnud probleemi ise lahendada!

Järeldus

Siin me oleme. Äsja avastasime 15 levinumat WordPressi viga ja näitasime teile, kuidas neid lahendada. Loodame, et see postitus on abiks, kui ilmneb WordPressi tõrge. Lisage sellele ressursile järjehoidjad (tõenäoliselt vajate seda mingil hetkel – ehkki loodame, et te seda ei tee) ja palun rääkige meile, kuidas oma veebisaidil tavalisi WordPressi vigu parandada, eriti kui teil on parem ja kiirem lahendus ühele tavalisele WordPressi vead.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map