WordPressi kaastöötajaks saamine: mida peate teadma

WordPress on miljonitele inimestele kogu maailmas avanud mitte ühe, mitte kaks, aga ka palju uksi. Olgu need ettevõtjad, arendajad, agentuurid, uudiste turustajad, vabakutselised töötajad jne, on WordPress andnud maailmale laiemalt müügivõimaluse, et väljendada oma mõtteid, jõuda kontakti ja teha äri. Ma riskin kõlada nagu purunenud plaat, kuid see on suuresti seetõttu, et WordPress on ilus, elegantne ning seda on lihtne õppida ja kasutada. Samuti on uskumatult lihtne WordPressi projektis osaleda.


Täna anname teile sisse siseteabe ja näpunäiteid, mida peate saama WordPressi kogukonna hinnatud liikmeks. Postituse lõpuks olete teada saanud, kuidas aitate kaasa heatahtlikule projektile, milleks on armastatud WordPress. Teisisõnu näitame teile, kuidas kaasata, milliseid omadusi ja tööriistu vajate, et saada suureks WordPressi kaastöötajaks. Vaatleme ka mõnda WordPressi panustamise eelist. Kas olete valmis? Las see pall veereb.

WordPressi panustamise plussid

Miks ei tahaksite WordPressi kasutajana WordPressi töösse panustada? Ma mõtlen, kas te pole platvormi sisendanud ja juba iseenesest teid palju inspireerinud? Kas panna toitu oma lauale? Kuidas oleks aidata kaasa lihtsalt seltsimehe vaimu hoidmisele ja tagasi andmisele?

Kui te pole esmaklassiline võlumees, võite end samastada sooviga anda tagasi kogukond, kes on teid aidanud või inspireerinud. Lõppude lõpuks on kollektiivne panus see, mis WordPressi kogukonna nii edukaks teeb. Me ei saa olla kogu aeg võtjad. – Carrie Dils

Kui see ei vii teid WordPressi töösse panustamiseni, on siin eeliste pidu, mis pakub teile impulssi, mille peate sukeldama just sellel minutil..

Panustamine tõstab teie staatust kogukonnas

Kas soovite saada lugupeetavaks WordPressi profiks, kas pole? Midagi arvestamiseks on vaja seda, mida sa ütled ja teed, eks? Vaadates tsemendiõigust oma valitud WordPressi nišis?

Noh, arvake ära, tehniline võimekus on suurepärane, kuid kui te pole valmis teisi aitama – eriti siis, kui nad ei maksa teile peenraha -, sõidate koos autoriteediga paralleelsetel radadel. Lõppude lõpuks on see kõik seotud emotsioonidega, kuidas paned järgmist inimest tundma. Inimeseks olemine on see, kuidas kutsute esile emotsioonide tundeid, mitte peitma oma tehniliste võimete au sees.

WordPressile panustamine võib ükskõik kui kergelt mõjutada teie staatust kogukonnas. WordPressi Who’s Who -l, lugupeetud ja populaarsetel inimestel, keda me kõik teame, on üks ühine joon; nad panustavad aktiivselt nii platvormi kui ka seda ümbritseva kogukonna heaks.

Kiire küsimus: kui otsiksite WordPressi arendajat, öelge mulle, kas palkaksite kutti, kes panustab muu hulgas foorumitesse, või kutti, kes istub mugavalt veebiportfelli taga? Tõenäoliselt läheksite selliseks, et tüüp kujutaks foorumites oma dev chops, mis viib meid järgmise punkti juurde.

Panustamine toob kaasa rohkem ärilinke

tähenduslikud-ärisuhted

Kui see pole nii ilmne, on WordPress tihedalt seotud kogukond, mis tähendab ühte ja ainust. Kui mängite oma kaarte õigesti, võite tõmmata palju suunamisäri. Nagu oleme juba kindlaks teinud, tõstab panustamine teie olekut ja kõrgendatud olek korreleerub rohkemate ärisidemetega.See on lihtne fakt.

WordPressi professionaalina või kasutajana öeldes pärineb suurem osa teie potentsiaalsetest väljavaadetest ja partneritest kogukonnast. Selle tihedasse ühendusse panustamine ja selle läheduses püsimine on täpselt see, kuidas hoiate neid äri- (ja isegi isiklikke) sidemeid elus.

