WordPressi kopploend: 30 asja, mida WordPressiga teha enne surma

WordPressi kopploend: 30 asja, mida WordPressiga teha enne surma

Minu ämbriloendi tipus on Filipiinide külastamine, sest liitri veini eest tuleb maksta 195 peesot (3 dollarit) ja Mati sõnul lendavad nahkhiired hotellidest päevavalguses laiali. Järgmine oleks tõusmine kuumaõhupalliga. Mis on teie ämbriloendis? Loodan, et teil on paremaid esemeid kui minul. Ka olete vaadanud Kooreloend featuring Morgan Freeman? Teate, et Morganil on hea olla organ


Hirm on tunne, mis tekib, kui mäletate ühte päeva, siis peate kindlasti surema. Kuid loodame, et seda päeva lähiajal ei ole, sest siin on julgustav loetelu 30 asjadest, mida saate WordPressiga enne ämbri löömist ära teha. Ma kinnitan teile, sellel väga tabu-teemal ei olnud muud võimalust, kuid mul on hea meel, et oleme sellega hakkama saanud.

Nüüd mahlase osa juurde. Hankige oma ämbriloendist välja (kui teil see on) ja lisage paar neist asjadest, mida saate hea olemusega WordPressi abil enne oma süngete koristajatega kohtumist teha. Piisavalt juustlik? Poiss, see on nagu siin munakoorides kõndimine kogu selle jutuga – okei, ma peatun. Olgem mu sõber tango, elu on liiga lühike.

1. Käivitage WordPressi ajaveeb

Võib-olla pole te veel valmis WordPressi saiti looma. Kuidas oleks lood pisikese ajaveebiga, kus veed katsetada? Võite kirjutada mis tahes teemal päikese all. Blogi on suurepärane viis tungida WordPressi ümbritsevasse maailma. See on hämmastav ka oma oskuste demonstreerimisel – midagi portfellitaolist. Võite isegi alustada tasuta ajaveebi veebisaidil WordPress.com ja kui aeg on küps, minge üle ise hostitavale WordPressile.

2. Looge WordPressi sait

Päris kiire. Mida teil pole WordPressi saiti, mida te ootate? Kunagi pole olnud paremat aega saidi WordPressi abil üles ehitamiseks. See pole enam ainult ajaveebiplatvorm – WordPressi ID on äritegevuseks tohutul hulgal saite, sealhulgas ülemaailmselt tuntud kaubamärke. Ilma veebipõhise juuresolekuta ettevõte kaotab palju võimalusi.

3. Postitage iga kuu kuu aja jooksul

Lihtsam öelda kui teha, pole iga kuu artikli iga päev WordPressi ajaveebisse postitamine lihtne ülesanne. Samamoodi on see vägagi teostatav. Kirjutamiseks on vaja lihtsalt toimetuskalendrit ja aega. Me kõik imetleme värske sisuga ajaveebisid, nii et kirjutage edasi ja jätkame kuu aja pärast. Selle lisan oma ämbriloendisse.

4. Looge viiruslik WordPressi postitus

Kunagi ei tea, kui postitus läheb viiruslikuks, kuni see juhtub. Viiruse levik võib erinevate inimeste jaoks tähendada erinevaid asju, kuid lõpuks loob see teie veebisaidile uusi liikluseallikaid. Parim on keskenduda oma postitustega võimalikult suure väärtuse pakkumisele ja lugejad jagavad seda hea meelega.

Minu kirjutatud WordPressiga seotud postitus sai umbes 4K Facebooki aktsiat ja see on nii lähedal viirusepostitusele, nagu ma kunagi olen saanud. Töötan siiani välja mehelikkuse valemi (ja võib-olla jagaksin järeldusi tulevases postituses), sest ausalt öeldes pole mul aimugi, kuidas see sündis.

5. Optimeerige oma WordPressi lehe laadimiskiirusi

Aeglaselt laadivad veebisaidid haisevad. Ma kinnistan pidevalt oma saitide kiirust, kuna selline asi sobib suurepäraselt kasutajate hoidmiseks ja Google’i otsingu paremusjärjestuseks. Peate midagi ette võtma ka laadimiskiiruse osas, kuna kiired saidid rokivad. Kuid ärge muretsege, see WordPressi kiirendamise juhend annab teile palju näpunäiteid oma veebisaidi optimeerimiseks.

