WordPressi kümne parima töökoha saidid: kas teil on, mida see võtab?

WordPressi kümne parima töökoha saidid: kas teil on, mida see võtab?

Räägime rahast ja täpsemalt WordPressi töödest. Kui otsite WordPressi tööd, teame kõik, kui keeruline ülesanne võib olla. Alustuseks kuhu minna isegi võimalusi otsima? Kuidas WordPressiga elatist teenima hakata? Kas raha voolab sisse kohe, kui olete oma WordPressi saidi seadistanud või kuidas see kogu WordPressingi asi töötab?


WordPress on rahvusvaheline tööandja, milles pole kahtlust. On poisse, kes teevad WordPressiga sõna otseses mõttes tapmise, teenides tänu WordPressile tavapäraselt miljoneid dollareid. Paljud blogijad, kaasa arvatud teie, teenivad WordPressi abil elatist, nii et ma ei pildista siin ainult bluusi.

Lisaks rahafaktorile on ka palju muid põhjuseid, miks WordPressi karjäär on sadade tuhandete, kui mitte miljonite kasutajate jaoks parim valik. Alustuseks on tohutu kogukond ja palju karjääri paindlikkust kõigile, kes WordPressi lähevad. Ja see on lihtsalt koogi jäätumine.

Kui olete alustamas või soovite lihtsalt oma portfelli laiendada, oleme koostanud kümme parimat WordPressi töökohtade saiti, kust leiate kõikvõimalikke WordPressi töökohti. Me räägime WordPressi blogimise kontsertidest, WordPressi arendamisest, nõustamisest ja sellisest asjast.

Lõpupoole loetleme paar näpunäidet WordPressersi pürgijate jaoks ning linke näpunäidete ja tööriistade juurde kõigile WordPressi spetsialistidele, nii algajatele kui ka muule. Seetõttu kutsume teid tungivalt üles lugema seda juhendit lõpuni, et saaksite oma unistuste WordPressi töökoha ülemusena üle kanda.

WordPressi 10 parima töökoha saiti

Teist sekundit raiskamata hankige endale tass kohvi, pastapliiats ja natuke paberit, kui hakkame neid WordPressi töökohti saama, nagu maailm sellest sõltus. Teha? Vinge.

ProBloggeri töökohtade juhatus

WordPressi töökohad ProBloggeri töökohad

Mul on ülestunnistus. Leidsin, et ProBlogger Jobs Board on hädavajalik. Ammu enne WordPressi blogijaks saamist tabasin ma SEO kirjutamist, mis tähendab lihtsalt seda, et teenisin maapähkleid märksõnade postitamiseks. Palk imbus, miks valetati, ja ka keik. Siis kuivas see täielikult ära, kuna – Google’i algoritmi värskendatakse.

Ühes oma artiklis Töö maha jätmine, Tom Ewer paljastas ProBloggeri töökohtade nõukogu ja minu elu pole kunagi olnud sama. Tõsiselt, kui soovite uurida vabakutseliste WordPress-ajaveebide keerulist maailma, ei saa ma Tomile piisavalt soovitada. Poiss tähendab äri.

Leidsin oma päris esimese WordPressi blogimistöö ProBloggeri töölaual ja see kaastöö avati uksed paljudele muudele võimalustele. Sellegipoolest olen ProBloggeri töökohtade nõukogu sageli ja ausalt öeldes ei valmista see kunagi pettumust. Ärge lihtsalt laske moola pähe minna.

Sellel laual pakutavad WordPressi töökohad sobivad suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud WordPressi blogijatele. Kas olete blogija või soovite olla? Kui see on äike jah, siis ProBloggeri töölaual ootavad teid kõik sellised WordPressi tööd. Ja palk ei ime poisse.

