WordPressi hoolduskontrollid, et pääseda tänapäeval teelt välja

WordPressi hoolduskontrollid enne kevadet väljapääsemiseks

Kui pühade ajal asjad hulluks lähevad ja selleni jõuavad, valivad paljud meist WordPressi kontrollimised tagumisele põletile, kuid uus aasta on ideaalne aeg hooldada natuke hooldust, enne kui ettevõtted hakkavad uuesti soojenema. . Oluline on veenduda, et teie WordPress on võimalikult heas vormis, nii et teil ei tekiks probleeme tekitavaid vigu ega probleeme, kui te neid kõige vähem ootate.


Õnneks on katastroofi vältimiseks olemas mõned hooldused ja WordPressi põhilised turvakontrollid, mille abil saate täna lihtsalt minema pääseda, et veenduda, et asjad on 2017. aastal käivitamisel heas korras. Siin on meie lemmiksoovitused, mille abil veenduda teie sait on tipptasemel:

1. Tehke veebisaidi varundamine

Üks hooldusülesanne, millest te pole tõenäoliselt mõnda aega mõelnud, on veebisaidi täieliku varukoopia tegemine. Muidugi, tõenäosus, et peate oma varukoopiale toetuma, on alati üsna harv, kuid kui see juhtub, siis ei soovi te kindlasti ilma selleta olla.

See on hooldusprotsessi esimene samm, sest kui tõepoolest juhtub midagi oma veebisaidi täpsustamisel ja värskendamisel, on see vähemalt teie turvaline hoiukoht. Soovitame oma veebisaidi teavet salvestada mitmes kohas, näiteks kohapeal ja pilves. Samuti soovite kindlasti varundada kõik saidiga seotud failid. Me kasutame VaultPress kuid WordPressi varundusvõimalusi, mida saate valida, on palju.

2. Veenduge, et WordPressi põhifailid, pistikprogrammid ja kujundused oleksid ajakohased

WordPressi kui platvormi üks stressivabu aspekte on see, et teie saidi aspektide ajakohastamine on lihtne. Sellegipoolest ei saa me rõhutada, kui oluline on veenduda nende heas töökorras olemises – tegelikult on see sama oluline kui kogu oma veebisaidi varundamine (mis, muide, soovite alati enne värskendamist oma saiti varundada) need failid käsitsi).

Kui teil pole põhifaile, pistikprogramme ja teemasid automaatseks värskendamiseks seatud – käsitsi värskenduste üksikasjade kohta saate lugeda siit.

  • WordPressi põhifailid. WordPressi põhifailide algsel seadistamisel ja allalaadimisel on automaatne värskendamise võimalus, mis on alati tark mõte, eriti kui olete keegi, kes ei mäleta seda käsitsi teha. Oluline on veenduda põhifailide värskendamises, kuna disainerid teevad WordPressi tõrgeteta toimimiseks pidevalt olulisi värskendusi ning aegunud põhifailide olemasolu võib põhjustada tarbetuid vigu ja väljakutseid.
  • Pluginad ja teemad. Võite alati kontrollida menüüd Armatuurlaud> Värskendused, sest see näitab teile, kas mõni teie pistikprogrammidest / teemadest vajab värskendust! Märguanded on heaks lähtepunktiks, kuna need muudavad käsitsi värskendamise uskumatult lihtsaks, kui teie seade pole automaatne. Oluline on märkida, et leiti, et pistikprogrammid ja teemad olid aegunud, mis olid tihedalt seotud WordPressi saitide häkkimisega (pidage meeles, et käivitage need pahavara skannimine) – nii et ärge ajage tolmu koguma ja jääge aegunuks (isegi kui te neid praegu ei kasuta).

Kui teil on teie jaoks loodud kohandatud veebisait, värskendab veebidisainer tavaliselt teie saiti teile tasuta, nii et värskendus ei muuda ühtegi teie kujundust. Enne alustamist küsige kindlasti järele.

3. Vabanege kasutamata pistikprogrammidest

Vabanege kasutamata pistikprogrammidest

Pidades silmas, et pistikprogrammid ja vanemad on aegunud, vabanege juba saadud pistikprogrammidest, mida te tõenäoliselt enam kunagi ei kasuta. Pistikprogrammide lihtsalt uuesti allalaadimine on liiga lihtne. Kui jätate need kasutamata ja vananenuks, võib see tegelikult tekitada rohkem kahju kui kasu. Lisaks saidi haavatavuste loomisele võivad need põhjustada ka teie saidi aeglust. Nii et minge selle aasta jaanuaris oma pistikprogrammide loendisse ja saate lahti sellest, mida te ei kasuta!