6. Suunake 1000 külastajat WordPressi saidile kahe nädala jooksul

Me kõik unistame omada veebisaite, mis meelitavad tohutult jälgima. Sihipärasem liiklus tähendab teie jaoks rohkem võimalusi. Aga kuidas kurat sa oma WordPressi saidile rohkem lugejaid viid? Kõik peitub suurepärase sisuna, WordPressi SEO-s ja õiget tüüpi reklaamis.

7. Koostage WordPressiga meililisti

Uskumatult lihtne häkkida, see peaks olema teie ettevõtte jaoks esmatähtis, et inimesed registreeruksid oma e-posti nimekirja. Ja tänu WordPressi e-posti turunduse pistikprogrammidele ja teie käsutuses olevate teenuste hulgale ei pea te meililisti koostamiseks isegi mündi maksma..

8. Vastake tugipiletile WordPressi foorumites

WordPressi taga asuv tohutu kogukond on platvormi suurim tugevus ja ka teie võite sellest osa saada. Kuidas? Pakkudes lihtsalt tugifoorumites abi. Iga päev postitavad kasutajad WordPressi foorumitesse kõikvõimalikke küsimusi. Muutke seal elavate inimeste elu paremaks ja pakkuge oma teadmisi ja kogemusi.

9. Proovige WordPressi BETA versiooni

Enne WordPressi mis tahes versiooni väljaandmist läheb testimisprotsessi palju tööd. Muidugi tagab see, et vead püütakse ja eemaldatakse juba ammu enne uuema versiooni maandumist. Parim on see, et BETA versioonide testimises osalemiseks ei pea te olema paadunud WordPressi arendaja.

10. Panustage WordPress Core’i

WordPress on avatud lähtekoodiga projekt, mille on võimaldanud arendajad kogu maailmas. Kui teie veebiarendusoskused on midagi, millest kodus kirjutada, annab WordPress teile võimaluse maailma muuta, üks koodirida korraga. WordPress vajab igaüht meist, nii et ärge hoidke end tagasi – kasutage lihtsalt nende juhendit panustamine WordPressi tuuma.

11. Looge WordPressi sait tasuta

Kui võtate ja võtate veel midagi tagasi andmata, olete lihtsalt isekas. Kui loote klientidele veebisaite, teenite tõenäoliselt juba piisavalt raha, siis miks mitte tagasi anda? Ehitage tasuta WordPressi sait sõbrale, heategevusorganisatsioonile või oma kohalikule kirikule / mošeele / jne. See ei tapa, luban. Tegelikult töötab see teie kasuks.

12. Kapitali kogumine WordPressi abil

Paljud blogijad on seda varem mitu korda teinud. WordPressi kasutajad on entusiastlikud partiid ja te ei ürita muretseda, et koguda natuke raha ja ühisrahastust teie jaoks olulistel põhjustel. Seda silmas pidades tahaksin Aafrikas lastele rohkem raamatuid saada, sest kirjaoskamatuse määr on siin läbi katuse. Kas saate kinkida raamatu või kaks? Ehk saame midagi välja töötada.

13. Looge WordPressi kursus

Kas mäletate seda asja, mida me ajaveebi asutamise kohta mainisime? Kui ajate mõnda aega mõnda blogi, saate palju teadmisi ja saate oma ala asjatundjaks. Paljud blogijad saavad oma nišides autoriteetideks ja loovad siis WordPressi kursuse või e-raamatu. Andke see tasuta või tasuta ära – see ei oma tähtsust.

14. Liituge WordPressi kogukonnaga

Mis oleks parem viis platvormi kohta rohkem teada saada kui mõttekaaslastega koos veedetud aeg? Kogu veebis on miljon ja üks WordPressi kogukond, kus saate tutvuda viimaste sündmustega, suhelda teiste WordPressi kasutajatega ja olla lihtsalt fantastiline – lihtsalt tehke kassa WordPressi kokkusaamine , et näha, mis on teile lähedal.