Seda WordPressi töökohtade saiti omab ja haldab ülemaailmselt tuntud blogija ja ettevõtja Darren Rowse. Olete kindlasti kohustatud leidma hämmastavaid blogimisvõimalusi. Silma jäämiseks looge julgelt konkreetsete märksõnade kohta töökoha teatised ��

Vaadake ProBloggeri töölauda

WP palgatud

WordPressi töökohad WPhired

Ükskõik, kas olete WordPressi kujundaja, arendaja, blogija või mõni muu WordPressi professionaal, on WP Hired just teie jaoks töö. Kui teil on WordPressi töökohti auväärsetelt brändidelt, näiteks OptinMonster, JigoShop ja Vanish, siis ei näe teil raske oma unistuste töökohta WP Hired’is leida..

WP Hired võimaldab teil otsida WordPressi töökohti piirkonna (Suurbritannia või USA), kategooria (arendamine, kujundamine, kirjutamine jne) või ametikoha tüübi (vabakutseline, täistööajaga, praktika jne) järgi. Sellisena on teil palju võimalusi, mille vahel valida.

Pärast registreerumist saate oma CV paremate võimaluste postitamiseks. Registreerumine tähendab ka WordPressi tööde vastuvõtmist otse postkasti, mis säästab vaeva nägemisest. Lisaks saate neid kutte jälgida Twitteris või Facebookis, et saada muu hulgas regulaarseid töökoha värskendusi.

See WordPressi töökohtade sait on WordPressi fanaatiku Jerome Degl’innocenti (jah, see perekonnanimi on midagi muud) vaimusünnitus. Saidil saate registreeruda tööotsija, kandidaadi või tööandjana. WordPressi võimaluste taotlemine WP Hired’is on ülimalt lihtne.

Vaadake WP palgatud töökohti

WordPress Jobs Board

WordPressi töökohad

Tõenäoliselt teate WordPress.comist ja WordPress.orgist mõnda või teist, kuid tõenäosus on suur, et te pole kunagi midagi kuulnud väikese veebisaidi kohta, mille leiate jobs.wordpress.net. Noh, sellel sõsarsaitil on suurepärased WordPressi töökohad mitmes kategoorias.

Kui otsite oma järgmist WordPressi kujunduskontserti, on sellel töökohtade saidil rohkem kui piisavalt võimalusi. Teemakujundus pole aga ainus saadaolev töö, teistesse kategooriatesse kuuluvad muu hulgas saitide migreerimine WordPressi, WordPressi täisversioonide arendamine, kirjutamine, WordPressi jõudlus ja pistikprogrammide arendamine.

Nii et kui olete projektikonsultant, WordPressi juhendaja või soovite oma tugikokkutulekuid näidata, on see WordPressi töölauaplaat täpselt seal, kus peate olema. Juhatus avaldab ainult WordPressiga seotud töökohti ja need kõik on kvaliteetsed kontserdid. Töökuulutused eemaldatakse 21 päeva pärast automaatselt, et luua ruumi ainult värsketele võimalustele.

Vaadake job.wordpress.net

Automattic

WordPress Jobs Automattic

2017. aasta mai seisuga oli Jetpackil, Polldaddyl, Akismetil ja WordPress.com-il kokku 121 miljonit kasutajat, mis tähendab, et Automattic – nende soodsate kaubamärkide taga asuv ettevõte – kasvab. Ja ärge alustage meid populaarse WooCommerce’i platvormist – nende viimasest omandamisest.

Kas sa tead, mida see sinu kui töömehena tähendab? See on õige, see tähendab, et haaramiseks on WordPressi töökohti palju. Ükskõik, kas olete turundaja, õnneinsener, sidusettevõtte guru või kooditõmbaja, tahaks Automattic teid teist kuulda.

Ettevõte pakub palju muid WordPressi töökohti, mille jaoks olete valikute tegemise eest hoolitsetud, sõltumata teie kvalifikatsioonist. Ja arvestades hämmastavaid eeliseid, pole ükski põhjus, miks te ei peaks Automatticit uurima võimaliku tulevase tööandjana. Jah, see sisaldab täielikult tasustatud lapsehoolduspuhkust, ettevõtte reisi- ja elukindlustust.