Soovite, et teie juurde tuleks rohkem töökohti? Saa kaastöötajaks, ühel või teisel viisil. WordPress otsib alati suurepäraseid inimesi, kes aitaksid koodi, kujunduse, tõlgete, dokumenteerimise ja muuga. Panustamisviise on nii palju, nagu näeme selle postituse teises osas.

Rikastatud õpikeskkond

Panustamine mitte ainult ei anna tagasi ega aita kogukonnas häält luua, vaid on ka rikastatud õpikeskkond. Oma esimese kolme kuu jooksul õppisin rohkem, aidates kaasa kolmel varasemal veebiarenduse aastal. – Andrew Nacin, Juhtiv WordPressi arendaja

Jah, see on õige, õpid mängides mängu, mitte seistes kõrvale. Olen WordPressi kohta väga lühikese aja jooksul nii palju õppinud ja kohati muretsen teabe ülekülluse pärast. Kuid ma pidin kõigepealt sukelduda WordPressi ja olin šokeeritud sellest, et teadsin platvormist vähe. Õpin endiselt, teen siin-seal väikese panuse ja lõbutsen!

Mis lõbus on, mida WordPressi kogukonnalt õppimine teie heaks teeb? Sinust saab targemaks konsultandiks, arendajaks, kujundajaks, blogijaks jne ja kõik tahavad oma meeskonda tarka mängijat. Teie teadmised ja väärtus suurenevad kümnekordselt ja siis mõned, kui panustate WordPressi.

Mida rohkem tuvi sisse läksin, seda huvitavamaks see muutus ja seda keerulisemaid asju suutsin välja mõelda. Nüüd, kui vaatan tagasi ja näen, mida olen lihtsalt panustades õppinud, olen üllatunud. See on olnud rohkem kui ma kunagi ülikoolis õppinud olen. – Andrea Rennick

Ja siis on veel …

Kunagi oma elus ei õppinud ma nii palju kui viie aasta jooksul, mil liitusin WordPressi kogukonnaga ja hakkasin tuumikusse panustama. – Konstantin Obenland, Põhipartner WordPress

Kas ma peaksin rohkem ütlema?

WordPressi kaastöötamine muudab teid õnnelikumaks

Kui vaatate seda filmi, käed püsti  Õnnelikkuse taotlemine peaosas Will Smith. Kui teil nii ei vedanud, oli filmi kõrgpunktiks Christopher Gardneri vastupidavus ja otsustavus ajal, mil ta elu lagunes praktiliselt. Võiksin edasi minna, aga naaskem WordPressi juurde ja kuidas panustamine teid õnnelikumaks teeb.

Siin on üks statistika, mida visatakse palju ümber, kuid enamik inimesi ei näe ilu üle protsendimärgi (%). Selle kirjutamise ajal on WordPressil umbes 25% kõigist Interneti-veebisaitidest. See tähendab, et annate oma panuse ja annate tagasi kogukonnale ja platvormile, mis peagi domineerib enam kui veerandis Internetist.

On hea teada, kui teie panus on väike, aitab see umbes 25% internetist. See on tohutu hulk inimesi! Ja teate, mida nad ütlevad, õnne saladus on teistele õnne loomine. Te saate just seda aidata ka teiste panustamisel.

Pole just sageli nii, et midagi, mida teete pärastlõunal, võib puudutada nii paljusid inimesi, kuid WordPress on üks neist kohtadest, kus saate. Ja inimestele, kes sellest hoolivad, pole midagi paremat. – Matt Mullenweg

Saage ajaloo (või tuleviku) osaks

Mõni 12 aastat tagasi oli WordPress vaevalt ideeetapist väljas. See oli nagu okas, mis kõigub enne, kui lõpuks lennata saab. Noh, kõik, mis piirdub ajalooga. Täna pole WordPress enam tükk tegemist; see on täis kasvanud koos vägeva kotka löögi ja tõukejõuga.

Praeguses tempos on WordPress kümne aasta pärast üsna metsaline. Platvorm kaardistab seda ajalugu, millest soovite osa saada. Selline ajalugu, millest ma tean, et tahan olla osa. Kui teil pole niivõrd ajalugu, on WordPressi tulevik paljutõotav.

Panustades saate kujundada tuleviku WordPressi just nii, nagu te seda ette kujutate. Saate projekti kaasa aidata ja aidata meil kõigil paremat WordPressi üles ehitada. Võite olla osa ajaloost ja ka tuleviku osa. WordPressis võite olla ükskõik; see kujutab vabadust, kuna pakub teile võimalusi ja jõudu, mida vajate oma veebipõhiste unistuste saavutamiseks. Ilma teravate kahtlusteta jätavad lugupeetud WordPressi kaastöötajad ajalooraamatutesse rekordi. Millise pärandi maha jätate?

