WordPressi arendajad: ärge jätke raha lauale

Tänases postituses tahan jagada paar ideed, mis võiksid teile huvi pakkuda, kui olete arendaja, kes teeb kliendi tööd WordPressi ökosüsteemis ja selle ümbruses. WordPressi netisaadete arv kasvab hilja, nii seal kui ka paljudes veebifoorumites peetakse üsna regulaarset dialoogi WordPressi vabakutseliste / ettevõtete kohta ning selle kohta, kuidas nad saaksid tõhusamalt ja suurema kasumlikkusega tegutseda. Mul on selle teema kohta midagi öelda, lugege oma mõtteid pisut suhteliselt lihtsast tulust, mida võiks lisada igale WordPressi ettevõttele, kes teeb klientidega silmitsi seisvat tööd.


Võtke näiteks vabakutseline, kes teeb saidi ehitust. Nad keskenduvad saidi kujundamisele lühikesele juhtmekarkassile, kuid kui projekt on läbi, jätavad nad selle kliendiga sageli hüvasti, kuni nad vajavad midagi tehniliselt tehtud, näiteks uut installitud vidinat või kujunduse muudatust.

WordPressi majutamine on madala rippuvusega vili – vali see!

Miks siis mitte pakkuda hoolt selle kliendi majutamise eest? Seejärel saate teenida korduvalt tulu samalt kliendilt – see on midagi, mida te teate, et nad vajavad. Enne kui ma liiga palju kaugemale lähen, tahan seda öelda. Enne oma praegust ettevõtmist asutasin ja haldasin üle 10 aasta domeenide registripidaja ja hostimise äri, mis lõpuks müüdi suuremale ettevõttele, mis ühendas selles valdkonnas palju sarnaseid ettevõtteid.

Vahetult pärast seda müüki hakkasin WordPressiga koostööd tegema ja minu esimene tähelepanek oli, et need inimesed vajavad hostimist, nii et otsustasin pakkuda teenust neile klientidele, kellele me saidi ehitasime. Nüüd pärast 5 aastat teenib ettevõtte hostimise pool vahemikus 5–7 000 kuus. See puudutab meie WordPressi projekti keskmist suurust, nii et tegelikult on meil lisaprojekti tulu – mida me ei pea tegema iga kuu. Tasub mõelda?

Olgu, nii et praegu mõtled:kuid teate hostimise kohta, nii et see sobib teile“. Pärast 10 aastat selles mängus võin öelda, et viimane asi, mida soovisin, oli tagasitulek veebimajutusteenuste valdkonnas. Vajad serverid olid mind ärganud liiga palju kordi.

Kuid see ei pea olema selline. Nüüd saadaval olevad WordPressi hostimisretked on tootena palju paremad ja terviklikumad kui kunagi varem ning WordPressi väljal veelgi. WordPressi spetsiifiliste hostimislahenduste arv on viimase paari aasta jooksul pidevalt kasvanud ja nende kasutamine on võti, mis pakub teie WordPressi klientidele hostimisteenust.

Vaatame vastuväiteid

“Ma ei tea hostimisest piisavalt … Ma ei taha võõrustavaid kliente toetada … Me pole hostimise haldamiseks piisavalt suured, kuna haldamine võtab aega.” Kõik kehtivad punktid, kuid neil kõigil on mõistlik lahendus.

Te ei pea hostimisest nii palju teadma enam ei pea te kindlasti Apache’i konfiguratsioonidega varjatud ja räpane olema ega segama MySQL-i serveri seadistusi. Paluge kellelgi, kes seda teab, seda teie heaks teha. Paljud WordPressi spetsiifilistest hostimisteenustest (sellised teenused nagu WP Engine või Hooratas) teevad kõik nõutud rasked tööd, isegi kuni WordPressi installimise teie jaoks (see pole ju Cpanel!). Samuti hoolitsevad nad varundamise, WordPressi põhivärskenduste eest ja hoolitsevad turvalisuse eest.