Ja kas sa ei tapaks ainult selleks, et töötada WordPressi kogukonna crème de la crème kõrval? Automattic palkab parimad parimatest, mis tähendab, et koostööks ja kasvuks on gazillion võimalusi. See, ja Matt Mullenweg on teie boss. Kui tore töötada koos mehega, kes meile WordPressi tõi?

Vaadake Automatticu töökohti

Lihtsalt palgatud

Lihtsalt palgatud WordPressi töökohad

Meie nimekirjas olev viis positsiooni läheb lihtsalt palgatud kohale, mis on paljude WordPressi tööotsijate jaoks populaarne valik. Selle kirjutamise ajal on Simply Hired-l üle 6K WordPressi töökoha. Parim osa? Enamik neist võimalustest on hiljutised ja maksavad hästi – mõned üle 60 000 dollari aastas, mis on vahva.

Enamik ettevõtteid, kes kasutavad lihtsalt palgatud ettevõtteid, otsivad igasuguseid WordPressi arendajaid, nii et palun raisake aega mitte – teie võimalus on vaid hiireklõpsu kaugusel. Ärge vältige lihtsalt palgatud tööd, kui te pole WordPressi arendaja; on palju muid WordPressi töökohti, sealhulgas toetamine ja ajaveebide pidamine just teie isu suurendamiseks.

WordPressiga seotud töö Simply Hired ühtne maht jätab teile põhjaliku mulje, nii et koristage, et darn jätkaks juba. Uuendage ka oma oskusi ja minge hankige oma unistuste töökoht. Mida veel? Jah, lihtsalt Lihtsalt palgatud kureerib lihtsalt saadaolevate WordPressi tööde loendi, mis tähendab, et teid suunatakse 3-lerd peosaidid.

Kuid see ei oma isegi tähtsust, eks? Soovite tööd ja leidsime, et teil on rohkem kui 6 000 võimalust, nii et tehke end juba kinni ja minge makske kinni.

Vaadake lihtsalt palgatud töökohti

WPMU Dev Jobs Board

WordPress pakub tööd WPMU DEV

WPMU Dev on aastaid avaldanud WordPressi ümber keerlevat hämmastavat sisu. Selle ajaga on nad liikmesuse osas hüppeliselt kasvanud. Selles kogukonnas elavad kõikvõimalikud WordPressi spetsialistid, kes soovivad üksteist aidata.

Võite ise kogukonnaga ühendust saada kui WordPressi professionaal. Nad juhivad töölauda, ​​kus on WordPressiga seotud tööd, mis löövad teie sokid ära. Saate luua profikonto ja postitada oma CV ning loetleda oma oskused.

Lisaks saate otsida ja kandideerida kõigile töökohtadele, mida reklaamitakse saidil WPMU Dev. Rachel McCollin väidab artiklis, et WordPressi töökohad on tavaliselt lühiajalised töövõtted, mitte pikaajalised (või püsivad) lepingud. Selle vastu saate siiski oma CV postitamisega, et meelitada potentsiaalseid tööandjaid auto-pilooti.

Siiski on üks saak. Tööpakkumisele vastamiseks peate registreeruma WPMU Dev liikmeks. Nad pakuvad 14-päevast prooviversiooni (kuigi kirjutamise ajal on olemas 30-päevane prooviversioon), mis võimaldab teil vetesid proovida. Liikmelisus maksab kõigest 49 dollarit kuus.

Siin saavad asjad paremaks. Professionaalne liitumine annab teile juurdepääsu muu hulgas WPMU Dev’i teemadele, 100+ pistikprogrammile, varulahendusele, WP Akadeemiale ja ekspertide toele. Nad pakuvad ka majutust, kuid see tuleb sisse hinnaga 1 000 dollarit kuus. Vau!!

Üle 550 000 liikmega võib kindlalt öelda, et olete heas seltskonnas. Tagasi WordPressi töökohtade juurde. Nende töönõukogul on hämmastava eelarvega projektid, mis aitavad teil liikmemaksu kiiresti tagasi teenida. Kuule, WPMU Dev’is ​​saadav väärtus kaalub hinda kümme korda üle.