Perke on palju

WordPressile panustamine annab kõik tagasi, ehkki vahelduseks saate nautida veelgi rohkem perks. Te suurendate oma staatust WordPressi kogukonnas, saate luua äri, õppida ja luua maailmale suurema platvormi. Panustamine on väga lõbus. Aga kuidas sellesse lõbusasse mängu sisse saada? Kuidas panustate WordPressi? Siin on mahl.

Kuidas WordPressisse panustada?

küber-arvuti-kohvik

Teile ja kõigile, kes soovivad WordPressi töösse panustada, on saadaval mitu võimalust. See on selle kõige ilu; kedagi ja kõik saavad platvormi panustada ja rikastada igal pool ja igal pool. Alustame kõige ilmsemast marsruudist:

WordPressi põhiarendaja

WordPress on muude veebitehnoloogiate hulgas üles ehitatud peamiselt PHP-le ja MySQL-ile. Kui tunnete mõnda neist valdkondadest hästi, saate oma teadmisi panustada järgmistes valdkondades WordPressi põhiarendaja. Platvorm WordPress on alati uute funktsioonide ja täiustuste järele janune. Saate anda oma panuse arendajana, saada toimepanijaks ja aidata WordPressil kasvada suurepärastel ja ainulaadsetel viisidel. WordPressi põhitoetajana hõlmavad teie ülesanded uute funktsioonide väljatöötamist, testimist, veaaiat ja värskenduste vabastamist.

Ärge muretsege, kui te aga ei tea esimest asja veebiarenduse kohta või seda, mida PHP tähistab, kui olete kirglik, võite hakata WordPressile muul viisil panustama ja sellel õppima. Kes teab, võite paari kuu pärast olla juhtiv arendaja. Muud valdkonnad, milles saate end arendajana kaasata, hõlmavad muu hulgas WordPressi teema ja pistikprogrammide arendamist, mobiiltehnikat ja dokumentatsiooni.

Veebidisainer / UXer

Varem uurisime, kuidas WordPressi administraatori kasutajaliides on aastate jooksul arenenud. See on muutunud kergelt platvormilt ilusaks ja võimsaks CMS-iks. Ilus ja elegantne kasutajaliides on veebikujundajate ja UXersi töö nagu teie.

WordPress on avatud lähtekoodiga projekt ehk tuhandete kaastöötajate ühendatud töö, seega ei tasu kellelegi disaini kokku panna. Kujundus visandatakse ja selle ellu viivad kaastöölised disainerid ja UXers. Nende panus on muutnud WordPressi kujunduse osas selliseks, nagu see täna on. Muidugi on meil veel näha ja kogeda teie panuse ilu ja geniaalsust, nii et ärge jätke meid ootama.

Võib-olla viib teie panus kogu administratiivpiirkonna kapitaalsemaks muutmiseni meeldivamaks kujunduseks. Võib-olla toob teie panus kaasa sujuvama kasutuskogemuse.

Veebidisainerina või kasutajakogemuse eksperdina saate ka oma panuse anda WordPressi mobiiliprojekt, kuna me kõik teame, et mobiil on tulevik, ja teemade ülevaatamise meeskond tagab, et lõpptarbijale jõuaksid ainult kõige paremini kavandatud teemad. Üldiselt on teie peamine kohustus a kaastööline disainer on muuta WordPress ilusaks. Kõlab hästi?

WordPressi kirjutaja

Kui teil on sõnu, siis on ruumi ka teile. Kasvava projektina vajab WordPress pidevalt värskendatud dokumentatsiooni. See on koht, kus sisestad; kus sa kirjanikuna särad.

Liituge dokumentatsioonimeeskonnaga ja vastutage kogu dokumentide eest. Räägime muu hulgas käsiraamatutest, Codexist, inline docsist, administraatori abist ja developer.wordpress.org. Ülesannetest pole kunagi puudust, nii et ärge kartke vaadata WordPressi dokumenteerimismeeskonna ametlik ajaveeb. Meeskond kohtub veebi igal nädalal neljapäeval kell 18.00–19.00 UTC.