15. Osalege / korraldage WordCamp

Just teisel päeval mõtlesin korraldada a WordCamp minu kodulinnas nähes, et paljud inimesed ei tea siin olevast WordPressist. Jah, ma tean. Kuid minu inimesed ei tea isegi (ja ei usu ka), et saate veebis elatist teenida. Ja riigina on meil aastas ainult üks WordCampi sündmus.

Kas inimesed teavad teie kodulinnas WordPressist? Võib-olla on see nii, et muudate teile lähedaste inimeste elu. Kui te ei viitsi WordCampit korraldada, võite ehk külastada järgmist oma linnas, linnas või maal.

16. Hankige WordPress Swag

Järgmisel oma piirkonnas WordPressi üritusel osaledes andke oma käed ilusale WordPressi vangerdusele. Jah, ärge jätke WordPressi kaubamärgiga t-särki iga päev kuu aja jooksul, kui peate või peate saama WordPressi tätoveeringu (püsiv või ajutine). Võite teha isegi oma WP swagi (tere skulptorid ja 3D-printimise fännid), nii et taevas on siin piiriks.

17. Võtke koos Matt Mullenwegiga selfie

Matt Mullenweg on WordPressi asutaja. Ta reisib palju, et osaleda WordCampsi ja tippkohtumistel kogu maailmas. Kas ta tuleb teie lähedal asuvasse linna? Külastage juba seda neetud asja ja paluge Mattil oma kaamerale naeratus panna. See võib olla ka toreda vestluse algus.

18. Õppige WordPressi arendamist

Osta raamatuid, kursusi ja loe WordPressi blogisid. Õppige WordPressi kohta midagi uut iga päev ja üllatate, kui palju teadmisi saate lühikese ajavahemiku jooksul koguda. Eriti WordPressi arendamise oskused on sellel ajal ja ajastul uskumatult väärtuslikud.

19. Looge WordPressi teema

Üks valdkond, kus saate oma mõju tunda, on WordPressi teemad. On teemasid, mida müüakse nagu koogikesi, ja kuna WordPressi kasutab rohkem inimesi, on teemade ümber ettevõtte loomiseks tohutu potentsiaal. Isegi kui loote tasuta WordPressi teema, mis on fantastiline, avab see uksed võimaluste maailma.

Jagame siin WPExploreris omaenda tasuta WordPressi teemasid, kuid võite ka oma freebiesid edastada WordPress.org-ile ja teistele freebie-saitidele. Lisaks on hulgaliselt suurepäraseid WordPressi teemadele mõeldud turuplatse nagu Themeforest, Creative Market, Template Monster ja palju muud!

20. Looge WordPressi pistikprogramm

WordPressi pistikprogrammi loomine on veel üks viis oma armastuse loomiseks WordPressi vastu, eeldusel, et teate oma koodi. Lisaks on palju õpetusi, mis näitavad teile täpselt, kuidas hämmastavaid pistikprogramme nagu plusse nühkida. Kas vajate oma WordPressi saidi funktsiooni? Pistikprogrammi loomine võib olla lihtsalt teie vastus. Kes teab, võib keegi teine ​​leida teie loomingu kasulikuks.

21. Käivitage WordPressi teema või pistikprogrammipood

Kui olete arendaja, kes loob teemasid ja / või pistikprogramme, võiksite neid ise müüa. Miks mitte avada pood? Tasub teada oma teed WordPressi teemade ja pistikprogrammide ümber ning mõne võtmeisiku (või isegi teie valitud meeskonna) abiga saate oma turuplatsi luua nagu Pippin lihtsate digitaalsete allalaadimiste abil. Kirg on äri kõik.

22. Tehke oma esimene 1000 dollarit

Olgu selleks WordPressi ajaveeb, veebidisain, konsultatsioon, teemad või midagi muud, saate WordPressiga teenida 1000 dollarit dollarit ilma selga painutamata. Paljud ettevõtjad teenivad WordPressi abil miljoneid, nii et pidage seda alles.