Vaadake WPMU arendaja töökohti

Flexjobs

WordPress Jobs Flexjobs

Flexjobs on lihtsalt töökuulutuste veebisait, mis avaldab kõikvõimalikke võimalusi, mitte ainult WordPressi töökohti. See on õmblusteta kõikvõimalike hämmastavate töövõimalustega WordPressi arendajatele, sisuloojatele, tugiteenistujatele ja palju muud.

Lihtsalt saidilt „WordPressi” otsimisega kuvatakse rohkem WordPressi töökohti, kui võite korraga võtta. Kirjutamise ajal leidsime WordPressi spetsialistidele üle 280 võimaluse. Kuna valida on 55 töökategooriat, saate oma tööjahti alati täpsustada märksõnade ja sobivate filtrite abil.

Lisaks on sait koormatud parimate tööjahi tööriistadega, et tagada teile ideaalne võimalus. Seal on jaotis „seotud töökohad” ja näpunäited tööotsimise kohta, mis muudavad jahi paremaks. Lisaks saate vaadata esiletõstetud töid või lihtsalt otsida töökohti asukoha järgi.

Kandideerimiseks on teil vaja Flexjobsi liikmesust. Liikmelisuse kulud jäävad vahemikku 14,95 dollarit kuus kuni 49,95 dollarit aastas.

Vaadake Flexjobs Jobs

Autentsed töökohad

WordPressi töökohad autentsed töökohad

Asutas Cameron Moll (olete temast juba kuulnud või näinud mõnda tema paljudest postitustest) juba 2005. aastal, Authentic Jobs on enda nime kandnud kui töökuulutuste portaali. Need töökohad on ühendanud tuhandeid loomingulisi spetsialiste vingete ettevõtetega nagu Apple, Mercedes Benz ja The New York Times.

Nagu näete, olete autentsetel töökohtadel kindlates kätes – see on usaldusväärne tulusate WordPressi töökohtade allikas. Mida on vaja teie unistuste töökoha edukaks kandideerimiseks? Lihtsalt sirvige arvukaid WordPressi võimalusi ja kui olete leidnud mõne, mis teeb kõik ruudud linnukeseks, klõpsake nuppu „Rakenda sellele tööle“. Sisestage oma andmed ja näidake oma oskusi ning klõpsake nuppu Esita. See on tõesti nii lihtne.

Mis puutub kasutatavusesse, siis autentsed töökohad on puhas õndsus. Töö leidmine on otsingupäring eemal. Kui vajate rohkem võimalusi, võite alati loota külgriba paneelile, mis aitab teil töid leida tüübi, oskuste, asukoha, tasemete (asutaja, tegevjuht jne), ettevõtte tüübi ja hüvitise järgi.

Lisaks saate luua tööalaseid teateid, et saada uusi võimalusi e-posti teel.

Vaadake autentseid töökohti

Virna ülevool

WordPressi töökohtade virna ületäitumine

Nagu WordPressi kujundaja või arendaja (btw, mis vahet on?), külastate tõenäoliselt Stack Overflow’i aeg-ajalt. Ja see on puhtalt seetõttu, et Stack Overflow on koduks üle 7 miljoni kodeerija nagu teiegi. Keegi suleline lind?

Stack Overflow-l on Q&A tahvel, kus on huvitavaid küsimusi, häkke ja kõike muud, mis programmeerimise ümber keerleb. See on arendajatele tõesti suurepärane ressurss, mis sarnaneb Quoraga. Võite saada vastuseid igale küsimusele, mis teil võib olla ja see on hea.

Sama hea on tööhõivelaud, kus on olemas igasugune programmeerimistöö. WordPressi tööde leidmiseks kasutage lihtsalt nähtavale kohale paigutatud otsingukasti ja teie töö on tehtud. Oh, oodake, muidugi peate taotlema, mis on sama lihtne kui A, B, C. Virna ülevoolu ümbersuunamised tööandja saidile.

Kui loote arendaja loo (registreerumisega), lubab Stack Overflow teie vasteid kiirendada ja viia teid võimalikult kiiresti tööandjate ette. Lisaks saate luua teateid töökohtade kohta, et asjadega kursis olla.