Tõlkija

Kas olete polüglott? Kas saate selle Espanoliga veeretada nii lihtsalt kui vene, prantsuse või suahiili? Kas soovite kasutada WordPressi oma emakeeles? Muidugi tahaks. Kes ei tahaks?

Siin on teie võimalus. Panustage WordPressi, aidates tõlkida platvormi mis tahes keelde, mida soovite. See pole veel lõpp, the WordPressi polüglottide kogukond tervitab teid abi andmisel tööriistade loomisel, mis muudavad WordPressi tõlkimise lihtsamaks. Mõelge WPML-ile jne.

WordPressi tõlkimine oma (või ükskõik millisesse) keelde on lõbus kogemus ja võite olla valmis ja töötama kiiresti. Mida kuradit sa sõdurit ootad? Alustage tõlkimist! Muide, iganädalane vestlus toimub Slack’is #polyglotsis igal kolmapäeval kell 10:00 UTC. Ärge jätke kahe silma vahele, laske oma hääl keel olema kuulnud teatud. Topelt läbi lüüa nagu boss. See on minu keel, kas tunnete mind? Haha. Liigume edasi.

Toetage ratsaväge

Üks lihtsamaid, kuid tõhusamaid viise WordPressi toetamisse, muu hulgas tugifoorumites abi pakkumine võiks olla lihtsalt see, kuidas te oma märke WordPressi kogukonnas teete. Siin tegutsev mantra on “kõik teavad millelegi vastust”, nii et ärge kartke, sukelduge sisse ja aidake välja mõni teine ​​WordPressi väljavalitu.

Tugifoorumid on teie forte, teie lahinguväli ja te helistate laskudele ning võidate sõja. Mänginud palju hilinenud sõjamänge, nagu ilmne, kuid parim viis alustamiseks on tugifoorumites küsimusele vastamine. Just praegu. Lisateavet selle kohta, kuidas saate WordPressi panustada, toetades kasutajaid kontori tugiblogis.

Ürituste korraldaja

korraldaja

Armastus viskamine peod? Kas sõbrad kokku viia? Kui sündmused su teise nime jaoks hõlpsalt mööduvad, vajab WordPress sind. Te liitute teiste kaastöötajate eliitmeeskonnaga kogu maailmast, kes “… jälgivad ametlikke üritusi, mentorlusprogramme, mitmekesisuse algatusi, panustajate teavitustööd ja muid võimalusi kasvatamiseks…” WordPressi kogukond.

Ürituste korraldamine kõlab nagu lõbus ja kui teete oma armastatava platvormi nimel midagi, mida armastate, on unistus teoks saanud, mis tähendab, et lõbus saab neljakordseks. Korraldate oma WordPressi kogukonna jaoks WordCampsi ja kohtumisi ning registreerute ülemaailmsetel WordPressi üritustel. Kui armas. Seal on Outreach ajaveeb ja iganädalane tööaeg (loe veebikohtumisi) teisipäeviti ja neljapäeviti.

Sensei

Kui teile meeldib teabe edastamine, saate seda teha alustage oma kaasautorust WordPressi õpetamisharus just sel hetkel. Mida tähendab õpetajaks või koolitajaks olemine WordPressi kogukonnas? Teie ülesandeks on allalaaditavate õppematerjalide loomine, mida juhendajad kasutavad reaalajas töötubades.

Kirjutate / loote õppetunde nullist, redigeerite olemasolevaid õppetunde, kujundate tundide välimuse ja / või proovite tundide elujõulisust. See võib osutuda teile suurepäraseks õppimiskogemuseks mi amigo. Iganädalane WordPress Trainingi vestlus toimub igal teisipäeval kell 17:00 UTC, nii et ärge jätke järgmist maha.

Video ülevaataja

Meil on WordPress.org, WordPress.com ja minu arvates vähetuntud WordPress.tv. Muidugi on teiste hulgas BuddyPress.org ja bbPress.org, kuid me ei lähe sinna täna. Peame silmas WordPress.tv-d, kust leiate palju WordPress-keskset videosisu.

Kui olete videotootmise osakonnas hästi kursis, saate WordPressi arendamisse anda järgmisi juhiseid. Tere tulemast WordPress TV Review meeskond, ja valmistuge kõiki videoid WordPress.tv-s üle vaatama, muutma, kinnitama ja avaldama. Samuti kastete käe WordCampi videote järeltootmises, nii et jah, teie lõbutsemisaeg, mis teie pingutuste ja oskuste vabatahtlikuks kasutamiseks on, pole piiratud. Vaadake ametlikku teleülevaate meeskonna ajaveebi.

