WordPressi blogimisnõuanded teie blogi õnnestumiseks

WordPressi blogimisnõuanded edu saavutamiseks

Alates blogimise algusest on blogimine olnud fantastiline viis jagada oma kirge teema vastu teiste Internetis sarnaste inimestega. Ükskõik, kas kirjutate kokandusest, mehaanikast, SEO-st või lindude rändest, on teie jaoks olemas publik. Ja viimase 20+ aasta jooksul on ajaveebide arendamine muutunud lihtsast hobist täieõiguslikuks karjääriks. Mis on fantastiline! Inimesed teenivad elatist tegelikult selle nimel, mida nad armastavad, ja jagavad seda kirge teistega.


Oleme minevikus jaganud hulgaliselt näpunäiteid, kuidas alustada blogi, kuidas luua veebipõhine kohalolek ja kuidas suurendada oma vaatajaskonda. Täna katame peotäie võtit blogimisnõuanded saate selle kohe kasutusele võtta, et muuta oma ajaveeb veelgi paremaks ja saada edukaks blogijaks!

Kirjutage sellest, mida teate

See võib tunduda ilmne, kuid kirjutage sellest, mida armastate ja mille kohta olete teadlikud. Kui kirjutate sellest, mis teid huvitab, ilmneb kirg teie kirg. See muudab teie uue ajaveebikarjääri nauditavamaks ja paremini hallatavaks.

Kui soovite lisada mõne teema kohta rohkem artikleid, mis pole volitused, võiksite oma meeskonda lisada rohkem autoreid. Paljud WordPressi teemad sisaldavad tuge mitmele autorile ja ka kohandatud autorilehti.

Kasutaja rolliredaktor WordPressi pistikprogramm

Kas soovite lisada autoreid, andmata neile teie ajaveebi tasuta valitsemisõigust? Proovige pistikprogrammi nagu tasuta Kasutaja rolliredaktor WordPressile. See pistikprogramm võimaldab teil piirata juurdepääsu erinevatele kasutajarollidele (administraator, kaasautorid, tellijad jne) ja määrata need rollid oma registreeritud kasutajatele.

Loo asjakohane sisu

Veel üks oluline aspekt on hoida tähelepanu keskmes asjakohasele sisule. Kas te ei näe meid Youtube’i draamast siin WPExploreris kirjutamas? Lihtsalt sellepärast, et leidub teatud teemaga seotud blogijaid, mis ei tähenda, et peaksite proovima ka sellest kirjutada … kui see pole nii asjakohane oma ajaveebi fookusesse ja see on midagi, mis te olete teadlik umbes.

Muutke oma artiklid huvitavaks

Lugemine

Kui kirjutate sellest, mida teate, muudab see näpunäite palju lihtsamaks – peate selle huvitavaks tegema. Keegi ei taha sõnaraamatut lugeda, nii et ärge kirjutage oma artikleid nagu üks. Leidke oma kirjutamisstiil (võrgus on hulgaliselt suurepäraseid artikleid koos kirjutamisnippidega, et leida ja arendada oma veebipõhist häält), siis uurige mõnda meie muudesse näpunäidetesse oma artiklite uuendamiseks.

Kasutage head pealkirja

Lisaks huvitavale sisule vajate ka suurepärast pealkirja, mis köidab tähelepanu ja millele klõpsatakse. Pealkirjad on esimene asi, mida uued lugejad otsimootorite tulemustes või sotsiaalmeedias näevad. Ajurünnaku korral kaaluge: 4 U-d on suurepärane pealkiri:

 • Kiireloomuline: Võimaluse korral peaks teie pealkiri sisaldama teatavat kiireloomulisust või üleskutset tegevusele. Looge sisu, mida teie lugejad saavad muudatuste tegemiseks kasutada täna, või jagage midagi tasuta piiratud ajaks.
 • Ainulaadne: See on äärmiselt oluline – teie sisu peab olema ainulaadne. Ära kopeeri teiste töid räigelt. See pole mitte ainult kuritegu, mis võib mõjutada teie SEO-d, kuid lugejad ei tule enam tagasi, kui kogu teie ajaveebide teave on regurgifitseeritud. Mõelge sellele, millist sisu soovite lugeda, kuid mida te pole veel leidnud, ja alustage selle loomist.
 • Kasulik: Kirjutage sisu, mida teie lugejad soovivad või peavad lugema. Teie artiklid peaksid sisaldama teavet, mida teie lugejad saavad kasutada, mis sõltuvalt teie nišist võiksid olla kaunistuste meisterdamine, lapsevanemaks saamisel õpitud elutunnid, näpunäited unistuste karjääri klammerdumiseks või ägeda ajaveebi loomise juhend..
 • Ülimalt spetsiifiline: Ainus, mis on parem kui kasulik sisu, on hüper kasulik sisu. Mida täpsem on teie sisu, seda enam kaasnevad teie lugejad tõenäoliselt. Muidugi on flip-side see, et mida nišilisem on teie sisu, seda väiksem lugejaskond on teile meeldiv, kuid luues oma blogis hea segu üldistest ja konkreetsetest artiklitest, saate oma lugejate sihtrühma kasvatada ja kasvatada..

Pealkirjakatsete tasuta WordPressi pistikprogramm

Veel paremate pealkirjade saamiseks võite kasutada ka a pealkirja jagamise testimise pistikprogramm. Pistikprogrammi abil saate proovida sama pealkirja variatsioone, et näha, milline vorming meeldib teie lugejabaasile kõige rohkem. Ehkki see pole vajalik samm, tuleb sellega siiski arvestada, isegi kui jagate testi pealkirju vaid piiratud aja jooksul, et tunnetada, mida teie lugejatele meeldib näha.

Lisage sotsiaalne jagamine

Kas olete kogu selle aja investeerinud vinge sisu loomiseks, soovite, et teie lugejad seda õigesti jagaksid? Muidugi teete! Noh, kasutajad jagavad tõenäolisemalt teie sisu, kui loote jagatava sisu. Mida see tähendab? Tore, et sa küsisid.

Veenduge, et teil oleks suhtlusnupud teie ajaveebisse sisse ehitatud. Ärge usaldage, et teie lugejad saavad kasutada sotsiaalse brauseri otseteid või minna läbi täiendavaid jõupingutusi, et avada oma sisu jagamiseks nende sotsiaalne konto. Keskmiselt on inimesed otsuste tegemisel halvad, nii et mida hõlpsam on neil midagi teha (näiteks teie sisu jagada), seda tõenäolisemalt nad seda teevad..

Jetpack WordPressi pistikprogramm

Suurepärane tasuta pistikprogramm sotsiaalsete nuppude jaoks on Jetpack autor Automattic. Jetpack pakub blogijatele mitmesuguseid võimsaid võimalusi – kõik ühest vinge pistikprogrammist – üks neist juhtub lihtsalt olema sotsiaalne jagamine. Pärast Jetpacki installimist minge juhtpaneelile ja liikuge jaotisse Jetpack> Seaded> Jagamine, et lubada jagamisnuppe ja valida nupu asukoht. Praegu on toetatud 10 teenust (sealhulgas kolm suurt – Twitter, Facebook ja Google+), samuti e-posti saatmise ja printimise võimalused.

Lisaks tunnevad enamik inimesi vajadust kuuluda mõnda rühma. Niisiis näitab krahv oma sotsiaalsete aktsiate või kõigi sotsiaalsete jälgijate hulgast, on võimalik suurendada lugeja tõenäosust eeskuju järgida. Monarch on suurepärane esmaklassiline sotsiaalne plugin, mida saate kasutada loenduritega sotsiaalsete linkide ja sotsiaalsete jagamisnuppude loomiseks. Kuid sõltuvalt sellest, kui palju jälgijaid teil on, võiksite oma loendurid peita, kuni numbrid on pisut muljetavaldavamad.

Teie ajaveebi peaks olema lihtne lugeda

Fleschi lugemismugavuse test

Sisu korrasolek on tohutu samm, kuid te ei tohiks unustada loetavust. Üks kiire viis oma sisu kontrollimiseks on Fleschi test. Fleschi lugemismugavus test on inglise keeles kirjutatud lõigu või artikli raskusastme testimise standardmeetod. See on sisuliselt matemaatiline valem, mis kasutab muutujatena lauseid, sõnu ja silpe. Ehkki see ei tohiks olla ainus tegur, mille arvestamisel võib teie Fleschi skoor aidata teil sihtrühmale paremat sisu kirjutada.