Ja isegi kui te ei unusta oma unistuste WP-tööd, on saadaval palju kodeerimistöid. Nad arvasid, et kui saate kirjutada WordPressi teema, võite töötada mõne muu projektiga, mis nõuab programmeerimiskeelte, näiteks PHP tundmist.

Vaadake korstna ületäitumise töökohti

WordPressi tootepoed

WordPress pakub WP mootorit

Viimasel ajal on WordPressi toodete populaarsus kasvanud, nii on ka müüjate seas. Ükskõik kuhu vaatate, peate kindlasti leidma kedagi, kes müüks WordPressi teemasid, pistikprogramme, hostiks või mõnda muud teenust. Mõned arendajad loovad ühe WordPressi toote ümber hämmastavad ettevõtted, teised aga kasutavad rohkem kui ühte toodet.

Kui müüte mõnda WordPressi toodet või teenust, on teil ilmselgelt vaja tugiteenuste meeskonda, et aidata klientide küsimustele ja muule asjale. Kindlasti vajate mehi, et oma turundustegevust edasi viia. Klientide huvi hoidmiseks peate välja pakkuma uusi maiuspalasid ja värskendama oma olemasolevaid tooteid.

WordPressi toodete müüjana ei saa te seda ilma abita lahti tõmmata. Peate inimesi palkama või põletama. Tööotsijana näete selgelt, kuidas saate seda olukorda ära kasutada. Võite pöörduda WordPressi müüjate poole ja saata oma avalduse. Enamik neist ettevõtetest kuulutab oma veebisaitidel tööpakkumisi, mis tähendab, et neid on lihtne leida.

Seal on miljon ja üks võimalus, peate lihtsalt otsima. Näiteks WordPressi teemapoed nagu Elegantsed teemad saavad võimalused arendajatele, sisuloojatele, turundajatele ja tugiteenuste esindajatele. Hallatud WordPressi hostimisettevõtted nagu WP mootor või Hooratas vaja WordPressi jõudluse eksperte, migratsioonigurusid, tugiteenuseid ja nii edasi. Jällegi peate lihtsalt otsima.

Kas soovite meie triivi? Loodetavasti �� Lisaks saate alati Google’is oma eelistatud WordPressi töökoha ex: “Vaja on WordPressi arendajat täiskompleksiks”, “kirjutage meile 100 dollarit” jne..

Nõuanded ja tööriistad WordPressi spetsialistidele

Kui olete kogenud WordPressi spetsialist või soovite sukelduda, siis suuname teid vaatamise rõõmuks järgmiste postituste juurde:

 • 25+ näpunäidet WordPressi ajaveebispetsialistidele
 • 8 tõestatud viisi WordPressiga raha teenimiseks
 • Kuidas teenida raha WordPressi toodete ja teenuste müümisel
 • Kuidas WordPressi ajaveebi abil raha teenida
 • Kuidas saada edukaks blogiettevõtjaks ja WordPressiga raha teenida
 • 7 parimat sidusettevõtte WordPressi pistikprogrammi
 • Kuidas WordPressiga edukat veebipoodi luua, WooCommerce’i seadistamine algusest lõpuni
 • Veebiportfelli loomine WordPressiga (ja kogu teema)
 • Ja veel palju meie ajaveebist!

Lisaks kaaluge töötamist oma ajaveebis, jätkamist ja proove, kuna WordPressi töökohtadele kandideerimisel on need sageli vajalikud.

Viimased märkused

Internetis on lugematu arv WordPressi töökohti, peate lihtsalt otsima õigetest kohtadest. See postitus on üksnes illustratsiooniks seal pakutavale. Internetis on palju WordPressi tööpakkumiste tahvleid, mida me kõik ühe postitusega hõlmata ei saaks. Kui jätsime teie lemmiku välja, siis palun jagage kommentaarides ja laske meil see raha kätte saada.

Lõpetan selle postituse ühe ja ainsa T.I sõnadega., “Ainult et pole midagi paremat kui moolah!”  Õnn jahib tööd ja võib võita parim mees ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map