Kõik teised

Võib tunduda, et ülaltoodud kaasamiskanalid panevad teid lukustama, kuid ärge laske sellel olla. Igaüks, kordan, võib igaüks WordPressi projekti panustada sõltumata rassist, soost ja / või oskuste tasemest. Ainus vajalik asi on see põletav soov, mis teil on.

Ära lase asjal teid pidurdada, maailm on sinu, ja WordPress vajab teid. Jah sina, sina, sina ja sina. Kõik, mida peate tegema, on kontrollida Tehke WordPress ja võtke süü. Ärge muretsege millegi pärast, õpite selle käigus, välja arvatud juhul, kui teil muidugi pole ühtegi järgmistest atribuutidest.

Suurepärase WordPressi kaastöötaja omadused

kontoris sülearvuti ärinaine

Noh, selleks, et olla suur panustaja, peate lihtsalt hakkama panustama. Pole mingit ootamist, vaid jõuage sinna. Igal juhul peate olema auväärne ja sõbralik. Vahel võib teie panus hiljem mitu väljalaset puutuda ja kui te arvate selliste tühisuste üle ballistilisena, ei saa te suureks panustajaks.

Teinekord võib keegi teie ettepanekutega mitte nõustuda ja see teeb mulle haiget, kuid te ei saa kogu maailma enda kätte võtta, kui keegi lihtsalt ütles, et tõestada mõtet. Vaata, kuhu ma sellega lähen? Vaatamata oma panuse tasemele peate tähelepanu pöörama üksikasjadele. Nagu me juba ütlesime, kasutab WordPress 25% Internetist, nii et kõik, mida teete, suudab mõjutada suurt hulka inimesi kas positiivselt või negatiivselt. Kas soovite minna ajalukku kui ülbe toimepanija, kes WordPressi murdis??

Alandlikkus on kena iseloomujoon kõigil elualadel. Pidage meeles, et teete koostööd tuhandete teiste inimestega, kellel kõigil on ainulaadsed ambitsioonid ja erinev vaade elule. Ülbe olemine teeb ainult rohkem kahju kui kasu. See on iseenesest komistuskiviks.

Ka ausus on hea kaasautor. Näiteks on aus olla, kui te pole kindel oma pühendumuses / panuses. WordPressi kogukond on lõhki ajanud inimesi (loe eksperte), kes on valmis teid aitama.

Panustate ja õpite, mis tähendab, et peate olema uudishimulik ja omama õppimiseks vajalikku asja. Ma võin eksida, kuid ma ei usu, et ühelgi inimesel on piisavalt teadmisi, et WordPressist täielikult aru saada. Kuna tegemist on tuhandete kaastöötajate kollektiivse tööga, on teil vaja kogu uudishimu, mida saate koguda, et õppida platvormi kohta nii palju kui võimalik. Tehke see lihtsalt üks samm korraga ja siis on kõik korras.

Päeva lõpuks langeb see kõik ühele kvaliteedile: kannatlikkust. Iga suur kaastöötaja peab õppima seda kannatlikkust, kvaliteeti, ilma milleta on teil keeruline, mitte ainult kaasautoritega, tegeleda inimkonnaga üldiselt. Ole piisavalt kannatlik ja naudid seiklust. Lõppude lõpuks on kannatlikkus voorus – see aitab teid paljudes teistes eluvaldkondades.

Kaasautori tööriistad

tööjaam-laud

Ilma õigete tööriistadeta on nii vähe saavutatav, see pole mõistusevastane. Seetõttu koostasin teile WordPressi kaastöötajana paar tööriista. Järgmised tööriistad on kaastöötaja PRO-le liikudes hindamatud:

WordPressi vaikne

WordPressi de facto suhtlusrakendus Slack võimaldab teil hoida ühendust nende meeskonna liikmetega, kellega lõpuks otsustasite liituda. Näiteks kui valite WordPressi põhiarendusmeeskonna, saate liituda teiste toetajatega reaalajas suhtlemiseks Slacksi kanalil #core.