Tugi poolel, tõesti ei pea te tuge pakkuma. Kui mõtlete sellele, olete arendaja ja tuginõuded kehtivad teie ja teenusepakkuja vahel. Teie klient ei pea üldse FTP-l osalema (vaadake minu e-posti aadressi veel täpsemalt).

Mis puudutab viimast vastuväidet, siis pole teil hostimise haldamiseks aega. Noh, kui teete natuke aega oma väärtuse lisamiseks, ei võta see teie nädalast või kuust suurt osa. Selle kohta loe lähemalt allpool.

Kuhu sa oma väärtuse lisad?

Siduge WordPressi kesksema hostingu pakkuja WordPressi haldusteenusega, näiteks ManageWP või Lõpmatu ja siin lisate väärtust. Pistikprogrammi ja teema värskenduste eest tuleb hoolitseda ning selliste tööriistadega on see suhteliselt valutu. Ja kui olete selle saidi üles ehitanud, siis teate kõiki seal olevaid pistikprogramme, nii et nende värskendamine toimub kohe edasi.

Lisaks sellele võtab saidi varukoopiate lihtsate kontrollide tegemine aega, võib-olla laadige mõni varukoopia korrapäraselt uuesti sisse, et veenduda nende töös. Kasutate WordPressi majutust, kuid lisate oma lisad.

Ärge puudutage e-posti aadressi!

Kui loete mõeldes sellele, et olen esitanud päris häid aspekte, siis lubage mul anda teile enne näpunäidete esitamist või isegi reeglit – ärge kunagi murdke oma arvamust,. Ära paku e-posti majutusteenust.

Te ei pea seda tegema, seal on palju spetsiaalset e-posti pakkumist, millega saate suunata ka oma kliente. Google’i oma GSuite on minu valik ja kuigi see on hiljuti tasuta teenusest teisenenud ühe kasutajatasuks, on see seda väärt. Kliendid saavad selle nüüd kätte, e-post on nende veebimajutuse omast erinev loom. Reisides ei saa ma üldse tagasi, kui pakun, et WordPressi saiti ja e-posti ei pea koos hostima.

E-posti hostimine on see, kus veedetakse suurem osa tugiaega, lauaarvutipostiklientide ja nutitelefonide konfigureerimine on keerukas – hoiduge eemal! Sellise teenuse jaoks on veebitoetusi palju, kuid on ka võimalus leida endale ettevõte, mis on spetsialiseerunud sellistele teenustele nagu Google’i rakendused, ja suunata oma kliendid lahenduse leidmiseks.

Kuidas see rahaliselt töötab??

Vaatame kiiret näidet. Võtke keskmise tasemega toode, näiteks WP Engine’i professionaalne tase. See maksab teile 10 WordPressi installi eest 99 dollarit kuus (1198 dollarit aastas või umbes 958 dollarit, kui kasutate meie reklaamilinki). Kui peaksite selle ülaltoodud haldusteenusega kokku pakkima, võiksite kliendilt võtta midagi sellist nagu 400 dollarit aastas – teenides 10 täieliku saidi installimisel kogu tulu 4000 dollarit ja teenides 2800 dollarit või rohkem kasumit.

WP Engine pakub oma teenust installimise ajal, nii et kui soovite veelgi paremini teha, võite installida mitu madalama liiklusega saiti WordPressi mitme saidi installi, muutes numbrid teie jaoks veelgi paremaks. Muidugi, multisait on lisaoskus, kuid kui olete kursis WordPressiga, on see üks õppimist väärt.

Üks viimane mõte

Pean tunnistama, et olen natuke hostimise snoob. Kui klient saabub koos oma saidiga odavalt ja rõõmsameelselt jagatud hostingu pakkujasse, ei saa ma teda piisavalt kiiresti lahti saada. Siin on veel üks kena väike eelis. Saate oma töö paigutada WordPressi jaoks kvaliteetsete hostimisseadeteks, häälestatud ja kohandatud. See on parem ja muudab pikaajaliselt asjad teie kliendi (ja ka teie) jaoks lihtsamaks. Nüüd minge sinna ja laiendage oma ettevõtet!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map