4. Varundage seda vapustavat ajaveebi sisu

Varundage seda vapustavat ajaveebi sisu

2016. aastal kirjutasite, korrektuuri ja postitasite kahtlemata vapustavat sisu! Lisaks kogu WordPressi saidi varundamisele soovite kindlasti veenduda ka oma ajaveebisisu konkreetses varundamises..

Kui teie ajaveebiga peaks midagi juhtuma, võib selle sisu jäädavalt kaduma ja see on palju SEO jaoks optimeeritud andmeid, et sel aastal lihtsalt ilma jääda. Kui kirjutate üldiselt dokumentidesse enne postitamist (mis on tõesti parim tava), on see hea, kuid võiksite kaaluda ka nende failide salvestamist kõvakettale või pilve.

Võite teha ka automatiseeritud WordPressi varundamine Dropboxi, mis võimaldab teil otsustada, kui sageli, millal ja kus soovite, et teie Dropboxi kontole varundatakse vinge ajaveebi sisu. Suure sisuga saitide jaoks pole see parim idee, kuid see sobib hästi ka väikeste ettevõtete jaoks.

5. Vabanege rämpspostist ja prügikastist

Vabanege rämpsposti ja prügikastide kommentaaridest

WordPress muudab teie ajaveebi prügikastist või rämpspostist kommentaaridest vabanemise tõeliselt lihtsaks. Sellised kommentaarid võtavad lõppkokkuvõttes lihtsalt saidi salvestusruumi ja ei tee teile tegelikult midagi. Seda tuleks tõesti teha vähemalt kord kuus, kui mitte kord nädalas, olenevalt sellest, millist liiklust teie sait saab. Igal juhul on värske aasta alustamine hea koht alustamiseks.

6. Kustutage postituse parandused

WordPress on tegelikult üks platvormidest, kus te ei pea ilmtingimata oma sisu otse veebiplatvormile tippimise pärast muretsema, kuna sellel on funktsioonid, mis varundavad teie sisu regulaarselt, juhul kui teie Interneti jookseb kokku, arvuti sureb või juhtub mõni ettenägematu viga. . See funktsioon on suurepärane, kuid kui teie sisu on reaalajas ja turvaline, siis soovite kustutada postituse muudatused, kuna need võtavad pärast fakti palju tarbetut ruumi.

Kustutage WordPressi postituse vanad parandused

Kiire ja lihtsa viisi vabanemiseks, mis meile meeldivad WP-WordPressi pistikprogrammi optimeerimine. Lisaks pluginale saate seda kasutada ka vanade versioonide tühjendamiseks, samuti saate lubada suvandid prügikastis olevate postituste eemaldamiseks, rämpsposti kommentaaride kustutamiseks, puldi / tagasilöögi eemaldamiseks ja muuks.

7. Kontrollige, kas pole rikutud linke

Kontrollige, kas pole rikutud linke

Üks hooldusülesandeid, mis sageli kõrvale jääb, on teie ajaveebi ja WordPressi sisu kontrollimine vigaste linkide osas. See on üks neist aspektidest, mille puhul ei pruugi te pärast sisu postitamist enam tagasi minna ja uuesti kontrollida, kuid katkenud lingid võivad teie sisu tõesti nii SEO kui ka veebipõhise paremusjärjestuse osas ja teie lugejate kogemuste järgi devalveerida. Minu arvates on Blokeeritud lingi kontrollija WordPress on SUPER abiks teie lehtede indekseerimisel ja sedalaadi muudatuste ja vigade otsimisel.

The Takeaway

Need seitse hooldusnõuannet peavad teie WordPressi saidi heas töökorras hoidma, kui alustame 2017. aastat. Regulaarse hoolduse tegemine aitab teie saitidel turvalisust, toimivust ja sellel on suur mõju sellele, kuidas kasutajad teie blogi kogevad. Siit saate õppida veel mõned põhilised WordPressi näpunäited.

Kas mõni neist hooldusnõuannetest tegi teie veebisaidi kontrollimisel kõik erinevaks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map