Slack on ühise projektiga töötavate meeskondade tipptasemel sõnumsiderakendus. Selle seadistamiseks liikuge lihtsalt lehele Tehke WordPressi vestlus, ja järgige WordPressist kutse saamise juhiseid. Ülejäänu on lihtne herneste värk, me ei eelda, et te satute hätta. Ma luban, et see ei võta teid rohkem kui 5 minutit. Ma ei kavatse üllatust rikkuda, nii et minge lihtsalt juba kutsutud kohale ja liituge oma ja teiste kaasautoritega jututoad kanalid.

Tehke WordPress

Seda võime nimetada kaastöötajate keskuseks. Tehke WordPress on koht, kus alustate oma WordPressi toetavat seiklust. Ükskõik, kas olete osav arendaja, kujundaja, kirjanik, tõlk, tugiteenuste pakkuja, korraldaja või lihtsalt algaja, kes just WordPressi avastasite, peate oma tee WordPressi loomiseks tegema. Pange maha kõik, mida teete, ja minge edasi selleni, et WordPress oleks sellel hetkel õige. Me mõtleme seda. Ära oota.

Devhub

Ilma suhkruta, Devhub on lihtsalt “… projekti nimi aadressil developer.wordpress.org.” Devhubist leiate ressursse ja dokumentatsiooni, mis on suunatud WordPressi arendajatele, disaineritele ja UXersile. Kui see on valmis, sisaldab see käsiraamatuid ja koodiviiteid.

Oma panuse saate anda, liitudes # meta-devhub kanal Slackil, pileti lahendamine arendaja.wordpress.org trac, Devhubi kohta, ja / või tõmbetaotluse esitamine WP-Parser Githubis.

Muide, kirjutamise ajal vajab Devhub teid, kui olete PHP arendaja, kasutaja eesruumi arendaja, disainer, UXer või vabatahtlik, kes soovib tagasisidet pakkuda.

Veebijuhendid

Projekti kohta saate nii palju teada ametlikust WordPress.org veebisaidilt. Võite veelgi rohkem teada saada, kui uurite muid WordPressiga seotud ressursse ja ajaveebisid seal. WordPressi austajate (loe kaastöötajad) avaldatud tekst on teil kohustuslik õppida igas külastatavas WordPressi ajaveebis midagi uut.

Ära ole ka tagasihoidlik; rebige läbi kõik saadaolevad WordPressi õpetused, raamatu- või ajaveebipostitused ja absorbeerige seda rikkalikku teadmist. Kunagi ei või teada, millal see kasuks tuleb. Ma ei tea, miks see viimane väide mulle meelde tuletas Viimane meist, mäng.

WordCampi planeerimine

Kui olete huvitatud WordCampsi korraldamisest, peate tutvuma selle toreda juhendiga, mis on teie enda jaoks koostatud. Peate mõistma, kuidas valida ideaalseid kohti (teate, suurepärase WiFi-kohaga kohad, nii et kohalolijad saavad kõlarite kuulamise asemel veeta poole ürituse kohta aega tweettiga), hankida toite ja jooke, koguda raha ja nii edasi ja nii edasi . Võite isegi registreeruda organisaatorina saidil WordCamp Planeerimise sait, jah!

Ja nüüd üks sõna meie partnerid WordCamp Planning’is Vinni Puhh…

Organiseerimine on see, mida teete enne, kui midagi teete, nii et kui seda teete, pole see kõik segamini. – Vinni Puhh

Liigume edasi …

WordPress Trac

WordPressi kaastöötajana soovite kindlasti jälgida platvormi arengut. WordPress Trac on koht, kus saate jälgida oma lemmik CMS-i, WordPressi, muutusi. Mis on Tracis saadaval? Seal on Ajaskaala jaotis viimaste piletitega, RSS-voog, meililisti, ja vorm selleks saata vead. Oled valiku pärast tõesti ära hellitatud.

Kaasautori käsiraamat

Kui soovite WordPressi põhiarendusse panustada, peate lihtsalt seda lugema kaastööliste käsiraamat. See hõlmab sõna otseses mõttes kõike, mida peate oma panuse saamiseks teadma, algusest lõpuni. Me ei saa sellele palju lisada.

Päeva lõpuks…

WordPressi projekti panustamine võimaldab teil anda tagasi platvormile ja kogukonnale, mis teile nii palju on andnud. Oma panus on hea karma, lisaks aitab see viia WordPressi teie ja minu jaoks järgmisele tasandile.

Kas jätsime midagi välja? Teie lemmik tööriist ehk? Kas teil on küsimus või panus? Olge kommentaaride jaotises hea spordiala. Kohtumiseni �� ümbruses

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map