23. Võida WordPressi SEO-s

Kui teil juba on WordPressi sait või ajaveeb, siis kas te ei armastaks oma SEO märksõnade reitingut kõrgel kohal hoida? Põnev on näha, et teie sisu ilmub Google’i esilehele. Lisaks tähendab see teie jaoks suuremat liiklust, seega on see olukord, millest võidavad kõik. See võib tunduda väljakutse, see SEO-äri, kuid lihtsalt tööl käimiseks ja päevast päeva (natuke küünarnukimäärdega) saate oma WordPressi SEO-d parandada..

24. Vaadake üle oma lemmiktekst WordPress

Valdkond, mida ma tulevikus hea meelega hõlmaks, on WordPressi teemade ülevaatamine (ja tuhandeid on tuhandeid lisaks) on suurepärane viis kogukonnale tagasi anda. Tehke nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele hõlpsasti nende vajadustele parima WordPressi teema leidmine.

25. Külaliste ajaveeb suuremas WordPressi väljaandes

Te ei tohiks külaliste blogi külastada üksnes isikliku kasu nimel, st lingide saamiseks. Külaliste ajaveebide pidamine on suurepärane viis harida ja jõuda oma vaatajaskonnani kõikjal. Populaarses WordPressi ajaveebis esitlemine annab teile vajaliku särituse. See tugevdab ka teie kaubamärki ja hoiab müügivihjeid tulemas, nii et ärge keskenduge ainult oma ajaveebile.

26. Järgige tuntud WordPressi eksperte

WordPressi kogukondade kohta ülaltoodud punkti ülesehitamiseks võite kõvera ees liikuda, jälgides WordPressi eksperte sotsiaalmeedias. Need poisid jagavad tavaliselt uusimaid uudiseid, näpunäiteid ja palju nõuandeid, mis on kasulikud iga päev.

27. Kaunista oma tööruum WordPressi lemmikteema abil

Milline on teie lemmik WordPressi teema? Mul on palju lemmikuid, kuid see olen ainult mina. Mul on asi punase värvi konkreetse varjundi jaoks, nii et minu tööruumis on naeruväärselt palju punaseid toone. Mu naine arvab, et olen hull, kuid vajasin oma tööruumi, et kajastada oma järgmist WordPressil põhinevat saiti – sellel on rohkesti punaseid ja kuldseid toone.

Ehk saate isegi oma nädala kaunistada oma kontorit oma WordPressi lemmikteema kajastamiseks – või veel parem – oma WordPressi saidi.

28. Tee WordPressist sõber

Kohtan WordPressiga töötavate inimeste arvu rohkem kui offline. Ma tean, et arvate, et sellel kutil on olematu sotsiaalne elu. Noh, ma veedan suurema osa ajast veebis kirjutades, seda uurides ja sellega tegeledes. Kuigi ma pole päris see, mida te tõeliseks nohikuks nimetaksite, olen tänu WordPressile veebis nii palju sõpru saanud. Olen mõnda neist isiklikult kohanud, kuid see on endiselt pooleli olev töö.

29. Saage WordPressi eksperdiks

Olge see mees või tüdruk, kelle juurde inimesed pöörduvad, kui nad vajavad WordPressi eksperti. Kõik, mida peate tegema, on sukelduda õigel hetkel ja teha WordPressiga mida iganes. Igal juhul jätkake oma valitud vertikaali tundmaõppimist. Olgu see siis ajaveebide loomine, arendamine, jõudlus, migratsioon – saage ühe WordPressi valdkonna eksperdiks. Tasud on hämmastavad.

30. Jagage seda WordPressi postitust!

Jagamine on hooliv, nii et palun ärge lihtsalt lugege seda postitust ja lahkuge nagu tavaliselt. Tehke vähemalt üks kord midagi muud ja jagage seda postitust sõprade ja perega. Kunagi ei või öelda, kes peab seda inspireerivat tükki nägema, kui ma võin seda ise öelda. Võib-olla võiksime sellest teha viirusliku postituse ja rääkida sellest selles tulevases postituses, mida ma juba varem mainisin.

Viimased märkused

Tõesti, ärge lahkuge sellest jagamisnuppu vajutamata. See on kõige vähem, mida saate WordPressiga teha �� Kuid see on vaid loetelu 30 asjadest, mida WordPressiga teha saab – seal on veel palju muud! Mis muid asju te WordPressiga teete?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map