Pärmi SEO

Kui te juba kasutate Pärmi SEO pistikprogramm oma WordPressi saidi otsimootoritele optimeerimiseks saate rõõmuga teada, et saate sama pistikprogrammi kasutada ka inimeste lugejate postituste optimeerimiseks, kuna sellel on sisseehitatud Fleschi lugemise lihtsuse test. Yoast SEO sisuanalüüsi tööriista abil näete oma pealkirja, meta- ja sisu SEO kiiret ülevaadet ning vastavalt muudatusi, et kõik oma muutujad asuksid SEO rohelises tsoonis (võite võtta reaalajas sisuanalüüs nende veebisaidi proovisõiduks).

Puhastage oma veebikujundus

Seal on palju suurepäraseid blogisid, kuhu te pole kunagi kunagi tagasi pöördunud, kuna nende veebisaidi kujundus ajab teid eemale. Tõsiselt. Kes soovib väljamõeldud loetamatuid fonte, vilkuvaid reklaame ja hullumeelselt pakitud külgribasid? Mitu korda on parem ja parem on teie ajaveebi loetavus.

Ananassivaba WordPressi teema

Ananassivaba WordPressi teema

Kasutage WordPressi teemat mis teeb teie lugejatel hõlpsaks teha seda, mida nad kõige paremini teevad (loe), pakkudes samal ajal oma ajaveebi / ettevõtte haldamiseks vajalikke valikuid. Mõne jaoks võib see tähendada WordPressi otseteemalise blogimise teema valimist nagu Ananass. See puhas, minimaalne ja TASUTA WordPressi teema kasutab lihtsat tsentreeritud sisu paigutust ilma peamise külgribata, nii et lugejad keskenduvad teie sisule, mitte teie vidinatele ja muule kohevale.

WordPress-teema kokku lohistamine

WordPress-teema kokku lohistamine

Kui teie vajadused on pisut keerukamad, võiksite valida suurema koostajaga teema, mille abil saate ehitada lehe koostaja (et saaksite ehitada mis tahes muu maandumis-, kaupluse-, meeskonna- või muud vajaliku lehe). Meie lõime Kokku siinsamas WPExploreris ja ehitas selle õigesti. Lisage piiramatuid ajaveebi lehti, kasutage valikulise ajaveebifiltri eeliseid, valige kolme peamise paigutuse hulgast (müüritise, ruudustiku või standardloendi stiil), lisage külgriba (või ärge seda tehke), lisage mitu autorit koos avataridega, looge postituste seeriaid, kasutage kohandatud piltide kärpimine, võimaldage sotsiaalne jagamine ja palju muud. Ja need on vaid mõned ajaveebi võimalused! Lisateabe saamiseks võite lisada ka kohandatud värve, fonte, logosid jne. Tutvuge demoga!

Ja hoolimata sellest, millise teema valite, veenduge kindlasti vali hea font kirjasuuruses, mida teie lugejad saavad hõlpsasti lugeda. Vastavalt Ameerika kirjanikud ja kunstnikud Inc parimateks fontiteks veebis lugemiseks on Arial suuruses 12+, Veranda kell 10 või Gruusia kui vajate midagi pisut ametlikumat. Samuti leidsid nad, et kui pöördute küpsema publiku poole, peaksite tõstma oma fondi suuruse vähemalt 14-ni.

Google'i fontide tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui te pole kindel, kuidas teemafondide muutmiseks kohandatud koodi lisada, siis lihtsalt hankige Lihtsad Google’i fondid WordPressile. Selle tasuta pistikprogrammi abil saate muuta oma fonte otse WordPressi reaalajas kohandajas (kodeerimisoskusi pole vaja). Redigeerige ja saate eelvaates vaadata oma saidi erinevate tekstielementide fondi värvi, suurust, rea kõrgust ja tähtede vahekaarti.

Lihtsustage vormindamist

Sisu korrastatus on pikk tee. Kui proovite kirjutada 2000-sõnast postitust, soovite, et lugejad teeksid selle lõpuni. Üks viis oma postituste loetavuse parandamiseks on kasutatav vorming.

Iga mõte, mille sisestad, ei pea olema pikk, lühemad laused kindlasti on neil oma koht ja see aitab teil (ja teie lugejatel) punkti hoida. Kasutage pealkirju et oma artikli erinevad jaotised selgelt sildistada. Peaosade jaoks peaksite vastavalt H2, H4 jne kasutama põhilõikude pealkirju H2. Lisage täpid ja nummerdatud loendid postituste lihtsate ja kiirete punktide saamiseks.

Kasutage pilte oma eeliseks

Miks on pildid olulised?

Pilt on väidetavalt tuhat sõna väärt, kuid teie ajaveebi jaoks võib see olla palju rohkem väärt, kui kasutate seda korralikult ära. Looge pilte, mis on visuaalselt kütkestav. Tänu veebisaitidele nagu Unsplash, Suur varu, Pixabay, PicJumbo ja Surm Stock taskukohaste piltide leidmine on imelihtne. Siis koos Photoshop või tasuta veebitööriist pixlr saate oma pilti redigeerida teksti, filtrite ja muu lisamiseks.

Lisage kindlasti ka alt-tekst kui lisate oma postitustele pilte. Otsimootorid näevad seda teavet. Optimeerides oma pildi alternatiivteksti, võib sama pilt lihtsalt otsingumootori piltide tulemustes parema asetuse saada (luues teie saidile täiesti uue veebiliikluse kanali).

Julgustage lugejate kaasatust

Oleme seda teemat varem käsitlenud, kuid see on tingitud ainult sellest, et see on nii oluline. Teie ajaveeb keskendub teie vaatajaskonnale, nii et nende aktiivne kaasamine on eriti oluline. Siin on mõned lihtsad viisid just selle saavutamiseks.

Täiustage oma kommentaaride jaotist

Teie kommentaarid on lihtsaim viis oma lugejate kaasamiseks. Ehkki WordPressi kommentaarid on üksi suurepärased, on saadaval palju ägedaid WordPressi pluginaid, mis aitavad teil oma kommentaare veelgi paremaks muuta. Siin on vaid mõned parimatest WordPressi kommentaaride pistikprogrammidest (meie arvates), et oma kommenteerimissektsiooni tasandada.

Alustage infolehte

Teine lihtne viis oma lugejateni jõudmiseks on uudiskiri. Infolehed lähevad otse teie vaatajaskonna postkasti, nii et ükskõik kus nad ka poleks, näete, et teil on kassas midagi uut. Infolehed on ka vinge viis jagada eksklusiivne sisu oma lugejatega, näiteks tasuta kingitus või spetsiaalne võistlus just neile. Siin on mõned meie autorite ägedad näpunäited infolehtede ja WordPressi jaoks:

 • Algajate juhend MailChimpile WordPressi abil
 • 5 tasuta WordPressi pistikprogrammi MailChimpile, et suurendada uudiskirja opt-in-e
 • 3 WordPressi olulist nimekirja moodustavat pistikprogrammi

Kaaluge Ilmaistarjous või võistlus

Ükskõik, kas pakute tasuta tellimust / kingitust ainult tellijatele või kogu teie vaatajaskonnale, on alati tore, kui saame seda oma lugejatele tagasi anda. Nemad toetavad teid ja muudavad teie blogimise elustiili võimalikuks! Õnne, WordPressi abil on pistikprogrammi abil ülimalt lihtne oma võistlusi või kingitusi korraldada. Samuti võiksite kaaluda tasuta allalaaditavate maiuspalade loomist (nt tasuta WordPressi teemad, tasuta e-raamatud, tasuta psd jne) või eksklusiivsete allahindluste tagamist toodetele, mida soovitate.

Mähkimine üles

See on vaid jäämäe tipp, kuidas oma WordPressi ajaveebi täiustada, ja loodame, et mõned neist näpunäidetest aitavad teil oma blogi edu saavutada. Kuid ärge peatuge siin lihtsalt – on palju võimalusi oma ajaveebi usaldusväärsuse, veebisaidi turvalisuse, WordPress SEO ja isegi teie abonendimäära parandamiseks. Nii et jätkake uurimist ja õppimist. Ja kui leiate muid kasulikke blogimisnõuandeid, jagage neid kindlasti allpool olevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map